Pages:
Author

Topic: sendy signature hakkında düşünceleriniz - page 5. (Read 1820 times)

full member
Activity: 602
Merit: 118
2 hafta kaldı bakalım, bir haftayı kaybettik zaten dolu dolu bitirelim bakalım.

@hasyurt bu imza bittiğinde son 1 ayı kalan imza bulalım ona girelim bence, ne dersin?

İnşallah hocam yeterki sendy uzamasın. Ben imzaya bakarken 3 şeye dikkat ediyorum. Birincisi local postları kabul etmesi lazım. İkincisi süre çok uzun olmaması lazım. Son olarakta dağıtılan yüzde . Eğer imzaya ayrılan pay yüksek ise ona giriyorum. En az %25 olması lazim

bounty için toplam %1 ayırmışlarsa onun %25 indense %3 ayrılanın %15 i daha iyidir, ona da dikkat etmek lazım, sendy nin telegram gurubunda çok az insan var, proje nasıl ilerliyor pek bir bilgi yok, umarım uzamaz...

%1 ya da %3 durumunu bilmiyordum. Teşekkürler bununda öğrenmiş olduk. Bazı hountylerin telegram kanalı çok kalabalık oluyor ama pek işe yaramıyor. Ben telegram kalabalığına pek bakmıyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
benim paydada biraz eksiklik var sanki bakalım bu hafta sıkıntı çıkmaz inşallah iyice suyu çıkmaya başladı zaten kampanyaların.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

@hasyurt bu imza bittiğinde son 1 ayı kalan imza bulalım ona girelim bence, ne dersin?

İnşallah hocam yeterki sendy uzamasın. Ben imzaya bakarken 3 şeye dikkat ediyorum. Birincisi local postları kabul etmesi lazım. İkincisi süre çok uzun olmaması lazım. Son olarakta dağıtılan yüzde . Eğer imzaya ayrılan pay yüksek ise ona giriyorum. En az %25 olması lazim

bounty için toplam %1 ayırmışlarsa onun %25 indense %3 ayrılanın %15 i daha iyidir, ona da dikkat etmek lazım, sendy nin telegram gurubunda çok az insan var, proje nasıl ilerliyor pek bir bilgi yok, umarım uzamaz...
full member

hero member

full member
Sendy imzasına girmeyi düşünüyorum imzasını taşıdığım bounty son haftada bitecek. Sendy hakkında olumlu şeyler okudum. İyi bir ico süreci geçireceği düşüncesindeyim. Şimdiden bountye girenlere hayırlı olsun.

Eğer uzatilmazsa sendy de 31 Ağustos ta bitecek. Büyük ihtimalle sizin imza bitti buna girdim derken son haftaya ancak yetişebilirsiniz. Çünkü sylon spreadsheet i biraz geç güncelleyebiliyor.
full member
Activity: 336
Merit: 100
Sendy imzasına girmeyi düşünüyorum imzasını taşıdığım bounty son haftada bitecek. Sendy hakkında olumlu şeyler okudum. İyi bir ico süreci geçireceği düşüncesindeyim. Şimdiden bountye girenlere hayırlı olsun.
member
Activity: 182
Merit: 10
Send iyi bir ico'ya benziyor imzasına girmek isterdim lakin Sylon Member'a 1 veriyorsa full member'a 5 veriyor bu kadar çok fark olması member olanların katılmasına olanak sağlamıyor. Sylon Stakeleri düzenlemeli.
full member
4. haftayı saymaması biraz ayıp olmuş. O haftada ben gerekli mesaj sayısını tamamlamıştım. Arkadaşın dediği gibi ne attık ne atmadık geç güncellediği için ipun ucu kaçmıştı benim de bir haftam 12 mesajda kalmış.

Sylonu az buçuk çözdüm. O hafta katıldım ve 5 gün vardı zaten bizi listeye geç aldı. Vermez ama yinede ben 15 post atayım dedim. İş garanti olsun diye işin içinde sylon olunca 20 post atarım en az. Acizane tavsiyem haftanın kapanacagi güne yakın profilden attığınız postlara bakın. Gözünüze uzun gelenleri sayın eksiğimiz varsa tamamlayın ki emek boşa gitmesin. Ben 4. haftayı da tamamlamıştım ama vermemiş sağlık olsun.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
4. haftayı saymaması biraz ayıp olmuş. O haftada ben gerekli mesaj sayısını tamamlamıştım. Arkadaşın dediği gibi ne attık ne atmadık geç güncellediği için ipun ucu kaçmıştı benim de bir haftam 12 mesajda kalmış.
hero member
Dün akşam yazdım telegramdan sylon a, bugun güncellemiş ama korktuğum başıma geldi, 4. ve 7. haftalarda stake yok. Her hafta güncellese takip edilebilirdi.
Post atamadığı için hangi haftalarda sayım yaptığı da belli değil.

şimdi geriye dönük sayım yapıcam, hangi haftalar hangi tarihler arasında sayıldı bilen var mı?

Çarşamba dan çarşamba ya hesapla hocam spreadsheet e bak. Hangi hatta almadıysanız o haftayı geriye doğru say. 4.hafta bana da gelen birşey yok. Demek ki o hafta sonradan girenlere Stake vermemiş. Tavsiyem sylon dan Stake alacaksan haftalık 15 post istiyorsa 25 atacaksın ki iş garanti olsun

evet son raporlarına baktım çarşambadan çarşambaya imiş, sylon düzgün sayıyor postları sorun yok.

4. hafta 19-25 haziranmış bizim kayıt 29 haziran, o yüzden vermemiş, bu 7. hafta da pazar biter diye düşündüğüm için 11 de kalmışım.

Yani sorun yok, 1 hafta stake kaybettim sadece.
full member
Dün akşam yazdım telegramdan sylon a, bugun güncellemiş ama korktuğum başıma geldi, 4. ve 7. haftalarda stake yok. Her hafta güncellese takip edilebilirdi.

şimdi geriye dönük sayım yapıcam, hangi haftalar hangi tarihler arasında sayıldı bilen var mı?

Çarşamba dan çarşamba ya hesapla hocam spreadsheet e bak. Hangi hatta almadıysanız o haftayı geriye doğru say. 4.hafta bana da gelen birşey yok. Demek ki o hafta sonradan girenlere Stake vermemiş. Tavsiyem sylon dan Stake alacaksan haftalık 15 post istiyorsa 25 atacaksın ki iş garanti olsun
hero member
Ronaldinho Soccer Coin projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Efsanevi futbolcu futbol ve eSpor hayranlarını dünyanın dört bir yanından birleştirmek üzere, hadi tartışalım: https://bitcointalksearch.org/topic/annico-ronaldinho-soccer-coin-creating-a-key-coin-for-soccer-world-4727450

Her konunun altına gelişi güzel bunu paylaşırsanız banlanırsınız, yapmayın bunu...  KOnunuzu açın başlığı güncelleyin lütfen.
hero member

full member
Ben 4.hafta katılmıştım. O hafta yi saymamis. O haftanın tamamlanmasına 5 gün vardı. Yinede saymamis. Şimdi itiraz etsem post sayısına ulaşamadım der. İki saat laf anlatmata değmez.  Buna da şükür diyelim. Teşekkürler hocam haber verdiğiniz icin
full member
Activity: 392
Merit: 103
Size iyi haberlerim var Smiley Spreadsheete yavaşça bakın ve görün tüm haftalar sayılmış herkese hayırlı uğurlu olsun darısı dağıtım sevincine inşallah...

Sendy imza : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iuaFmBwv4xEVuBDC64I6KSFrqIBrKbL90TKTYGM79GE/
full member
sendy'den önce bi defa daha ban yemişti 14 gün. Bu 2 aylık süreç nasıl geçecek yatırımcılar artık sylon'a nasıl proje verecek gerçekten düşünmeden edemiyorum. Bundan sonraki ceza sanırım süresiz ban. Umarım en kısa sürede banı açılır ve verdiğiniz emekler boşa gitmez.

Sylon un farklı hesapları tahminimce vardır. Başka isimle çıkar karşımıza sonuçta kim olduğunu bilmiyoruz. Nereli ne olduğu hakkında fikrimiz yok. Başka isimle çıkar tek hesabı yoktur büyük ihtimalle. Bir ara görmüştüm fenomen birisi vardı adamın 15-20 farklı isimde hesabı vardı. Hepside yüksek rütbeli hepsini yönetmiş adam. En dusugu ful member idi. Bundan sonra suçuna göre süresiz Ban yiyebilir. Bu sefer ki sucu neymiş acaba?
hero member
sylon banlanmış ben de yeni duydum, ama heralde telegramdan vs, bir şekilde iletişim kurulur diye düşünüyorum ben

Ben yazacaktım da nedense ben de telegramda banlanmışım, yarın düzelecek sanırım, yasak kalktığında çıkmak istediğimi yazacağım, bakalım ne diyecek.

büyük ihtimalle airdrop yaparken ban yemişsindir. çünkü bazı kanallarda şu forumu doldur diye yeni formlar geliyor bazen bilmeden bir şey paylaşmışsındır. ben de o tazr ban yedim ilki çözüldü sonra tekrar ban yedim . bir daha asla çözülmedi bende telegramı kaldırmak zorunda kaldım. umarım senin ki öyle olmaz

Guruplarda paylaştığım şeylerden dolayı olmuş olabilir, 11:16 UTC de açılacak mış, 25 dk kaldı, madem komple telegramdan banlanmak söz konusu daha dikkatli olayım bari.
full member
Activity: 420
sendy'den önce bi defa daha ban yemişti 14 gün. Bu 2 aylık süreç nasıl geçecek yatırımcılar artık sylon'a nasıl proje verecek gerçekten düşünmeden edemiyorum. Bundan sonraki ceza sanırım süresiz ban. Umarım en kısa sürede banı açılır ve verdiğiniz emekler boşa gitmez.
full member
Activity: 434
Sürekli bir managera güven duygusu biriktirmişiz fakat arkadaşlar ıco para toplayamazsa soft-cap dahi yapamazsa nasıl paranızı almanızı düşünüyorsunuz. Bence önemli olan ortaya konan fikir ve bu fikri kimlerin desteklediği.
Pages:
Jump to: