Author

Topic: Српски (Serbian) - page 230. (Read 3127295 times)

legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 19, 2014, 06:53:17 AM
Da...ono bolje kupit graficku nego to govno. a grafickom mozes prec na nove coinove dok si s tim zacementiran u Scrypt i nema ti pomoci.

Pa dobro ima dosta novih scrypt coina, sha256 ne toliko.

Btw jel ti legla provizija od beta ?
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 19, 2014, 06:52:38 AM
Quote
Quote from: liteon on Today at 10:23:36 AM
Quote from: MICRO on Today at 09:41:16 AM



A za ovo stvarno ne znam, mislim se cak i ovako nesto da uzmem : https://www.kupujemprodajem.com/Gridseed-Scrypt-miner-litecoin--13553299-oglas.htm?filter_id=15826


400-550+ KH - pa i da je 600KH/s - za 90e?!
Malo je to preskupo.

Jeste , malo vadi sto radi i sha256 i script zajedno. ali opet ne moze da se isplati nikako.
Ali mora da nabavim nesto Cheesy .

raspitaj se malo ima neka nvidia za 100 eur a cepa ko zmaj malo para ali ubija u mhshovima

Jeste ali mi treba i dobra maticna i dobar ram , i napajanje ... Izadje to puno.
Treba ti najjeftinija maticna, i najjeftinije napajanje koje daje dovoljno struje i ram sto vise to bolje al opet najjeftinije je vise nego dovoljno.

Mora ti dobra maticna bit, bar da je kompatibilna s grafickom da ju iskoristi skroz. Ako je graficka PCI-E 3.0 neka i maticna ima PCI-E 3.0, ne manje.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 19, 2014, 06:48:51 AM
Quote
Quote from: liteon on Today at 10:23:36 AM
Quote from: MICRO on Today at 09:41:16 AM



A za ovo stvarno ne znam, mislim se cak i ovako nesto da uzmem : https://www.kupujemprodajem.com/Gridseed-Scrypt-miner-litecoin--13553299-oglas.htm?filter_id=15826


400-550+ KH - pa i da je 600KH/s - za 90e?!
Malo je to preskupo.

Jeste , malo vadi sto radi i sha256 i script zajedno. ali opet ne moze da se isplati nikako.
Ali mora da nabavim nesto Cheesy .

raspitaj se malo ima neka nvidia za 100 eur a cepa ko zmaj malo para ali ubija u mhshovima

Jeste ali mi treba i dobra maticna i dobar ram , i napajanje ... Izadje to puno.
Treba ti najjeftinija maticna, i najjeftinije napajanje koje daje dovoljno struje i ram sto vise to bolje al opet najjeftinije je vise nego dovoljno.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 19, 2014, 06:48:18 AM
Da...ono bolje kupit graficku nego to govno. a grafickom mozes prec na nove coinove dok si s tim zacementiran u Scrypt i nema ti pomoci.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 19, 2014, 06:47:42 AM
Quote
Quote from: liteon on Today at 10:23:36 AM
Quote from: MICRO on Today at 09:41:16 AM



A za ovo stvarno ne znam, mislim se cak i ovako nesto da uzmem : https://www.kupujemprodajem.com/Gridseed-Scrypt-miner-litecoin--13553299-oglas.htm?filter_id=15826


400-550+ KH - pa i da je 600KH/s - za 90e?!
Malo je to preskupo.

Jeste , malo vadi sto radi i sha256 i script zajedno. ali opet ne moze da se isplati nikako.
Ali mora da nabavim nesto Cheesy .

raspitaj se malo ima neka nvidia za 100 eur a cepa ko zmaj malo para ali ubija u mhshovima

Jeste ali mi treba i dobra maticna i dobar ram , i napajanje ... Izadje to puno.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
June 19, 2014, 06:38:49 AM
Quote
Quote from: liteon on Today at 10:23:36 AM
Quote from: MICRO on Today at 09:41:16 AM



A za ovo stvarno ne znam, mislim se cak i ovako nesto da uzmem : https://www.kupujemprodajem.com/Gridseed-Scrypt-miner-litecoin--13553299-oglas.htm?filter_id=15826


400-550+ KH - pa i da je 600KH/s - za 90e?!
Malo je to preskupo.

Jeste , malo vadi sto radi i sha256 i script zajedno. ali opet ne moze da se isplati nikako.
Ali mora da nabavim nesto Cheesy .

raspitaj se malo ima neka nvidia za 100 eur a cepa ko zmaj malo para ali ubija u mhshovima
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 19, 2014, 06:26:23 AM


400-550+ KH - pa i da je 600KH/s - za 90e?!
Malo je to preskupo.

Jeste , malo vadi sto radi i sha256 i script zajedno. ali opet ne moze da se isplati nikako.
Ali mora da nabavim nesto Cheesy .
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
I'm a Firestarter!
June 19, 2014, 06:23:36 AM


400-550+ KH - pa i da je 600KH/s - za 90e?!
Malo je to preskupo.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 19, 2014, 05:41:16 AM
Koliko je bio tvoj bet btc ?

0.025

Sto se Scrypta tice, stvarno neznam tko je pametan u to ulozio ozbiljne novce. Ja sam uzo onaj jedan stick reda radi, no na kraju se ispostavilo da ga nece raditi pa su mi vratili BTC....skroz cool do njih ak se mene pita. Sad nebi uzimao ni stck  Smiley

Poslao sam 0.005 btc na tvoju adresu iz profila.

A za ovo stvarno ne znam, mislim se cak i ovako nesto da uzmem : https://www.kupujemprodajem.com/Gridseed-Scrypt-miner-litecoin--13553299-oglas.htm?filter_id=15826
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 18, 2014, 07:28:38 PM
Koliko je bio tvoj bet btc ?

0.025

Sto se Scrypta tice, stvarno neznam tko je pametan u to ulozio ozbiljne novce. Ja sam uzo onaj jedan stick reda radi, no na kraju se ispostavilo da ga nece raditi pa su mi vratili BTC....skroz cool do njih ak se mene pita. Sad nebi uzimao ni stck  Smiley
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 18, 2014, 07:24:47 PM
Eto Micro, bit ce nekog "povrata" novca sa kladjenja  Grin (Pisem ovdje da ne "smetam" ovim primadonama u Croatian topicu....sve su mi nesto osjetljivi ovih dana).

Hahah... Super , super. Svaka vam cast na ovoj pobedi.

A sto se tice njih verovatno ih jeve ova lagana propast script coina Cheesy . Pa su postali preosetljivi. Smiley .
Proci ce ih.

Koliko je bio tvoj bet btc ?

A da, sad gledam ovo kolko bi me stajao neki rig sa grafickama, izlazi solidno ... Ne znam sta da radim razmislicu dok ne legnu pare od postovanja Smiley
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 18, 2014, 07:21:59 PM
Eto Micro, bit ce nekog "povrata" novca sa kladjenja  Grin (Pisem ovdje da ne "smetam" ovim primadonama u Croatian topicu....sve su mi nesto osjetljivi ovih dana).
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 18, 2014, 11:40:27 AM
Quote
Quote from: Joca97 on Today at 02:51:09 PM
Jel moze neko da mi kaze kako mogu na debitni racun skinuti kes ovaj iz btc

da btc pretvorim u evre i da skinem na debitni ?

To ni ja nisam siguran kako ide sa dinarskim racunima. Za manje sume se ne isplati. Imas gore negde link moj od lika koji kupuje na kupujem prodajem , veruj mi da ti je najlaksi i najbrsi nacin , a jedini problem je provizija od 5% . Planiram to da pocnem i ja da radim sa manjim sumama za pocetak i da uzimam neku proviziju od 2% .

Na dinarski ne mozete prebaciti pare posto svaki transfer trazi IBAN a to dinarski nema tako da jedino na devizni u srbiji samo komercijalna i uni credit banka imaju povoljne kamete ostale izimaju veliku proviziju neke cak i 12.5 posto.

12.5% Huh Jezzzz..... Meni je brat direktor u unicredit u Trsteniku, pa sam pricao malo sa njim. Devizni odrzavanje mesecno 100din , 200din ako hoces i karticu. Sto i nije tako strasno. Ali opet kazem ne treba mi to za sada. Jebes ga , dajem nekih 20ak evra mesecno na proviziju.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
June 18, 2014, 11:20:49 AM
Quote
Quote from: Joca97 on Today at 02:51:09 PM
Jel moze neko da mi kaze kako mogu na debitni racun skinuti kes ovaj iz btc

da btc pretvorim u evre i da skinem na debitni ?

To ni ja nisam siguran kako ide sa dinarskim racunima. Za manje sume se ne isplati. Imas gore negde link moj od lika koji kupuje na kupujem prodajem , veruj mi da ti je najlaksi i najbrsi nacin , a jedini problem je provizija od 5% . Planiram to da pocnem i ja da radim sa manjim sumama za pocetak i da uzimam neku proviziju od 2% .

Na dinarski ne mozete prebaciti pare posto svaki transfer trazi IBAN a to dinarski nema tako da jedino na devizni u srbiji samo komercijalna i uni credit banka imaju povoljne kamete ostale izimaju veliku proviziju neke cak i 12.5 posto.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 18, 2014, 11:01:11 AM
Jel moze neko da mi kaze kako mogu na debitni racun skinuti kes ovaj iz btc

da btc pretvorim u evre i da skinem na debitni ?

To ni ja nisam siguran kako ide sa dinarskim racunima. Za manje sume se ne isplati. Imas gore negde link moj od lika koji kupuje na kupujem prodajem , veruj mi da ti je najlaksi i najbrsi nacin , a jedini problem je provizija od 5% . Planiram to da pocnem i ja da radim sa manjim sumama za pocetak i da uzimam neku proviziju od 2% .
legendary
Activity: 3612
Merit: 1023
Cashback 15%
June 18, 2014, 10:51:09 AM
Jel moze neko da mi kaze kako mogu na debitni racun skinuti kes ovaj iz btc

da btc pretvorim u evre i da skinem na debitni ?
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 18, 2014, 10:21:33 AM
Nisam ja nista posebno razmisljao o tome. Jednostavno me je lupilo jedan dan u glavu. Kladim se na svoje, i oni gube i gube, i onda cujem sam sebe kako psujem i govorim: "Ma nemogu oni pobjedit kad se ja kladim taman da im prijeti grupno silovanje nakon tekme". Onda mi kroz glavu jos prodje: "Cek...kad si zadnji puta dobio na nekoj nagradnoj igri / kladionici / icem sto ima neke veze sa srecom?" Ah..da...i onda sam samo preokrenuo plocu. Ako sreca ne moze raditi za mene, onda je vrijeme da iskoristim to...jer sve sto je predvidivo (a u mom slucaju je predvidivo da nemam srece) se moze iskoristiti u vlastitu korist.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 18, 2014, 09:55:08 AM
Nope..nisam puko posto ne igram za nista osim kad igra repka. Danas evo uplaceno 2x za kamerun...vidjet cemo kako ce to proc..nadam se toplo da cu puknut  Grin

Cek ti igras , kladis se na suprotno i nadas se da ces da izgubis. Cheesy ? Blago casinima koji imaju takve igrace lol. A i meni nije lose posto si moj ref. Hahaha...

Ja sam do sad sa .005 dosao do .037 . Skoro svaki tiket sam pogodio.

Jebo ga ti. Sto nisi citao sve sto sam prije napisao o svom kladjenju? Ja se ne kladm da bi se kladio, vec se kladm da pomognem svojima.

Ukratko, ja sa igrama na srecu nemam nikakve sanse. Mene sreca gazi kad joj se sprdne. I onda sam se sjetio...kad ti zivot servira limun, napravi limunadu...
Tako ja ljepo odem nad god je bitna utakmica u kladionicu, i uplatim protiv rezultata koji pase mom timu. I onda se desi jedna od dvije stvari. Ili a) tim pobjedi i ja sam sretan, ili b) tim izgubi i ja sam opet sretan. Win / Win situacija.
Naravno sve to vrijedi samo ako si stvarni navijac nekog tima, i ako bi "dao lovu da prodje". Znas ono, svi se nesto busaju od prsa: "Ja sam za Dinamo / Hadjuk / Zvezdu / Partizan" al nitko nebi stavio novcanik na mjesto gdje su mu usta. E ja to radim. Ja navijam za svoje i spreman sam platiti da dodju do finala. Ako ne dodju, meni super...zaradio sam lovu onog trenutka kad izgube.

Jos kad bih imao malo vise love, igrao bi "martingale" na cijelu tu stvar. Pa sto dalje dodji i izgube, meni veca zarada, a ako i pobjede, ma super ja sretan. Ovako ne povecavam bet za duplo, al ga povecavam kolko si mogu priustiti.

Svaka cast. Mogu ti reci ovo je odlicno zamisljeno . Nema sta. Ja se nadam da cete da pobedite isto tako za mene winn win . Smiley
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 18, 2014, 09:39:44 AM
Nope..nisam puko posto ne igram za nista osim kad igra repka. Danas evo uplaceno 2x za kamerun...vidjet cemo kako ce to proc..nadam se toplo da cu puknut  Grin

Cek ti igras , kladis se na suprotno i nadas se da ces da izgubis. Cheesy ? Blago casinima koji imaju takve igrace lol. A i meni nije lose posto si moj ref. Hahaha...

Ja sam do sad sa .005 dosao do .037 . Skoro svaki tiket sam pogodio.

Jebo ga ti. Sto nisi citao sve sto sam prije napisao o svom kladjenju? Ja se ne kladm da bi se kladio, vec se kladm da pomognem svojima.

Ukratko, ja sa igrama na srecu nemam nikakve sanse. Mene sreca gazi kad joj se sprdne. I onda sam se sjetio...kad ti zivot servira limun, napravi limunadu...
Tako ja ljepo odem nad god je bitna utakmica u kladionicu, i uplatim protiv rezultata koji pase mom timu. I onda se desi jedna od dvije stvari. Ili a) tim pobjedi i ja sam sretan, ili b) tim izgubi i ja sam opet sretan. Win / Win situacija.
Naravno sve to vrijedi samo ako si stvarni navijac nekog tima, i ako bi "dao lovu da prodje". Znas ono, svi se nesto busaju od prsa: "Ja sam za Dinamo / Hadjuk / Zvezdu / Partizan" al nitko nebi stavio novcanik na mjesto gdje su mu usta. E ja to radim. Ja navijam za svoje i spreman sam platiti da dodju do finala. Ako ne dodju, meni super...zaradio sam lovu onog trenutka kad izgube.

Jos kad bih imao malo vise love, igrao bi "martingale" na cijelu tu stvar. Pa sto dalje dodji i izgube, meni veca zarada, a ako i pobjede, ma super ja sretan. Ovako ne povecavam bet za duplo, al ga povecavam kolko si mogu priustiti.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
I'm a Firestarter!
June 18, 2014, 09:22:41 AM
a jbg, vec sam registrovan tamo
Jump to: