Author

Topic: Српски (Serbian) - page 251. (Read 3041606 times)

member
Activity: 67
Merit: 10
December 02, 2013, 04:41:33 PM
#32
Svaka ti cast ako si stvarno uspeo sa 15$ da napravis 3BTC-a za koliko, 5 dana. Deluje neverovatno, cak i da si svaki put kupio jeftino a prodao kad je najskuplje.
A jos veci respect za to sto si non-stop pred kompom - meni nije problem ni hladna glava ni pohlepa vec koncentracija i toliko pracenje stanja na berzama; ja planiram da udjem na BTC-e (ili neku sl. sa sto vise razl. coin-a) sa 500-1000$ da se malo igram, pa cu biti vise nego srecan ako za mesec dana uvecam to za 50%...
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
December 02, 2013, 02:20:24 PM
#31
Cekaj, ti si od 15$ (12e) napravio 360 za 4 dana? Ili si prodao i te dobijene pa su to bila dodatna sredstva?
Jesi trgovao samo sa MEC i QRK ili jos nekim?
Respect za 18h/dan trgovanje, da li si non-stop pred kompom ili koristis one aplikacije sa alarmima za smartphone/tablete (mada sumnjam, posto je to uglavnom samo za BTC)?

Zdravo!

Tako je, napravio sam 360 USD za 4 dana. Od skoro nicega. Ovog momenta tih 360 usd su skoro 3BTC.

Non-Stop pred kompom sam. Kupio sam jedan BOT ( automatski radi radnje 10x brze nego ljudiski mozak). Cena mu je 1 BTC, ali se isplati : )

Ulecem u pump-ove, cekam pravi trenutak. Pokusavam da ne budem pohlepan. Juce sam imao priliku da ulozim 1 BTC i da zaradim x 2x5, ali, bezuspesno. Cryptsy je overloaded, tako da ne mogu da pravim ''nagle pokrete''.

Uskoro cu poceti da dajem savete, tako da bi bilo dobro da me prate sve ''kolege'' na twitter nalogu

https://twitter.com/VujanovAlex


PS: Ako postoje pitanja, slobodno mi se obratite na twitter nalog


GewdBai!
member
Activity: 67
Merit: 10
December 02, 2013, 12:40:55 PM
#30
Cekaj, ti si od 15$ (12e) napravio 360 za 4 dana? Ili si prodao i te dobijene pa su to bila dodatna sredstva?
Jesi trgovao samo sa MEC i QRK ili jos nekim?
Respect za 18h/dan trgovanje, da li si non-stop pred kompom ili koristis one aplikacije sa alarmima za smartphone/tablete (mada sumnjam, posto je to uglavnom samo za BTC)?
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
November 30, 2013, 10:12:42 AM
#29
@KeyserSozeMC

Video sam da ima automatskih trejdera koji nisu free, pa mi pade na
pamet da napravim nesto. Jel postoji nacin da se skine kretanje cene
za neku valutu na duzi period? Treba mi za test.

Kupio sam CAT bot, koji sam radi to. Cekam da napravim jos koji bitcoin da bih mogao da zaradjujem vise.
Necu da se igram sa malim parama i botom, to je losa kombinacija. Pogotovo sada kada cene skacu kao lude.

Ako hoces, mogu ti srediti da ga dobijes za malo manje nego sto kosta. ( Nije neka velika razlika, ali opet, usparaces )

Ne znam kako funkcionisu skripte na Cryptsy-u, tako da ti ne mogu biti od velike pomoci. Ako ti zatreba jos nesto, posalji PM.
newbie
Activity: 10
Merit: 0
November 29, 2013, 03:37:26 PM
#28
@KeyserSozeMC

Video sam da ima automatskih trejdera koji nisu free, pa mi pade na
pamet da napravim nesto. Jel postoji nacin da se skine kretanje cene
za neku valutu na duzi period? Treba mi za test.
legendary
Activity: 1022
Merit: 1000
Blocklancer - Freelance on the Blockchain
November 27, 2013, 11:30:13 AM
#27
Mnogo ti Hvala!
Javicu se. Pozdrav!
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
November 27, 2013, 10:15:00 AM
#26
Zdravo svima!

Evo i ja da se prijavim.  Smiley

Trazim-gledam-probam i radim ostalo sto  rade pocetnici.
Izgubio sam dosta vremena (i jos gubim) na razne ''slavine'' i slicno ali to je valjda ono cime se pocetnici "zanimaju".
Za sada citam ovaj forum i trudim se da nesto naucim.

Pozdrav!

Ako imas bilo kakva pitanja slobodno pitaj ovde, na PM ili na https://www.cryptsy.com - KeyserSoze nickname.
legendary
Activity: 1022
Merit: 1000
Blocklancer - Freelance on the Blockchain
November 27, 2013, 03:39:29 AM
#25
Zdravo svima!

Evo i ja da se prijavim.  Smiley

Trazim-gledam-probam i radim ostalo sto  rade pocetnici.
Izgubio sam dosta vremena (i jos gubim) na razne ''slavine'' i slicno ali to je valjda ono cime se pocetnici "zanimaju".
Za sada citam ovaj forum i trudim se da nesto naucim.

Pozdrav!
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
November 25, 2013, 12:05:11 PM
#24
Pozdrav svima,
Evo vec nekoliko dana(nedelja) intezivno skupljam informacije uopste o bitcoin-u, i glava mi je puna tako da vise ne znam sta da radim, da li da kupujem komponente za hardver ili da batalim to pa da krenem sa trgovinom(mada kolika je cena sad tesko da se moze kupiti vise od par coina) i sta onda sa njima, mislim sa tih par, mislim nije sad da ne vrede nista, al opet?
Elem stvarno sam se zagrejao i hocu nesto da uradim posto imam uslove malte ne idealne sto se tice struje i prostorije pa na kraju krajeva pitanje je da li da krecem sa rudarenjem ili ne i koliko mi treba love za start(hardware) da bi na kraju nekog perioda bio u plusu, i opet naglasavam struja mi ne ulazi u trosak. Hvala

Cheers!

Trgovina brate.
Ne trosi pare bez razloga.

Poceo sam sa 1000 MEC ( ukupno su kostali 12e ). 4 dana je proslo od tada.
Usao sam u njihov forum, i dobio donacie od admina i par moderatora.

Ovog momenta Estimated Portfolio Value: 0.3978409 BTC.

Trgujem 18 sati na dan. Najjace je trziste oko 1:30am-6:30am.

Batalio sam MEC za sada ( Ako imas prliku da kupis/dobijes MEC, uzimaj.)

Poceo sam da ulazem u QRK ( Quark ). Imaju jedan od najboljih security protokola, sto znaci mnogo.
Evo podaci o QRK ovog momenta :

Trenutna cena : 0.00000377 (BTC) - Kupio sam 100k dok je kostao 0.00000100
Coinmarketcap.com : 18    QuarkCoin   
$ 755,047
$ 0.0031   245,001,281 QRK   +308.10 % ( SUNCE TI 'BEM! Za 20 minuta sa 20te pozicije na 18. XD )

To je od mene, brat bratu pomaze.

Trgujem na Cryptsy, nick mi je KeyserSoze. Ako se nadje iko tamo, nek mi se obrati. Pomocicu sto vise mogu.


POZ!
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 21, 2013, 02:48:15 PM
#23
Pozdrav

1. iskopao jos nista
2  gt 430 30kh/s sta stim kopati xD
3. mislim da ce ubrzo cijena skociti do 1000 mislim do nove godine i vrtit ce se tu negde oko 1000 a bice zanimljivo kad diff jos skoci ...


planiram rudariti neke alternativne coine pa ostaviti u slucaju da se desi ista prica kao sa bitcoinom ....
newbie
Activity: 10
Merit: 0
November 21, 2013, 03:53:01 AM
#22
Batali hardver za bitkoin i kreni odmah na trgovinu ili neku alt valutu.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 14, 2013, 01:04:49 PM
#21
Pozdrav svima,
Evo vec nekoliko dana(nedelja) intezivno skupljam informacije uopste o bitcoin-u, i glava mi je puna tako da vise ne znam sta da radim, da li da kupujem komponente za hardver ili da batalim to pa da krenem sa trgovinom(mada kolika je cena sad tesko da se moze kupiti vise od par coina) i sta onda sa njima, mislim sa tih par, mislim nije sad da ne vrede nista, al opet?
Elem stvarno sam se zagrejao i hocu nesto da uradim posto imam uslove malte ne idealne sto se tice struje i prostorije pa na kraju krajeva pitanje je da li da krecem sa rudarenjem ili ne i koliko mi treba love za start(hardware) da bi na kraju nekog perioda bio u plusu, i opet naglasavam struja mi ne ulazi u trosak. Hvala

Cheers!
newbie
Activity: 27
Merit: 0
November 04, 2013, 07:41:29 AM
#20
Braca jel ste zivi Smiley
Treba mi wallet gde mogu da dodam bank racun iz Makedonija i kasnije kad dobijem BTC od zarada da mi prefrle te novac u Banci ? Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 501
There is more to Bitcoin than bitcoins.
September 22, 2013, 11:32:56 PM
#19
moze li mi neko pojasniti ovo "rudarenje" ?
Ako razumeš engleski, čitaj na https://en.bitcoin.it/wiki/Mining

Ukratko, prikladniji termin bi bilo knjigovodstvo, a ne rudarenje...

Bitkoin transakcije se čuvaju u javno dostupnoj knjizi (tzv. block chain), a "rudari" su ljudi koji vrše proračune kojima se te transakcije overavaju i unose u knjigu. Kao nagradu za taj posao rudari nasumično dobijaju nove bitkoine, tako je rešen problem prvobitne raspodele valute (ne štampa ih država, ne izmišljaju ih banke). Prosečan broj novonastalih bitkoina je trenutno 25 na svakih deset minuta, i ceo sistem sam podešava verovatnoću da se ovo desi tako da ostaje manje-više isto, bez obzira na to koliko rudara radi, i kakve računare koriste. Inače, tih 25 bitkoina će se za par godina prepoloviti na 12.5, pa na 6.25, itd. Ukupan broj bitkoina koji će ikada postojati je time matematički predodređen na oko 21 milion.

Šta te konkretno zanima?
newbie
Activity: 2
Merit: 0
September 22, 2013, 06:04:29 PM
#18
moze li mi neko pojasniti ovo "rudarenje" ?
newbie
Activity: 4
Merit: 0
September 09, 2013, 10:55:24 AM
#17
Pozdrav svim rudarima Srbije i dijaspore, ima li koga jos ovde?

Zanima me ima li zainteresovanih za organizovanje group-buy ?


newbie
Activity: 28
Merit: 0
June 24, 2013, 01:21:03 PM
#16
Cheers from the United States!
member
Activity: 88
Merit: 10
June 24, 2013, 12:10:31 AM
#15
bas malo broj ljudi na ovom site-u


ja sam poceo oktobra pa odustao januara pa februara opet poceo Smiley
newbie
Activity: 28
Merit: 0
June 11, 2013, 08:47:39 PM
#14
Hello serbian Smiley
newbie
Activity: 42
Merit: 0
June 11, 2013, 08:12:43 PM
#13
Hello serbian friend and welcome to the forums!
Jump to: