Author

Topic: Српски (Serbian) - page 244. (Read 3007975 times)

legendary
Activity: 2124
Merit: 1013
K-ing®
February 05, 2014, 04:11:21 AM

Samo napred 2bfree.



Takodje studiram CEX.io probacu i to mada tu ima manje sanse za bilo sta, ali BTC-e gledo sam tipa juce kako je zaradio na crash litecoin skoro dva puta imedju 16 i 19 mislim da tu moze dosta da se zaradi ali cu da studiram jos koji dan pre nego sto krenem i na Cripsi i to je to ako puknem puknem.


Pozdrav

cex.io je sigurno najbolji na svjetu, imaš potpunu kontrolu 24sata na dan. Jedini problem je što su za istu stvar skuplji od konkurencije.
Ja sam bio i na cex.io i na picostocks; na kraju sam prodao sve sa cex.io i prešao na picostocks, jer su dosta jeftiniji.


Pogledaj malo jedno i drugo pa navali.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
February 01, 2014, 01:02:17 PM
aj neka se glasa ali kikiriki je coin sto mo moj kum rekao
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
February 01, 2014, 12:16:16 PM
newbie
Activity: 42
Merit: 0
February 01, 2014, 12:11:41 PM
Moze malo pomoci, pogurajte ovdje da GRAINcoin prodje:

https://bitcointalksearch.org/topic/rapidballs-which-2-coins-to-add-to-our-game-443423

samo trebati glasovat

Hvala
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
January 29, 2014, 11:24:46 AM
Registrujte se ovde: http://thisweekscoin.com/forum/index.php

Giveaways svaki dan, coins for free Smiley

Pozdrav svima

Hvala za tip Kajzeru, jel to da bi se promovisalo?
Da, da mogu da skupim mnogo ljudi. Da mi placaju vise coin developers kada radim promocije.

Plus pomazem pocetnicima Smiley

Do sada sam ukupno dao preko $10.000 u giveaways, otkada radim ovo
sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 29, 2014, 11:22:38 AM
Registrujte se ovde: http://thisweekscoin.com/forum/index.php

Giveaways svaki dan, coins for free Smiley

Pozdrav svima

Hvala za tip Kajzeru, jel to da bi se promovisalo?
hero member
Activity: 742
Merit: 500
I'm dying.
January 28, 2014, 09:46:42 PM
Registrujte se ovde: http://thisweekscoin.com/forum/index.php

Giveaways svaki dan, coins for free Smiley

Pozdrav svima
sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 28, 2014, 05:19:32 PM
Da samo ja radim sa berzama nisam provalio kako ceo radi ali sa berzom imam oko 0.24 btc bez ulaganja i to radim jedno tri meseca i ide polako samo jedan savet za ftc prodaj jedini sa kojim zaradis je LTC veruj mi ja cim riskatno uradim na neki drugi coin izgubim a cim uzmem lite vratim.

upravu si sutra uzimam 500 evra i onda jos 500 cim imam sansu i planiram LTC mislim da taj ima dovoljno pomaka i procenat promene je veci nego BTC gledam video par ljudi kako rade i oni vole LTC vise od BTC takodje stavicu stop loss da smanjim rizik.

Hvala za savet
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
January 28, 2014, 05:14:25 PM
Da samo ja radim sa berzama nisam provalio kako ceo radi ali sa berzom imam oko 0.24 btc bez ulaganja i to radim jedno tri meseca i ide polako samo jedan savet za ftc prodaj jedini sa kojim zaradis je LTC veruj mi ja cim riskatno uradim na neki drugi coin izgubim a cim uzmem lite vratim.
sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 28, 2014, 03:43:12 PM
Quote
Takodje studiram CEX.io probacu i to

Pokusaj pa javi posto ko malo to provali nece da kaze iskreno video sam par klipova koji kao nesto tu zarade samo niko neda foru.

Bilo bi lepo da podelis ako nadjes neki fazon. Naravno

Hocu samo da prebacim para imam jako malo na BTCe jupio sam FTC jutros pokusavam da prodam skuplje, cim prebacim vise para probacu da kupim Litecoin ili bit cim padne na veliko mislim da je fazon kada pada a svi grunu da kupuju vidis veliki kupovni volume onda se kupujem ide 10% tak posto i prodas bar to mi je teorija ako upali javicu i ako izgubim i to cu da javim ja sam se odreko 1000 evra da sve ovo testiram.

Mislim criptsy moze kada svi grunu na veliki volume ali mislim da je to mnogo riskantnije

Nemojte mene da slusate jer nemem pojma ovo je sve sto pokupim preko interneta pola je verovatno pogresno ali osecam da ima zarade negde. Pozdrav.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
January 28, 2014, 12:13:13 PM
Quote
Takodje studiram CEX.io probacu i to

Pokusaj pa javi posto ko malo to provali nece da kaze iskreno video sam par klipova koji kao nesto tu zarade samo niko neda foru.

Bilo bi lepo da podelis ako nadjes neki fazon. Naravno
sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 28, 2014, 08:33:28 AM

Samo napred 2bfree.



Takodje studiram CEX.io probacu i to mada tu ima manje sanse za bilo sta, ali BTC-e gledo sam tipa juce kako je zaradio na crash litecoin skoro dva puta imedju 16 i 19 mislim da tu moze dosta da se zaradi ali cu da studiram jos koji dan pre nego sto krenem i na Cripsi i to je to ako puknem puknem.
member
Activity: 61
Merit: 11
January 28, 2014, 08:29:37 AM

Samo napred 2bfree.

sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 26, 2014, 01:56:48 PM

Ja sam racunao DOGE coin developeri da sad prodaju svoje coins koje su uskopali pre ikog bih imali zaradu $180,000 USD
Plus sto su vjerovatno nastavili kopati od prvog dana kad je difficulty bio malen znaci zarada im je preko 200-300,000 sigurno.

Veliki je to lopovluk.

Joj koja igranka, neverovatno. Neznam dali je to dobro raditi ljudima, ako naprave kojn ko litecoin sa namerom da opstane ok, ako im je jedina namera da uzmu pare ignorantnim ljudima onda nije to uredu ako znaju da nece opstati. Bar tako mi izgleda ovaj moment. Ja sam kupio pre neki dan FeatherCOin cuo sam interview dvojice zvuci da nije pump/dump pa racunam na dugo da drzim, od novca sam se oprostio ako opstane vredece. Ove nedelje kupujem jos 1000 evra bit coin sledeca investicija litecoin mislim da taj moze da opstane takodje i PPcoin takodje to su mi kandidati za sada. Krecem da studiram altkojnove. So se tice bit cojna stavljem25% ustedjevine u njega bez obzira na cenu.

Sada radim na prvi sajt da prodajem za bitkojnove deo zarade skidam u dinare, evre, dolare ostale delim 25% bit i 75% u alt kojnove to mi je plan naravno planiram da ga unapredim kako ukapiram sve ovo.

Inace ideju mi je dabo Geroge gost na lets talk bitcoin podcast on ima u ameriku Agorist biznis pa cu tako nesto da probam i ja posto sada mozemo da budemo anonimus da nemogu parazitski reket iz Beograda da opoljese vise ako drzimo anonimusa ovaj to radi u Americi u Beogradu mislim da je lakse glavno je ne hvaliti se sta imam i letis ispod radara.

Pozdrav idem da radim na ideji sada moram da naucim wordpress i pluginove danas (PS: Sve sam platio sa bitkojn domen i hosting neverovatno Smiley
member
Activity: 61
Merit: 11
January 26, 2014, 04:57:34 AM

Ja sam racunao DOGE coin developeri da sad prodaju svoje coins koje su uskopali pre ikog bih imali zaradu $180,000 USD
Plus sto su vjerovatno nastavili kopati od prvog dana kad je difficulty bio malen znaci zarada im je preko 200-300,000 sigurno.

Veliki je to lopovluk.
sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 25, 2014, 08:22:46 AM
To si u pravu zato sam i napomenuo moras imati podrsku. Bez toga nista. Skupi se bivsa juga i napravi BALKANCOIN. Mislim da bi imali sve.

Dinar,

U prvi svetski rat kada se srpska vojska povlacila za albaniju blagajna isla kolima (petnajstak) do prizrena tu je probao blagajnik da zakopa ali ukapirao da nemoze ona kupio magarce mislim ok 20 nesto pa preko crne gore i to morao da laze dosao do skadra tamo lago francuze i nekako doso do broda tako cela vojska finansirana i to je jedina valuta koja je funkcionisala (dinar) a da je cela zemlja bila okupirana imslim to treba da bude prica za launch.

Dinar da coin you can't destroy Smiley

ok, zezam se. Sta mislite ovi sto prave kojnove pa ga prodaju koliko zarade na kraju imaju?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
January 25, 2014, 02:45:22 AM
To si u pravu zato sam i napomenuo moras imati podrsku. Bez toga nista. Skupi se bivsa juga i napravi BALKANCOIN. Mislim da bi imali sve.
member
Activity: 61
Merit: 11
January 24, 2014, 10:29:07 PM

Svaki dan izlazi novi Alt coin, tu se vise nezna koji ce ici gore a koji nece, isti ljudi ih prave i pumpaju i oni zaradjuju.

A sam svoj coin da kupis za 15e je bacanje para, takav coin ce umreti za 7 dana ako nema developera u pozadini koji ce da radi na greskama.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
January 24, 2014, 07:53:17 AM
Kupovinom neke od altcoina se moze zaradi samo u poslednje vreme sam naleteo da za nekih 15 jevrica se moze napraviti neki coin po zelji medjutim tu ima caka da bi opstao neki coin mora da ima i dobru podrsku (najcesce forum). Tako su likovi lansirali i DOGE pa na kraju ubise od para ali su prvo napravili dobro pozadinu i dobar forum. Isto se prica da treba da se pojave josh dva coina jedan koji lici na litecoin a jedan bi trebao da bude nesto kao gore napomenut doge.

Ako vec imate neku jaku makinu za kopanje procesljajte forum i nadjite o cemu se radi i kada pustaju to u pocetku mozete puno da uradite posle prodate i zaradite. 

Ja masinu za kopanje nemam zaradjuje od reklama po forumima i poneki poslic za BTC. Naleteo sam na brdo fauceta ali tu je varijanta kad saznas prvi iskoristi za nekih dva meseca koliko sam u igri sa ovim imam 0.197 BTC. Taman koliko mi treba da mogu malo vise sa berzom da se zezam i zaradite se i izgubi se, malo je zajebano posto svi cekaju da kinezi ustanu to obicno bude oko 3-4 ujutro po nasem tada mozete da zaradite najvise kupite nocu po manjoj ceni neki coin, recimo lite a ujutro u pravo vreme ga prodate i zaradite nesto ilimozda izgubite.

Iskreno nisam nista ulozio a imam. Pa polako ovo mi je vise kao zezancija ali kada pogodite pravi momenat onda je zarada tu.



sr. member
Activity: 686
Merit: 251
I'm investigating Crypto Projects
January 23, 2014, 10:03:05 AM
Pozdrav svima!

Od nedavno sam se upustio u kopanje i imao sam tu srecu da sam se zaleteo pravo na DOGE, ne znajuci skoro nista o celoj bitcoin & altcoin prici lol I tako sam lepo uspeo da prodam lagano nakopanih 50k DOGE-a pre par dana kad je bio hype oko bobsled tima :-)

Sledeci alt na koji sam naleteo je Cryptonium :-) Ovom prilikom bih da mnogo pozdravim KeyserSozeMC. Bas sam se prijatno iznenadio kad sam video da si nas :-) Stvarno je sramota kako jeftino stavljaju CRN na crycurex-u...bagatelno bre, treba da vredi mnogo vise. Elem, hteo sam u poverenju da te pitam kakve imas planove za CRN, nesto je tiha cela komunikacija na temu CRN-a, a community je dosta mali i smanjuje se. Nakopao sam nekih 460 sa ~380kH/s i malo mi je poljuljano poverenje u coin...jednostavno, nista se ne desava :-(

Sve u svemu, pomozi mi da nastavim sa kopanjem :-)

Sat mislite da kupimo nesto CRN koja sansa da vredi nesto za dva ili tri meseca?
Jump to: