Pages:
Author

Topic: Sesli Düşünceler (Kripto Günlüğü) - page 8. (Read 27228 times)

member
Activity: 406
Merit: 10
January 30, 2018, 02:21:20 PM
Kalemder Hocam uzun zamandır paylaşım yapmıyordunuz.
Bu arada birçok yeni coin borsalara girdi. Özellikle binance coinleri ile ilgili analizlerinizi bekliyoruz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
January 30, 2018, 10:38:14 AM
Merhaba hocam hoşgeldiniz öncelikle.
Eski yorumlarınızı takip ediyorduk bayağı güzel paylaşımlarınız oldu bizlerle. Bundan sonra da analizlerinizi bekliyoruz. BTC de bu fiyatlar gelir gider oldu bu ara 10 bin de sağlam duruyor hep en kötü haber de bile yıkılmadı daha.

İlginize çok teşekkür ederim.

Konuya yeni yorumlar ve destek  Wink geldikçe sürekli güncel tutmaya çalışacağım.

Monetha altcoinler arasında uzun vadeli olarak kârımı attığım bir coin.
Uzun vadede kesinlikle üzmeyecektir.
Unutulacak Coin'ler listemde ve 0,2 dolar seviyelerden yüklenmek istiyorum bugünlerde.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
January 30, 2018, 10:12:06 AM
Merhaba hocam hoşgeldiniz öncelikle.
Eski yorumlarınızı takip ediyorduk bayağı güzel paylaşımlarınız oldu bizlerle. Bundan sonra da analizlerinizi bekliyoruz. BTC de bu fiyatlar gelir gider oldu bu ara 10 bin de sağlam duruyor hep en kötü haber de bile yıkılmadı daha.
legendary
Be A Hope
January 30, 2018, 10:06:44 AM
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır konuyu güncellemiyordum.
Ama artık ilk mesajda hayal ettiğim bilgisayarı aldığıma göre artık bu konuyu daha güncel tutabilirim Smiley

Bu arada analizlerimi ve konumu beğendiyseniz katkılarınızı ve reylerinizi beklerim Smiley
Elinizi korkak alıştırmayın  Roll Eyes

Son iki haftadır genel anlamda BTC takip ediyorum.
Şuanda açık sinyal olarak verebileceğim şudur ki: Elinde usd bulunduranlar 10000 - 10600 dolar arası btc toplayın. Yakında başlayacak margin işlemlerle beraber btc'de beklediğim fiyat aralığı 13-15k arasıdır. Kısa vadeli iyi bir kar bırakacaktır.
Bende az önce btcye geçiş yaptım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
October 08, 2017, 02:55:11 PM
Piyasa tam olarak istediğim tepkileri vermeye başlamış. Daha önce kar ettiğim coinleri btcye dönüştürdüğümü ve ekseriyetle btc de toplandığımı yazmıştım.
Şimdi de piyasada oluşan fırsatları kademeli olarak değerlendiriyorum.

Krizleri önceden görenler bunu fırsata çevirebilir. Diğerleri ise kriz dönemlerinde panik yapmamalı ve sakin olmalıdır.
Hocam peki btcde kalmak mantikli mi? 25 ekim geldiğinde 3500-3000 dolar bandina dusme olasiligi yok mudur sizce btcnin. Ben boyle olabilceni dusundugumden kar ettiklerimden cikip, nakite dondum.
legendary
Be A Hope
October 08, 2017, 01:25:21 PM
Piyasa tam olarak istediğim tepkileri vermeye başlamış. Daha önce kar ettiğim coinleri btcye dönüştürdüğümü ve ekseriyetle btc de toplandığımı yazmıştım.
Şimdi de piyasada oluşan fırsatları kademeli olarak değerlendiriyorum.

Krizleri önceden görenler bunu fırsata çevirebilir. Diğerleri ise kriz dönemlerinde panik yapmamalı ve sakin olmalıdır.
sr. member
Merit: 267
October 07, 2017, 09:38:49 AM
Bir coin (çöp değilse) zarardan satılmamalı.
Hocam bende nxt, tenx, ark var hepsınden zarardayım bu coınlerı artık malıyetı olana kadar en az bekletmelıyım dımı
sr. member
Merit: 252
October 07, 2017, 08:33:17 AM
Merhaba arkadaşlar,

Altcoinlerin düşeceğine inandığım için iki gündür kar ettiklerimden çıkış yapıyorum ve BTC'de toplanıyorum.
Stx, snm, dnt, oax, tezos yani ciddi piyasalara henüz düşmemiş yatırımlarım hariç full BTC'deyim.

----------------------
Bir süredir LTC takip ediyorum. BTC gold söylentileri ve fork muhabbetlerine tüm altcoinlerin düşeceği kanaatindeyim.
LTC'de bu trendini sürdürüp şuanki 0,0118 seviyelerinden 0,0100-0,0110 bandına oturacak ve sıkışacaktır.

---------------

Fork söylentileri esnasında ciddi düşüşler göreceğiz ve o ciddi düşüşler sırasında takip edip toplamamız gereken coinler:
LTC, STRAT, Waves, BAT, 1ST, CVC
Zcl 'yi de bir arastirmakta fayda goruyorum bakin hocam, fork donemi dipten toplamayi dusunduklerimden biri, 1st ve cvc de ayni sekilde. Waves ve strat suanki seviyelerin altina gelirse alinir katiliyorum ama waves dusmeyebilir buralara, 10 ekimden sonra beklenen artis olursa. YTD
legendary
Be A Hope
October 07, 2017, 08:07:16 AM
Hocam bende btc ye geçmeyi düşünüyorum ama bir türlü fırsat olmuyor
aldıklarım hep %30 ve %80 zarar etmış durumda bu durumsa satılmaz, birde bu btc gold haberı var acaba dahada düşermi diyorum kendı kendıme

Bir coin (çöp değilse) zarardan satılmamalı.
sr. member
Merit: 267
October 07, 2017, 06:18:18 AM
Hocam bende btc ye geçmeyi düşünüyorum ama bir türlü fırsat olmuyor
aldıklarım hep %30 ve %80 zarar etmış durumda bu durumsa satılmaz, birde bu btc gold haberı var acaba dahada düşermi diyorum kendı kendıme
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
October 07, 2017, 05:16:21 AM
2 hafta önce lumens alayım atayım köşeye biraz dedim, elim varmadı yapmadım. mutluluğumu kaybettim, hükümsüzdür. bu da böyle bir anımdı.

lumens' in geleceği hakkında neler gördüğünüz konusunda şuraya bir bukle sıkarsanız, yemeklerden sonra aç karnına kulağımın arkasına sürebilirim.

istirham ederim efenm.
legendary
Be A Hope
October 07, 2017, 05:09:09 AM
Merhaba arkadaşlar,

Altcoinlerin düşeceğine inandığım için iki gündür kar ettiklerimden çıkış yapıyorum ve BTC'de toplanıyorum.
Stx, snm, dnt, oax, tezos yani ciddi piyasalara henüz düşmemiş yatırımlarım hariç full BTC'deyim.

----------------------
Bir süredir LTC takip ediyorum. BTC gold söylentileri ve fork muhabbetlerine tüm altcoinlerin düşeceği kanaatindeyim.
LTC'de bu trendini sürdürüp şuanki 0,0118 seviyelerinden 0,0100-0,0110 bandına oturacak ve sıkışacaktır.

---------------

Fork söylentileri esnasında ciddi düşüşler göreceğiz ve o ciddi düşüşler sırasında takip edip toplamamız gereken coinler:
LTC, STRAT, Waves, BAT, 1ST, CVC
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
August 25, 2017, 04:07:26 PM
ADX muhtelemen bu seviyelerde tutanamayacak, çünkü üzerinde ciddi bir baskı var.
251 değeri dikkatle izlenmeli. eğer burayı taban yapabilirse kesinlikle alınmalı.
**

Strat toplamaya başladım ayrıca. Yükseleceğini düşünüyorum.

Uzun süredir stratis takibindeydim çok güzel alım fırsatları vardı alamamıştım bugüne kısmetmiş aldım bir miktar bakalım uzun vadeli tutmayı düşünüyorum. Stratis için yorumlar hep olumlu artı cazibeli kısmı somut projelere adım atıyor olmaları.
legendary
Be A Hope
August 25, 2017, 11:26:04 AM
ADX muhtelemen bu seviyelerde tutanamayacak, çünkü üzerinde ciddi bir baskı var.
251 değeri dikkatle izlenmeli. eğer burayı taban yapabilirse kesinlikle alınmalı.
**

Strat toplamaya başladım ayrıca. Yükseleceğini düşünüyorum.
legendary
Be A Hope
August 25, 2017, 11:06:00 AM
Pek kimsenin ilgisini çekememiş olsak da analizlere devam edelim bakalım.

1 - NEO için alım bölgesi yaklaştı. Sarı bölge alım seviyeleri. Ardından ciddi bir yükseliş başlayacaktır.
0,0090-0,0085 arası alım bölgesi.

https://tr.tradingview.com/chart/NEOBTC/uweLZVh4/

2. analizi sonraki yorumda yazacağım.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
August 24, 2017, 01:44:03 AM
zrx hakkında neler düşünüyorsunuz ?

teşekkürler
full member
Activity: 196
Merit: 117
August 24, 2017, 01:31:06 AM
Bu adamlar bu kadar ltcyi niye aldi simdi Huh

niye arttiki bu kadar? ozel bir sebebi varmi ?

Özel sebebi aşşağıda paylaştığım grafikte var zaten arkadaşlar.

Psikolojik destek/direnç hattı aşıldı. O yüzden.

Smart Money böyle bişey.

Teknik analizin gücünü daha iyi anlamış olmanız lazım bu örnekte.

Ltc'nin günlük grafiğinde destek/direnç noktalarının nekadar iyi çalıştığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Fiyat üstteki destek direnç hattını geçerse ivmeli bir şekilde yukarı yönelebilir.

Lite coin Üstteki destek/direnç hattını kırmaya çalışıyor. eğer kırıp bir süre orada kalabilirse sağlam bi atak görebiliriz.

Az önce kendim söyledim ama kaçırdım.  Shocked Angry Embarrassed

Göz göre göre böyle kaçırdımmı deli oluyorum.  Undecided

Grafiğin günlük grafik olduğunuda belirteyim

Ağlamak istiyorum sayın seyirciler  Grin Angry Embarrassed

Cry
legendary
Be A Hope
August 23, 2017, 11:53:46 PM
Selam!

Bugün Wavesten yaptığım kâr ile LTC toplamaya başladım. 112-115 arası topladıklarım var. Duruma göre daha aşağılardan da alabilirim.
LTC için to the moon düşünüyorum. Ama kısa vadeli güzel kârlarada tav olurum.
Aşağıdaki tabloda, alttaki bantta bir müddet hareket etmesi mümkün. Ama ondan sonra çıkış başlayacaktır.
Düşük bir ihtimalde: bu bandın altına düşerse fiyat yarıya kadar düşer.

Grafik analizi:

https://i.hizliresim.com/aGm6vg.jpg

Yakında olacağını düşündüğüm manzara:

https://i.hizliresim.com/N1m7XL.jpg   Roll Eyes  Shocked

Bir pumpu daha hemen öncesinde yakalamış olmanın hazzını yaşıyorum  Cheesy

Kazananlar oldu mu?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
August 23, 2017, 08:15:56 AM
Bende XRP karı ile birlikte, LTC dün giriş yaptım, yurtdışında da LTC to the moon ortamı oluştu. Böyle beklenti olunca, bir süre sonrada sonuç geliyor. Aynı sizin gibi %80 waves olarak tuttuğum için çok rahat hareket edemiyorum. Waves için artık süre daraldı, Sasha da bunun farkında, en geç bu yıl sonuna kadar yeni gui gelecektir. Zaten o andan sonra da 15$ seviyeleri hayal değil. Kendi adıma o seviyelerden de dayanabilirsem satmayıp, işlem hacminin artışına göre 30-40$ seviyelerine kadar bile dayanmayı planlıyorum.

Grafikte de görüleceği üzere sanki LBC'de artık yukarı çıkmak için fırsat arıyor. Benzer durumda olan SYS coin var. Bu iki coinde de bir miktar girişim var. Onlar için ne düşünüyorsunuz?
legendary
Be A Hope
August 23, 2017, 07:25:34 AM
Bende ltc bin hareket yapacagini dusunuyorum hocam sizin icin alim seviyeleri nerelerdir.

Kanaatim orda belirttiğim bant içi.
Yani 0.0115-0.0100
Tabi bu aralıkta fiyatın 0,0100'e düşme ihtimali ile 0,0115'e gelmesi aynı değil.
Kademeli olarak hareket edilmelidir.
Pages:
Jump to: