Pages:
Author

Topic: Sesli Düşünceler (Kripto Günlüğü) - page 6. (Read 27228 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
February 07, 2018, 01:30:43 PM
Analizci:
Trade bakiyem ile btc ye geçtim. Bu seviyelerden yükselirse altlar düşer btc güzel kar burakır. Buradan Düşerse altlarda düşer tekrar dağıtır altlardan alırım. Btc sayısını artırırım.

Ayı piyasalarında amacım btc sayısını artırmak.
member
Activity: 378
Merit: 11
February 06, 2018, 03:13:07 AM
Evet tamamen ayvayı yemiş durumdayız hele bizim gibi sonradan girenler tam sapını tuttular, daha nereye gidecek hah durdu artık dedikce düşüyor bir dalga daha gelecek herhalde abd verilerine göre feci bir katliam daha bekleniyor
member
Activity: 448
Merit: 10
February 06, 2018, 03:07:47 AM
Fikirleriniz için teşekkürler; Hepimizin nihayetinde belli düşünceleri var bunları herkes dile getiremiyor ama siz bunu başarmışsınız. İlerleyen dönemlerde ne olacak bakalım. Zira bir süre belkide artış yerine düşüş göreceğiz. Bu süre içinde de alternatif fikirleri duymak güzel olur.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
February 06, 2018, 02:26:55 AM
Hocam bilgisayarların önüne deste deste para yığmanız aslında karakterinizi bir nebze ortaya koyuyor, bence doğru bir davranış olmamış, 20-25 yaşlarındasınız diye tahmin ediyorum. o yüzden yaşınıza veriyorum, ben doğru bulmadım benim fikrim bu.

O google resimlerden rasgele temsili bir foto hocam. Yazmıştım orda.
Bizde o kadar para ne gezer. Zaten bu gece battık geçmiş olsun herkese Cheesy
ama öyle böyle batmadık hocam çok sağlam battık Smiley
önümüzdeki günlere bakıyoruz artık, ama şahsi görüşüm kolay kolay toparlanmaz bu piyasa artık
legendary
Be A Hope
February 05, 2018, 11:26:55 PM
Hocam bilgisayarların önüne deste deste para yığmanız aslında karakterinizi bir nebze ortaya koyuyor, bence doğru bir davranış olmamış, 20-25 yaşlarındasınız diye tahmin ediyorum. o yüzden yaşınıza veriyorum, ben doğru bulmadım benim fikrim bu.

O google resimlerden rasgele temsili bir foto hocam. Yazmıştım orda.
Bizde o kadar para ne gezer. Zaten bu gece battık geçmiş olsun herkese Cheesy
newbie
Activity: 154
Merit: 0
February 05, 2018, 07:29:18 PM
member
Activity: 378
Merit: 11
February 05, 2018, 05:03:23 PM
dock.io nun airdrobu var katılmak isteyen https://app.dock.io?r=sinankarayaman:aaaaKRRk veya refsiz https://app.dock.io buradan katılabilirler Smiley
member
Activity: 700
Merit: 56
February 05, 2018, 02:36:34 PM
ben sizi neden daha yeni keşfettim bilmiyorum. Artık takipçinizim analizleriniz ve sinyalleriniz gayet yerinde Başarılarınızın devamını diliyorum.
legendary
Be A Hope
February 05, 2018, 01:56:27 PM
21 sayfa yorum var konunuzda hocam telegramda 20 kişi var çok enteresan 😄
Ahhahaha bende onu anlamadım valla burada herkes takip ediyor yazıyor ama telegrama giren yok neden acaba merak ettim bende dikkatimi önceden çekmişti ama yazamadım bir türlü

Cheesy
Orayı daha yeni oluşturdum hocam.
Burada üstüste yazınca spam olarak algılanabiliyor.
Bu yüzden orayıda güncel tutmak istiyoruz.

http://www.t.me/analizci

Takip edebilirsiniz.

member
Activity: 434
Merit: 14
February 05, 2018, 12:20:25 PM
Bu başlığa bugün aktif olması nedeniyle ilk defa rastladım. 2018 yılı yorumlarını baştan aşağı okudum. Arkadaş çok yalın bir dille düşüncelerini akıcı bir biçimde ifade etmiş. Seviyeli ve yararlı bilgilerin paylaşıldığı bir başlık olmuş "Sesli Düşünceler" başlığı. Bundan sonra da takip edeceğim. Teşekkürler
full member
Activity: 588
Merit: 125
February 05, 2018, 11:48:58 AM
Ahhahaha bende onu anlamadım valla burada herkes takip ediyor yazıyor ama telegrama giren yok neden acaba merak ettim bende dikkatimi önceden çekmişti ama yazamadım bir türlü
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
February 05, 2018, 11:47:25 AM
member
Activity: 202
Merit: 21
February 05, 2018, 11:39:19 AM
bugunu bıryere yazın bugun kucuk yatırımcının elındekılerı sattıgı ve ilerde hatırlayacagı tarihtir koinlerıne yazık ettiği tarihtir son korku salma operasyonuydu dahada yemezler...
legendary
Be A Hope
February 05, 2018, 10:32:34 AM
Whitelistlerine katılacağım coinler yakında:

https://dock.io/ ve Fintrux yarın yapılacak kayıt olmakta fayda var. Vakti gelince değerlendiririz.
legendary
Be A Hope
February 04, 2018, 10:41:22 AM
Verge (XVG)
$0,058743 USD (-9,16%)
0,00000668 BTC (-4,33%)

Kendi zincirine sahip coinler arasında;
En ucuzu, En çok düşeni, En hacimliler arasında.
Bir çok önemli borsada mevcut.
Verge 42 m günlük hacim yaptı 24 saatte.

Teknolojisi, ekibi hakkında olumsuz bir haber duyan bilen varsa yazarsa sevinirim.

Grafik çok iyi. Patlamaya hazır bomba.
Az önce 15k kadar aldım.
Takip edip kademeli olacak alacağım.
350-400k kadar alsam yeter.
0,1 yada 0,2 dolarda satarız belki Smiley

Vade: 4-6 Ay arası.
legendary
Be A Hope
February 04, 2018, 09:49:59 AM
Bu günlerde Huobi borsasının hamleleri çok dikkatimi çekiyor.
Sürekli yeni coinlere destek veriyorlar, ayrıca kendi icolarını yapıyorlar bugünlerde.
Muhtemelen popüler kültüre ayak uydurup hacimlerini korumak istiyor.
BNB ve Kuco'nun yükselişine özendiğini düşünüyorum.

Neyse... Huobi ve yeni giren coinlerini özenle takip etmeliyiz.

Ayrıca Huobi Token (HT)
$1,37 USD
0,00015739 BTC
Şuanki fiyatı.

Zamanla yükselişine şahitlik edeceğiz.
Ben almayı başaramadım.

Huobi Türkiye kullanıcılarını istemiyor mu?
member
Activity: 588
Merit: 10
$CYBERCASH METAVERSE
February 04, 2018, 09:03:32 AM
güzel bir çalışma aslında takip etmek lazım gizliden gizliye takip eden bir çok kişi var zaten ama gizlemeye gerek yok takip edilmesi gerek fikir alışverişi için
legendary
Be A Hope
February 04, 2018, 08:31:20 AM

Tespitler çok güzel,
bilhassa EDT, WCT ve TFL de tam isabet yapıldığına bizzat şahidim. Smiley
Bu tür bilgileri toplulukla daha sık paylaşmanız hayırlı olur kanaatindeyim.

Değerli katkından ve ilginden dolayı teşekkür ederim Smiley
Meritler geldikçe neden olmasın  Cheesy

çok saçma bi bounty yapıldı hocam bu tokende. çok ilgisiz bi ekibi var aynı zamanda. githubda'da bununla ilgili şeyler paylaşıldı. dikkatli olun bence.

Bu tarz icolarda, 2x hedefleyip hızlıca çıkmaya bakmalısınız hocam. Eğer gerçekten gelecek vaadetmiyorsa, ki pek azı bunu yapar.

Kalemder hocam merhaba ben bu ara ağırlıklı VTC ve Enigma topluyorum düşükken,teknoloji ve nitelik olarak üstün görünüyor ne diyor sunuz siz?

O coinleri üstat @Mstfprcn takip ediyor. Ben pek takip etmedim bu iki coini malesef.

Monitorleri almanıza sevindim hocam hayırlı olsun. Teşvik artışı sağlamıştır umarım. Borsa al-sat yaparken içerisinde bulunduğumuz ortam beni çok etkiliyor mesela. Gaz almak gerek. Odadan bir görüntü birde görüntünün altına bu düşüşte alınacak bir coin tavsiye ederseniz seviniriz, saygılar

Öncelikle teşekkür ederim Smiley Ama fotoğraftaki benim ekranlar değil. Benim sistem daha güzel bir kere Smiley Fotoğrafını atarım yakında.

kalemdar hocam güzel günlük olmuş takipteyim. Smiley

İlginize teşekkürler Smiley

Tespitler bir çok forum üyesi tarafından takip ve takdir edilen geçerlilikte. Ben de konunuzu takip ediyorum ve önerdiğiniz projeleri değerlendiriyorum. Paylaşımlarınızın devamı gelmesi umuduyla, teşekkürler.

Ben teşekkür ederim.

Umarım btc söylediğiniz seviyelere gelir hocam btc tahmini ön gördüğünüz tahmini bir süre var mıdır ?
Sürekli uzaktan takip ediyordum tekrar başladığınıza göre takipte kalmaya devam Smiley

BTC için şuan olan şey, sadece panik... Güzel güzel kar eden yatırımcılar karlarını korumak istiyorlar. Bu çok normal bir durum.
Yakın zamanda düzelecektir ki ben %70 ile BTC'de durmaya devam ediyorum. MTH ve ELF'e gir çık yaparak +1 btc artırdım.
Dolar bazında hepimizin portföyü düşmüş durumdadır. Ama sabır her derdin dermanı. Hold...

Gizliden gizliye takip ettiğim kişilerden biridir forumda, gayet iyi analiz yapıyo. Sistem gerçekten efsane olmuş hocam belki yakında bende kurarım 5-6 monitör yan yana Smiley Güncel yorumlarınızı bekliyoruz.

Benimde yakından takip ettiğim bir kişisiniz. Teşekkür ederim.

Bu arada aynı zamanda şu Telegram kanalınıda canlı tutmayı planlıyorum: www.t.me/analizci
Katılmak isterseniz herkese açık.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
February 04, 2018, 05:09:54 AM
Pazar günü TR saati 12 oldu ve btc yine 9k altına indi, arkadaşlar bu hafta son düşüş haftası olabilir ben tl ye geçtim biraz btc nin bu hafta sağlam bir dip yapmasını beklıyorum alım zamanı yaklaşıyor
full member
Activity: 366
Merit: 101
February 04, 2018, 12:51:10 AM
Gizliden gizliye takip ettiğim kişilerden biridir forumda, gayet iyi analiz yapıyo. Sistem gerçekten efsane olmuş hocam belki yakında bende kurarım 5-6 monitör yan yana Smiley Güncel yorumlarınızı bekliyoruz.
Pages:
Jump to: