Pages:
Author

Topic: Sesli Düşünceler (Kripto Günlüğü) - page 7. (Read 27228 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
February 03, 2018, 11:34:47 PM
Umarım btc söylediğiniz seviyelere gelir hocam btc tahmini ön gördüğünüz tahmini bir süre var mıdır ?
Sürekli uzaktan takip ediyordum tekrar başladığınıza göre takipte kalmaya devam Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
February 03, 2018, 09:01:06 PM
Edt 4500 sat olmuş 0,05 dolar bence fırsat. Ether delta bir gelişme yapsa anında fırlar.
Önemle takip ettiğim bir coin olur kendileri.

Böyle çok ucuz olup 1 dolar olma ihtimali olan iyi projelerde 30 50k alın atın köşeye.
Maliyeti 4 5 bin tl tutun. 1 sene sonra ev parası çıksın.

Çok yakından takip edip, edindiğim şuan mesela bu minvalde;
Ether delta coin (0,05 dolar)
İndahash (0,2 dolar)
Zeepin (0,15 dolar)
Snov(0,068 dolar)
Ayrıca
TFL olabilir (1,5 dolar)
WCT olabilir ( 2,13 dolar)

Bunlar ileride x10-100x arası olma potansiyeline sahip en ciddi gördüklerim. Fiyat anlamında beni ürkütmeyecek ama adet olarak 30-50k arası edinilmesi gereken coinler.

Bu mesajımı 6 ayda bir alıntılayabilir misiniz? Smiley

Tespitler çok güzel,
bilhassa EDT, WCT ve TFL de tam isabet yapıldığına bizzat şahidim. Smiley
Bu tür bilgileri toplulukla daha sık paylaşmanız hayırlı olur kanaatindeyim.

Benim yaklaşımım da şöyle;
fiyattan bağımsız teknolojiye bakarak yatırım yapıyorum.
bana göre teknolojik fark ortaya koyan projeler  : qtum, neo, sonm, myst

MYST Taas ekibinin ısrarla toplamasından dolayı dikkatimi çekmişti. Düşünce güzel. Ayrıca supply fiyat oranı bakımından ve geçmiş fiyatlara göre çok ucuz. Sizin bu yazınızda görünce tekrar takibe aldım bakalım.

Tek sorun Bittrex'den delist olması galiba.
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 03, 2018, 06:34:45 PM
Tespitler bir çok forum üyesi tarafından takip ve takdir edilen geçerlilikte. Ben de konunuzu takip ediyorum ve önerdiğiniz projeleri değerlendiriyorum. Paylaşımlarınızın devamı gelmesi umuduyla, teşekkürler.
jr. member
Activity: 42
Merit: 10
February 03, 2018, 05:29:25 PM
kalemdar hocam güzel günlük olmuş takipteyim. Smiley
member
Activity: 112
February 03, 2018, 05:21:34 PM
TFL çok garip bir coin degilmi bu bir dönem saçma sapan işler yapmadımı neredeyse etherdeltadan bile delist olacaktı, dandik dandik borsalardan delist oldular ben bu coine güvenmiyorum açıkcası
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
February 03, 2018, 04:58:10 PM
Monitorleri almanıza sevindim hocam hayırlı olsun. Teşvik artışı sağlamıştır umarım. Borsa al-sat yaparken içerisinde bulunduğumuz ortam beni çok etkiliyor mesela. Gaz almak gerek. Odadan bir görüntü birde görüntünün altına bu düşüşte alınacak bir coin tavsiye ederseniz seviniriz, saygılar
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
February 03, 2018, 03:27:39 PM
Kalemder hocam merhaba ben bu ara ağırlıklı VTC ve Enigma topluyorum düşükken,teknoloji ve nitelik olarak üstün görünüyor ne diyor sunuz siz?
full member
Activity: 462
Merit: 107
February 03, 2018, 12:02:17 PM
İlginize teşekkür ederim. Beğendiğiniz mesajlarıma nasıl karşılık verebileceğinizi biliyorsunuz Smiley
Konuyu güncel tutabilmem lazım.

https://gonetwork.co/whitelist

Arkadaşlar whitelist yeni açıldı. Bu icoya gireceğim muhakkak. Bilginiz olsun kayıt olun.
çok saçma bi bounty yapıldı hocam bu tokende. çok ilgisiz bi ekibi var aynı zamanda. githubda'da bununla ilgili şeyler paylaşıldı. dikkatli olun bence.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
February 03, 2018, 11:42:08 AM
Edt 4500 sat olmuş 0,05 dolar bence fırsat. Ether delta bir gelişme yapsa anında fırlar.

Böyle çok ucuz olup 1 dolar olma ihtimali olan iyi projelerde 30 50k alın atın köşeye.

İndahash (0,2 dolar)
Zeepin (0,15 dolar)
Snov(0,068 dolar)
Ayrıca
TFL olabilir (1,5 dolar)

Bunlar ileride x10-100x arası olma potansiyeline sahip en ciddi gördüklerim. Fiyat anlamında beni ürkütmeyecek ama adet olarak 30-50k arası edinilmesi gereken coinler.

Tespitler çok güzel,
bilhassa EDT, WCT ve TFL de tam isabet yapıldığına bizzat şahidim. Smiley
Bu tür bilgileri toplulukla daha sık paylaşmanız hayırlı olur kanaatindeyim.

Benim yaklaşımım da şöyle;
fiyattan bağımsız teknolojiye bakarak yatırım yapıyorum.
bana göre teknolojik fark ortaya koyan projeler  : qtum, neo, sonm, myst
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
February 01, 2018, 05:06:05 AM

İndahash (0,2 dolar)
Zeepin (0,15 dolar)
Snov(0,068 dolar)
Ayrıca
TFL olabilir (1,5 dolar)

legendary
Be A Hope
January 31, 2018, 07:30:38 AM
Herkese çok teşekkür ederim. Tek tek mesaj atan herkese teşekkür ederim. Bu kadar çok takip edildiğimi bilmiyordum  Cheesy

Gonetwork Hype oranı yüksek, yani yoğun ilgi var. Hype yüksek olan coinlerde takip ediyoruz, normal risk oranında alıyoruz ve piyasaya çıktığı ilk günlerde de satıyoruz arkadaşlar.
Uzun vadeli bir öneri değildir, uzun vadeli rood map'ı ve ilerleyişlerini ciddiyetlerini gördükten sonra karar veririz.
Şimdilik whitelist'te bulunmakta fayda var. İCO günü oturur tekrar bir değerlendirme yaparız.
Çoğu coinin Whitelistlerini kaçırabiliyoruz. O yüzden ilginin olduğu ve whitelisti açılan coinleri paylaşmaya çalışacağım. Lütfen sizde yazın gördüklerinizi.

Az önce binance'a Chat diye abuk bir coin düştü. Bir anda grafik dellendi mesela. Bu tarz haberleri sinyalleri önceden alabilmekte önemli.
Haberleri ve verileri bir araya getirip sezgi üretmeliyiz.

Selamlar...

newbie
Activity: 54
Merit: 0
January 31, 2018, 03:45:07 AM
hocam hoşgeldiniz sizi tekrar burada görmek çok hoş
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
January 31, 2018, 03:20:26 AM
Kalemder Bey, tekrar hoşgeldiniz, kendinizi özlettirmiştiniz, umarım eskisi gibi aktif olarak paylaşımlarınıza devam edersiniz.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
January 31, 2018, 03:03:51 AM
Hocam btc yorumunuz gerçekten moral oldu ben düşeceğini düşünüyordum ama sanıyorum 10k dolar seviyelerinde tutanacak gibi, bu berbat habere rağmen iyi tutunuyor
full member
Activity: 224
January 31, 2018, 02:58:58 AM
gonetworku öneren bir kaç kişi daha gördüm. whitelist'ine kayıt oldum belki katılırım icosuna ama sitelerini incelediğimde misyonları hızlı ve ucuz para birimi olmak. zaten hali hazırda bunu yapanlar var ve ekstra birşey göremedim.

kalemder burada bir şey gördüyse vardır bir güzelliği, kendisinden daha detaylı bilgi almakta fayda var. ekstra bir şey göremediğiniz için projeyi yabana atmayın. kendisine güvenirim ama projeyle ilgili de biraz detay verirse hoş olurdu aslında.
member
Activity: 112
January 31, 2018, 02:52:53 AM
Şuanda açık sinyal olarak verebileceğim şudur ki: Elinde usd bulunduranlar 10000 - 10600 dolar arası btc toplayın. Yakında başlayacak margin işlemlerle beraber btc'de beklediğim fiyat aralığı 13-15k arasıdır. Kısa vadeli iyi bir kar bırakacaktır.
Bende az önce btcye geçiş yaptım.

Hocam merhaba hoşgeldiniz tekrardan güncelleme yapmanız iyi olmuşta, btc nin o fiyatlara geleceğine en azından uzun bir dünemde geleceğine şaşarım. Sürekli olumsuz haberler geliyor yani sizin dediginiz gibi olması bence çok zor. Umut ederim inşallah dediğiniz gibi olur
full member
Activity: 252
January 31, 2018, 02:50:26 AM
gonetworku öneren bir kaç kişi daha gördüm. whitelist'ine kayıt oldum belki katılırım icosuna ama sitelerini incelediğimde misyonları hızlı ve ucuz para birimi olmak. zaten hali hazırda bunu yapanlar var ve ekstra birşey göremedim.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
January 31, 2018, 02:32:13 AM
İlginize teşekkür ederim. Beğendiğiniz mesajlarıma nasıl karşılık verebileceğinizi biliyorsunuz Smiley

Arkadaşlar whitelist yeni açıldı. Bu icoya gireceğim muhakkak. Bilginiz olsun kayıt olun.

Airdrop yapmıştı sanırım gonetwork, neden girmeyi düşünüyorsunuz hocam? ethlendi yapan ekip yapıyor galiba o projeyi.
legendary
Be A Hope
January 30, 2018, 06:01:58 PM

member
Activity: 742
Merit: 15
January 30, 2018, 02:26:02 PM
Bayağı iyi kar yapmışsınız. Kendinizi daha da geliştirmek istemeniz güzel bir durum olarak söyleyebilirim
Pages:
Jump to: