Pages:
Author

Topic: Sesli Düşünceler (Kripto Günlüğü) - page 3. (Read 27228 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
Sevgili günlük tatile çıkıcam param yok, üstüme başıma bi şey alıcam param yok artık artsan mı sanki tam sırası gibi millet perişan  Embarrassed
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Sevgili günlük bugünde milyarlarca para kaybettim ama arkadaşımdan gömdüğüm çakmak ile mutlu olabildim. Psikolojim bozuldu artık  Lips sealed
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Yazdıklarınız bu zamana kadar iyi kazanç sağlamış. Emeğinize sağlık. Bundan sonra burdan ben de düzenli yazdıklarınızı takip edicem.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Borsa yavaş yavaş sona mı geliyor yoksa son sıçramadan önce iyi bir yer alma hamleleri mi anlayamadım ama olan bizim gibi küçük balıklara olacakmış gibi duruyor.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Vay ben bu konuyu daha önce nasıl görmedim ya Smiley Kalemder hocam maşallah rehber gibi anlatmış. Benim de şu aralar boşta btc'm yok malesef genelde INS ve BCPT'ye yatırdım. Ins'den hedefim 5x-10x , bcpt'den hedefim 3x-6x
member
Activity: 252
Hayatım da ilk defa 3.25 den ripple aldım düştü pek iyi başlangıç olmadı piyasalar hemen toparlanacaga benzemiyor araçta kaldım kafamda deli sorular saydam mi beklesen mi?🤔
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope

Neo, Neblio için ben de aynı görüşteyim. Ancak bunlar için 1-2 yıl daha zaman gerekebilir. Xvg, Ada gibi coinleri oldum olası sevmiyorum. O supply miktarları bana hep bir güvensizlik veriyor. Bu sepette ETH olmamasına biraz şaşırdım.

Suply yüksek ama hacimleri kararlı bir şekilde sürekli yüksek coinler zengin etmeye elverişlidir. Benide çoğu zaman korkutur suply cok olması.

ETH için 1-2 yıl içersinde 5000 dolar olacağını düşünüyorum. Ama 5x bizi pek tatmin etmeyeceği için listeme almadım hocam.
Neo aynı suply ama daha yüksek hype oranına sahip bana göre.

İlginize çok teşekkürler Smiley
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
tron hakkında bazen ters düşünsemde herkesin ilgisini çektiğini ve kısa zamanda büyük kazanç sağlama imkanı sunduğunu bilmekteyim. bahsettiğiniz yeni gelişmelerin olması durumunda tron pazarda ilk on altcoin arasında yerini almaya ve tutmaya elverişlidir.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
TRX konusunda yeni gelişmeler mevcut.
bazı beklentiler ile şuan ki değerini en az 3 katı yapılacağı konuşulmakta bu konu hakkında net bir yorum yapmak zor olsa da grafik eğrilerine göre yükselme trendinde
full member
Activity: 336
Merit: 100
uzun vadede bende olumlu buluyorum burada paylaşılan sepetleri, bence biraz alınıp uzun vade saklamabilir
full member
Activity: 490
Merit: 105
kişisel tahminlerin buluştuğu bu post güzel işlere sebep olabilir kabiliyetinde benimde nacizane takip ettiğim coin ins ve güzel ilerleyiş kaydediyor.
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
İcolardan gelecek;

NEX
QuarkChain
Moonlight
DaoStack
nOS

Önümüzdeki yıldızlarımız. Emeklilik kapımız. Muazzam projeler, yüksek hype.
Bölümde henüz pek kimsenin takip etmediği coinler bunlar. Yakında çok duyarsınız.
Kalemder demişti dersiniz Wink

Moonlight ile ilgili kriptonun linkedin i diye de bir başlık görmüştüm, Belirlediği hedeflere ulaşabilirse başarılı olma potansiyeline sahip. Paylaşım için teşekkürler reis Smiley
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Sepetimi biraz daha kısıp öz bir sepet yaptım. Önceki sepetten iyi kar edip btc'ye geçmiştim. Şimdi şu şekilde bir dağılım yaptım.

Aldıklarım - Hedefler:
Neo 500 dolar - 1000 dolar
Via 100 dolar - 200 dolar
Nebl 100 dolar - 200 dolar
Xvg 1 dolar
Ada 1 dolar

Min 15x Max 30x beklenti ile aldım.

Neo, Neblio için ben de aynı görüşteyim. Ancak bunlar için 1-2 yıl daha zaman gerekebilir. Xvg, Ada gibi coinleri oldum olası sevmiyorum. O supply miktarları bana hep bir güvensizlik veriyor. Bu sepette ETH olmamasına biraz şaşırdım.

İcolardan gelecek;

NEX
QuarkChain
Moonlight
DaoStack
nOS

Bölümde henüz pek kimsenin takip etmediği coinler bunlar. Yakında çok duyarsınız.

NEX'i çok fazla duydum, QuarkChain bu bildiğimiz cryptopia tokenı değil mi? Bu borsada potansiyel mi görüyorsunuz, fiyat olarak uygun ama borsanın büyümesi için ben pek bir şey göremedim.

legendary
Be A Hope
İcolardan gelecek;

NEX
QuarkChain
Moonlight
DaoStack
nOS

legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Sepetimi biraz daha kısıp öz bir sepet yaptım. Önceki sepetten iyi kar edip btc'ye geçmiştim. Şimdi şu şekilde bir dağılım yaptım.

Aldıklarım - Hedefler:
Xvg 1 dolar
Ada 1 dolar

Bu hedeflere ne kadar bir zamanda ulaşacağını ön görüyorsunuz?
Neo ve Via da sizinle aynı fikirdeyim. Ama aynı fikirde olmamın sebebi teknik analiz veya hype değil.
Ben teknolojik incelemeye tabi tutuyorum projeleri. Neo da gelecek görüyorum. Viacoin de ise durum daha farklı.
Yaptığım incelemede çok DGB vari bir hava sezinledim viacoin de. Böyle bir halka yayılma çabası ve mikro ödemelere odaklanma, geniş cüzdan desteği gibi durumlar var.

Nebl ve Ada yı tanımıyorum. bunlara yatırım yapmanızın sebebi nedir?
legendary
Be A Hope

Aldıklarım - Hedefler:
Xvg 1 dolar
Ada 1 dolar

member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Bugün sngls fena yükselmiş ya hatta birçok koin %20 den fazla yükselmiş. Alt coinler hafif kipirdiyorda btc de hareketlilik yok.   Bu arada oluşturduğunuz sepet uzun vadede güzel kazandıracaktır size. Arkadasinda söylediği gibi bnb alsanizda olurdu aslında şuanki değeri baya yüksek gibi ama işte tekrar dusermi yoksa burdan mı toplamak lazım.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Uzun vade sepetiniz için olumlu şeyler söyleyebilirim sadece merak ettiğim ve sepetinizde göremediğim binance coin var yani sepette yok, diğerlerinden daha istikrarlı bir yükseliş sağladığı halde neden sepetinizde olmadığını merak ediyorum.
legendary
Be A Hope
Kalender reis seni şimdiye kadar neden farkedemedim ben ya millet xvg den 20 günde x4 kazandı nerdeyse. 20 gün önce 325 satoshilerdeyken şuan 1290 larda geçiyor halada yükselecek gibi duruyor.  Bi arkadaştan söylemişti ozmanlar bana xvg ye yatırım yapılabilir diye ama firsati degerlendiremedik Tabikide yine elimiz boş değerlendirenler kazananlar kazancının daha bol olsun kalender reis takipteyim

Teveccühünüze teşekkür ederim.
Xvg sinyalini burdan ben vermiştim. Bugün bakıyorum aynı sinyali tutturdum diye yüzlerce dolara eğitim seti satanlar var  Cheesy

Neyse herkes kendi riskini yönetir. Hayat borsa gibi risk yönetimidir.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Boğa geldiğinde zaten herşey yükseliyor neredeyse bazısı az bazısı çok burada en çok katlayacak coini bulup karı reelize etmek mesele yukseliş sonsuza kadar sürmüyor bir yerde düşüyor zaten çok seki yatırımcı değilsek kar bir yana zarar yazıyor, reelize etmek lazım.
Pages:
Jump to: