Pages:
Author

Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu - page 13. (Read 1956 times)

member
Activity: 236
Merit: 75
Maalesef pasaportum kayip. Henuz kyc yapmadım. Bir sorun çıkar mi arkadaşlar? Hiç bu durumda kalanınız var mı? Kimlikle kyc yapmaya çalışan?

ben ico KYC'den ehliyetle geçtim pasaporta gerek yok hocam.

Cevap icin tesekkur ederim hocam. Bounty icin ana konuda kyc burdan yapın gibi bir irad e yok maalesef. Televram bounty kısmında sordum kanaldan attılar. Bounty icin kyc nereden yapacağız? Bilgisi olan var mı acaba?

Düzeltme: telegram kanalından yazdıklarına gore, hardcap yaptıktan sonra bounty katilimcilari icin kyc açılacakmış. Suanki kyc yapanlar ico ya katılanlarmis.
member
Activity: 392
Merit: 13
Maalesef pasaportum kayip. Henuz kyc yapmadım. Bir sorun çıkar mi arkadaşlar? Hiç bu durumda kalanınız var mı? Kimlikle kyc yapmaya çalışan?

ben ico KYC'den ehliyetle geçtim pasaporta gerek yok hocam.
full member
Merit: 100
Projeyi beğendim açıkçası, oyüzden hem icoya katıldım hem kampanyasına bakalım neler yapabilcekler merak ediyorum açıkçası, bu tarz projeler çok yok oyüzden güzel gelişmeler yapabilirler ilkleri başararak.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Shivom kullanıcıların DNA’larının şifrelerini çözmelerine ve bu bilgileri depolayacakları bir insan genomu veritabanı oluşturmayı amaçlayan bir blokzincir gelişimi. Bu tür bilgiler iyi amaçlı da kullanılabilir, kötü amaçlı da. Bu sebeple projenin gerçek hayata geçirilmesi yakın zaman için mümkün görünmese de, geleceğe yatırım olarak görülebilir.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Minimum tutarda ico yapacagim.  Umarim bizi yaniltmaz,  heryerde goruyorum,  ruyama bile giriyor artik o derece.  Eger umdugumu bulamazsam,  bu mesaji alintilayarak durumu,  before-after yapacagim.  Herkese bol kazanclar.
member
Activity: 448
Merit: 10
Bişey kalmamış ki toplanması gereken adamlar satmışlar %90 95 ini nerdeyse girmem girememde fcfs olur büyük ihtimalde bu
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
İco başlar başlamaz bitecektir. Toplananin yanında az gibi görünse de 2 milyon dolar gelecek az para değil
member
Activity: 236
Merit: 75
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
bitti mi  icosu ? giriş saglayamıyoruz herhalde ? ico fiyatı neydi bu arada ?

1=7.000 OMX Pre-Sale bitti. 33M dolar toplandı. 35M dolar hardcaptı. 2M dolar için 3 mayısta ICO başlayacak ancak fiyatını bilmiyorum. Bu arada bounty KYC için pasaport şartmış. Benim var ama 2014 de süresi dolmuştu. Kabul edecekler mi diye sordum bakalım cevap ne gelicek.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
bitti mi  icosu ? giriş saglayamıyoruz herhalde ? ico fiyatı neydi bu arada ?
member
Activity: 224
Merit: 12
benimde çok güvendiğim bir proje katılım oranı baya yüksek bountysine de katıldım tek kötü yanı kyc istemesi bu yüzden birçok kişi bounty programlarına katılmış olsa bile kyc yapmadı ama güzel proje
member
Bounty 'e katılmak istedim ama çok istekleri var. 15 mesaj yazacaksın %30 u local olabilir.

Hele twitter kampanyası denklem gibi Cheesy Saatte 1, günde  max 4, ayda max 20, yok en az 4 tag olmalı falan.

Haftada 5 retweet ve imza için 10 post yeter fazla abartmanın anlamı olmadığı gibi abartan bountylerden uzak durmak lazım.

Amazix in tüm projeleri bu şekilde bence katıl pişman olmazsın.
member
Güzel bir proje güzel bir ekip iyide para topladılar kyc yede eyvallah ama passaport adres falan fazla değil mi bunlar neyin bilgilerini depoluyorlar gibi düşündürtüyor Smiley

artık birçok proje maalsef KYC'de detayın detayına giriyor Smiley
member
Güzel bir proje daha dün imza kampanyasına katıldım kycde passaport muhabbetini bende net anlamadım ama muhtelemen hardcap yapıcak bir proje

KYC'de ne tür bir sorun yaşadın ben geçen hafta geçmiştim.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bounty icinde mi KYC de pasaport ve adres istiyor bunlar? yuh artık, telegramlarında sale KYC si ile bounty KYC si farklı olacak yazmışlar. Resmen bountylerden sogutuyorlar.  Gerçi ben airdrobuna girmiştim ona da istemezler artık herhalde.
full member
Activity: 398
Merit: 118
Güzel bir proje güzel bir ekip iyide para topladılar kyc yede eyvallah ama passaport adres falan fazla değil mi bunlar neyin bilgilerini depoluyorlar gibi düşündürtüyor Smiley
newbie
Activity: 294
Merit: 0
genom projeleri çok heyecanlandırıcı oluyor,  geleceğe yönelik her türlü projeye yatırım yapılır kanaatindeyim ben
full member
Activity: 406
Merit: 100
Evin içi derken az önce adres de istendiği konuşuldu:) Kyc için pasaport olmalı yazıyordu, artık yeni ekleme yapmışlar adres de istencekmiş sanırım proof için. Kimse de ses çıkarmıyor en son türk biri yazmış da, content kampanyasına katılcaktım vazgeçtim üç kuruş para için ev adresini bile vercek kadar keko değiliz.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
CAT.EX Exchange
Bounty için Kyc isteyen projelerden çok kıllanıyorum ben, bayağıda çoğaldılar,  ne toplarsa toplasın birde pasport üstüne anlık selfie falan derken evimizin içine kadar girecekler bunlar yakında boy fotoğrafıda isterlerse şaşırmayacam.
Pages:
Jump to: