Pages:
Author

Topic: SistemKoin - Kripto Para Borsası - page 2. (Read 22483 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
November 18, 2019, 05:23:46 PM
Güncel.

Bu borsa hala dolandırıcıdır
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
August 09, 2019, 05:05:02 PM
Bu borsaya,

1- bakiyeleri çok geç hesaba geçirdiği veya hiç geçirmediği için
2- destek taleplerine cevap vermediği için
3- sahte volume gösterdiği için
4- ve birçok kullanıcıdan aynı şikayetleri işittiğim için

Negatif Trust verilmiştir

Elinize sağlık hocam.. Twitter'da yazdıklarını okuyunca insan şaşırıyor. Böyle bir borsaya nasıl güvenilebilir. Yaptığı her şey bağırıyor sahte ieo'lardan tut ne kadar scam varsa itinayla listeliyorlar.
legendary
August 01, 2019, 03:46:09 AM
Bu borsaya,

1- bakiyeleri çok geç hesaba geçirdiği veya hiç geçirmediği için
2- destek taleplerine cevap vermediği için
3- sahte volume gösterdiği için
4- ve birçok kullanıcıdan aynı şikayetleri işittiğim için

Negatif Trust verilmiştir
newbie
Activity: 2
Merit: 0
June 16, 2019, 04:16:04 AM
Benim anlamadigim nicin hic kimse Hard Wallet kullanmiyor.
Eger Private Key sizde degil ise paranizda sizde degildir diye millet bas bas bagiriyor.
Eger alim satim yapmak istiyorsaniz guvenilir Exchange seciniz.

sr. member
Activity: 798
Merit: 260
June 02, 2019, 06:13:58 PM
İlk kez bu konuda karşılaştım bu borsayla az önce bir arkadaş konu açmıştı hesabımı kapattı diye ne ayrıcalığı var ki kullanıyorsunuz öyle kolayca borsaya para yatırmamak lazım
newbie
Activity: 39
May 24, 2019, 06:27:49 PM
scam olmaya adım adım gidiyor
member
Activity: 630
Merit: 37
May 16, 2019, 08:16:06 PM
sayın sistemkoin forum sorumlusu bozuntusu senden bir açıklama bekliyoruz bir çok müşteri dolandırıldıklarına dair başlıklar açıyorlar neden sesiniz çıkmıyor ? 7 bitcoinine çökmüşsünüz bir adamın böyle bir olay yoksa yalanlayın kanıtlarınız ile birlikte ? neden bunu yapamıyorsunuz ulan ilk zamanlar burada nasıl da artist artist kendinizi savunmaya çalışıyordunuz karaktersiz dolandırıcılar !
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
May 16, 2019, 04:29:59 PM
Son haftalarda mağdur olup burada sistemkoin'le ilgili konu açanlarda artış var. Bunlar arasında gördüklerim genellikle parasını çekemeyen ya da başka bir borsaya transfer yapamayanlar. Paribu dururken, burayı tercih etmem şahsen.
member
Activity: 630
Merit: 37
April 21, 2019, 03:55:17 PM
daha az önce sistemcoinle ilgili şikayetlerin arttığına dair bir haber okumuştum yakında patlayacak gibi duruyor bu sahte hacimli scam borsa ama bakalım ne zaman patlayacak
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 21, 2019, 05:44:42 AM
yerli olarak kullanabileceğimiz 3-5 tane borsa var. onlar bile bize güven vermezken ilk günden beri şişirme hacimle ortalıkta takılan bu borsada işlem yapmak hiç mantıklı değil. arbitaj yapmaya çalışsan zaten ne hacim var ne de süre açısından size bu imkanı verir Grin hacimleri düzgün bir şekilde yapmış olsalar gerçekten kullanmayı düşünürdüm. (eskiden.)
newbie
Activity: 2
April 20, 2019, 07:24:57 PM
Eger hizli ve guvenilir bir borsa kullanmak istiyorsaniz Binance Exchange tavsiye ederim.
Tikir tikir alim satim var. Bu isler anlik meselesi, 2 saat beklemek falan olmaz.
Kendim sahsen problem yasamadim cunku aldigim krypto paralari hemen Ledger hard wallet'a gonderiyorum.
Hicbir zaman hic bir yerde krypto paralarinizi Exchange'lerde birakmayin. Uzun vaadeli yatirimlari hic birakmayin.
Bu dunyada kimseye guvenilmez, alin teri kazandiginiz paralara sahip cikiniz.

Selamlar

suleyman
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
January 20, 2019, 11:12:01 AM
uzak durun zaten yakında hack yedik derlersede şaşmayın.
üstteki makalaye göre açıklar var deniyor oda bahanesi olur.
newbie
Activity: 98
January 20, 2019, 11:00:43 AM
Gün itibarıyla tüm ilişkimi kestim.

1 ayda üçüncü kez profil onaylamam gerekti.

1 saati aşan transfer sorunları.

Alakasız, ukalalık yapmaya kalkan helpdesk.

Bir de şu çıktı bugün ortaya kesinlikle uzak durulası.

https://www.ccn.com/turkish-crypto-exchange-sistemkoins-disturbing-security-flaw-reveals-major-withdrawal-complaints/
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
January 03, 2019, 02:30:29 AM
Arkadaşlar aylardır bas bas bağırıyoruz fake hacim oluşturuyorlar, güvenmeyin diye, az okuyun şuraya insanların yazdıklarını. Araştırmadan bilip etmediğiniz birisine paranızı verir misiniz? Ne farkı var borsaların da? Sistemkoin burada açtığı başlığa hakkındaki suçlamalara bile doğru düzgün cevap vermeyen, scam benzeri bir oluşumdur, belki de scam, yakında anlaşılır. btcturk, paribu gibi bilinen kişisi yeri yurdu belli borsalardan şaşmayın...
sr. member
Activity: 814
Merit: 258
January 03, 2019, 01:56:36 AM
Twitterde bazı kullanıcılar bazı coinlerin 1 haftadır arafta kaldıgını destek tarafından sürekli bakım yapılıyor ayağına oyaladıklarını falan söylüyorlardı. İsteyen olursa gider o yazışmaları tek tek bulur getirirm.
newbie
Activity: 13
January 01, 2019, 07:46:24 PM
SistemKoin, are you a scam exchange? What is your problem with GXX wallet? The GXX wallet has been closed for more than a month on Sistemkoin. I want my GXX now!!!  Angry Angry Angry
newbie
Activity: 1
December 12, 2018, 03:26:40 AM
Arkadaşlar sistemkoin de hesabım var ve 5 gündür askıya alındı, sebebi ise ABBC (alibaba coin) ile işlem yapan kişilerin hesapları
inceleniyormuş. Sebep bu. Ne hesaba erişim var ne de hesaptaki eth btc vb varlıklara. Çekim yapmayı bırak hesaba bile erişim yok.
Adamların yazılımcısı nasıl yavaşsa artık yada hesapta olmayan yeni bir coin filan mı üretiyorlar anlamadım. Ayrıca yasal olduğunu
düşündüğüm bir borsasın, hesaplarda alım satım yapmak suç mu? Yada bu işlemler olurken hata filan mı oldu onu bari açıklayın.
Sanırsın uyuşturucu kaçırdık ta hesaba el koydular. Şikayetvar.com a bakınca benim gibi birilerinin daha olduğunu öğrendim.
Hesabımı nasıl açtırabilirim, yada içerideki yaklaşık 2 BTC lik varlıklarımı nasıl iade alabilirim?
Yoksa sistemkoin sitesi scam filan mı oldu?
Tası tarağı toplayıp kaçmış olabilirler mi? Ve bu hesap kapama olayı çok ilginçtir ki, ben para çekmek istediğimde oldu. Sanırım içeride
gönderilecek para yok, bizim yolladığımız ve orada durduğunu sandığımız paraları iç edildi. Çekim yapmaya kalkında
hesabı bloke ettiler. Aman diyeyim dikkatli olun bu borsada işlem yaparken. Birde siteye sorun "hangi coinlerde işlem yapmak suç değil,
hangileri ile işlem yaparsak hesabımıza ve içindeki her coine çökersiniz?" diye. Madem ABBC ile alakalı sorun yaşanıyor o zaman
borsada listeleme yada geçici olarak alım satımı durdur. Beni neden mağdur ediyorsunuz?
legendary
November 30, 2018, 06:36:11 PM

Bu borsadan uzak durun,  benden söylemesi.
İçeride fazla miktar tutmayın. 
newbie
Activity: 75
November 29, 2018, 12:29:39 PM
full member
Activity: 195
Merit: 111
November 28, 2018, 02:52:51 PM
Burada da gündeme gelmiş, ben de daha yeni konusunu açmıştım.

https://bitcointalksearch.org/topic/baz-borsalar-kastl-olarak-aldatc-hacimler-mi-gosteriyor-5077215
Pages:
Jump to: