Pages:
Author

Topic: SistemKoin - Kripto Para Borsası - page 4. (Read 22483 times)

newbie
Activity: 23
Merit: 0
July 09, 2018, 07:20:14 AM
Bugün zec coinlerimi kontrol ettiğim zaman uzun bir aradan sonra hesabımda görüntüleyebildim . Ayrıntılı biçimde, hangi tarihlerde yatırım yapmışım tarih/saat olarakta görebiliyorum.
Az önce çekim işlemi yaptık 2 tane hesabımızdan. Bakalım sorunsuz bir transfer olacak mı.. Ayrıntıları detaylı bir açıklama ile paylaşacağım...
newbie
Activity: 25
July 09, 2018, 06:55:28 AM
Neden insanların şikayetlerine buradan açıklama yaparak dönüş yapmıyorsunuz? Sorulan sorulardan ve şikayetlerden kaçmak direkt insanların scam yaftası yapıştırmasına sebep oluyor.

Tüm soru ve şikayetleri cevaplandırıyoruz. Geçmişteki cevaplarımıza bakabilirsiniz. Borsamızı karalamak maksadıyla aynı soruları birden fazla soran kişiler ile muhatap olmuyoruz sadece.

Ayrıca sorularınıza eşzamanlı cevap almak için telegram grubumuzu t.me/SistemKoinOfficial kullanabilirsiniz.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
July 09, 2018, 06:34:44 AM
Neden insanların şikayetlerine buradan açıklama yaparak dönüş yapmıyorsunuz? Sorulan sorulardan ve şikayetlerden kaçmak direkt insanların scam yaftası yapıştırmasına sebep oluyor.
newbie
Activity: 25
July 09, 2018, 06:25:27 AM
Arkadaşlar sistemkoin'in güvenilir mi değil mi olduğu hakkında bir video çektim sizler için.
Benim şuan için söyleyecebileceğim tek şey, bu borsayı kullanırken iyice düşünün derim. Bakalım zaman ne gösterecek bizlere.
https://www.youtube.com/watch?v=JXfJxJZtnWQ

Zec koinler ne oldu acaba? Hesaba koyuldu mu? Hacimlerin yalan olduğu gerçeği ortada ama bir de coinlere ulaşamama vs. gibi işler de var mı merak ettim doğrusu? Varsa fena...
Hala koyulmadı. Destek'ten açtığım son 2 ticket'ı cevaplamadan kapattılar. Canlı destekten sorunca da yazılımcılarımız üzerinde çalışıyor gibi standart cevaplar alıyorum. Umudum günden güne azalıyor. Ayrıca sistemkoin'de bulunan birkaç farklı altcoin'in discord gruplarında sistemkoin'deki coinlerine erişemediğini söyleyenler var.

ZEC cüzdanları aktif hale geldi. Hesabınızdaki ZEC'ler ile işlem yapabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hesaptan 1 btc limitle kimliksiz bir çekim gerçekleştirebiliyor muyuz ?yoksa her işlem için onay gereklimi ? Güvenip kimliğini falan yollayan var mı ?

Hesap onayı olmadan herhangi bir çekim işlemi yapmanız mümkün değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İyi bişey söyleyen yok. Cevaplanması gereken çok soru var ama Sistemkoin ortalıkta yok.

Neredesin Sistemkoin?

Twitter'dan twitter.com/Sistemkoin ve halihazırda 723 üyesi bulunan Telegram grubumuzdan t.me/SistemkoinOfficial bize ulaşabilirsiniz.

jr. member
Activity: 32
Merit: 1
July 06, 2018, 04:05:59 AM
İyi bişey söyleyen yok. Cevaplanması gereken çok soru var ama Sistemkoin ortalıkta yok.

Neredesin Sistemkoin?
newbie
July 05, 2018, 05:45:53 PM
Arkadaşlar sistemkoin'in güvenilir mi değil mi olduğu hakkında bir video çektim sizler için.
Benim şuan için söyleyecebileceğim tek şey, bu borsayı kullanırken iyice düşünün derim. Bakalım zaman ne gösterecek bizlere.

Zec koinler ne oldu acaba? Hesaba koyuldu mu? Hacimlerin yalan olduğu gerçeği ortada ama bir de coinlere ulaşamama vs. gibi işler de var mı merak ettim doğrusu? Varsa fena...
Hala koyulmadı. Destek'ten açtığım son 2 ticket'ı cevaplamadan kapattılar. Canlı destekten sorunca da yazılımcılarımız üzerinde çalışıyor gibi standart cevaplar alıyorum. Umudum günden güne azalıyor. Ayrıca sistemkoin'de bulunan birkaç farklı altcoin'in discord gruplarında sistemkoin'deki coinlerine erişemediğini söyleyenler var.
newbie
Activity: 27
Merit: 5
July 05, 2018, 08:09:30 AM

full member
Activity: 434
Merit: 112
July 05, 2018, 05:03:38 AM
Sistemkoin  adını çok duymaya başladım.Genel olarak coinmarketcapi yanılttıkları söyleniyor.
Ancak diğer konularda pekte bir şikayet yok sanırım.Kendilerine çeki düzen verirlerse sağlam bir borsa olurlar.
Coin çeşitliliği çok hoş bu arada

Coinmarketcap'i kenara bırakıyorum. Karşımda kocaman bir sıfır görüyorum.
Diğer konularda şikayet olmaması çok normal, neden? Çünkü bu siteyi kimse kullanmıyor. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Tek kişilik dev kadro. İnsan kendisinden şikayetçi olur mu? Olmaz..
Hafta sonu BTCTurk'ün 35 BTC, Paribunun 100BTC hacim yaptığı ortamda 1 aylık borsa gelip 600 hacim yapıyorum diyor ve bunların açıklamasını da 54 ülkeden insanlarla yapıyoruz hacimlerimiz doğrudur diyerek yalanını sürdürüryorsa ve üstelik de orderbook'unda 0.02 BTC'Lik alış/satış hareketleri oluyorsa ben o borsadan herşeyi beklerim. Ben paramı emanet edeceğim, bi gün gelip de sitemize hacker saldırısı oldu coinleriniz uçtu yalanını söylemeyeceğini kim garanti ediyor. Önce dürüst olacaksın. Yaptığın iş düzgün, başarılı ise, biryere ulaşacaksa zaten ulaşır. Sadece bu borsa için söylemiyorum. VEbitcoin, OVIS.. Bunlar coinmarketcap cheaters.

Vallahi hocam sizin yorumlarınıza cevap verememişler,bende kayıt olmuştum ama işlem yapmayı düşünmüyorum artık. önerebileceğiniz borsa var mıdır acaba ?

eth, btc almak için btcturk, paribu veya koinim borsalarını kullanabilirsiniz. TL transferi ile elden alışveriş yapmadan daha güvenli bir şekilde kriptoparaya adım atarsınız. coin trade işlemi yapmak isterseniz de sonrada bittrex veya binance gibi borsaları kullanarak daha güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 97
June 26, 2018, 05:21:25 PM
Hala kullanan var mı borsayı hacim yoktu btw almak için kullanıcaktım
full member
Activity: 616
Merit: 118
June 26, 2018, 02:41:20 AM
piyasaya bir yalanla çıktı coinmarketcap ki kandırmak ha müşteriyi kandırmışsın ha cmc yi ne farkı var
newbie
June 26, 2018, 02:11:15 AM
member
Activity: 448
Merit: 14
June 24, 2018, 02:26:22 PM
hesaptan 1 btc limitle kimliksiz bir çekim gerçekleştirebiliyor muyuz ?yoksa her işlem için onay gereklimi ? Güvenip kimliğini falan yollayan var mı ?
jr. member
Activity: 131
Merit: 8
June 22, 2018, 07:01:45 AM
önerebileceğiniz borsa var mıdır acaba ?

shalfhlksjffkjsfhsk  Grin Grin
newbie
Activity: 20
June 20, 2018, 10:49:25 AM
Sistemkoin  adını çok duymaya başladım.Genel olarak coinmarketcapi yanılttıkları söyleniyor.
Ancak diğer konularda pekte bir şikayet yok sanırım.Kendilerine çeki düzen verirlerse sağlam bir borsa olurlar.

Diğer konularda şikayet olmaması çok normal, neden? Çünkü bu siteyi kimse kullanmıyor. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Tek kişilik dev kadro. İnsan kendisinden şikayetçi olur mu? Olmaz..
Hafta sonu BTCTurk'ün 35 BTC, Paribunun 100BTC hacim yaptığı ortamda 1 aylık borsa gelip 600 hacim yapıyorum diyor ve bunların açıklamasını da 54 ülkeden insanlarla yapıyoruz hacimlerimiz doğrudur diyerek yalanını sürdürüryorsa ve üstelik de orderbook'unda 0.02 BTC'Lik alış/satış hareketleri oluyorsa ben o borsadan herşeyi beklerim. Ben paramı emanet edeceğim, bi gün gelip de sitemize hacker saldırısı oldu coinleriniz uçtu yalanını söylemeyeceğini kim garanti ediyor. Önce dürüst olacaksın. Yaptığın iş düzgün, başarılı ise, biryere ulaşacaksa zaten ulaşır. Sadece bu borsa için söylemiyorum. VEbitcoin, OVIS.. Bunlar coinmarketcap cheaters.

Vallahi hocam sizin yorumlarınıza cevap verememişler,bende kayıt olmuştum ama işlem yapmayı düşünmüyorum artık. önerebileceğiniz borsa var mıdır acaba ?
member
Activity: 309
Merit: 15
June 20, 2018, 09:36:06 AM

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
June 20, 2018, 09:06:23 AM
newbie
Activity: 44
June 19, 2018, 10:50:37 AM
Coinmarketcap'taki işlem hacmini görünce ben de şaşırdım. TL, USD, USDT ile alışveriş yapılıyor. Hemen hesap açtım. Sorunsuz bir şekilde hesap açıldı. Küçük bir miktar para yatırdım. Para derhal hesaba geçti. Ancak işlem neredeyse yok gibi. Hatta alış ya da satış rakamını yazıp pusuya yatıyorsunuz. İşi acil olan, eli mahküm olan kişi çok daha düşük bir rakama coinini satmak zorunda klıyor. Bu anlamda birçok fırsat da doğar belki.

Ancak gülük işlem yapan biri için normal bir şekilde alışveriş mümkün değil. Çok pahalıya alıp çok ucuza satmak zorunda kalabilirsiniz. Sitede Online Sohbet var. Denedim, çalışıyor, Sorun yok. Aldığım coini başka bir borsaya transfer ettim. Transfer işlemi de sorunsuz ve hızlı oldu. Benim yazdıklarım iyi ya da kötü yorum olarak algılanmamalı, ben yaşadıklarımı yazdım. İyiye iyi, kötüye kötü...
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
June 19, 2018, 07:01:32 AM
girip siteye bakmadım bile bu kadar kısa sürede bu kadar hacme ulaşabileceğine inanan biri varsa gitsin kullansın parasını kaybederse de acımasın.

Geçenlerde xrp konusu vardı yok sildide yok bilmem ne de arkadaş xrp yi kimden aldı bu adam siteden mi hayır satandan satan istediği fiyata satar sonra gider adamın xrp yi siliyorsan bu iş te bir iş vardır artı o sildiğin xrp nere gitti acaba.
newbie
Activity: 14
June 19, 2018, 06:50:32 AM
Aslında Coinmarketcap'e yalan hacim vermeseler güzel işler çıkaran ve gelişebilecek bir borsa. İnsanların güvenini kırdınız reklam yapacağız diye malesef.
newbie
June 18, 2018, 02:42:15 PM
Arkadaşlar şuan için bu borsayı kimseye kesinlikle önermem.

Yaklaşık 3-4 hafta önce denemek için 1 zec attığım bu borsa da ben zec atmaya başladıktan sonra ne hikmet olduysa zcash cüzdanları bakıma alındı ve yaklaşık 2 haftadır cüzdanıma erişemiyorum. Müşteri hizmetlerine konuyu sorduğum zaman yazılımcılarımız üzerinde çalışıyor cevabı alıyorum. Benim için 1 zec o kadar önemli değil ama eğer ki borsanın niyeti gerçekten kötü ise herkesten böyle coin toplasalar dünyanın zengini olurlar.
Hacim konusunda da buradaki arkadaşlara katılıyorum. Ortada bir takım oyunlar dönüyor gibi gözüküyor.
Ayrıca sürekli takip ediyorum ve her gün borsaya yeni bir coin eklediklerini görüyorum. Bu ne hız arkadaş? Nasıl hemen altyapı sağlayabiliyorsun bu kadar hızlı coin eklemeye ?

O yüzden şimdilik kesinlikle uzak durmanızı öneririm. Zcash'ime erişemezsem eğer yakın zamanda konu ile ilgili bir video çekip sosyal medya üzerinden gerekli bilgilendirmeleri yapacağım.

Son olarak, umarım hepimiz yanılırız ve sistemkoin yüzümüzü kızartır...
Pages:
Jump to: