Pages:
Author

Topic: Slovenija (Slovenia) - page 22. (Read 1032999 times)

newbie
Activity: 1
Merit: 0
February 24, 2017, 06:33:17 AM
Kdaj bo pa spet možna registracija v ICONOMY, če kdo ve?

http://shrani.si/f/1e/9T/4v1oIoAT/screenshot-from-2017-02-.png
legendary
Activity: 2730
Merit: 1288
February 14, 2017, 11:48:27 AM
Pozdravljeni,

ima kdo kaj ICN v lasti in mi lahko svetuje kakšna so pričakovanja?

Hvala & lp  Smiley

Sveža pričakovanja Tongue


   Dear ICONOMI investors,

It has already been a busy 2017 at ICONOMI HQ. I’d like to take a few minutes to describe the progress we’ve made and share our plans for the future. This is the first of our regular investor updates that will be shared monthly.

We are on track to start providing access to ICNX trading features to the next round of pre-registered beta testers by the end of February 2017.

Digital Assets Management Platform has undergone extensive testing ever since its launch in December 2016, with our whole team tirelessly working to perfect the platform for the public launch. There are currently 10 test users operating with ICNX, which is at the moment worth around 30k USD. Despite the fact that our core platform was ready by late December, we decided to delay the public launch. There were two key reasons for that decision.

The first reason for this was user experience that did not meet our standards. With initial UX designs geared towards the eventual full-featured platform, the experience of buying and selling ICNX was simply too complex. We believe that our product manager and user experience expert have solved this issue, which means that we can deliver a seamless and enjoyable ICNX trading experience.

The second reason is the current state of digital asset liquidity. We realised this during the late stages of ICNX development. If we did not implement any safeguards, it would be extremely easy for ICONOMI digital asset arrays to substantially affect the price of digital assets, leading to loss of value and opening the door for potential abuse. This is partially solved by instituting liquidity thresholds for asset inclusion in ICNX and imposing dynamic buying limits based on current market situation. However, with funds like Blue Magic Capital, an up and coming hedge fund on the ICONOMI platform, including digital assets with less than $5,000 daily volume, we realised that a much more robust and automated system would have to be developed. We have started working on this challenge, but there is a lot of work ahead of us. If you are a data scientist interested in solving this kind of problem, get in touch with us!

I would also like to update you on other ICONOMI activities. While the developers are a crucial part of the team, almost half of the ICONOMI team are not developers and work on tasks like business development, investment evaluation, ICO mentoring, customer acquisition strategy, customer support and legal affairs.

We are actively looking for investments for the ICONOMI.performance. Until now we have acquired assets in Golem, Byteball and today Santiment. In front of us there is an intensive investment period.

A solid relationship with the crypto ecosystem is crucial for our business to grow, which is why we presented ICONOMI at Ethereum Developers Community in the San Francisco Bay Area on 7th February we spoke at The Blockchain Event in Fort Lauderdale on 9th, and we will be at the Ethereum meetup in Vienna on 14th, EDCON Paris on 17th and 18th February, and the Cryptoinvestors meetup in Munich, Germany on 7th March.


Your sincerely,
The ICONOMI team
member
Activity: 61
Merit: 10
February 11, 2017, 05:11:43 PM
Pozdravljeni,

ima kdo kaj ICN v lasti in mi lahko svetuje kakšna so pričakovanja?

Hvala & lp  Smiley
legendary
Activity: 2730
Merit: 1288
January 02, 2017, 09:46:29 PM

Če kupiš Monero 1 Januarja 2016 za $0,45608234  pa danes prodaš za $16.09, ne vem če se ti splača potem it za une drobižke ki jih boš tam od dividend dobil. 
Pa al je to sploh zihr biznis če jih en shacka pa tolk minusa naredi da ni nič dividend potem 10 let. lol

Če mal širše pogledaš, Bitstamp je kar dost zadaj ostal zadnji dve leti. Ker je totalno altcoine ignoriral. Ne vem, saj mogoče sedajle zbirajo ravno to, da bodo kak altcoin začel menjat. Upam da ne rabijo tale milijon še vedno da ta zadnjo krajo pokrijejo. Čeprav moram reč da so takrat super profesionano vse odšpilal, tolk da so od marsikoga simpatije pridobli.
full member
Activity: 140
Merit: 100
January 02, 2017, 07:57:55 PM
sr. member
Activity: 532
Merit: 253
December 28, 2016, 11:56:45 AM
Pozdrav vsem, nisem prej našel te teme  Smiley

Iconomi lepo podvojil svojo vrednost v parih tednih  Cool
Ups, potrojil  Grin

zadne dva dni je crashal, ker je prišla novica ven, da bodo zamaknili predstavitev produktov. In je kup enih trollov zbilo ceno + en whale je podumpal 300k+ ICN-jev
full member
Activity: 208
Merit: 100
December 21, 2016, 06:32:09 AM
Iconomi lepo podvojil svojo vrednost v parih tednih  Cool
Ups, potrojil  Grin
full member
Activity: 208
Merit: 100
December 14, 2016, 07:44:28 AM
Iconomi lepo podvojil svojo vrednost v parih tednih  Cool
hero member
Activity: 806
Merit: 507
Trusted Campaign manager
December 04, 2016, 11:04:07 AM
ant 7 je že zdavnaj rasprodan. nabaviš ga lahko samo še rabljenega.

drugače pa to prodaja https://www.bitmain.com/   kjer ga kupiš, plačaš poštnino in carinske uvozne dajtve, pa dobiš.
trenutno je vse razprodano, lahko pa čakaš na naslednji Batch, če bo ko bo...
kitajci so pametni in tam velja najprej sebi, potem pa ko pridejo nove tehnologije, pa tebi glih toliko da te našajbajo Smiley ROI je včasih bil 1 mesec, sedaj je 10 mesecev
newbie
Activity: 1
Merit: 0
December 03, 2016, 12:21:47 PM
Zdravo,
mene pa zanima, katere so zanesljive spletne trgovine, kjer je mogoče nabavit Antminer S7?

hvala
legendary
Activity: 2730
Merit: 1288
November 21, 2016, 12:32:04 PM
lol ja mal bi moral natrenirat. ne vem kje je najdu da je v enem bloku 100 BTC rudarjeve nagrade.  Generalno pa kot sem v tej temi že večkrat omenil. Zelo težko je o Bitcoinu v slovenščini govorit če vse kar prebereš  al pa slišiš al pa poveš je v angleščini. Treba na kulturno ministrstvo poslat kako prošnjo.
member
Activity: 83
Merit: 10
member
Activity: 83
Merit: 10
November 19, 2016, 01:53:46 PM
res cudno,dve leti in pol sem ze v crypto svetu pa sem bolj malo zastopil kar so povedali.
povprecna janez in metka nista po mojem razumela nic .
pa se tole :cez nekaj dni (sreda) bo Gulden prisel ven z update-si ,1.6.0. ,crypto svetu se bodo  zrolalo.
svetujem vam da si nabavite nekaj Guldnov se vam bo izplacalo ,kajti trenutno so se poceni.

pa da ne boste rekli da vas nisem opozoril.

l.p. iz nizozemske Grin
full member
Activity: 208
Merit: 100
November 19, 2016, 11:31:56 AM
http://radioprvi.rtvslo.si/2016/11/kriptovalute-valute-brez-centralne-monetarne-politike/
Lepo, da so objavili članek. Moram pa reči, če ne bi že od prej vedel vsega kar vem o kriptovalutah, nebi razumel niti ene stvari, kar sta govorila sogovornika. Zelo slabo razloženo, kaj je kriptovaluta in kako vse skupaj deluje. A je res problem na lahek način razložiti in namesto, da bi se poudarjalo decentraliziranost (6000 node-ov, ki se med seboj preverjajo v realnem času) se poudarja ceno bitcoina. Škoda res.
full member
Activity: 208
Merit: 100
November 13, 2016, 03:33:20 PM
Sem vesel za tiste, ki ste uspeli z monerom ampak osebno ne mislm, da je vreden takega denarja in še to samo zaradi anonimnosti (ring signatures). Bom pa poskusil ujeti kakšen panic dump za dodaten procent Smiley
Kar se pa tiče glede iconomi-ja se mi pa zdi, da bo vrednost na začetku trgovanja ICN padla pod ceno ico-ja, ker je že preveliko denarja vloženega, tako da bom raje počakal in kupil od tistih, ki ne bodo bili potrpežljivi.
Hah se nisem poslušal, tako da sem kupil malo nad ico ceno (0.1257$) še pred kolapsom do (0.1$). Danes je pa drugačen dan (šlo do 0.2$). Se pa raje ne igram s trgovanjem (+majhna likvidnost) in bom počakal na razvoj platforme in potem prodal. Upam na kakšna 2$, o čem večjem pa si niti ne upam sanjati  Grin
newbie
Activity: 4
Merit: 0
November 05, 2016, 09:02:55 AM
Zdravo sem nov na forumu a majna kater slovenec ?
hero member
Activity: 707
Merit: 501
November 03, 2016, 01:16:37 PM
€ nakažeš na borzo. Js največ uporabljam kraken, probal sem tudi cashilo, verjetno najbolj poznana je tudi bitstamp.
Če boš uporabljal core wallet potem moraš vlečti celoten blockchain, sicer pa lahko uporabiš kakšno drugo denarnico, electrum, na spletu (blockchain)...
Lahko ga downloadaš tudi po presledkih, traja odvisno od linije in od kompa, da preveri vseskupaj.

Kovance kupiš tiste v katere verjameš, pred nakupom si malo več preberi.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 02, 2016, 05:10:26 PM
Pozdravljeni,

sem nov tukaj in bi želel kupiti nekaj BTC.  Smiley
Če prav razumem grem najprej do menjalnice kjer zamenjam € za BTC, nato pa si jih pošljem v denarnico?
Zanima me katere menjalnice vi kaj uporabljate (kdo ima najnižje provizije) in katere denarnice uporabljate?
Predvidevam da so ti blockchaini zdaj že kar veliki, koliko časa traja da si zdownload cjeli chain, ali ga je možno s presledki (pause/go)?

Znanec mi je namignil da se splača kupiti tudi naslednje kovance: Ether, Litecoin in Iconomi. Nekateri naj bi bili tudi slovenskega izvora?
Hvala za vaše nasvete in lep pozdrav!
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 02, 2016, 08:18:18 AM
A imamo slovenci kakršno koli forum/FB/Internetno stran za crypto valute razen Bitcoin slovenija?

Jap, imamo FB skupino (Kriptovalute) ter Telegram chat skupino (CryptoSlovenia).
Pages:
Jump to: