Pages:
Author

Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥 - page 11. (Read 26747 times)

sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
Bu projeyi geçen yıldan hatırlıyorum.  Hatta o zaman bounty kampanyasına katılmıştım 1400 tane falan simdaq yollamışlardı. Normalde 700 dolar diye hesapladığım token borsaya girdiğinde 400Türk lirası bile etmiyordu 3 ay falanda yardırmıştım kampanya için. ICO nun biteli 1 yıl oldu daha coinmarketcap e girmediler. Waves dex digilira harici başka yerde lislenmiyor alınıp satılmıyor diye biliyorum. Hani kucoin binance falan zor yani. Son olarak Waves den bu forumda cok insanın canı yandı proje waves tabanlı Grin Belki Ethereum tabanlı falan olsa daha çok iş yapabilirlerdi ama yatırımcısının yüzünü güldürmedi.

bu arada dikkatimden kaçmış iyi sallamışsın 3 ay yardırmışsın filan yada hafızan baya zayıf Cheesy ico zamanı yapılan ımza kampanyası 5 gün filan sürdü çünkü ico açıldıktan 27 saat sonra 5m dolar ile hard cap yaptı ve tüm bounty kampanyaları iptal edildi sadece 5 günlük dağıtıldı katılımcılara, zaten şu an yenı bır ımza kampanyası yapılmasının sebebi ico zamanı hard cap ten dolayı kampanyanın yapılamamış olması,
full member
Activity: 504
Merit: 120
Ico dönemindeki bountylerine katılmıştık iyi geçirmişlerdi bize. Şu anki fiyatıyla bakınca rezalet ödülleri var ama dolaşımdaki token + potansiyeline bakınca ya tutarsa deyip girilebilir Cheesy Zaten girdiğimiz hemen her imza kampanyasına o kafayla giriyoruz. Burada en azından ortada birşeyler var. Waves'in imzası bitsin de yetişirsem girerim bende.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
İmza kampanyaları kazançları çok yüksek belirliyorlar ama kampanyalar gittiğinde pek fazla kazanç elde edemiyoruz o kadar takip ediyoruz sonuç iyi değil zaten bitcoin de yatırdıklarımızda çoğu eridi umarım iyi kazançlar sağlarız
member
Activity: 180
Merit: 11
Suanda katıldığınız imzaların bir çoğunda ortada olmayan hayal üzerine katılıyorsunuz. Smq piyasada olan bir ürün bende 0.03 ettiğini biliyorum ama Aztec dediği gibi ben ilerisine yatırım yapıyorum. Ico fiyatına gelse yine avantajlı. Ayrıca ekibi arastirdiginda zaten bu ekip iş yapan piyasada tanınan bir ekip. Dubovoy kişisel fonlama sitelerinde yüksek bir meblağ toplayip kişiye özel klima diye bir urun çıkarmış biri. Detaylı bilgiyi bulabilirsin internetten
hero member
member
Activity: 191
Merit: 10

hocam gelir hedefi için dediğin gibi çok doğru, kampanyaya katılmak çok mantıklı değil.. Ama ben dahil buna katılanların amacı yatırımlarınının değer kazanması için destek olmak sanırım..
niye destek oluyoruz hacı baba? babamızın oğlu mu bunhu yapanlar? herkes cebine kazandığı paraya bakar. destek mestek yok. imzamı kiralıyorum ödemesini yapıyor olay bu

Benim bakış açım daha farklı olaya, zaten coine yatırım yapmış biri olarak derdim buradan gelen 100-200 smq yerine bilinirliği artma ihtimali ile yeni potansiyel yatırımcıların coini farketmesini sağlayıp değer olarak 3x-4x yapma ihtimali diyelim..

sr. member
member
hocam gelir hedefi için dediğin gibi çok doğru, kampanyaya katılmak çok mantıklı değil.. Ama ben dahil buna katılanların amacı yatırımlarınının değer kazanması için destek olmak sanırım..
hero member
sr. member
yaaav hacı babalar kafanız mı güzel?

Newbies : 15inci posttan sonra her post için 2 SMQ
Jr Member:  15inci posttan sonra her post için 3 SMQ
Member:  15inci posttan sonra her post için 5 SMQ
Full Member:  15inci posttan sonra her post için 6 SMQ
Sr Member:  15inci posttan sonra her post için 7 SMQ
Hero Member: 15inci posttan sonra her post için 8 SMQ
Legendary:  15inci posttan sonra her post için 10 SMQ

1 simdaq 0,03 dolar haberiniz var di mi? yok 1 dolara eşitmiş de 2.5 dolar olacakmış da, yok 25 milyon token varmış da ne kadar dağtılacakmış da, yok waves tabanlı tek ürün çıkaran bunlarmış da.
geçin bunları yav gerçekleri konuşun
1 smq=0,03 dolar. piyasada geçer akçesi bu bunun.
bana demeyin "waves 100 dolar olunca simdaq da 5 dolar olur" diye. o zamana zaten diğer her şey de çok para olur.
sr member girecek. haftada 15 mesaj atacak 50 smq alacak. (50 smq= 1,5 dolar ediyor), hadi mesaj kastı zorladı diyelim olmaz ya haftada da 40-50 mesaj attı desek 280 smq da ordan gelecek. o da 8,5 dolar etse, haftalık 10 dolar eder sr için getiri.
hero legendary falan da haftalık olsun olsun 20 dolar kazansın
aklı başında hero leg falan girmez buna.
hadi smq piyasada olan token dedik. diğerleri gibi "piyasaya çıkacak da kaç para edecek" diye düşünme derdi yok dedik. biraz cazibesi olmalıydı yav.
sr adam 4 haftada 300-500 dolar alıyor burda 40-50 dolar için uğraşır mı?
valla gireyim diyordum da hiç olacak iş değil doğru düzdün imza yok buldum diye seviniyordum hayal kırıklığı oldu
simdaq holdu yapacam diyosanız seneye 4-5 dolar olur diyosanız eyvallah güzel kaçırmayın girin. ama satarım para lazım derseniz boşa kürrreekkkk

haaa bu arada excel tablosunda herkesin mail adresi gözüküyor. ekip şunu gizleyememiş mi allasen? mailleriniz ortada dolaşıyor ayan beyan
member
ürünü somut hale getirdikten sonra demişsiniz ama zaten aktif bir sitesi yokmuydu...??
Mevcut da siteleri var evet üründe ortaya çıktı ama eksik yönleri var tamamlanması derken odan bahsetmiştim hocam

Valla açıkcası site açıldıktan sonrasında üye olduğumda platformun içeriğinin mevcut kısmı ve tasarımı etkileyiciydi. Hatta sonrasında da görevleri de yapmaya başlayınca ilk düşündüğüm adetini artırmak gerektiği oldu. Oldukça gelecek vaad ediyor bence sistem..
Siteleri bence çok güzel ve kullanici dostu. Çok rahat anlıyorsunuz ve görevler hem öğretici oluyor borsa için hemde daha çok tecrübe etmenizi sağlıyor. Siteye yatırdığınız smq sayısını artırmak daha güzel bağımlılık yapıyor
hero member
bu arada newbie ler ımza kampanyalarına katılamıyormus yanı ımza alamıyorlar onun için bir çözum bulumaya calısıyorum Cheesy

newbılerden her post a şunu kopyalayıp yapıstırarak yorum yapmalarını isteyebılırız Cheesy

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦

şunu postun altına yapıştırarak jr member olana kadar gidebilirsiniz.
Her yazılan yazının altına bunu sürekli yapıştırmak biraz yorucu olacak olsada en azından bu da bir çözüm sanırım. İyi niyet göstergesi bile denilebilir ama kontrolu de sıkıntılı olmazmı bu sürecin??

olmuş işte sizin için uğraşıyorum burda , hiç imzaya giremıyorsunuz yoksa, yorucu olmasına bısı dıyemem Smiley çalışmayana para yok Smiley
member
bu arada newbie ler ımza kampanyalarına katılamıyormus yanı ımza alamıyorlar onun için bir çözum bulumaya calısıyorum Cheesy

newbılerden her post a şunu kopyalayıp yapıstırarak yorum yapmalarını isteyebılırız Cheesy

Her yazılan yazının altına bunu sürekli yapıştırmak biraz yorucu olacak olsada en azından bu da bir çözüm sanırım. İyi niyet göstergesi bile denilebilir ama kontrolu de sıkıntılı olmazmı bu sürecin??

hero member

member
ürünü somut hale getirdikten sonra demişsiniz ama zaten aktif bir sitesi yokmuydu...??
Mevcut da siteleri var evet üründe ortaya çıktı ama eksik yönleri var tamamlanması derken odan bahsetmiştim hocam

Valla açıkcası site açıldıktan sonrasında üye olduğumda platformun içeriğinin mevcut kısmı ve tasarımı etkileyiciydi. Hatta sonrasında da görevleri de yapmaya başlayınca ilk düşündüğüm adetini artırmak gerektiği oldu. Oldukça gelecek vaad ediyor bence sistem..
member
Şuan da fiyat gayet uygun kaçırmamak lazım. Ekip zaten bilgi olarak elinden geleni yapıyor. Sadece marketing olarak yavaş kalıyor onuda ürünü somut hale getirdikten sonra başlayacaklar o şekilde öğrendim ama Aztec daha detaylı bilgin var ise anlatırsan sevinirim

valla ekıp rus, rusları zaten bılıyoruz öncelik ürün diyorlar başka birşey demiyorlar, yanı adamlara üründen önce reklam yap dıyorsun olmayan şeyin reklamını nasıl yapayım diyor seninde beynin yanıo Cheesy

ama şu an çalışan bir ürün yaptılar ve kampanyaya başladılar işte. öğrendiğim kadarı ile bu kampanyadan sonra btc kampanyası yapacaklar holderlara sanırım, tam emın degılım ama ondan,
Evet rus ekiplerin %99 öncelik ürün daha sonra marketing diyor. Bizler gibi önce marketing ürün zamanla hallolur demiyorlar. Baktığımız zaman doğru olanı yapıyorlar ama biz türkler sabırsız ve biran önce kazanmak istediğimiz için bize saçma geliyor. Btc olayı nasıl olacak hocam ? Elinde smq tutanlar belli miktar hergun satoshi mi kazanacak
member
hero member
Şuan da fiyat gayet uygun kaçırmamak lazım. Ekip zaten bilgi olarak elinden geleni yapıyor. Sadece marketing olarak yavaş kalıyor onuda ürünü somut hale getirdikten sonra başlayacaklar o şekilde öğrendim ama Aztec daha detaylı bilgin var ise anlatırsan sevinirim

valla ekıp rus, rusları zaten bılıyoruz öncelik ürün diyorlar başka birşey demiyorlar, yanı adamlara üründen önce reklam yap dıyorsun olmayan şeyin reklamını nasıl yapayım diyor seninde beynin yanıo Cheesy

ama şu an çalışan bir ürün yaptılar ve kampanyaya başladılar işte. öğrendiğim kadarı ile bu kampanyadan sonra btc kampanyası yapacaklar holderlara sanırım, tam emın degılım ama ondan,
member
ürünü somut hale getirdikten sonra demişsiniz ama zaten aktif bir sitesi yokmuydu...?? Şu anki mevcut sitede görevler yapılıp ekstra simdaq da kazanılıyor diye biliyorum yada bu asıl site değil de demo site gibi birşey mi
Pages:
Jump to: