Pages:
Author

Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥 - page 8. (Read 26750 times)

member
Activity: 633
Merit: 15
Projeye güvenip, fiyatların düşük olduğunu düşünenler stoklasın. Projenin sadece simulasyon kısmı aktif, ileride farklı yönlerde doğru evrim geçirdiğinde ciddi fiyatlanmalar görebiliriz.
member
Activity: 476
Merit: 31
hocam bu simdaq gerçekten güzel bir site güzel bir simülasyon oluşturmuş ama nedense bu supply a rağmen hala çok komik değerleri olan bir token.473 bin dolar marketcap değeri var 473 bin doları olan tüm simdaqları temizleyebilir piyasadan bence yazık proje çok güzel PR yapamadılar sadece artı erc20 tokeni olsa en az 0.1 dolardı şuan smq
jr. member
Activity: 31
Merit: 1
kripto camiası için ciddi iş yapacak bir platform. sadece farkındalık yaratılması lazım ve kullanırlılığının artırılması gerekli. bence bu imza kampanyası buna imkan sağlayacaktır.

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
member
Activity: 191
Merit: 10
Azteeec telegramdan cvp vermiyorsun forumda post mu lasiyorsun telegrama bak . Ingilizce konuda yazdigin waves airdrop olayi ne. Kac smq ye kac waves gelecek ne olacak ayrinti versene biraz. Ne zaman olacak.
member
simdaq cok eski bir projemi yoksa ben nasdaqlami karistiriyorum ama hayir ya ben simdaqi cok önceden duydum haksizmiyim?

2018 Ocak ayında çıkan bir proje. Henüz 1 yılını tamamlamadı. Aktif çalışan ürünleri var.

https://simdaq.com/#/

newbie
Activity: 10
Merit: 0
simdaq cok eski bir projemi yoksa ben nasdaqlami karistiriyorum ama hayir ya ben simdaqi cok önceden duydum haksizmiyim?
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
Ekip bol ödül dağıtıp adından söz ettirmeli trading yarışmaları ile, benzer yarışmaları zamanında Genesis Vision yapmıştı. Ekip reklam ve hype için para harcamazsa olmaz bu işler. Ödül komik rakamlar değilde en azında 10k smq vermeli yoksa imza kampanyasındaki gibi çok düşük rakamlara kimse uğraşmak istemez. Olaylara adrenalin ve heyecan getirmeleri gerekiyor.

valla onun için öneri yaptık, 5 yada 10 btc ödüllü ve ilk 20 ye adam gibi ayrıca katılan herkese de pay düşeccek gibi olan bir trading yarısması yapın dedım, daha sonra aynı yarısmayı waves ıle sonra smq ıle vs, kuralarını fılan yazdık gonderdık, baya beğendıler bakalım ne zaman yapacaklar, bull beklıyorlar onlarda her proje gıbı

En azından çalışan sistemleri var, scam değil diyerek toplamaya devam ediyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. 1-2 yıl zamanı var gibi.

Waves tokenları genelde kapalı kutu gibi.

Sıfır spekülasyonla hareket ediyorlar.

Ama kripto dünyası spek olmadan cansız bir varlık gibidir.

çin yada rusya dışı bir proje olsa şimdiye kadar gvt ile kıyaslanıp yarışmaya başlamışlardır ama bu ruslara öğretemedik hype yapmayı spekulasyon yapmaya, ama şu yarışmaları yaparlarsa istemeselerde hype olur Cheesy bu hafta fılan aırdrop yapılacak sanırım waves ve wct holderlara çok az bişi, yapın dıye bastırıyorum en azından, tanıtım için
member
Ekip bol ödül dağıtıp adından söz ettirmeli trading yarışmaları ile, benzer yarışmaları zamanında Genesis Vision yapmıştı. Ekip reklam ve hype için para harcamazsa olmaz bu işler. Ödül komik rakamlar değilde en azında 10k smq vermeli yoksa imza kampanyasındaki gibi çok düşük rakamlara kimse uğraşmak istemez. Olaylara adrenalin ve heyecan getirmeleri gerekiyor.

valla onun için öneri yaptık, 5 yada 10 btc ödüllü ve ilk 20 ye adam gibi ayrıca katılan herkese de pay düşeccek gibi olan bir trading yarısması yapın dedım, daha sonra aynı yarısmayı waves ıle sonra smq ıle vs, kuralarını fılan yazdık gonderdık, baya beğendıler bakalım ne zaman yapacaklar, bull beklıyorlar onlarda her proje gıbı

En azından çalışan sistemleri var, scam değil diyerek toplamaya devam ediyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. 1-2 yıl zamanı var gibi.

Waves tokenları genelde kapalı kutu gibi.

Sıfır spekülasyonla hareket ediyorlar.

Ama kripto dünyası spek olmadan cansız bir varlık gibidir.
hero member

member
member
Activity: 180
Merit: 11
Aztec tanıtım yazısı çok güzel olmuş. Tebrik ederim  Smiley  https://bitcointalk.org/index.php?topic=5054460.new#new
Ekip ödüllü yarışmaları ne zaman düzenleyecek bilgin varmı? Ödüllü yarışmalar başlasa da platforma müşteriler gelse  Grin
hero member
bir ara güzel fiyatlanmıştı fakat tekrar yaklaşık %10 bir kayıp yaşadı. ama dexteki coinlerin genelinde bu durum var. güzel çalışmalar olduğu aşikar. dex te desteklenmesi gereken ender tokenlerden olduğu kesin.

cmc ye eklendiği bilgisi yayılsa biraz daha fiyatlanır sanırım.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦
cmc eklenmesınden sonra gruba garıp garıp tıpler gelmeye basladı reklam ıcın, ekıple ıletısıme gecıyo paralı shıllerlar cmc den sonra, genelde fos o tıpler ama reklamın ıyısı kotusu olmaz, dex zaten son 1 aydır harıka iş yapıyor ,
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
i love cryptocurrency
bir ara güzel fiyatlanmıştı fakat tekrar yaklaşık %10 bir kayıp yaşadı. ama dexteki coinlerin genelinde bu durum var. güzel çalışmalar olduğu aşikar. dex te desteklenmesi gereken ender tokenlerden olduğu kesin.

cmc ye eklendiği bilgisi yayılsa biraz daha fiyatlanır sanırım.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦
member
Bu zamana kadar hayal sattılar, önmüzdeki günlerde çalışan projeler sağlam ivmelenme kazanabilir. Simdaq trade botlarında smq token kullanımını ekosisteme iyi entegre edebilirse en başarılı işi olabilir. Günümüzde trading botlara ciddi paralar harcanıyor.
hero member
Simdaq ın evrimi Genesis Vision gibi ilerleyecekse GVT tokenların bir kısmından çıkıp henüz ucuzken SMQ toplayalım. İleri de ciddi kazanç sağlayabilir.
Not : GVT ay sonuna kadar ciddi yükselebilir platform yayınlanacak.

gvt den ekstra olarak tradıng botlar olacak platformda, gvt de bot yok bılgıdım kadarı ıle traderlar var broker gıbı onlara para yatırıyorsun, sımdaqın evrımı de o sekıl olaccak brokerlık sıstemı ve botlar, yarışmalar, eğer kı telegram kanalını takıp edıyorsanız telegramdan yarısmalar ıcın önerı yaptım ekıbe oldukca begendıler ve yapmaya çalışıcaklar buyuk ıhtımalde yapacaklar, o zaman guzel bır reklam ıle işler değişir,
member
Simdaq ın evrimi Genesis Vision gibi ilerleyecekse GVT tokenların bir kısmından çıkıp henüz ucuzken SMQ toplayalım. İleri de ciddi kazanç sağlayabilir.
Not : GVT ay sonuna kadar ciddi yükselebilir platform yayınlanacak.
hero member
https://www.youtube.com/watch?v=1Ikth425MD4&t=5s

tanıtım videolarının ilki geldi,

şahsi ,ekip yine beklentilerin üzerinde bir çalışma yaptı aynı platform yayınlanmasında oldugu gibi,

oldukça iyi, kısa öz ve çok açıklayıcı bir video
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Eline sağlık hocam. Platformu beğendim ya eskiden de duymamıştım gözümde kaçtı sanırım, özel olarak imza kampanyası yapıyor ise kazançlı olacaktır, ben de şansımı deniyorum inşallah kazançlı olur herkese.
hero member
https://coinmarketcap.com/currencies/simdaq/#markets

sonunda cmc inadından vazgeçti ve ekledi
Hele şükür yav. Aylarca bi cmc ye giremediler sonunda girmişler. İyi oldu bu.

onlar giremedi değil, almadı adamlar, en sonunda sağlam fırça kaydım ben Cheesy dunya kadar scam coın eklemıssınız bu ne aq dedım, ekran goruntulerı attım , lınkler attım, 10 gundur cmc ıle ugrasıyorum nerdeyse Cheesy scam coınelrın alayını eklıolar sorup sormadan , ama sımdaq a taktılar aylardır anlamadım Cheesy

Senin simdaq için uğraştığın kadar kimse başka birşey için uğraşmaz sanırsam Cheesy Herkes senin gibi elinde tuttuğu coin için uğraşsa piyasa çok acayip bir yere gider Cheesy

bu laf bız turkler ıcın gecerlı valla yabancılar uğraşıyor elınde tuttugu coınler ıcın nav coın mesela, waves keza öyle dunya kadar yabancı programcı var, ether bu gunlere nasıl geldi, turklerle gelmedıgı kesın, bızım mıllet gider bir şey alır daha cuzdana geçmeden coinleri sövmeye başlar bu ne böyle diye, elindeki ayrana ekşi der bizim millet sonra da neden kımse ayran içmiyor der,

Bu da bizim eksiğimiz yapacak birşey yok. Dünya tersine dönse bizim bu huyumuz değişmez. Çok çabuk gömme moduna geçiyoruz. Kendi cüzdanında duran coini bile rahatça gömen sonra zarar edince ağlayan bir topluluğuz Cheesy

malesef öyle değişmesi zor, her hıyarım var dıyene tuzlukla koşmak ve herşeyi en ufak bırşeyde gömmeye başlamak pek değişecek huylar degıl bunlar toplum olarak,

olsun belkı degısır , değişmez dıye kımse bırsey yapmazsa zaten degısmez
full member
Activity: 504
Merit: 120
https://coinmarketcap.com/currencies/simdaq/#markets

sonunda cmc inadından vazgeçti ve ekledi
Hele şükür yav. Aylarca bi cmc ye giremediler sonunda girmişler. İyi oldu bu.

onlar giremedi değil, almadı adamlar, en sonunda sağlam fırça kaydım ben Cheesy dunya kadar scam coın eklemıssınız bu ne aq dedım, ekran goruntulerı attım , lınkler attım, 10 gundur cmc ıle ugrasıyorum nerdeyse Cheesy scam coınelrın alayını eklıolar sorup sormadan , ama sımdaq a taktılar aylardır anlamadım Cheesy

Senin simdaq için uğraştığın kadar kimse başka birşey için uğraşmaz sanırsam Cheesy Herkes senin gibi elinde tuttuğu coin için uğraşsa piyasa çok acayip bir yere gider Cheesy

bu laf bız turkler ıcın gecerlı valla yabancılar uğraşıyor elınde tuttugu coınler ıcın nav coın mesela, waves keza öyle dunya kadar yabancı programcı var, ether bu gunlere nasıl geldi, turklerle gelmedıgı kesın, bızım mıllet gider bir şey alır daha cuzdana geçmeden coinleri sövmeye başlar bu ne böyle diye, elindeki ayrana ekşi der bizim millet sonra da neden kımse ayran içmiyor der,

Bu da bizim eksiğimiz yapacak birşey yok. Dünya tersine dönse bizim bu huyumuz değişmez. Çok çabuk gömme moduna geçiyoruz. Kendi cüzdanında duran coini bile rahatça gömen sonra zarar edince ağlayan bir topluluğuz Cheesy
Pages:
Jump to: