Pages:
Author

Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥 - page 7. (Read 26750 times)

member
Activity: 191
Merit: 10
Alirsin alirsin ortalama 40 mesajin var iste daha ne biz 15 mesaj atmak icin uğraşıyoruz bir hafta boyunca. Zaman yok gerci ondan zorlaniyoruz. Yoksa yakalayacam seni. Biraz ugrasalim bakalim bizde.

Dedigin gibi 25 milyon supply var total ve 25m supply li tokende imza da bu rakamlari vermeleri oldukca iyi.

para kazanmak kolay değil, zaman yok bahane değil, otur 24 saat forumun başında dur dıyen yok, genelde bakıyorum ınsanlara telegramda boş boş vakıt gecırıp geyık yapıyorlar, sımdaq ımza kampanyası aslında telegramda gecırdıgın zamanı gel forumda gecır sana token verelım dıyor, ben forumda gecırıyorum zaman sız telegramda, Wink

Laf sokmasaydin iyiydi ama haklisin diyecek bisi yok.

Ugrasiyoruz işte. Zamam bulabildikce yaziyorum forumda da.

Bu arada haber filan var mi telegrama bakmadim 😂 wtry airdrop yapacakti digilira oldu mu o
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
Alirsin alirsin ortalama 40 mesajin var iste daha ne biz 15 mesaj atmak icin uğraşıyoruz bir hafta boyunca. Zaman yok gerci ondan zorlaniyoruz. Yoksa yakalayacam seni. Biraz ugrasalim bakalim bizde.

Dedigin gibi 25 milyon supply var total ve 25m supply li tokende imza da bu rakamlari vermeleri oldukca iyi.

para kazanmak kolay değil, zaman yok bahane değil, otur 24 saat forumun başında dur dıyen yok, genelde bakıyorum ınsanlara telegramda boş boş vakıt gecırıp geyık yapıyorlar, sımdaq ımza kampanyası aslında telegramda gecırdıgın zamanı gel forumda gecır sana token verelım dıyor, ben forumda gecırıyorum zaman sız telegramda, Wink
member

hero member
Şuan ki borsa daki fiyatına göre bir member haftalık 3 tl.kazaniyor şaka mı yapiyorsunuz dalga mi geçiyorsunuz anlamadım:(

Ulen borsa da bile olmayan 5 para edip etmeyecegi belli olmayan scam imzalara girerken düşünmezsiniz bunlari. Komik adamsiniz valla.
Spreadsheet ten kontrol ediyorum valla hero member olduğundan gerci en xok kazanan aztec ama adam haftada 50 mesaj atio ortalama aq nasil beceriyorsa. Ben daha ulaşamadım o rakamlara vakit yok. Ama aztec bole giderse 10k token alacak oda 3 bin tl edio nerdeyse.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U_ZDxlatfrpM2Rdob4iJ8yMdbB1lROhbeM05TU-WvZU/edit#gid=452994788

abartma yaw, 50 mesaj 1 kere atmısım, 10k token de alabılırmıyım bılemıyorum , ben bu ımzaya gırerken uzun vadelı yatırım portfoyu olusturmak ıcın gırdım, senın de dedıgın gıbı ne oldugu belırsız borssaya gırıp gıremeyecegı bellı olmayan , girdiğinde ne kadara cıkacagı bellı olmayan tokene gırecegıme, tokenler gelır gelmez hemen satabılecegım ne kadar ettıgı bellı olan ımzaya gırmek bence daha mantıklı, aza kanaat etmeyen cogu hıc bulamaz, dıyecem ama total supply oranlarsak sımdaq hıc de az vermıyor Cheesy
member
Şuan ki borsa daki fiyatına göre bir member haftalık 3 tl.kazaniyor şaka mı yapiyorsunuz dalga mi geçiyorsunuz anlamadım:(

Ulen borsa da bile olmayan 5 para edip etmeyecegi belli olmayan scam imzalara girerken düşünmezsiniz bunlari. Komik adamsiniz valla.
Spreadsheet ten kontrol ediyorum valla hero member olduğundan gerci en xok kazanan aztec ama adam haftada 50 mesaj atio ortalama aq nasil beceriyorsa. Ben daha ulaşamadım o rakamlara vakit yok. Ama aztec bole giderse 10k token alacak oda 3 bin tl edio nerdeyse.
member
Activity: 602
Merit: 12
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
i love cryptocurrency
evet günlük görev başına exp puanı alıp level atlıyorsun. postla bir alakası yok. ben derslere başladım. şimdilik fena gitmiyor. simdaq.com dan girip başlasan iyi olur. geç kalmış sayılmazsın. güzel tasarlanmış bir simülasyonları var.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦
hero member
Bende lvl falan atlama olmuyor sanırım haftalık post başına atılan mesajlara göre değişiyor herhalde diğer türlü sitede falan lvl yükselticek bir şey yok çünkü.

ney Cheesy

platformu açıp baktın mı, denedın mı hıc, platformda yaptıgın gorevlere gore exp verıyor gunde 3 gprev cıkıyor, derslerı tamamladıkca exp verıyor bunlara gore platformda level atlıyorsun ilerıde ıse yarayacak dıye dusunuyorum yuksek level, postla fılan alakası yok levelın onu nerden cıkardın anlamadım acıkcası,
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bende lvl falan atlama olmuyor sanırım haftalık post başına atılan mesajlara göre değişiyor herhalde diğer türlü sitede falan lvl yükselticek bir şey yok çünkü.
hero member

12 level oldum platformda, var mı daha üst level atın da görelim yaw Cheesy baya eğlenceli haa şu exp kasma olayı keşke daha çok görev olsa Cheesy oyun gıbı. dur ekıbe soleyım bunu da,

bırde fıyat ucsa dadından yenmeyecek
jr. member
Activity: 31
bu platform ve projenin yeşillendiği günleri ne zaman göreceğiz bakalım. şimdilik herşey yolunda ilerliyor gibi görünüyor lakin biraz fazlca sabretmek gerekli sanırım. hadi hayırlısı

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
jr. member
i love cryptocurrency
youtube olur, google olur, coinmarketcup olur neresi olursa olsun reklam verseler iyi olur. sonuçta ekip çalışıyor. çalıştığının kanıtı da var. yaptıkları işde tamamen bu borsa sektörü ile de ilgili. insanların simdaq olayını görmesi gerek. al sat yapmanın meraklısı çok çünkü.

hero member
Youtube reklamları baslamis galiba aztec var mi bilgin bi reklam gördüm youtube da try for free filan diyo. Gaza mi basti ekip.

Birde fiyatlandigini görsek dadindan yenmeyecek valla. Ya artis kaar edek yada düşsün daha cok alalim

evet

https://www.youtube.com/watch?v=2CfXyUqBQWI

telegramdan da attım yenı bır vıdeo paylaştılar, sanırım bu youtube vıdeo aralarında gozukecek olan vıdeo oluyor, güzel kısa net yine, gayet başarılı,

dedıgın gıbı bırde fıyatlansa tam olcak ama oda olurlıquıd servıs te geldı waves platforma
member
Youtube reklamları baslamis galiba aztec var mi bilgin bi reklam gördüm youtube da try for free filan diyo. Gaza mi basti ekip.

Birde fiyatlandigini görsek dadindan yenmeyecek valla. Ya artis kaar edek yada düşsün daha cok alalim
hero member
https://twitter.com/simdaq_official/status/1055025189845643266

ımza kampanyası 4 uncu hafta ödülleri hesaplanmış, lınkten bakabılırsınız, hazır lınke gırmısken retwwet de yaparsasnız ıyı olur Smiley yalnız anlamadıgım bırsey var bazıları gırmıs ımza kampanyasına ama post atmıyor nıye gırdıler nıye kullanmıyorlar forumu ılgınc:D

37 register var ama ortalama 10-12 kişi aktif post atmış görünüyor. Gerçekten çok ilginç.

Bende anlamadim bisey valla.

Ekip guzel calisiyor waves ekibide guzel calisiyor ama bu waves ve tokenlerinde bir uyusukluk var bir turlu hype yapamiyor yada yapmiyorlar. Bizde bekliyoruz oyle.

Hocam waves ve tokenları 2019 yılından önce fiyatlanmayacak sanırım. Bu rakamlar waves ve simdaq için toplama noktaları olarak yorumluyorum. Projeye güvenen yatırım yapabiliyorsa 100k simdaq alıp beklesin. Projede her şey yolunda gittiği taktirde ciddi fiyatlanmalar olacaktır. Zaman çöp projelerin elenme zamanı. Boğa sezonuna girdiğimizde sıcak para sağlam koin/tokenlara kayacak. Geçmiş yılardaki gibi çöp alsan altın değerinde olamayacak.

beklentımız o yönde , katılıyorum sana 2019 iş yapan projelerin yılı olacak, daha önce hep çöpler değerlendi ama insanlar az da olsa akıllandı, hala çöpler degerlenıyor ama değişecektir bu, pilotların uçuş sürelerini kayıt altına alan arn dıye bir proje var mesela, ne alaka ne gerek var o coının ne işi var binance de sacmalıgın danıskası ama değerlenıyor işte, değişecek bunlar
member
Activity: 633
Merit: 15

ımza kampanyası 4 uncu hafta ödülleri hesaplanmış, lınkten bakabılırsınız, hazır lınke gırmısken retwwet de yaparsasnız ıyı olur Smiley yalnız anlamadıgım bırsey var bazıları gırmıs ımza kampanyasına ama post atmıyor nıye gırdıler nıye kullanmıyorlar forumu ılgınc:D

37 register var ama ortalama 10-12 kişi aktif post atmış görünüyor. Gerçekten çok ilginç.

Ekip guzel calisiyor waves ekibide guzel calisiyor ama bu waves ve tokenlerinde bir uyusukluk var bir turlu hype yapamiyor yada yapmiyorlar. Bizde bekliyoruz oyle.

Hocam waves ve tokenları 2019 yılından önce fiyatlanmayacak sanırım. Bu rakamlar waves ve simdaq için toplama noktaları olarak yorumluyorum. Projeye güvenen yatırım yapabiliyorsa 100k simdaq alıp beklesin. Projede her şey yolunda gittiği taktirde ciddi fiyatlanmalar olacaktır. Zaman çöp projelerin elenme zamanı. Boğa sezonuna girdiğimizde sıcak para sağlam koin/tokenlara kayacak. Geçmiş yılardaki gibi çöp alsan altın değerinde olamayacak.
member

member
Activity: 633
Merit: 15

hero member

jr. member
i love cryptocurrency
yani bence de ekip iyi iş çıkarmış. güzel bir çalışmanın ürünü olduğu belli. bu kadar çalışmaya bile sahip olmayan ne tokenlar aldı başını gitti. simdaq da hala fiyat ve hacim bekleniyor. sanırım ekibin reklam yönü çalışması ile alakalı bir durum var.

Pages:
Jump to: