Pages:
Author

Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥 - page 2. (Read 26747 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Daha herhangi bir haber yok gibi duruyor en azından. Ama bende ocak ayında yeni kampanyadan devam çok onlıne olamasam bile yinede.
hero member
Activity: 1260
Merit: 644
Yarın Son gün sanırım kampanyanın bitimi için herhalde. Fazla da katılım olmadı ama ne olacak görmüş olacağız.
"SIMDAQ Bitcointalk İmza Kampanyası 1" yazıyor. belki zaman kaybetmeden ikinci imza kampanyasını başlatırlar.

İlk kampanyadan kazanılanları dağıtmadan ikinci kampanyayı başlatmak sağlıklı olur mu hocam bilemedim.
zaten sadece imza kampanyası düzenlediler ve katılımcı sayısı 50 civarıdır. yani hesaplaması çok uzun sürmemeli. 3 tane kişi 2 sefer kontrol edecek olursa 1 gün içinde bütün ödemeler gerçekleşir. burada önemli olan 2. kampanyanın çok önceden planlanmış olması. yani bugün bu bitse 2-3 gün içinde yeni kampanya başlasa ben direkt devam ederim.

edit: waves de güzel hareketlenmişken hoş olurdu aslında.

ocakta başlayacak bıldıgım kadarı ıle ve daha kapsamlı olacak. en azından önerdıgım oydu benım.
hocam imzaları kaldıralım mı? hiçbir yerde bilgi yazmıyor.

nolur nolmaz bekleyın derım, bırsey demedıler sorarım,
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Yarın Son gün sanırım kampanyanın bitimi için herhalde. Fazla da katılım olmadı ama ne olacak görmüş olacağız.
"SIMDAQ Bitcointalk İmza Kampanyası 1" yazıyor. belki zaman kaybetmeden ikinci imza kampanyasını başlatırlar.

İlk kampanyadan kazanılanları dağıtmadan ikinci kampanyayı başlatmak sağlıklı olur mu hocam bilemedim.
zaten sadece imza kampanyası düzenlediler ve katılımcı sayısı 50 civarıdır. yani hesaplaması çok uzun sürmemeli. 3 tane kişi 2 sefer kontrol edecek olursa 1 gün içinde bütün ödemeler gerçekleşir. burada önemli olan 2. kampanyanın çok önceden planlanmış olması. yani bugün bu bitse 2-3 gün içinde yeni kampanya başlasa ben direkt devam ederim.

ocakta başlayacak bıldıgım kadarı ıle ve daha kapsamlı olacak. en azından önerdıgım oydu benım.
hocam imzaları kaldıralım mı? hiçbir yerde bilgi yazmıyor.
hero member

legendary
Cashback 15%

member
Activity: 490
Merit: 10

legendary
Cashback 15%
hero member
member
Activity: 490
Merit: 16
Hocam merhabalar Güzel örnek vermişsiniz ama bu verdiğiniz örnek bence neo için Daha geçerli olur waves te Neredeyse hiç potansiyel görmüyorum ben
hero member
Çok merak ediyorum aztecgold hocam acaba boğa da smq kaç görecek bu Emeklerinize değer umarım ben girmedim ama girmeyi hep düşünmüştüm bu bounty e

waves ıle alakalı o. waves gurubunda örnek verdım bugun. aynısını yazayım.

waves platformu şehirleşmeye musait denize yakın bir alan olarak düşünün, waves alamıyorsun yanı o arsadan alamıyorsun pahalı çunkü, ama wavesın altındakı tokenlerden alabılırsın, wavesın altındakı tokenler ney peki bu örnekte, kurulacak şehrin etrafındaki koylar, şehir kurulumu tamamlandıgında koylar da değerlenecek doğal olarak, ama önce şehrin kurulması lazım ki son sürat devam ediyor o çalışmalar,
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
i love cryptocurrency
olursunuz arkadaşlar inşallah. sizleri bull sezonunda da görmek isteriz.simdaq konusunda da biraz dışarda kaldım. son zamanlarda farklı bir alanda kendimi geliştiriyorum. oradan döndükten sonra simdaq simülasyonu daha aktif kullanacağım. güzel bilgiler var kullanmanızı tavsiye ederim. özellikle trade konusunda kimseye muhtaç olmazsınız.

hero member
Piyasanın tadı tuzu olunca forum da zaman geçirip yazıp çizmek dahi istemiyor insan. Ya tutarsa diyerekten devam ediyoruz.

Aynen bu durum bendede oluyor pek fazla forumu takip etmiyorum Piyasaları bile takip etmiyorum eskiden çok aktifken şimdi öyle olmuyor insan. Sadece bunu merak ediyorum bakalım.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Çok merak ediyorum aztecgold hocam acaba boğa da smq kaç görecek bu Emeklerinize değer umarım ben girmedim ama girmeyi hep düşünmüştüm bu bounty e
member
Activity: 633
Merit: 15
Piyasanın tadı tuzu olunca forum da zaman geçirip yazıp çizmek dahi istemiyor insan. Ya tutarsa diyerekten devam ediyoruz.
hero member
Bakalım son 10 gün kaldı umarım iyi şekilde sonuçlanır kampanya. En son yine stakler sayılır sanırım arkadaşlar sıkıntı yok. Grin
legendary
Cashback 15%
son 10 gun kampanyada. laptop bozuk dıye cok gıremedım son haftalarda foruma, baya dustu benım ödül planım, neyse bugun yarın gelecek son hafta kapatmayı dusunuyorum farkı Cheesy bırde laf dınlese şu ruslar guzel olacakta adamlar nato mermer nato kafa, programlama da cok ıyıler ama markettıng ve proje yönetımınde resmen amatorluk akıyor. wavesın kendısıde öyle.
canını sıkma hocam, senin boşluğunu ben dolduruyorum Grin gerçek hayatta da rusları tanıdığım için yazdıklarına hiç şaşırmıyorum. umarım imzadan elde ettiklerinle canavar bir bilgisayar alırsın.
hero member
son 10 gun kampanyada. laptop bozuk dıye cok gıremedım son haftalarda foruma, baya dustu benım ödül planım, neyse bugun yarın gelecek son hafta kapatmayı dusunuyorum farkı Cheesy bırde laf dınlese şu ruslar guzel olacakta adamlar nato mermer nato kafa, programlama da cok ıyıler ama markettıng ve proje yönetımınde resmen amatorluk akıyor. wavesın kendısıde öyle.
hero member
evet wallet kendi ekosisteminde de boğaya girerse simdaq dahil herkes nasibi alır. artık waves birşeyler yapmalı. tabiki eksiklikleri var ama tamamlanmaz mı? wavesin teknik kadrosu böyle olduğu müddetçe tamamlanır. elleri biraz yavaş gibi görünüyor ama ne işlerle uğraştıklarını bilmediğim için birşey diyemiyorum.

binance gibi büyük oyuncular dex geliştirmeden artık kendini göstermesinin vakti geldi de geçiyor. aslında bu kadar eski bir platform için kendini göstersin demek biraz komik oluyor ama maalesef ekip kendine hakettiği değeri veremedi. bu sayede simdaq ve diğer tokenler de bu pastadan payını alamadı.

waves artık ilk 15 te hatta mümkünse ilk 10 da olsun artık. ekip de bir an önce arka arkaya haber patlamaları yapsın da simdaq ve ekibinin yüzü gülsün.

bınance dex yapacakmıs. nasıl olacak kımse pek bırsey bılmıyor. waves le kıyaslamaya baslandı bıle. guzel bırsey bu wavesın artıları ortaya cıkar. hele bırde ortak calısırlarsa dıyecem ama ruslarda o kafa yok Cheesy
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
i love cryptocurrency
evet wallet kendi ekosisteminde de boğaya girerse simdaq dahil herkes nasibi alır. artık waves birşeyler yapmalı. tabiki eksiklikleri var ama tamamlanmaz mı? wavesin teknik kadrosu böyle olduğu müddetçe tamamlanır. elleri biraz yavaş gibi görünüyor ama ne işlerle uğraştıklarını bilmediğim için birşey diyemiyorum.

binance gibi büyük oyuncular dex geliştirmeden artık kendini göstermesinin vakti geldi de geçiyor. aslında bu kadar eski bir platform için kendini göstersin demek biraz komik oluyor ama maalesef ekip kendine hakettiği değeri veremedi. bu sayede simdaq ve diğer tokenler de bu pastadan payını alamadı.

waves artık ilk 15 te hatta mümkünse ilk 10 da olsun artık. ekip de bir an önce arka arkaya haber patlamaları yapsın da simdaq ve ekibinin yüzü gülsün.
hero member
herşey waves e bağlı alında. waves boğaya gırdı yada gırmek uzere, waves fıyat olarak adam olursa dex te ılgı cekecek. dex ılgı cektıkce waves altındakı tokenlerde ılgı cekecek. doğal olarak waves altındakı projeler fıyatlanmaya baslayacak.
Pages:
Jump to: