Pages:
Author

Topic: İsminiz İle Başlayan Bitcoin Adresi Üretme! [Video] - page 5. (Read 29532 times)

jr. member
Activity: 110
Merit: 2
Bunu algoritması aynı yerden mi başlıyor. Yani 1ALP yazdığımızda ilk verdiği adres her seferinde aynı mı? şayet öyleyse sıkıntı kullanacağınız bjk ile başlayacak adres muhtemelen başkasının kullandığı adres olacak.

Bu yazdığın yorumu mantıken tekrar düşünür müsün. Böyle bir şey olsaydı 1ALP ile başlayan bitcoin adresine ulaşarak içindeki bitcoin'leri kullanabilirdik ama böyle bir şey mümkün olsaydı 1ALP ile başlayan bitcoin adresi kullanımda olmazdı. Uzun yıllar uğraşsan da aynı adrese ulaşamazsın. İstediğin adresi bularak gönül rahatlığıyla kullanabilirsin bir sorun olmaz.

ALp beyin youtube den abonesiyim düzenli takip ederim samimiyetine inanırım. Güvenli olmayan bir şeyi burada paylaşmayacağını bilirim. Ama aklımıza takılanları sormazsak forumun bir amacı olmaz

Sadece emin olmak için Soruyu tekrar soruyorum

Vanitygen dosyalarını A, B ve C olmak üzere üç pc ye yüklüyoruz.

1BJK ile adres ve private üretmelerini istiyoruz.

A bilgisayarlarının 257. üreteceği adres

B bilgisayarlarının 257. üreteceği adres

C bilgisayarlarının 257. üreteceği adres

Aynı mıdır bunu öğrenmek istedim. Başlangıç noktası ve shuffle algoritması aynıysa aynı olacak.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
Bu algonun benzeri litecoin için varmıdır ? Forumu bayağı karıştırdım fakat bulamadım.
full member
Activity: 616
Merit: 118
yada soru asıl şu olmalı adres dolu yada baş olsun ona ait private keyi her adresin gösterecek mi?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bunu algoritması aynı yerden mi başlıyor. Yani 1ALP yazdığımızda ilk verdiği adres her seferinde aynı mı? şayet öyleyse sıkıntı kullanacağınız bjk ile başlayacak adres muhtemelen başkasının kullandığı adres olacak.

Bu yazdığın yorumu mantıken tekrar düşünür müsün. Böyle bir şey olsaydı 1ALP ile başlayan bitcoin adresine ulaşarak içindeki bitcoin'leri kullanabilirdik ama böyle bir şey mümkün olsaydı 1ALP ile başlayan bitcoin adresi kullanımda olmazdı. Uzun yıllar uğraşsan da aynı adrese ulaşamazsın. İstediğin adresi bularak gönül rahatlığıyla kullanabilirsin bir sorun olmaz.
jr. member
Activity: 110
Merit: 2

full member
Activity: 322
Merit: 100
Forumda ilk okuduğum konu, çok teşekkürler Smiley
member
Activity: 76
Merit: 10
Bu adresler kalıcı mı? Kendi kullandığımız cüzdanlara (Ben CoPay kullanıyorum) aktarmamız mümkün mü?

Adres senindir private keye sahip olduğun sürece kullanılabilir.

Peki benim CoPay cüzdanıma dahil etme/forward etme mümkün mü?
full member
Activity: 364
Merit: 104
Çok teşekkürler Alp. Emeğine sağlık.

İsminiz ile başlayan Bitcoin adresinizi nasıl üretebileceğinizi anlattım Smiley

Örnek : 1ALP91zJrn44HACFtci5KC8XasVp8mUqYM

https://www.youtube.com/watch?v=W9pHmgJt5sg
newbie
Activity: 11
Merit: 0
Bir Beşiktaş'lı olarak kendim için oluşturduğum cüzdan Smiley) acaba son kısmını 1903 yapmaz mıyım ?  Grin Cool Huh Teşekkürler paylaşım için..

1BJKMsJhKUPrerVbtrANBxh8YHJXQy89Sp
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
benimkide 3.2 yıl dedi Smiley
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Video için teşekkürler.Yeni bir şey öğrendim valla güzel oluyor böyle yeni birşeyler öğrenmek.
hero member
Bu adresler kalıcı mı? Kendi kullandığımız cüzdanlara (Ben CoPay kullanıyorum) aktarmamız mümkün mü?

Yarışma düzenliyorum.

Bulduğum adres:
123456PAHrxmJLPHTE6KbwSy7pK6voYKzq
Aynı adres üreten ve mesaj ile doğrulayan ilk kişiye 0.1 btc göndereceğim.  Wink

Lütfen gereksiz mesaj yazmayınız sadece bulan kişi alıntı yaparak söylesin. Vereceği bitcoin hesabına aynı gün içerisinde 0.1 bitcoin gönderilecek.

Tamam.

Bende şöyle bir kampanya yapıyorum.

15n6boxiQj45oHcmDjtNMjh35sFWZX4PBt

Aynı adresi üretene
1BTC vericem bu arada ne içiyorsunuz böyle bir dahice kampanya fikri nereden çıktı?  Cheesy

Sabah sabah yine neşemi kaçıran birisi çıktı okuma yazman yok mu kardeş her şeye maydanoz mu olmak zorundasınız. Bak ne yazmışım "Lütfen gereksiz mesaj yazmayınız" İnsanları teşvik ediyordum kendileri bir şeyleri anlasınlar yoksa private key nedir diye sorup dururlar. 
hero member
Activity: 504
Merit: 500

Yarışma düzenliyorum.

Bulduğum adres:
123456PAHrxmJLPHTE6KbwSy7pK6voYKzq
Aynı adres üreten ve mesaj ile doğrulayan ilk kişiye 0.1 btc göndereceğim.  Wink

Lütfen gereksiz mesaj yazmayınız sadece bulan kişi alıntı yaparak söylesin. Vereceği bitcoin hesabına aynı gün içerisinde 0.1 bitcoin gönderilecek.

Tamam.

Bende şöyle bir kampanya yapıyorum.

15n6boxiQj45oHcmDjtNMjh35sFWZX4PBt

Aynı adresi üretene
1BTC vericem bu arada ne içiyorsunuz böyle bir dahice kampanya fikri nereden çıktı?  Cheesy
hero member
Yarışma düzenliyorum.

Bulduğum adres: 123456PAHrxmJLPHTE6KbwSy7pK6voYKzq
Aynı adres üreten ve mesaj ile doğrulayan ilk kişiye 0.1 btc göndereceğim.  Wink

member
Activity: 76
Merit: 10
newbie
Activity: 44
Merit: 0
Bir de ben deneyeyim bakalım. Teşekkürler.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
çok güzel bir videoymuş.youtubede görmüştüm bunu.elinize sağlık. murat ile başlayan bir adres oluşturmaya çalışacağım bakalım 5 harfli kaç gün sürecek sonucu buraya yazarım

Teşekkür ederim yorumunuz için, toplamda 5 harf çok çok kısa sürecektir, günlerce beklemeniz gerekmeyecektir, 1 saat civarı sürecektir en fazla. Kullandığınız işlemciyi orta karar bir işlemci olarak hesapladım, bu süre biraz değişkenlik gösterebilir.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
çok güzel bir videoymuş.youtubede görmüştüm bunu.elinize sağlık. murat ile başlayan bir adres oluşturmaya çalışacağım bakalım 5 harfli kaç gün sürecek sonucu buraya yazarım
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
15 saniyede 5 harfli ismimi buldu,

bir sonrakini 5 dakika sonra buldu, sonra 2.5

isim soyisim deneyecegim bakalim  Grin

İsim soyisim çok uzun sürecektir Smiley

Evet yaklasik 9 ay diyor 50% icin,

cocuk sahibi olunur bu surede.

aslinda bu olay private keylerinin kirilmasinin neden imkansiza yakin yada neden binlerce yil sureceginin kucuk bir deneysel anlatimi.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
15 saniyede 5 harfli ismimi buldu,

bir sonrakini 5 dakika sonra buldu, sonra 2.5

isim soyisim deneyecegim bakalim  Grin

İsim soyisim çok uzun sürecektir Smiley
Pages:
Jump to: