Pages:
Author

Topic: İsminiz İle Başlayan Bitcoin Adresi Üretme! [Video] - page 6. (Read 29532 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
15 saniyede 5 harfli ismimi buldu,

bir sonrakini 5 dakika sonra buldu, sonra 2.5

isim soyisim deneyecegim bakalim  Grin
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
1ALPSEA ile başlayan adresi ; 1ghz amd c-60 denen telefonlardan bile yavaş sikindrik netbook işlemcisi 1gün süre verdi 2 saatte buldu  Cheesy
sr. member
Activity: 386
Merit: 250
İsmim 7 harfli, deniyorum bakalım kaçıncı günde bulacak  Grin
Akşama 1 gün olmuş olcak
Evet yaklaşık 7 günün sonunda Shocked 7 karakterli isme sahip olduğum Mustafa'nın geçtiği Btc adresini bulabildim Cheesy
Btc adresim: 1Mustafa5vfTTgHFEUrACyLjxZGoidEx2E  Cool
Yorumlarınızı bekliyorum.. Smiley
Ufak bişiler atarsınız artık Roll Eyes

Neden o kadar uzun surdu ki? 4 saatlik is

Devletin verdiği istihkak laptoptan bu kadar oluyor Cheesy
Sizin pc sağlam anlaşılan  Cheesy
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
3 bininci kez nickimle başlayan bir key oluşturma denemesine başladım. Yine 1 yılda bulurum dedi. Bakalım bu sefer başarabiliecek mi? Smiley
10 gunde ayarlarim sana istersen Smiley

Hocam sizde nasıl bir bilgisayar var ki?

Bunları hesaplatmaya çalışınca çok uzun sürüyor. Sizde inanılmaz hızlı gözüküyor.
GPU ile taratiyorum, komut satirina bakarsaniz oclvanitiygen.exe
GPU ise nvidia GTX 1060 6 gb yani oyle aman aman bir pc degil cpu yu devreye koysam bir iki mhash daha artar ama ne gerek var.
sr. member
Activity: 371
3 bininci kez nickimle başlayan bir key oluşturma denemesine başladım. Yine 1 yılda bulurum dedi. Bakalım bu sefer başarabiliecek mi? Smiley

Hocam sizde nasıl bir bilgisayar var ki?

Bunları hesaplatmaya çalışınca çok uzun sürüyor. Sizde inanılmaz hızlı gözüküyor.
legendary

legendary
Akşama 1 gün olmuş olcak
Evet yaklaşık 7 günün sonunda Shocked 7 karakterli isme sahip olduğum Mustafa'nın geçtiği Btc adresini bulabildim Cheesy

Neden o kadar uzun surdu ki? 4 saatlik is

sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Hiç kapanmadan 4 gün denedim ama makine kitlenmiş sonunda bir daha zor denerim . 24 Saat açık bir server falan bulmak lazım.
sr. member
Activity: 448
Süreler çok uzun olmasa denerdim fakat 7 gün 8 gün çok. Ama olsun aklımın bi köşesine yazdım. Belki birgün denerim Smiley

Ben denedim ama 3gün sonra elektrikler kesildi. pc reset attı Smiley Tekrar çalıştıracaktım ama bu eziyeti tekrardan çekesim gelmedi. Kaldığı yerden devam etmeyeceğini düşünüyorum. Devam edermi?
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Süreler çok uzun olmasa denerdim fakat 7 gün 8 gün çok. Ama olsun aklımın bi köşesine yazdım. Belki birgün denerim Smiley
sr. member

Ben vanitygen'i indirdim, tıklıyorum hemen bi açılıp çat diye kapanıyor, hiç durmuyo, saniyede açılıp kapanıyo, bişi yazamıyorum. Neden olabilir?
Videoyu iyi izleyin.
Sürükle bırak yapmanız gerekiyor cmd komut satırına.
hero member
Activity: 1946
Merit: 575

Ben vanitygen'i indirdim, tıklıyorum hemen bi açılıp çat diye kapanıyor, hiç durmuyo, saniyede açılıp kapanıyo, bişi yazamıyorum. Neden olabilir?
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Her zaman olduğu gibi bu video da gerçekten güzel olmuş. Elinize sağlık.
Bu arada 2 K aboneye de ulasmışsınız hayırlı olsun. Umarım emeğimizin karşılığı olan izlenmeye de en kısa sürede ulaşırsınız.

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
sr. member
Activity: 350
Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17
Her zaman olduğu gibi bu video da gerçekten güzel olmuş. Elinize sağlık.
Bu arada 2 K aboneye de ulasmışsınız hayırlı olsun. Umarım emeğimizin karşılığı olan izlenmeye de en kısa sürede ulaşırsınız.
sr. member
Bu vanitygen güvenli mi?  daha önce bi btc cüzdanı kaptırdığım için artık her şeye şüpheyle yaklaşıyorum.
Buradan adres üretip electrum cüzdana aktararak kullanabiliriz sanırım.
Güvenlidir, zaten Alp Bey güvenmediği şeyleri bizimle paylaşmaz Smiley
Private Key ile kullanabilirsiniz Electrum'da da diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 532
Bu vanitygen güvenli mi?  daha önce bi btc cüzdanı kaptırdığım için artık her şeye şüpheyle yaklaşıyorum.
Buradan adres üretip electrum cüzdana aktararak kullanabiliriz sanırım.
full member
Activity: 163
Merit: 100
Digitalıcean/vultr gibi saatlik ücret kesen sağlayıcıkardan güçlü bir makine kiralayın kısa sürede bulursunuz
sr. member
Akşama 1 gün olmuş olcak

6 harfli adres için yaklaşık 8 hafta beklemem gerektiği yazıyordu siz nasıl 1 hafta da 7 harfli adres ürettiniz ya Cheesy 64 bit olan programı çalıştırdım 4 çekirdekli overclock işlemcim var bide.
Bende de 15 gün diyordu ama 7.günde buldu, bende beklemiyordum. Dersten geldim birde baktım Found 1 diyor  Shocked
Sabretmek gerekiyor biraz da şans işi gibi  Roll Eyes
sr. member
Activity: 403
internet aktivist
Akşama 1 gün olmuş olcak

6 harfli adres için yaklaşık 8 hafta beklemem gerektiği yazıyordu siz nasıl 1 hafta da 7 harfli adres ürettiniz ya Cheesy 64 bit olan programı çalıştırdım 4 çekirdekli overclock işlemcim var bide.
Pages:
Jump to: