Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 10. (Read 40693 times)

member
Activity: 233
Merit: 10
c corner 2018 yıllık konferansının sponsoru olmuşlar https://twitter.com/CsharpCorner/status/957927273457266693
full member
Activity: 434
Merit: 109
Stratis platformu üzerine inşa edilmiş olan ilk onaylamış ICO yakında piyasaya girecek. Stratis uzun zamandır beklenen fiyatlanmayı yapamamıştı. Bu şekilde stratis altyapısını kullanan coinlerin çoğalması fiyata olumlu yönde yansıyacaktır.

https://twitter.com/Khil0ne/status/941781077022199808
member
Activity: 285
Merit: 12
80-100 ilk zamanlarda zor olsa da bu yıl 50-60 doları görür inşallah diye düşünüyorum. Bir süre wavesin gerisinde kalır gibi oldu ama sonradan yine farkını koydu ortaya, boş boş pohpohlanmıyor adım adım çıkıyor strat, bakalım daha bikaç ay daha hodl inşallah.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Stratisi ucuzdan aldım attım sepete 6 aydır beklemedeyim neredeyse ama zararda mıyım değilim daha fazlası içinde beklemeye devam, edecem, 80-100 dolardan çıkış yaparım diye tahmin ediyorum, hedefim bu yönde.
member
Activity: 271
Merit: 12
XMONETA ICO
Bugün itibariyle 14 k sats ı geçen stratisten çok umutlu özellikle bizim Türkler. Çoğu da halen alınır diyor. Bende yok ama stratisin yükseleceğinden de kuşkum yok. Düşük fiyatlardayken almamanın pişmanlığını yaşıyorum.
member
Activity: 266
20 dolar da olsa alınır.Ama umarım şu ara olmaz çünkü almak istiyorum.Ocak sonundan sonra fiyat tahmini olan var mı ?

Diğerlerinden kar beklentilerimin öbür aya sarkmış olması kötü oldu yatırım için.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Çok güzel yükseldi gerçekten şu iki üç günde, piyasa az kendine gelse nerde olurdu kim bilir, bugün 141k satsı gördü rekor olarak, bakalım tekrar yukarıyı denicek mi çıkıp geri iniyor 132ye geldi şuan.
full member
Activity: 350
Merit: 102
1 ay önce strat alanlar bugün güzel karlara ulaştılar denilebilir. e işte zaten artacagını herkes biliyordu. beklentiye göre bir artış gerçekleşti yani. pek bir sürpriz sayılmaz stratın şu anki fiyatı. halen yatırım yapılabilir diye düşünüyorum. ciddi bir fanatik kitlesi var stratisin. imkanlar el verdiğince azar azar biriktirmekte fayda var
newbie
Activity: 252
Merit: 0
ben strayt bu fiyatlar fırsatır demiştim dün alan şu ana kadar yüzde yirmibeş kazanmıştır ama benim tahminim daha strayt em az 3x yapmasını bekliyorum
full member
Activity: 252
Merit: 105
Stratis bugün canlanmaya başladı tekrardan, 15 doları gördük, grafikçiler de stratis için zamanın geldiğini söylemekteler, ocak sonuda geldi çattı hadi bakayım devam edecek yola hayırlısıyla.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Ocak sonu üzerinde icolar yapılacak, btc izin verdiği an çıkış yapıyor çok da şaşırmamak lazım, strat için yılın en önemli olaylarından biri bu sonuçta. Btc bu halde olmasa çok çok daha yukarda olurdu muhtemelen.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Stratis balinası bol ve topluluğu büyük bir kriptopara, ne zaman yükseleceği konusunda fazla kafa yormaya gerek olduğunu düşünmüyorum. 31 Mart'tan sonra Stratis tabanlı kriptoparalar daha da çok çıkıyor çünkü akıllı kontratlar getiriliyor.

Elimde yüksek hacimli denebilecek coinlerden strat, etc ve zcl var. Üçünden de 1-2 aylık dönemde tatmin edici hareket bekliyorum. Uçmasına gerek yok yavaş yavaş artsa yeter.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
bende 40 gün kadar önce almıştım. bitcoin bazında %83 kardayım.%60-%100 arası gidip geliyor genelde. globalde olsun yerelde olsun çok sevilen bir alt coin. 2018 de yatırımcısına bolca kazandırmasını dilerim.
newbie
Activity: 167
nisan ayında yükselme potansiyeli var ama yatırım tavsiyesi değildir tabi ki
member
Activity: 336
Metahash
Analiz icin teksekkurler, ben de al sat ile artirmayi dusunuyorum fakat ne zaman baksam hep yukselecekmis gibi gorunuyor, 2 yatirimimda wawes e yapmisti cok yuksekten, tekrar strat almadigima pisman oldum, buralardan tekrar satin almayi planliyorum
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
o zamn stratis ile ilgili bir teknik analiz gelsin..
stratisin 165k üstünde günlük kapanış yapması bizi 275k ya taşıma durumunu oluşturur.
şu an için çanak tamamlamasını beklemekteyim. yani kısa vade de 165k ya tekrar dokunmasını orda da karar sürecine geçeceğini düşünüyorum. ya çift tepe  yada çanağı tamamlayıp yoluna devam edecek. ama hacime baktığımızda sürekli artıyor.. gelişmeler olumlu ortaklık açıklamaları fiyatı istikrarlı bir şekilde yukarı atabilir. artan hacime göre yaptığı yükseliş sanki bu daha yolun başı der gibi...
o yüzden hold ve yatırım tavsiyesi değildir...

teknik analiz için teşekkürler. Strat ile ilgili olumlu haberler gelmeye devam ediyor zaten beklenti var dı haberler şu an için belli bir hareket yaptırmasa da desteğini arttırıyor. Önceleri Waves ile kıyaslanıyordu ve kısa dönemde stratisin daha çok kazandırıp belki uzun dönemde Waves in kazandıracakları şeklinde ki yorumlara katılıyordum. Görünen o ki stratis kazandırmaya devam ediyor. az da olsa elimde var bakalım ne olacak yada satıp bir sonra ki düzeltmede alttan mı alsam Smiley
member
Activity: 65
o zamn stratis ile ilgili bir teknik analiz gelsin..
stratisin 165k üstünde günlük kapanış yapması bizi 275k ya taşıma durumunu oluşturur.
şu an için çanak tamamlamasını beklemekteyim. yani kısa vade de 165k ya tekrar dokunmasını orda da karar sürecine geçeceğini düşünüyorum. ya çift tepe  yada çanağı tamamlayıp yoluna devam edecek. ama hacime baktığımızda sürekli artıyor.. gelişmeler olumlu ortaklık açıklamaları fiyatı istikrarlı bir şekilde yukarı atabilir. artan hacime göre yaptığı yükseliş sanki bu daha yolun başı der gibi...
o yüzden hold ve yatırım tavsiyesi değildir...
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
Uzun süredir Strat yolunda hic fire vermeksizin sabırla bekleyen biri olarak 31 marttan sonra artık birçok şeyin netleşeceğini düşünüyorum. 20 küsurlere çıktı satmadık, şuanda da satacak degiliz beklemeye devam Smiley
newbie
Activity: 51
15k stratı 3,36 usd den sattığıma yanarım.Ben sattım 1 ay sonra 20 usd ye geldı.200 bın usd kardan olduk evlat acısı gibi koydu.Ruyamızda görürüz artık 3-4 usd fıyatı.Boyle coinlerde hodl yapmak lazım.

15K stratisi kac fiyattan almistiniz hocam merak ettim dogrusu, tabiki söylemek istemezseniz anlarim Smiley Kötü fiyattan satmamissiniz genede o siralar baska coine gectiyseniz gene getirisi olmustur.

Ben aldığımda piyasa boğa piyasası değildi.Aldıktan sonra yüzde 20 düştü.20 gün falan dusukte seyredince aldığım fiyata gelince sattım maalesef.Akabinde piyasa boğaya döndü ve treni kaçırdık.Hiçbişey kazanmadım anlayacağın.

ben de aynı durumdan muzdaribim hocam.. strat'ı uzun süre takip edip 5$'a düşünce aldım. 3.80'leri görünce de hodl yaptım. sonra daha iyi bir coin'e yatırım yapmak için 4 $'dan stratı sattım. strat bir ay sonra 20$'ı bulurken, yatırım yaptığım coin yerinde sayıyor. şimdi ondan çıksam eminim ki 20$ olur Cheesy
member
Activity: 154
The Worlds Most Advanced Distributed Computer
stratis en güzel hodl coinlerinden biridir piyasadaki hic bir zaman beni pişman etmedi, en kötü 10-15 gün bekleyip 2x le cıktım hic bir zaman zararını görmedim. Param olsa yine stratta hoddllarım  Cheesy

maşallah zamanında 3 dolar seviyesindeyken bir 100 adet almıştım . Piyasa sert düşünce nasıl kaçtığımı bilmiyorum panikle . Sonrası yine pişmanlık her zaman ki gibi ..
Pages:
Jump to: