Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 9. (Read 40693 times)

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Stratis aynen kaymağını yiyen yemiş daha ne kalmış geriye.Stratis gibi ucuzdan artacak gelecek gördüğümüz coinlere yönelmek en doğrusu.Stratis adamı kanser eder.Bir ara baya zarara sokmuştu beni.Paranız çoksa ve risk almak istemiyorsanız az kazansın paraya ihtiyacım yok diyorsanız 1-2 sene sonra güzel kar edersiniz.Ama 3-5 ayda inip çıkması aynı seviyeye tekrar gelip sonra ağır ağır yükselmesi kanser eder adamı.Ben bir daha bulaşmam buna.Alacak arkadaşlara da bol sabırlar.
newbie
Activity: 274
Merit: 0
Stratis 2centten buraları görmüş bir coin.Daha ne parlama bekliyorsan Cheesy Cheesy Artık yükselmesi çok daha zor. 1 yıldır elimizde stratiste var,takip ediyoruz, roadmapini, herşeyini biliyoruz. Ne yaparsa yapsın işi çok zor. O yüzden daha iyi projelere yatırım daha mantıklı.
jr. member
Activity: 87
Merit: 1
O kadar sabırsız insan görüyorum ki gerçekten gülünesi. Belki bir açıp whitepaper okumayan adamlar gelmiş burda öyle artmıyor böyle artmıyor. Beğenmiyorsanız kimse sizi silah zoruyla tutmuyor başka bir coin ve ya tokena geçiş yapabilirsiniz. Stratis 2018'de parlayacaktır. Ümidini kesenlere tavsiyem açın en azından bir roadmap'e bakın, sonra halen çıkmak istiyorsanız çıkın.
member
Activity: 336
Merit: 17
Nerdeyse bir yıl olacak ama stratis aynı yerinde sayıyor şuan. Geçen yıl arkadaşın da dediği gibi 10 dolarmis şuan değeri daha dusuk demek ki pek ümit bağlanmamak gerekiyor.
full member
Activity: 378
Merit: 102
Artık icoların bile stratisin fiyatını yükselteceğine inancım kalmadı. Tamamen çıktım stratisten sonunda. Bu sene bu fiyatlarda mı gezecek yoksa çok yükselecek mi gerçekten çok merak ediyorum.
Waves desen neyse de stratis gayet sağlam gidiyor bence, wavese bak bir de bir cacık yok stratis ama güzel bir dalgayla 140k satsları gördü şundan 2 hafta öncesine kadar, waves tırmaladı 100k ları gördü işte bi o anca, şimdi sürünmeye devam.
member
Activity: 365
Merit: 10
Arkadaş başlığı açtığı tarihlerde Haziran 2017 de 10 dolar seviyesinde olan koinimiz, bugün itibariyle 9,28 dolar seviyesinde. Bizim Türklerin waves ve monetha ile birlikte çok tuttuğu koinlerden biridir kendileri. Bana da çok zarar ettirmişliği vardır.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Uzun zamandır sessizliğini koruyor stratis . Piyasanın düşmesiyle haliyle nasibini alanlardan . Masternode olayı halen 250 K stratisle mi kuruluyor ? Şubat sonunda sanırım yine bir açıklamaları olacak yanlış hatırlamıyorsam ? Büyük bir beklenti yok ama yine stratis için .
newbie
Artık icoların bile stratisin fiyatını yükselteceğine inancım kalmadı. Tamamen çıktım stratisten sonunda. Bu sene bu fiyatlarda mı gezecek yoksa çok yükselecek mi gerçekten çok merak ediyorum.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Şu son dönemlerde iyi anlaşmalar yapıyorlar fakat BTC $STRAT'ın ve tüm diğer altların önünü kesti. En azından dolar olarak kestiğini net söyleyebiliriz. Şu fud geçerse BTC rallysini yaparsa hepsi toparlanabilir bir süre. O ara bakalım ne yapacağız.
full member
Activity: 728
Merit: 151
arkadaşlar gelişme var mı ? ico yapılacaktı strat üzerinde akıbeti nedir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.. daha önce de söylemiştim stratın bittrexte binance ta falan botu çok var..açın bakın deli gibi saniyelik alım satımlar var..o botların algoritması da btc hareketlerine göre oluşturulduğundan dolayı bir türlü belini doğrultamıyor..sağlam güncelleştirmelerin gelmesi lazım yoksa böyle 2 ileri 1 geri bekleyip duracağız  Embarrassed
full member
Activity: 567
Merit: 148
Stratis'in şu an en az 20 dolar olması gerekiyordu hala olmadığına göre ekibin yüklü miktarda sell emri veriyor olması lazım maalesef bu kriptoparada bizi aynı Waves gibi üzüyor. Ben son olarak herkes gibi 31 Mart'a kadar Stratis'e şans tanıyacağım daha da yüzüne bakmam.
member
Activity: 104
Belki kisa vadede kazanc arayanlar icin ideal  olmayabilir ancak bu coin gercekten hayal satmiyor. Ikinci icolarida hali hazirda faaliyet gosteren bir firma.  Portfoy eger dogruysa sampiyonlar ligi gibi amazon,nba,walmart ne ararsa var.
member
Activity: 266
Aylarca durduktan sonra 2 hafta içinde gerçek değerini bulabilir.Şu an 20 dolar gördü zaten görmedi diyenler olmuş.Btc eski performansı yakaladığında 20 dolar taban olur bana göre.
newbie
Stratis'in 2 centten 15dolarları görmesi keskin yükselişlerini engelliyor bence.O kadar yükseldiği için çok önemli bir haber olmadıkça diğer gelişmeler zaten fiyatlanmış gibi oluyor.Bu sene icolar ve smart contract fiyatına etki edebilir ne kadar edecekler göreceğiz.
member
Activity: 448
Staratis BTC nin hareketinden cok etkileniyor benim korkum o yönde şayet btc hareket etmeye başlarsa sağlam düşüleri olabilir btc karşısında ancak dolar olarak o kadar büyük kaybı olmaz diyorum. BTC nin de zamanı gelmek üzere o yüzden alım fırsatı için bekliyorum.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Bugün itibariyle 14 k sats ı geçen stratisten çok umutlu özellikle bizim Türkler. Çoğu da halen alınır diyor. Bende yok ama stratisin yükseleceğinden de kuşkum yok. Düşük fiyatlardayken almamanın pişmanlığını yaşıyorum.

Inan bana bizim localde cokda populer degil stratis bes para etmez tokenlere oldugundan cok daha fazla umut bagliyoruz ama bunun gibi bir coine yeterince yatirim yapmiyoruz..
newbie
Activity: 112
Tren kacmis olabilir statta daha potansiyelli coinleri degerlendirmek lazm ama 3-4 dolarken yakalamis olarak iyi kazandirdi tabi
member
Activity: 336
Metahash
Grafigini baya inceledim bugun. Haftasonu alsat yapicaktim cesaret edemedim, su anda bence cok guzel bir yerde, buralardan artik yukarilari hedefliyor, ben 2.85usd den aldim, hic dokunmadim. Buralardan cikmali artik, coinmarketcap da ilk 20ye ordan da ilk 10 a girmeli artik
jr. member
Activity: 94
Merit: 1
“Decentralized Transportation Economy”
Yaklaşık 5 dolarken almıştım sanırım. 20 oldu satmadım. Şuan hala bekleyişteyim. Çoğu kişinin dediği gibi, değeri ilerde daha da artacaktır.
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
stratis kesinlikle değer arttıracak bir koin. bunun başlıca iki sebebi c# ve masternode sistemleri olması. masternode kurabilmek şu an çok aşırı maliyetli olsa da icodan katılan katılımcı için kolay olacaktır. satma tut mantığını destekleyen bir yapıda. bu da önünü açıyor.
Pages:
Jump to: