Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 38. (Read 40716 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 553
ben stratise çok kırgınım Smiley 100 dolar olmadan da bu kırgınlığım geçmeyek  gibi, yeni road map e de uymazlarsa zaten baya bi güven sarsacak.
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
Stratis yatırımlarınızı uzun vade de yaparsanız kazanırsınız arkadaşalr bu konuda bir sıkıntı yok önemli olan Stratis'in kısa vade de bize ne kazandırdığı çünkü al-sat yani trading yaparak para kazanan arkadaşlar daha fazla içimizde. O yüzden Stratis'in kısa vade de bize ne bırakacağı önemlidir.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Yukarida yazilanlar Ethereum icin de, Ripple için de yazildi. Biz paramizi 10'a katlayip cugaramizi yaktik.
2 yıl sonra biz de yakar mıyız merak içindeyim Cheesy
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Yukarida yazilanlar Ethereum icin de, Ripple için de yazildi. Biz paramizi 10'a katlayip cugaramizi yaktik.
full member
Activity: 284
Merit: 100
eski değerine belki döner ama daha fazla çıkacağını sanmam, bizim gibi mallarda elinde tutup beklediğiyle kalır  Grin
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Tahminen kısa süre sonra ilk düştüğü yer olan 6$ gelecektir.
Uzun vadede 30$ civarlarına gelir.
Tüm bunların olması için BTC üzerindeki belirsizliğin dağılması lazım. Bu ay sonundan itibaren altcoinler çıkmaya başlayacaktır.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş, (coini alıp elinde tutanları delirtmek üzere planlanmış) Teknoloji  Grin

Çok düşüyor çoook, her bir satoshi düştüğünde içim cız ediyor resmen arkadaş. Artık gülsün şu güzelim projenin yüzü nedir bu çektiği? çektiğimiz?
Neyse herşey bir yana pustuk bekliyoruz uzuuun uzun  Cheesy
full member
Activity: 171
Merit: 100
guzel proje , biraz alıp elde tutmak lazım. alsat da iyi gider bence bu coinde. bugun gördüğüm 81-86 arası işlemler oldu. değerlendirebilen için kısa günün karı.
member
Activity: 104
Merit: 10
Projesi saglam olan, gelecegi ve beklentisi buyuk olan coinlerde malesef bu durumlar olusuyor, Stratisin ustune birde cuzdani gec piyasaya surmesi ustune tuz biber oldu, inanilmaz bir karalama kampanyasi yapildi. 4.ceyrekte cok fazla teslim etmesi gereken urun var, ben sahsen risk alip bekleyecegim ama  teslimatlarda bir gecikme daha olursa,  bu yogunlukta ikinci bir karalama kampanyasini ben kaldiramam sanirim, zararina satarim.
full member
Activity: 219
Merit: 109
Ben de stratise girmeden araştırdım. Hem buradan, hem globalden epey yazı okudum ve mantıklı gibi geldi.
%30 ile giriş yaptım. Wavesin çıkışını kaçırınca onun için ayırdığım %30a da strat aldım. Sonra 100k civarına düşüp oradan destek alınca ortalama düşsün bari diye kalan btc e de strat aldım. Ve şu an 87 k ya kadar düştü.

Uzun vadeli tavsiye edildiğini biliyorum, planım yarısını 130 k yı görünce hemen çıkarmak, kalanı da min 2-3 ay süre ile bekletmekti. Ama bütün planlar ters tepti.

Zararına satmak da istemiyorum tabi ama iyice düşer diye de kararsız kalıyorum. Btc hard fork muhabbeti de var, btc e geçiş de yapamayacağım bu gidişle.

Bakalım, umarım kısa süre içinde toparlar. 110 seviyesine geldiği an geride 300-400 strat kalacak şekilde çıkış yapmayı düşünüyorum.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Böyle herkesin yükseleceğini umut ettiği,herkesin önerdiği coinler genelde böyle sert düşüşler hep yaşıyor ama sonradan da güzel yükselebiliyor. Ben stratis'i pek araştırmadım forumda herkesin uzun vade yatırım coini demesi üzerine aldım o yüzden de çok fazla fiyatlarına bakmamak için kullanmadığım borsada tutuyorum Smiley Fiyat epey gerilemiş, bunu fırsat olarak görüp biraz daha almaya çalışacağım ama yatırım tavsiyesi değildir ilerde ne olur bilemem temenni yükselsin de para kazanalım
sr. member
Stratis'in gelecek vaadeden bir yapısı olduğunu herkes görüyor zaten burada önemli olan Stratis'in yatırımcısına ne süre de ne kadar para kazandıracağı meselesi yani ben Stratis'e para yatırdığım zaman bana kazandıracak mı? Kazandırmayacak mı ön görülmesi gereken mesele budur bana kalırsa.

6 dolardan topladım, 4 dolara düştü. Daha da düşer mi bilmiyorum ama tek yapmayacağım şey bu aldıklarımı satmak olacak ve mümkün olursa bu seviyelerden de elimden geldiğince toparlamaya devam edeceğim. Ya herro ya merro. Proje marjinal eksikleri olsa da. Bu eksikler tamamlandığında ciddi fiyatlanma olacaktır.

Şöyle düşün ekibin elinde milyonlarca token var ve herhangi bir borsaya 5BTC vererek token fiyatını en az %30 arttırabiliyorlar. Piyasayı tamamen spekülasyon yönetiyor, sakın zararına satış yapmayın. Birçok kişiye 4'den sattırdıktan sonra yükseliş gelecektir. Benim alım aralığım $6 - $7.21. pişman değilim 2018-2018 hedefim 10x en az.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Stratis'in gelecek vaadeden bir yapısı olduğunu herkes görüyor zaten burada önemli olan Stratis'in yatırımcısına ne süre de ne kadar para kazandıracağı meselesi yani ben Stratis'e para yatırdığım zaman bana kazandıracak mı? Kazandırmayacak mı ön görülmesi gereken mesele budur bana kalırsa.

6 dolardan topladım, 4 dolara düştü. Daha da düşer mi bilmiyorum ama tek yapmayacağım şey bu aldıklarımı satmak olacak ve mümkün olursa bu seviyelerden de elimden geldiğince toparlamaya devam edeceğim. Ya herro ya merro. Proje marjinal eksikleri olsa da. Bu eksikler tamamlandığında ciddi fiyatlanma olacaktır.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
newbie
Activity: 60
Merit: 0
Yabancı forumlarda en favori coinlerden biri Stratis. Spekülasyonda adı var her yerde. Proje de zaten güzele benziyor. Alıp tutulabilir.
full member
Nedir bu stratis in hali arkadaşlar ?

Var mı bir fikri olan, ne yapmak lazım ?
Şu an beni epey zarara soktu, bazı yerlerde 50k lara kadar gidebilir diye yazanlar olmuş, sizler ne dersiniz ?
Tamam uzun vadeli olarak yatırım yaptık ama haddinde fazla düştü. Ne düşünüyorsunuz  ?
full member
Biz en başından beri Stratis'in uzun vade olarak satın alınması gerektiğini belirttik. Bu piyasada trade yaparsanız anca üç beş kazanırsınız ama uzun vade de iyi yatırırsanız, iyi kazanırsınız. Stratis'in potansiyelini 2018-2019'da göreceğiz. Kısa vadede yüksek kâr hayali kuran herkes kaybeder, uzun vadecilere kazandırır.

çok doğru anlatyoruz ama ınsanlar bır gunde 5 btc hacımle %1000 artan coınlerı gorup ulen 1 btc yatırsam 1000 btc olacakmıs dıye dusunduklerı ıcın uzun vade projeye yatırım yapan sayısı malesef az. uzun vade her zaman kazandırır.

Abi peki uzun vade olarak planlamışken, anlık haberlerle 1-2 saatliğine fırlayıp düştüğünde(1 saat önce olduğu gibi) sat-al yapmanın bir sakıncası var mı ?
Denk getirince %5-10 alınabiliyor aslında.

Tabi yükselişi kaçırma tehlikesi var. Waves i 2 gün önce 127 den satmıştım. Bugün sabah 6 dan beri 105 i göreyim, yüklü miktarda alacağım diye bekledim. O arada bir anda fırladı gitti, giremedim, kaldım öylece  Smiley

Bu duruma düşmediğin sürece al-sat da iyi oluyor gibi sanki ?
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
Biz en başından beri Stratis'in uzun vade olarak satın alınması gerektiğini belirttik. Bu piyasada trade yaparsanız anca üç beş kazanırsınız ama uzun vade de iyi yatırırsanız, iyi kazanırsınız. Stratis'in potansiyelini 2018-2019'da göreceğiz. Kısa vadede yüksek kâr hayali kuran herkes kaybeder, uzun vadecilere kazandırır.

çok doğru anlatyoruz ama ınsanlar bır gunde 5 btc hacımle %1000 artan coınlerı gorup ulen 1 btc yatırsam 1000 btc olacakmıs dıye dusunduklerı ıcın uzun vade projeye yatırım yapan sayısı malesef az. uzun vade her zaman kazandırır.
sr. member
member
Activity: 112
Merit: 10
Pazar çok büyüdü arkadaşlar. Eskisi gibi ani ve hızlı yükselişler beklemeyelim. Başlığı ilk mesajından itibaren okursanız beni daha iyi anlayabilirsiniz.
Pages:
Jump to: