Pages:
Author

Topic: STRATIS - İşletmeler için geliştirilmiş teknoloji - page 40. (Read 40716 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 250
2 ay kadar ekrana bakmayalım 2 ay sonra her şey daha iyi olacaktır. Sabrın sonu selamettir derler, bu düşüşler ilk yaşanmıyor bu piyasada çokta moralimizi bozmayalım. Capslere koptum  Cheesy  bu arada  tam da  yerine yakışmış.
full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
lethapudi çok güzel kondurmuşsunuz, Grin geceme neşe kattı bu paylaşımınız.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288

Cheesy Cheesy

cuk oturmus.

ama hala umıtlıyım strattan ben. bırılerı bastırıyor fıyatı asagı bu ara.

Vay be reisinde stratta yatirimi oldugunu bilmiyordum. Devlet bahcelinin durumu iyiymis diye duymustum iyi yatirimi vardir normale göre.. Smiley Bu arada capsler icin saolun böyle günlerde gülmüs olduk.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
capsler harika olmuş,
şu  dönem atlatınca hemen eski seviyelerine 6 dolarlara gelecek diye düşünüyorum.yıl sonu beklentimde 10 dolar.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645

Cheesy Cheesy

cuk oturmus.

ama hala umıtlıyım strattan ben. bırılerı bastırıyor fıyatı asagı bu ara.
full member
Activity: 392
Merit: 107
Waves 1 , strat 2... bunlar adami kanser eder. Alirsin duser. Satarsin.yukselir. stratisten de beklenti buyuk ama eski parlak gunlerine donecegini sanmiyorum. Cunku artik piyasa daha islek ve yatirim yapilacak alternatif cok. Bence firsatlari farkli yerlerde aramak lazim. Stratis de doyurdu insanlari yeterince. Simdi dinleniyor.
full member
Activity: 219
Merit: 109
Bende 130k civarından almıştım, şu an 108k ya kadar düştü, biraz daha aldım.
Cüzdanımın 2/3 ü waves ve strattan oluşuyor. Umarım Ocak-Şubat gibi baktığımda iyi ki almışım derim.
Günübirlik yükselen çok coin oluyor ama yakalamak çok zor. 5 tane alıyorsun, 4 ü zarar ediyor. Lanet olsun zararı kurtarayım deyip 5 ini de sattığın an o 5. bir anda fırlıyor.
Ben artık 7/24 takip etmemin gerekmeyeceği uzun vadeli coinlere geçiş yapmak istiyorum. Strat da onlardan biri gibi görünüyor. Waves-strat-eth 3 lüsünün dışına pek çıkmamaya gayret edeceğim. Çıktığımda da vur kaç şeklinde , kısa vadeli al sat olacak, en geç 3-5 güne tekrar btc e döneceğim.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
bir ay önce falan 130k satoshilerden toplamıştım 180k lara çıktı satmadım beklenti yüksek olduğu için. Şimdi 100k lara düşmesi beni şaşırttı açıkçası
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Bu fiyatlardan toplayabilenler ne şanslı.. Yol haritasına baktığınızda 2019'da nerelerde olacağını tahmin edebilirsiniz.
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
109 dan  biraz daha topladım ben  stratisi,  beğendiğim coinden az az almaya dikkat ederim bu huyumu da severim. Bütün paramla hemen dalış yapmam coine, stratis değil ama bu davranış kesinlikle  yatırım tavsiyesidir.  Bu piyasada her zaman başka başka fırsatlar çıkar.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Aslına bakarsanız sadece STRAT değil, bu dönemde gelen olumlu haberler dahi altcoinlerin çıkmasını sağlamıyor.
BTC belirsizlikleri, dünyanın hop orada ne oluyor tavırları yüzünden, borsaya karşı bir güvensizlik oluştu.
Bu durum da direk olarak hacimleri ve doğal olarak fiyat tutarsızlıklarını yarattı. Belki 2-3 ay sonra çok farklı şeyleri konuşuyor oluruz.

Umarim 2-3 aya kalmaz hocam bu nedir Boyle tum yatirimlarim dusuyor panik yapmamak istiyorum ama olacak gibide degil.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
piyasa bu konuda bence karışık daha çok yolu var stratisin
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Uzun vade coinlerinden birtanesi daha en tepelerde stratis oyuzden giderek buyuyen turk communitysi moralini bozmasin Smiley
sr. member
Activity: 518
ya bu coinleri herkez aliyor tamam eyvallah Cheesy ama bunlarin balon oldugu .. milletin deli gibi aldigi , para yatirdigi icin bu Kadar ciktigi söyleniyor Cheesy
yani bir kac sene sonra daglara , taslara gider fiyati demek sacma .. bakarsin seneye stratis diye birsey kalmaz .. bakarsin Monaco gibi olur ...

Söylediğiniz her şey ihtimal dahilinde, herkes için geçerli ve  siz de çok haklısınız Smiley Ancak burada herkes yatırım yaptığı, güvendiği coinin adını falan  yazıyor , o coinden ne kadarlık aldığı kendinde saklı. İşin püf noktası ise bu piyasaya sizi batıracak kadar para yatırıp yatırmadığınızda. Bol şans...
full member
Activity: 226
ya bu coinleri herkez aliyor tamam eyvallah Cheesy ama bunlarin balon oldugu .. milletin deli gibi aldigi , para yatirdigi icin bu Kadar ciktigi söyleniyor Cheesy
yani bir kac sene sonra daglara , taslara gider fiyati demek sacma .. bakarsin seneye stratis diye birsey kalmaz .. bakarsin Monaco gibi olur ...
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Hahah hocam capsler efsane olmus Smiley lethapudi hocam sizin dususe yonelik yorumunuz var mi yoksa dusen dustu hic sorup da moral bozma mi diyorsunuz:)

Benim hedefim uzun vadeli oldugu için düsüs hiçbir sey ifade etmiyor. Önemli olan yillar sonra ne kadar ettigi  Roll Eyes

Aynen ben de alis icin sorduydum hocam, ilk aldigim zamanlar 5.5 dolar civariydi alinca dusmeue başlıyor busefer asagidayken almak istiyorum, nekadar dusuk olursa okadar iyi baska coinlere para kalmiyor sonra, uzun vade konusunda hemfikiriz zaten
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Hahah hocam capsler efsane olmus Smiley lethapudi hocam sizin dususe yonelik yorumunuz var mi yoksa dusen dustu hic sorup da moral bozma mi diyorsunuz:)

Benim hedefim uzun vadeli oldugu için düsüs hiçbir sey ifade etmiyor. Önemli olan yillar sonra ne kadar ettigi  Roll Eyes
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
sr. member
Activity: 294
Capsler cuk diye oturmuş valla. Waves'e çok benzetiyorum birlikte inip birlikte çıkış yapıyorlar. Sabır işi bu iki coinde.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Pages:
Jump to: