Pages:
Author

Topic: Toplam kaybım 35 bin dolar oldu - page 17. (Read 6485 times)

newbie
Activity: 112
Merit: 0
April 08, 2018, 10:17:41 AM
kripto para yatırımları iniş çıkış dalgalanmaları çok fazla olan bir platform.
bu nedenle kaybetmeyi göze alamayacağınız miktarları yatırmak iniş anında tekrar çıkışı bekleyecek kadar sabretmenizin önüne geçer. bu nedenle de yatırımınız kayıpla sonuçlanabilir.
benim tavsiyem sizleri zorlamayacak miktarlarda yatırım yapmanız.
jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
April 08, 2018, 04:10:13 AM
Kripto para ticareti her zaman kazandırmıyor. Yeni üye olmuş arkadaşlara kısa yoldan zengin olamayacaklarını anlatmak için konuyu açıyorum. Kesinlikle girmeden önce aylarca inceleme yapmanızı öneririm. Ayrıca soğuk kanlılık çok önemli. Panik yapıp, spekülasyonlar ile işlem yaparsanız benim durumuma düşersiniz.

diğer yandan çevrenize de söylemeden yapın. Sizin coin işi ile uğraştığınızı öğrenen herkes sadece olumsuz haberleri size iletmek konusunda seferber oluyorlar. İster istemez çok fazla baskı hissedebiliyorsunuz.

Daha tecrübeli arkadaşlar da size tavsiyelerini verirler. Ama çok kolay değil para kazanmak. Sağlam irade istiyor.

Çevreye söylememek konusunda çok haklısınız. Sadece olumsuz haberleri iletiyorlar. BTC düşmeye başladığı zaman arıyorlar sadece, bu da psikolojik olarak bir baskı yaratıyor. Tam olarak nasıl zarar ettiniz, hangi alt coinlere girdiniz, panik satışı mı yaptınız, nasıl olduğu hakkında biraz daha bilgi verebilirseniz yeni başlayanlar için örnek olabilir.
newbie
Activity: 189
April 07, 2018, 04:34:02 PM
Naptın hacı ya. Çok büyük kayıp gerçekten. Bizde kaybettik ama bu kadar kaybetmedik. Geçmiş olsun dostum, inşallah bu gibi kayıpları kimse yaşamaz.
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
April 07, 2018, 03:31:48 PM
Herkes buraya girdikten sonra tecrübe ederek öğreniyor maalesef ve bu tecrübe bazen ağır maliyetli olabiliyor ama bu da birşey tabii hiç bir yerde kolay para yok emek vereceksin sabır edeceksin ve doğru kararları doğru zamanda vereceksin. Umarım herkes verdiği bu emeklerin karşılığını alır.
member
Activity: 322
Merit: 11
April 06, 2018, 07:40:04 PM
Ne kadarlık bir miktar ile girdiniz bu işe merak ettim. Çünkü 35 bin dolar kaybettiyseniz. 20 binden girdiğinizi düşündüğümüz zaman 50 bin dolarla mi girdiniz.
Eğer öyle ise sizin için para kazanmak daha zor ve stresli. Kolay gelsin hocam
newbie
Activity: 33
April 06, 2018, 02:09:39 AM
bu sisteme girişim benimde benzer oldu doğrusu, bu işte para var dediler girdik sonrası ise hüsran.
bu hüsran sadece alt coinde yada bitcoinde kalmak oluşturmuyor. bitcoin 20 bin civarıyken piyasaya girdim şimdi ise 7000 bin dolar civarında. ne yaparsan yap ne bilirsen bil, bu düşüşü toparlayamazsın. birde bitcoinle beraber altcoinlerde düştü, hepten zarar ettik. kısaca ister coinlerin teknolojisini bil istersen coini yapan adamı tanı, hiç bir işe yaramıyor.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
April 05, 2018, 11:22:45 PM
geçmiş olsun, insanların ders alması gerekiyor.
zenginlik rüyalarının sizin ya da başkasının kaybetmesi gereken 35k usd ile olduğunu bilmesi gerekirken, elindeki mevduatın başkasının hayali olabileceği gerçeğini bilmesi gerekiyor
member
Activity: 196
Merit: 12
otisbey
April 05, 2018, 11:39:33 AM
kardeş geçmiş olsun
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
April 05, 2018, 11:09:14 AM
Sabretmekten başka elden birşey gelmiyor hocam. yıllar önce BTC 1100-1200 USD seviyelerinden 150-200 USD seviyelerine düşünce insanların psikilojilerini anlatmaya gerek yok heralde. Bu piyasalar böyle. Ama uzun vadede kazandırır mutlaka bunu düşünüyorum. Anlık günlük haftalık ya da aylık hedefler yerine 2-3 yıllık uzun hedefler yaparsak o düşüşler pek de umurumuzda olmaz gibi ama hangimiz yapabiliyoruz ki bunu, orası tartışılır...
member
Activity: 182
April 05, 2018, 10:48:14 AM
Bende zarardayım lakin beklemekte fayda var bir sonraki boğa ne zaman gelir o zaman çıkarım.
member
Activity: 1256
Merit: 43
April 05, 2018, 06:40:37 AM
herkeste aynı şey oluyor. ilk girince kaybediyor elinde tutmayı öğreniyor sonra yavaş yavaş kazanıyor. Cheesy benim 500 dolarım eriyip 100 dolar oldu. bakalım ilerleyen günlerde neler olacak? bu litecoinin yapımcısı da ne akıllı adammış en tepeden çıktı.

Veya elinden çıkardı diye büyük bir düşüş olmuş olabilir de..

Ocaktan beri %70 zarar da olsamda 2017' in bu ayına göre halan %300 kardayım .

Zaten 2017 ilk 2 çeyrek ve öncesi almış olanlar, 2017 son çeyrekte bize satmış oldular. Onlar % bilmem kaç kar yaparken biz hala zararı ne zaman kapatırız derdine düştük.. Çok kötü oldu çok..
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
April 05, 2018, 03:26:45 AM
Ocaktan beri %70 zarar da olsamda 2017' in bu ayına göre halan %300 kardayım .
full member
Activity: 840
Merit: 111
April 05, 2018, 02:26:56 AM
kaardan %100 kayıp anaparadan %15 kayıpla nisan ayına girmiş bulunmaktayım Toplamda 50 bin TL de zarar bende var. İnsallah yakın zamanda bu paraya ihtiyacım olmaz ve 1 yıl daha bekleyebileyim.
member
April 04, 2018, 06:28:25 PM
Okuyup araştırmakta fayda var birşeyler yapmadan önce gerçeği söylemek gerekirse ben ne kimseye söylüyorum nede kimsenin söylediği hurafelere inanmıyorum
newbie
Activity: 21
April 02, 2018, 08:51:11 AM
herkeste aynı şey oluyor. ilk girince kaybediyor elinde tutmayı öğreniyor sonra yavaş yavaş kazanıyor. Cheesy benim 500 dolarım eriyip 100 dolar oldu. bakalım ilerleyen günlerde neler olacak? bu litecoinin yapımcısı da ne akıllı adammış en tepeden çıktı.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
April 02, 2018, 05:51:08 AM
Bende aralık ayındaki çılgın yükselişten sonra piyasaya girenlerdenim malesef. Piyasaya girdiğimde ayı/boğa terimlerini duymamıltım bile Smiley Şimdi herşeyi yaşayarak tecrübe ediyorum. Çok hevesle girmiştim, hayaller güzeldi ama gerçekler öyle olmadı.Şimdi beklemedeyim hiç ellemeden bir gün döneceğiz o güzel piyasaya, sabır önemli. Bu da bize bir tecrübe oldu.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
April 01, 2018, 11:06:35 PM
Her şey de olduğu gibi bunda tabiki sağlam irade çok önemli. Bunun kısa yoldan köşeyi dönme yöntemi olmadığını, çok fazla opsiyona bağlı bir piyasa olduğunu ve daha çok fırın ekmek yememiz gerektiğini kabul edersek kazanırız. Öğrendiğini zannetmek insanın en büyük düşmanı.
newbie
Activity: 123
April 01, 2018, 07:41:22 PM
Maalesef bu ayı piyasası dediğimiz dönemde forumdan bir çok arkadaşımız oldukça yüklü miktarlarda para kaybetmiş durumdalar umarım boğa piyasası geldiğinde bu zararlarınızı fazlasıyla telafi edersiniz.
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
April 01, 2018, 07:03:37 PM
Herkes diyor ya volatilite çok yüksek bu piyasada işte kazançları da kayıpları da yükselten ve bir anlamda burayı cazip kılan şey bu. Ama bu şekilde çok kayıp edenlerin de Allah yardımcısı olsun harbiden zor iş, burası maalesef geceden sabaha parayı katlayacağınız bir yer değil.Çoğu kişi burayı çok kolay para kazanılan bir yer sanıyor ama gerçek tam tersi, çok bilgi tecrübe ve üstüne sabır grekiyor.
full member
Merit: 100
April 01, 2018, 05:50:23 PM
Benim de bu ayı döneminde uğradığım zarar aşağı yukarı bu civarlarda.Umarım piyasa bir an önce kendine gelir.Her gün ha düzeldi ha düzelecek diye beklerken maalesef çok daha kötüye gidiyoruz. Cry
Pages:
Jump to: