Pages:
Author

Topic: Toplu Yatırım İlk Tur - Başarısız Sonuçlandı. - page 4. (Read 8676 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Arkadaşlar ciddi anlamda beklediğimden fazla destek gördü bu yatırım işi. Yaptığım işin aslında tüyolarını bir kaç madencilik konusunda vermiştim, biraz cointellect sloganı gibi görünse de aslında madencilik "akıllı" yapıldığında iyi bir geri dönüş sağlayabiliyor. Bu fonun amacı biraz da "büyük yatırımlarla" (benim için 1-2 BTC büyük yatırım Grin ) madencilikle kara geçilebilir mi? Nasıl bir yol izleyerek madenciliği daha verimli yapabilirim gibi sorulara da cevap vermek.
Eğer bu fon beklediğim gibi bir geri dönüş sağlarsa (%30+ kar beklentim var) o zaman yeni bir anket açarım, ona göre tur 2 yatırımı mı yapacağımıza yoksa herkesin erişebileceği bir şekilde bu yatırımların nasıl yönetileceği vb konularda detaylıca bir anlatım mı yapacağıma karar veririz.

Şimdi gelelim genel yol haritasına:
Günlük 0.1-0.2 BTC arası fon harcamayı hedeflemekteyim (tahmini 10 günde tüm fonları tüketmiş olacağım, bu süre 7 güne de düşebilir, 15 güne de çıkabilir kestirmek şu anlık güç).

Bu da hesap verilebilirlik açısından yatırımcılar için günlük yatırım raporu:
İlk 1.5 gün 2 farklı platformda kazıyı denedim,
Deneme amaçlı platformların birinde 0.08 btc fon harcadım; geri dönüşü beklediğimden çok kötü oldu (sebeplerini daha sonra açıklarım), ~0.025 0.042* btc geri dönüş aldım.
Diğer taraftan (daha önce kendi denemelerimi yaptığım platformda) 0.15 civarı bir fon harcayarak ~0.2 btc geri dönüş aldım. bu platform üzerinden devam edeceğim. (ikisinin bazı temel farkları var, zamanı gelince açıklarım Smiley )

özetle ilk 1.5 günde 0.23 btc harcayıp 0.242 btc geri dönüş sağladım (ilk gün zarar ettik çok küçük miktarda ancak telafisi zor değil Smiley şimdi tekrar baktım istatistiklere, yeni denediğim platformdaki geri dönüş oranı daha fazla imiş, ilk gün zararda değiliz yani Grin ). (bu tutarı henüz dağıtamıyorum, malumunuz bitcoin madenciliğinde bulunan blokların "olgunlaşması (maturity)" gerekiyor, bu da genel olarak her yeni bloktan sonra 100 yeni blok (ortalama 1000 dakika, ~17 saat) daha bulunması gerekiyor, o yüzden 3. günden itibaren bu tutarların geri ödemelerine başlayabiliyorum).

*0.042* bu platformdaki istatistikler geç güncelleniyormuş, ama yine de beklediğimden kötü.
sr. member
Activity: 412
Merit: 251
Yöntemi açıkla gitsin diyen 2 kişiden biri bendim.

Post atıp yatırımın türünü soracaktım ki arkadaşlar sormuşlar. Müsait olamadığım için de ilk turu kaçırmış oldum.

2. tur olursa ben de katılmak isterim. Şimdiden kolay gelsin.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
özel sebeplerden 1 haftadır forumda yoktum pazartesiye kadar da aktif olamıycam, eğer yer olursa bende katılmak isterim, ödemeyi pazartesi yapabilirim ,
şuan için projenin içinde olmasamda çakıra başarılar
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Şu foruma yeni girdim ama çakıra güvenmemek olmaz.
Ben anca min den girebilirim. Elimde btc yok.
Onuda satın alıp giricem maksat destek olsun.
Bilgilendirirsin üstat.
sr. member
Infected Mushroom
İlk treni kaçırdık. Yatırımınızda başarılar diliyorum.
sr. member
Yatırımlarımızı çekmeden direkt re-invest şansımız var mı ?
Bunu bir öneri olarak değerlendirirsen sevinirim.
reinvest seçeneğini şu anlık düşünmüyorum, (duruma göre öyle bir şey de yapabilirim ancak bu iş bitiminde olabilir sanırım).

ödemeleri haftalık, 3 günlük, 5 günlük, aylık vs yapabilirim ancak geri dönüş almak gerek önce bunun için Smiley

mesaj gönderdiğim halde pm'leri cevaplamadığım arkadaşlar, hepinize teşekkürler, her şeyi not ettim ilk attığım pm'de yazan detaylar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

diğer arkadaşlar ilgi için çok teşekkürler öncelikle, şu anlık yeni yatırımcı almıyorum.
zaten deneme amaçlı bir yatırım bu, 2 hafta - 1 ay arası sürecek muhtemelen, yatırımın geri dönüşüne kümülatif bakmak gerek öncelikle.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
0.1 btc adrese gönderdim yarım saat içinde geçer sanırım.Geri dönüş için profilimdeki adresi kullanabilirsin @çakır1
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Geç mi kaldım? Count me in Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Yatırımlarımızı çekmeden direkt re-invest şansımız var mı ?
Bunu bir öneri olarak değerlendirirsen sevinirim.
full member
Activity: 126
Merit: 100
elime btc geçtiği an öm atıcam.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Mesajları bende geç gördüm, yer kalırsa 0.1 BTC ile bende katılmak isterim Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
eğer yer olursa max tan bende girebilirim.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
mesajı çok geç görmüşüm işin içinde sen varsan beni de dahil edebilirsin.
sr. member
Infected Mushroom
Ben kaçırmışım bunu, mümkünse ben de katılmak istiyorum. Rehin vs. de pek ilgilenmiyorum açıkcası. Forumda çok mesajınızı gördüm, güveniyorum. Ufak bir miktar çorbada tuzum olsun.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Gönderdim bende payıma düşeni.

hepimiz için hayırlı olsun  Cheesy
hero member
Activity: 490
Merit: 500
Yer kaldı mı?
Şu anlık yok, eğer henüz mesajımı cevaplamamış 10 arkadaştan birisi cayarsa o zaman açılabilir.

Yedek listesinde ilk sıraya beni yaz o zaman dostum.
sr. member
Yer kaldı mı?
Şu anlık yok, eğer henüz mesajımı cevaplamamış 10 arkadaştan birisi cayarsa o zaman açılabilir.
hero member
Activity: 490
Merit: 500
Yer kaldı mı?
sr. member
Payıma düşeni gönderdim, hayırlı olsun.

Teşekkürler Smiley
Şu ana kadar ben dahil 5 kişiden ödeme aldım. 10 arkadaştan gelecek olumlu/ olumsuz cevaba göre toplam 15 kişilik yatırım grubu sayı olarak azalabilir.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Payıma düşeni gönderdim, hayırlı olsun.
Pages:
Jump to: