Pages:
Author

Topic: Toplu Yatırım İlk Tur - Başarısız Sonuçlandı. - page 5. (Read 8676 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Tekrar merhaba arkadaşlar, şu anda ben dahil toplamda 13 kişiyiz yatırım yapacak olan.
Bu kadar talep olacağını bilmediğim için ilk anda 10 kişi 0.1 BTC'den toplam 1 BTC şeklinde kabaca bir hesap yapmıştım, şu anda toplam fonumuz 1.3 BTC civarı olacak gibi görünüyor.
Gönderdiğim mesajları cevaplarsanız sevinirim.
Bir kaç saat sonra yatırımı başlatacağım, müsait bir zamanınızda cevaplarsanız iyi olur Smiley
sr. member
O zaman arkadaşlar ben 1-2 gün içerisinde size geri dönüş yapayım öm üzerinden.
Bir kaç işim var halletmem gereken, onları halledip bu işe yoğunlaşayım.
member
Activity: 84
Merit: 10
@political1907 desteğin için sağol Smiley

İşi biraz daha açma olasılığın var mı ? Ne üzerine bir yatırım mesela ? Sadece merakımdan soruyorum güvenle alakalı değil.Btc miktarı sorun değil orası kolay.
işin içinde fiziksel herhangibir şey yok, bu kadarını söyleyeyim Smiley

@hunterwolf kumar, ponzi vs değil. bildiğiniz bitcoin madenciliği.

ingilizce forumda sadece bir yerde paylaşanı gördüm, ona da üç beş kişi tepki yağdırdı. sanırım forum geneline bu yöntemin yayılmasını istemeyen kişilerdi onlar da. bu olayı yapan 15-20 kişi var forumda muhtemelen. 

ki bu kişilerin kar oranları epeyce yüksek ki devam ediyorlar ve yayılmasını pek istemiyorlar.

İşin açıklanması hakkındaki fikrimi söyleyim. Bence açıklama, öm.'den falan soran olursa da kusura bakma de geç.
Bu tür şeylerde ne kadar çok kişi bilirse o kadar sonu gelmesi yakındır.

O nedenle katılacak arkadaşları belirlersin, şu adrese gönderin BTC'yi kar edersek de zarar edersek de haber vereceğim dersin olur biter  Cheesy

Katılıyorum. ne kadarlık yatırıma ihtiyacın varsa ona göre kişileri belirle. burdan listeyi açıklarsın.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002

İşi biraz daha açma olasılığın var mı ? Ne üzerine bir yatırım mesela ? Sadece merakımdan soruyorum güvenle alakalı değil.Btc miktarı sorun değil orası kolay.

ingilizce forumda sadece bir yerde paylaşanı gördüm, ona da üç beş kişi tepki yağdırdı. sanırım forum geneline bu yöntemin yayılmasını istemeyen kişilerdi onlar da. bu olayı yapan 15-20 kişi var forumda muhtemelen. 

ki bu kişilerin kar oranları epeyce yüksek ki devam ediyorlar ve yayılmasını pek istemiyorlar.

İşin açıklanması hakkındaki fikrimi söyleyim. Bence açıklama, öm.'den falan soran olursa da kusura bakma de geç.
Bu tür şeylerde ne kadar çok kişi bilirse o kadar sonu gelmesi yakındır.

O nedenle katılacak arkadaşları belirlersin, şu adrese gönderin BTC'yi kar edersek de zarar edersek de haber vereceğim dersin olur biter  Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
10 Kişi ilgi göstermiş şu anda.Bence 0.1 btc den 10 hisse yap 1 btc ye tamamla kafa karışıklığı olmasın.Ben varım.
sr. member

legendary
Activity: 1108
faiz falan değil, bitcoin madenciliği yapacağım bu fonla. bitcoin madenciliği islama uygun mu bilemem Smiley onu diyanete sormak lazım Smiley

diyanet yolsuzluğu aklamakla meşgul sanırım  Smiley bize cevap vermezler.

madencilikse varım ben.

bayağıdır şu elektriği nasıl ucuza mal ederim derdindeydim güneş,rüzgar enerjisi felan ama çözüm üretememiştim.

biz de seninle başlamış oluruz.

aynen faiz olayı veya gambling gibi bir şey değilse ben de katılırım. Zarar etmekde sorun değil yani teminat vs gerekmez. Çakır'a güvenim var. 
member
faiz falan değil, bitcoin madenciliği yapacağım bu fonla. bitcoin madenciliği islama uygun mu bilemem Smiley onu diyanete sormak lazım Smiley

diyanet yolsuzluğu aklamakla meşgul sanırım  Smiley bize cevap vermezler.

madencilikse varım ben.

bayağıdır şu elektriği nasıl ucuza mal ederim derdindeydim güneş,rüzgar enerjisi felan ama çözüm üretememiştim.

biz de seninle başlamış oluruz.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
bende varım zaten benden  başka da elinde btc tutan saf pek kalmadı sanırım
bu arada eal hocamda burdayken sorayım nick değiştirebiliyormuyuz batanpanda nickiyle özüme geri dönmek istiyorum  Grin
full member
Activity: 364
Merit: 100
Ben de destek verenler arasında olmak isterim. Takip ediyorum Smiley
sr. member
@CarnageTR teşekkürler desteğin için Smiley
Bende katılmak isterim Smiley teminatı yada kaybettikten sonraki %5 lik faizi talep etmem . Ana para kafi olur. Sadece yöntemin ne olduğunu nasıl yapıldığını ayrıntılarıyla anlatmadan çok çok yüzeysel olarak tarif edebilme şansın varmıdır?
en basit haliyle: "bitcoin madenciliği" yapacağım bu fonla.

ben de girebilirim max dan.

teminat önemli değil.

başarısızlık halinde geri dönüş de önemli değil.

tek soracağım konu yatırımın faize dayalı mı olacak? değilse ben varım tabi kabul edersen Smiley
member
ben de girebilirim max dan.

teminat önemli değil.

başarısızlık halinde geri dönüş de önemli değil.

tek soracağım konu yatırımın faize dayalı mı olacak? değilse ben varım tabi kabul edersen Smiley
full member
Activity: 208
Bende katılmak isterim Smiley teminatı yada kaybettikten sonraki %5 lik faizi talep etmem . Ana para kafi olur. Sadece yöntemin ne olduğunu nasıl yapıldığını ayrıntılarıyla anlatmadan çok çok yüzeysel olarak tarif edebilme şansın varmıdır?
full member
Activity: 150
çakır yapıyorsa ben de girerim bu işe.
sr. member
@olcaytu2005, @needmoney, @lorylore destek için teşekkürler Smiley
@EAL, 10 BTC çok büyük bir miktar şimdilik, bu iş için olmasa da belki ilerleyen zamanlarda eğer gerçekleşirse bu yatırımın gidişatına göre yüksek meblağları değerlendirebilirim Smiley
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
ve kullandığım kaynakların malesef bir üst limiti var.

Şunu demesen 10BTC atardım. Smiley
legendary
Activity: 1470
Ben de 3-5 birşey atarım Smiley
Forumca toplu bir fon ile yatırım daha güzel olur.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Sonuçta henüz çalışmıyorsun sana bir kazanç kapısı lazım. Sevdiğimde bir arkadaşımsın. Ben sana maksimum tutardan yatırım yaparım. Rehin de istemiyorum. Kazanabilirsen karı paylaşırsın yok kaybedersen canın sağolsun.
Aynen katılıyorum!
Bence sistemini açıklamana lüzum yok sonuçta bizler sana güvenerek yatırım yapacağız teminata bile gerek yok.
Bir maximum da benden çalışır Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Sonuçta henüz çalışmıyorsun sana bir kazanç kapısı lazım. Sevdiğimde bir arkadaşımsın. Ben sana maksimum tutardan yatırım yaparım. Rehin de istemiyorum. Kazanabilirsen karı paylaşırsın yok kaybedersen canın sağolsun.
Pages:
Jump to: