Pages:
Author

Topic: Toplu Yatırım İlk Tur - Başarısız Sonuçlandı. - page 6. (Read 8676 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
16.02.2015 Güncelleme:
Anket sonucuna (11 evet,0 hayır, 2 yöntemi açıkla) göre ilgilenen 15 kişiyle toplu yatırıma bu gece başlıyorum arkadaşlar. Detaylı olarak mesaj gönderdim 14 kişiye, müsait bir zamanda cevap yazarsanız sevinirim Smiley

Arşiv:
Merhaba arkadaşlar,
Son 1 haftadır denemekte olduğum yeni bir yöntem var ve 1 hafta içerisinde %40+ kâr bırakmış durumda.
Uzun vadede (10 gün - 1 ay arası) iyi bir getiris olabilecek bir yöntem.
Detayları genel olarak açıklamadan önce bir anket yapmak istiyorum. Aslında bu anket bir güven anketi, bana güvenip de bu işe bir miktar bitcoin yatırır mısınız yatırmaz mısınız gibi.

Katılımcılardan beklediğim min 0.01 max 0.1 btc tutarında bir yatırım, Toplamda 1 BTC civarı bir yatırım beklentim var.
Denemekte olduğum iş biraz zahmetli ve çok sık takip edilmesi gereken bir iş, ve kullandığım kaynakların malesef bir üst limiti var. Herkese açık olarak paylaştığımda kârlılığını yitirebilir.

Yatırımların karları ile birlikte geri ödenmesi muhtemelen 1 ay'ı bulabilir, yani katılımcılar ilk haftadan itibaren kar paylarını almaya başlar (muhtemelen).

Bu yatırımın başarısız olması halinde kişilerin yatırımlarını geri ödemek adına ortaya "teminat" (colateral) olarak koyabileceğim 1 Sr hesap (2-3 aya hero olacak, hero hesapların 1 BTC civarı değeri var) 1 Full hesap (1 aya Sr olacak), 1 Full hesap(bu) , 4-5 civarı member, 4-5 civarı jr. hesap mevcut (toplam değer 1 BTC'yi geçiyor).
Başarısızlık halinde 1 ay sonra geriye ödeyebileceğim maks faiz oranı %5'tir. yani 0.1 yatıran kişiye başarısızlık halinde 1 ay sonra maks 0.105 ödeyebilirim.

Yatırım kesinlikle bir ponzi değildir.

Yatırımın idare edilmesi ve kara geçilmesi çokça vakit isteyen sürekli takip içeren bir iştir. Bir de istemediğim kişilerin yatırımlarını kabul etmiyorum.

Referans olarak EAL'i verebilirim. Kendisinden bir kaç ay önce aldığım bir miktar bitcoin'i 2'ye katladım gibi bir şey, gerçi o farklı bir yatırımdaydı ama olsun Smiley

Sizce ne yapmalıyım?
Hesapları vs satıp elime fon geçince kendi başıma mı yatırım yapayım?
Forumca toplu bir fon ile yatırım mı yapayım?
Yoksa herkese açık bir şekilde yöntemi paylaşayım, isteyen istediği gibi riske girip kendisi mi uğraşsın?
Pages:
Jump to: