Pages:
Author

Topic: Türk Bankaları Bitcoin Borsalarına Para Gönderen Hesapları Kapatıyor - page 16. (Read 23690 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Herkes önce Bitcoin borsalarına para gönderdiği için hesabının kapatıldığını söylüyor daha sonra konuya birdaha dönüp mesaj atmıyor. Ben EnPara kullanıyorum ve daha önce hiç borsaya para göndermedim fakat borsadan altı yedi kere para çektim, hesabıma yüklü miktarda para giriş-çıkışı yapılmasına rağmen böyle bir sorun ile karşılaşmadım.
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
Böyle bir saçmalık olamaz ya. Ne yapmaya çalışıyor bu bankalar. Ben de uzun zamandır enpara kullanıyorum daha hiçbir sorunla karşılaşmadım bu konuda. İnşallah hiç kimse karşılaşmaz. Enpara hesabı kapanan arkadaşın da başka bir olaydan kapanmıştır büyük ihtimal. Böyle bir şey olmamalı bana göre.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
geçen ay benimde enpara hesabımı da kapattılar.

kazancımın bir kısmından kardeşime harçlık atıyordum onuda kapattılar...

Sn euroasia, Bu işte ya bir Yanlışlık ya da Tam Bir Saçmalık var! Daha önceki bir arkadaşın da belirttiği gibi bir hesabı ancak müşteri kapatabilir gayriyasal bir durum olmadığı müddetçe, banka kafasına göre kapatamaz. Herhangi bir bilgilendirme e-maili falan yok mu? Benim de hesabım var burada, bizim de mi hesabımız kapatılacak şimdi. Ben özellikle ücra bir yerdeyim, ve QNBnin ATM si diğer bankalara aktarım konusunda bana çok lazım enpara olarak,  yoksa sallamayacağım...
Müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi aldınız mı? Ayrıntılı bilgi verebilir misiniz? Huh
Saygılar
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Enpara hesabı kapatılan arkadaşa geçmiş olsun diyelim. Çok sık mı kullanırdınız hesabınızı? Türk Bitcoin borsalarına sık sık para giriş çıkışı mı sağladınız son günlerde? Neden kapatıldı? İlginçmiş gerçekten. Bende Enpara kullanıyorum. Fakat bende Türk borsalarına para çıkışı oldu ama para girişi olmadı. 😊
legendary
Activity: 1445
Merit: 1000

kazancımın bir kısmından kardeşime harçlık atıyordum onuda kapattılar.

Bunun ile ilgili olduğunu mu söylediler? Aradınız mı, ne dediler? Eğer cidden öyleyse çok rezil bir iş
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Okadar kolaymıydı hesap kapatmak ? okadar açtılar hesabı yok şubesiz bankaymış oymuş buymuş. Bu kapatma olayını şubeli bir banka yapsaydı ne oluyordu bakalım ?

valla kolay hocam adamlar affetmiyor..  hsbc'den felan hesap açmak lazim aslinda burgan bankta olabilir en olmadi odeabank ta  olur. sermayesi yabancı sermayeli bankalari tercih ederseniz daha rahat bir süreç geçirebilirsiniz.. en azindan ben cok rahat ediyorum bu şekilde . diğer türlü türk sermayeli bankalar bi şekilde uyarı vs şikayet olursa kapatirlar affetmezler.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
Okadar kolaymıydı hesap kapatmak ? okadar açtılar hesabı yok şubesiz bankaymış oymuş buymuş. Bu kapatma olayını şubeli bir banka yapsaydı ne oluyordu bakalım ?
member
Activity: 97
Merit: 10

kazancımın bir kısmından kardeşime harçlık atıyordum onuda kapattılar.

sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Çok da umurumdaydı hesabımın kapatılması. Millet dünyada değil bitcoinin, altcoinlerin bile ATM lerini sokak ortalarına koyuyor, aracı kurumlar kripto paralarda pozisyon açmak için izin alıyor, internet üzerindeki büyük alışveriş sitelerinden neredeyse her üç tanesinden biri bitcoin kabul eder olmuş, Bankalar ripple altyapısını kullanmak için anlaşmalar imzalıyorlar. Putin, Ethereum un kurucusu ile buluşuyor, aracı kurumları ortadan kaldırarak emtia ları kişiden kişiye satabileceğin ekosistemler kurulma aşamasında vs.....

he gülüm sen daha tüm evrenin dünyanın etrafında döndüğüne inan.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ben bankalar ile bitcoin borsaları arasında çok sık işlem yapıyorum ve başıma daha önce böyle bir olay gelmedi,umuyorum doğru değildir ama bu haberin doğru olduğuna inanmıyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Banka resmi bir kurum olduğu için bu durumu müşterisine en azından bir e-mail göndererek bildirmesi gerekir. Bir de hesabı sadece müşteri kapatabilir, Banka hesap kullanımını blokelese, geçici olarak engellese dahi hesap kapatamaz.
member
Activity: 180
Merit: 11
Bence fake gibi duruyor. Hesap kapatma olsaydı banka çağırır evrak vs imzalatırdı bu arkadaş da o evrakların resmini kanıt olarak koyardı. Forum üyeliği gibi üyeliği sildim olur mu? Bankalar denetleme kuruluna kapattıkları hesap için evrak vermeleri lazım
newbie
Activity: 77
Ben de inanmak istemiyorum ama gercekse de kacimiz sasiricaz artik bu ulkede yapilan hicbir sey sasirtmiyor.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Türkiye de her şey tersine işliyor
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Bu haberler ne kadar gerçek? Ben yeri geliyor on binlerce lira çekiyorum Enpara hesabıma. Bugüne kadar kimse gelip bir şey sormadı. Tüm borsalardan çekim yapmışlığım var hiçbir şey olmadı. Acaba şikayet üzerine mi kontrol ediliyor? Hesabı kapanan arkadaşların hesaba giren çıkan hacimleri neydi?
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Konuyu hortlatmanın zamanıdır sanırım. Geçtiğimiz günlerde her kez haberdar ki Katar teröre destek vermekle ile ilgili olarak ablukada ve buna bağlı olarak ta muhtemelen Katar Ulusal Bankası QNB (Hali ile Enpara) mali olarak takipe alınmış olması muhtemel ya da birisinin bunu gereksiz görev edinmiş olması muhtemel. Konu BTC olunca bankanın yaklaşımını yadsımıyorum ama genele yayılacak bir durum olmayacaktır.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Ben bu meselenin gerçek olduğuna inanmak istemiyorum, bakın gerçek değildir ya da olamaz böyle bir şey demiyorum. Çünkü burası Türkiye ve şuan her şey olabilir, mantıklı hale getirebilirler. Sadece böyle bir şeyin olmasına inanmak istemiyorum.
newbie
Activity: 31
Valla ben paribu ve enpara hesaplarım arasında yüklü miktarlar para transferi yaptım karşılıklı olarak şuana kadar herhangi bir sıkıntı çıkmadı bankadan arayıp telefon bile etmediler ben haberin biraz insanları kaygılandırmak için ortaya atıldığını düşünüyorum.

Bende aynı şekilde Türk firmasına , Türk bankasından havale işlemi yapmak sorun olmaz , temel sorun kumar sitelerine transferleri engellemek anladığım kadarı ile .
full member
Activity: 742
Merit: 112
yahu vergisi ne ise verelim olsun bitsin. bitcoin, kripto paralar yasaklanır mı be. 16 maddelik savcılık tarafından yürütülen eylem planında bitcoin, ethereum, ripple gibi yasaklanacak kelimesi tam bir saçmalık. bir kere forexte bunu yaptılar cesaret aldılar şimdi daha ülkede yaygınlaşmadan yasaklayalım. olmaz böyle bir şey. avrupa bitcoinli sistemleri yaygınlaştırırken, biz yasaklıyoruz.
hero member
Activity: 1274
Merit: 680
Başlığı görünce bir an böyle bir şey yapabilirler mi gerçekten diye düşündüm ancak fos çıkmasa da şaşardım.
Pages:
Jump to: