Pages:
Author

Topic: şuan piyasanın son sabırsızları eleme zamanı - page 4. (Read 1237 times)

full member
Activity: 532
Merit: 100
İyi de bu piyasada zaten her zaman sabırsızlar elenir sadece bu zaman falan değil her zaman. Sabırsız olan insanın zaten yatırımla falan işi olmaz gitsin iddaa oynasın Grin
full member
Activity: 742
Merit: 140
Piyasada eleye eleye kimse kalmadı Cheesy Günlük hacim yerlerde sürünüyor malesef. Piyasa volatil olma özelliğini kaybetmek üzere ki bu hiç işimize gelmez çünkü piyasanın en büyük özelliği bana kalırsa volatil olması. O eski atraksiyonları özledik Sad
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
ne sabırsızlarmış arkadaş , elenemediler gitti , bitsede boğa gelse artık. Böyle diye diye en güzel dipleri gördük daha bakalım neler göreceğiz.
member
Activity: 633
Merit: 15
Şu an al-sat yama zamanı, x2 x3 yapan koinlerden çıkıp henüz fiyatlanmamış dipteki hareketsiz koinlere girme zamanı.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Yeni yıla girmeden çok umudum yok ama yeni yıldan sonra umutluyum. Para piyasasında güzel bir artış olacağını düşünüyorum. Özellikle de Bitcoin ve Ethereum da sağlam bir hareketlilik olacaktır. Bu yüzden şuan yatırım yapmak mantıklı bence.
member
Activity: 742
Merit: 19
Boğa'nın eli kulağında gibi gözüküyor.Btc'nin de normal seyrine girmesiyle altcoinlerde bir sıçrayış görebiliriz.Şu an gözlemlediğim altcoinlerde bir toparlanma olduğu.Aşırı düşenler toparlanıyor.Az kaldı gibi boğaya.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Piyasada sürekli bu hareketler oluyor zaten. Zaten eleye eleye piyasada insan kalmadı. Kim alıp satacak sen bunları elersen. Bu ocaktan beri böyle 10 ay oldu hala boğa dan eser yok. Ne bir yükselme ne başka birşey
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Piyasayı bayağı iyi salladılar harbiden, en tepeden alanlara sattırmadan bu boğa gelmeyecek gözüken bu maalesef. 2018 yıl sonu hedefleri bir kaç ay önce bayağı yüksekti ama artık bence bu yıl yeni bir yukarı hareket zor gözüküyor. Umarım 2019 da komple ayı sezonu olarak geçmez. Yoksa bu bekleyiş iyice çileye dönecek.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Brn 3 ay önce de aynı başlığı gördüm hep kendimizi böyle avutuyoruz ama gerçeği yansıttığını düşünmüyorum bunların.
member
Activity: 182
borsa sabredenlerin sabredemeyenlerin parasını aldığı bir platform bu işte en önemlisi sabırdır sabretmeyen her zaman kaybetmeye mahkumdur
full member
Activity: 616
Merit: 101
Artık insanları bezdirdiler çevremden çoğu kişi karlarını realize etti ve bir müddet girmemeyi düşünüyorlar zaten ülkemizde faiz %25 iken risk almaya ne gerek var diye düşünüyorlar haksız da sayılmazlar aslında ben onlar gibi düşünmediğim için artış bekliyorum günlük al-satlar ile küçük karlar elde ediyorum artış olur diye beklemekten başka çarem yok herkes gibi.
sr. member
Activity: 509
Merit: 253
Son sabırsız elendiği gün pump olması beklenir herkese sattırmadan boğa getirmeyecekler. sabır göstermek hemen para kazanma isteği karşısında mağlup olur. Beklemeyi bile gene kazanır.
member
Activity: 560
Merit: 11
son sabırsızlar elenecekse eğer bu 6000'lerde olmamalı. 6000'ler maliyet oluşturulduğu fiyatlar. bence 6000'lerde satın alanları ters köşede bırakacaklar yeni bir dump planı olur ise o zaman asıl olay başlar.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Şubat 2019 da değişim olacağını garantileyen hiç bir veri yok balinalar ne zaman canı isterlerse marketi zıplatır diğer hallerde tarih verilemez. Şu an piyasa trade yapmaya izin verecek kadar hacimli değil.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Ben sene sonunda değilde şubat 2019 da işler değişek gibi görüyorum. Alışkanlık haline gelmiş düşüş yada alcaktan sürünme bitecek iyi bir yükseliş yaşanacak gibi geliyor. Ama sonrası yine muamma . Kaç dolarda tutunur kaça düşer bilinmez.
member
Activity: 280
Geçen yıl gibi olmayabilir ama ufaktan boğa bekliyoruz umarım ters köşe olmayız yaz sonundan bu yana çok yavaş ilerliyor piyasa.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Dediğinde haklılık payı var market toparlanınca zararı kurtardım diye satış yapanlar piyasaya güven duymayarak olası kazançlarını engelliyor. Bana göre erken satan zarar etmeye mahkum.
member
Activity: 633
Merit: 15
Piyasa yükselse pek çok yatırımcı zararını kurtarmak için maliyetinden satış yapacaktır, bu sebepten dolayı kısa vade de uzun soluklu yükseliş yaşanmayabilir.
member
Activity: 448
Hep böyle diyorlar sabırsızları eleme zamanı falan filan ama öyle bir olay yok adamlar istedikleri zaman yükselticekler eledikleri falan yok moral bozuyolar sadece son sabırsızlar dedikleriniz belki 1 sene daha sürebilir
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ben son olmadığını düşünüyorum 2019 ortasına kadar çok dişe dokunur bir hareket olacağını düşünmüyorum maalesef. Piyasaya etki edecek büyüklükte bir olay yok gelecekte yarılanmaya kadar. Yarılanma alımlarının etkisi de 2019 ortasına doğru kendini göstericektir.
Pages:
Jump to: