Pages:
Author

Topic: şuan piyasanın son sabırsızları eleme zamanı - page 5. (Read 1237 times)

member
Activity: 238
Merit: 14
sabırsızlar elendi deniyor keriz silkeleme yapılıyor deniyor ancak hala şu belirsizlik bulutları btc nin üzerinden kalkmadı insanlar önünü göremiyor.onlara bi gelecek penceresi açılması lazım ki deli gibi yeniden alsınlar
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Özellikle bınance de gözle görülür bir yükseliş var bir ay öncesine göre bir çok proje iyi yükseliş yakaladılar ancak ben bunu nın 10 bin dolar psikolojik sınırı geçtiğinde asıl yükseliş olacağını düşünüyorum
member
Activity: 191
Merit: 10
Benim beklentim 2019 da ufak yönlü yukarı hareketle birlikte asıl çılgınlığın 2020 leri bulabileceği yönünde. Asıl ütopik rakamları,ath leri görmek için sanki 2020 leri bekleyeceğiz gibi hissediyorum..
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
hocam yine peşin hükümlü bir fikir bu. tamam alternatif senaryolardan birisi paniklet, satmaya zorla ve oradan topla. ama balinalar sizce bir orta büyüklükte borsa hacklenirde piyasada kırmızılar görünmesi durumu için herhangi planı yok mu? ortada dump veya pump gerçek anlamda yaşanmıyorsa bence 6000'inin gerçek dip olduğu görüşü yanlış çıkabilir. 5000-4000 buralara gelemez mi yani.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Kaybettiklerimizi almadan altlardan çıkılmaz.Zaten düşmüş düşeceği kadar daha fazla düşmesi sıkıntı değil.Elbet birgün eski seviyelerini yakalayacak.
newbie
Activity: 45
Merit: 0
2019 u görmeden işlem yapmak caymak kötü olur sonrasında  :'(yın
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Para girilerinin bu tarafa kayması için henüz gerçekten çok erken. Hala dolar güçlü ve amerikan piyasaları boğada. Oradaki boğa bitmeden buradaki boğanın başlayacağını pek sanmıyorum.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
Saırsızları ve tezcanlıları elemekten piyasa asla vazgeçmez. Boğada da ayıda da. Ama katılıyorum artık demirbaşlar kaldı piyasada silkelenecek adam sayısı bir hayli düştü.
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
2020 yılı pek çok insanın kafasına yer etmiş çeşitli sebeplerle. Eskiler 2 yıldan önce pozitif gelişme beklemiyor. Piyasa sabırsızları boğa dönemi dahil eler, borsa sistemini çalışma şekli budur.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Eleye eleye piyasada yakında kimse kalmayacak böyle giderse. Sürekli geldi ha gelecek ha derken 1 yıl geçti nerdeyse. 2020-2021 gibi küresel ekonomik kriz bekleniyor, işin güzel tarafı bitcoin blok yarılanması da o döneme denk geliyor. Birşeyler olacaksa orda olur ya uçarız ya patlarız.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Şu yılın sonuna gibi küçük bir boğa gele bilir zannimce. BTC minumum 15k-ni görse piyasa biraz canlanır.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
çevremde gördüğüm bitcoini zirvede alan tayfa yavaştan bunu nasıl satarız diyor yani onlar bile elden çıkarma peşinde olduğundan başlığa hak veriyorum. Yalnız bitcoin fiyatını belirleyen başka faktörler de var. En büyük etkenlerden biri manipülasyon hacmin düşmesi onların işine gelir düşük hacimli market yukarı aşağı kolay oynatılır, dikkat edin aylık periyotlar içinde ne zaman hacim çok düşse arkasından sert bir hareket geliyor yani özelikle hareketi yapacağı zamanı bekliyor adam. Şimdi yüksekten alıp bekleyen deneyimsizlerin çoğu elenmiştir ama satmayan kitle de vardır bu hacim hareketlerinin daha uzun süre devam edeceğini düşünüyorum 2015 gibi yıl sürer mi belli değil ama hacimsizlikte aşağı yönlü de oynatabilirler ama düşse bile uzun soluklu olmaz sanıyorum 6bin altı zaman geçtikçe güçlenen bir direnç zorlayacaklar ama yükselişe yakın olduğumuz yönünde bir sinyal de görülmüyor.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Sadece tahminler yapılıyor kimse ne olacağını önceden bilemez. Pazar kendi kendine umut vadediyor yeterince kişilerin yüksek beklentisi neticeyi değiştirmeyecek. Daha önce market defalarca düştü yükseldi.
member
Activity: 238
Şu müneccimler artık bir bitsin rica ediyorum. Periyodik aralıklarla bu tip umut tacirliği yapmayı bırakın artık. 6. hissiniz çok güçlüyse basın parayı alın neye göveniyorsanız. Ha yok dayanak noktan varsa açıkla bizde bilelim.

hay eline sağlık duygularıma tercüman bi yazı olmuş.

şubatta bi peydah oldu bu müneccimler hala bitmiyor.neymiş 2019 çok güzel geçecekmiş ne alakaysa ?
member
Activity: 448
umarım haklısındır. Bekleyeceğiz başka seçenekler daha can sıkıcı tek yol şu anda beklemek gibi görünüyor. Al/sat yapmak sanki kazandırıyor gibi görünüyor ama bir terste kalınırsa can sıkıcı olabilir.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Eleme zamanı diye diye 8 ayı bitirdik zaten yeniler gitti artık bakiye tutanlar muhtemelen eski yatırımcılar artık bu fiyattan da bozacak değiller artık bir  hareket gelmesi lazım.
member
Activity: 294
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
Katılıyorum 2019 a güzel bir giriş yapalım artık. Çünkü baya bir süredir piyasa ölü , sürünüyoruz. Bekleyip neler olacağını göreceğiz.
member
Activity: 812
FRX: Ferocious Alpha
Elbet bir yerde yukarı yönlü patlama olacak ama ne zaman belli değil. Sabırlı olmakta fayda var. Ben en kotu Kasım ayı gibi hareketin başlayıp Ocak ortası ya da sonuna kadar yükseliş olacağı kanısındayım
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
sabreden kazanır.zararına satanda ilerde fiyatlar yükselince satmasaydım keşke diyecektir. Grin
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Ya hep bu son , bu sefer tamam , artık daha düşmez dedikçe düşüyor da düşüyor. Düşüşün nereye kadar oalcağını bilmiyoruz ama bu son olsa da olmasa da şu an itibariyle  zaten beklemedeyim.
Pages:
Jump to: