Pages:
Author

Topic: şuan piyasanın son sabırsızları eleme zamanı - page 8. (Read 1237 times)

member
Activity: 504
Merit: 10
umachit.fund
İnşallah düşündüğünüz gibidir. Eğer 2019'a kalmadan boğa gelirse ne ala ama en kötü ihtimalle 2020'ye kadar beklemek zorundayız. Şu piyasanın getirdiklerini gördükten sonra öyle kolayca bırakıp gitmek olmaz  Undecided
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Ne olacaksa olsun gerçekten artık sabır falan kalmadı ya %70-%90 zarar arası gidip geliyoruz ya %50 direncini kırsam artık çıkmak için düşüneceğim ya ne hallere geldik böyle ama umudum var yıl sonu güzel olabilir
member
Activity: 462
Kısaca son ayı sezonu zamanları demek istiyorsunuz yani. Boğa bence bugünde gelebilir 5 yıl sonrada şuan için herşey belirsiz tek bir gerçek var aşırı düştü marketcam geçen şubattan bu yana
full member
Activity: 630
Merit: 102
Sabırsızları eledi artık kalan tek tükleri ayıklıyor bence Smiley aslında bir yandan sevinirken bir yandan üzülüyorum. Projeler kendilerini geliştiriyor ve ona rağmen aynı seviyede kalıyorlar. Olası bir boğada sağlam çıkış yakalanacağı belli.
Üzüldüğüm nokta ise cahilliğime geldi boşta btc bırakmadım ve şuan 1 tane coinim girdiğim fiyatın %50 civarı altında bir diğeri %80 kadar altında. Ha olası bir boğada en kötü ihtimal sermayemi geri kazanırım o sorun değil.
Bunlar dışında DIW, ARAW gibi imza kampanyalarından aldıklarımı bekletiyorum. GEMERA'ya yeni katıldım sayılır bakalım o neler olacak.
full member
Activity: 728
Merit: 151
keşke şu tahminlerinizi yazarken dayanak noktanızı da belirtseniz. tarih tekerrür eder mantığı ile yaklaşmak komik . o zaman ben de 2 gün içinde btc nin 100.000 $ olmasını bekliyorum hadi bakalım  Grin Grin
member
Activity: 546
hocam sabırsızları eleme yani bitcoine ne oluyor ne güzel 5800'de tutunuyordu neden bu kadar aşağıya sarktı. böyle bir cümle o sabırsızlarda henüz yok. yani benim beklediğim eğer yaparlar ise 5800 doların 1000-2000 dolar altına doğru satışlar. param eriyor diyenleri zararına sattırmaya zorlamak. istedikleri hacimi yine alamazlar ise tekrar orada yükselecek imajı verip, tekrar aşağıya salmak.

balinalar ucuza çok sayıda bitcoin almak ister. onlar için maliyetin dip fiyatı ne bilmiyoruz.
newbie
Activity: 102
Merit: 0
2018 başındaki gibi bir boğa hareketi olmasada 1-2 ay içerisinde yukarı yönlü bir hareket görüp daha sonra yeniden düşüş bekliyorum.Bir önceki Ath leri daha sonraki boğada görüp geçeceğini düşünüyorum , ona göre pozisyon alıcam ben.
member
Activity: 633
Merit: 15
Genel öngörü 2020 yılını işaret ediyor ama yine de ufak bir boğa yaşayabiliriz.

member
Activity: 462
Merit: 42
arkadaşlar yeni yıla girişte 2019 da çok daha güzel şeyler olacağını düşünüyorum, artık para bu tarafa doğru kayacak gibi hadi bakalım bekleyelim, sizler ne düşünüyorsunuz. teşekkürler.
Pages:
Jump to: