Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 298. (Read 3485549 times)

legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
November 07, 2015, 02:39:35 AM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry

Ну чому я коли є час заходжу сюди, тільки зараз практично нічого не пишу, зайнявся своїм форум про криптовалюту в Україні, скоро я його тут презентую  Smiley

Це здорово, цікаво було б подивитись, ти один чи є команда, що буде займатися, якщо потрібна допомога звертайся  Roll Eyes

Був би дуже вдячний, проте в мене немає, що запропонувати у відповідь, тому що це сам розумієш не комерційний проект і розташований на безкоштовному хостінгу, проте якщо забажаєш, я зкинув у повідомлення адресу форуму



Та зрозуміло, чого тут не зрозуміти  Grin, зараз подивлюся, що у тебе за хфорум такий, може щось пораджу.
Доречі є декіль безкоштовних роздач криптовалют, я тобі зкину якщо забажаєш у повідомлення  Wink 

а що за роздачі можно мені також скинути у повідомлення?

так звісно, чому ні, написав тобі у повідомлення, що, де, коли, так би мовити, користуйся на здоров`я
newbie
Activity: 57
Merit: 0
November 02, 2015, 04:00:30 AM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry

Ну чому я коли є час заходжу сюди, тільки зараз практично нічого не пишу, зайнявся своїм форум про криптовалюту в Україні, скоро я його тут презентую  Smiley

Це здорово, цікаво було б подивитись, ти один чи є команда, що буде займатися, якщо потрібна допомога звертайся  Roll Eyes

Був би дуже вдячний, проте в мене немає, що запропонувати у відповідь, тому що це сам розумієш не комерційний проект і розташований на безкоштовному хостінгу, проте якщо забажаєш, я зкинув у повідомлення адресу форуму



Та зрозуміло, чого тут не зрозуміти  Grin, зараз подивлюся, що у тебе за хфорум такий, може щось пораджу.
Доречі є декіль безкоштовних роздач криптовалют, я тобі зкину якщо забажаєш у повідомлення  Wink 

а що за роздачі можно мені також скинути у повідомлення?
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
October 29, 2015, 04:10:28 PM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry

Ну чому я коли є час заходжу сюди, тільки зараз практично нічого не пишу, зайнявся своїм форум про криптовалюту в Україні, скоро я його тут презентую  Smiley

Це здорово, цікаво було б подивитись, ти один чи є команда, що буде займатися, якщо потрібна допомога звертайся  Roll Eyes

Був би дуже вдячний, проте в мене немає, що запропонувати у відповідь, тому що це сам розумієш не комерційний проект і розташований на безкоштовному хостінгу, проте якщо забажаєш, я зкинув у повідомлення адресу форуму

Та зрозуміло, чого тут не зрозуміти  Grin, зараз подивлюся, що у тебе за хфорум такий, може щось пораджу.
Доречі є декіль безкоштовних роздач криптовалют, я тобі зкину якщо забажаєш у повідомлення  Wink 
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
October 29, 2015, 06:51:29 AM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry

Ну чому я коли є час заходжу сюди, тільки зараз практично нічого не пишу, зайнявся своїм форум про криптовалюту в Україні, скоро я його тут презентую  Smiley

Це здорово, цікаво було б подивитись, ти один чи є команда, що буде займатися, якщо потрібна допомога звертайся  Roll Eyes

Був би дуже вдячний, проте в мене немає, що запропонувати у відповідь, тому що це сам розумієш не комерційний проект і розташований на безкоштовному хостінгу, проте якщо забажаєш, я зкинув у повідомлення адресу форуму
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
October 28, 2015, 04:07:02 AM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry

Ну чому я коли є час заходжу сюди, тільки зараз практично нічого не пишу, зайнявся своїм форум про криптовалюту в Україні, скоро я його тут презентую  Smiley

Це здорово, цікаво було б подивитись, ти один чи є команда, що буде займатися, якщо потрібна допомога звертайся  Roll Eyes
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
October 27, 2015, 01:16:50 PM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry

Ну чому я коли є час заходжу сюди, тільки зараз практично нічого не пишу, зайнявся своїм форум про криптовалюту в Україні, скоро я його тут презентую  Smiley
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
October 20, 2015, 03:06:05 AM
Щось сюди вже давно ніхто не заходив і не писав, мабуть біткойн спільнота в Україні вся зникла, це прикро  Cry
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
October 03, 2015, 01:56:20 AM
Мабуть ніяк для мене і для тебе, а взагалі нехай займаються, справа корисна, а там дивишся і буде світло у кінці тунелю для біткоіна
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
September 30, 2015, 09:00:40 AM
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
September 25, 2015, 05:01:20 PM
Михайло Чобанян очолить український центр дослідження і розвитку технологій блокчейн

Bitcoin Foundation України спільно з американською компанією Innovecs відкрили перший в країні центр дослідження та розвитку технології блокчейн. Очолити центр запросили експерта в області кріптотехногогій, творця BFU і агентства КУНА Михайла Чобаняна.

Таким чином, Innovecs буде розробляти нові і інтегрувати існуючі фінансово-технологічні рішення і сервіси на базі Blockchain для глобальних клієнтів. Відзначимо, що за даними Bitcoin Foundation Україна, Україна Входить в топ-10 країн у світі за кількістю користувачів всесвітньої мережі Bitcoin-.
Чобанян розповів, що технологічні рішення допоможуть фінансовому сектору і державному апарату стати «здоровіше» і ефективніше:
    «Замінюючи людський фактор технологією, ми виключаємо вплив з боку третіх осіб, забезпечуючи абсолютну прозорість і безпека даних», - зазначив він.

Генеральний директор і співзасновник Innovecs Алекс Луцький висловив упевненість в тому, що галузева експертиза Михайла Чобаняна і технологічна, яку надаватимуть фахівці Innovecs, «в сумі дадуть відмінні результати».
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
September 25, 2015, 05:01:04 PM
I recently heard that there are over 10k bitcoin terminals all over Ukraine. To what extent is that true? Do Ukrainians use them? Is it easy to get bitcoin there?

https://btcu.biz/map

is not true, just payment terminals, where You can buy bitcoin as well as replenishment of the account on the phone
hero member
Activity: 700
Merit: 500
September 22, 2015, 09:33:27 PM
I recently heard that there are over 10k bitcoin terminals all over Ukraine. To what extent is that true? Do Ukrainians use them? Is it easy to get bitcoin there?

https://btcu.biz/map
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
September 19, 2015, 01:32:00 AM
А як дізнатися чи повністтю він синхронізований чи ні, просто я нуб у цій справі

В гаманці дивись нижня полоска жовтого кольору при наведенні на неї відображається скільки блоків завантажено

подивився пише якісь роки залишилось, це що, стільки триватиме синхронізація?

та ні що ти, взагалі все залежить від твого інтернет з`єднання і потужності комп`ютера, при середніх показниках десь пару діб буде йти синхронізація
newbie
Activity: 57
Merit: 0
September 19, 2015, 12:16:25 AM
А як дізнатися чи повністтю він синхронізований чи ні, просто я нуб у цій справі

В гаманці дивись нижня полоска жовтого кольору при наведенні на неї відображається скільки блоків завантажено

подивився пише якісь роки залишилось, це що, стільки триватиме синхронізація?
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
September 18, 2015, 08:22:06 AM
все, щось пішло не так і мене викинули з компанії підписок, негідники  Cry

а чому, що трапилось, яку причину вказали, вважаю що просто так би не виключили з компанії, правили у них не такі і жорсткі, як в інших компаніях

та нічого не вказали, на біржі пишуть там де цей уід, що неактивно, не знаєшь що це таке?

та звідки ж мені знати, запитай у технічній підтримці або у них є чат, там спробуй, може дадуть відповідь

та не хочу я з ними зв`язуватись, мабуть дійсно викинули з цієї компанії, мабуть за те що усі повідомлення я писав у роздіді off-top, ну і ладно бог з ними, є ще багато місьць де можно заробити

так подивився, а в тебе усі пости в офтопіку, ти хоча б чередував з іншими розділами і не одне слово писав
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
September 18, 2015, 06:21:00 AM
все, щось пішло не так і мене викинули з компанії підписок, негідники  Cry

а чому, що трапилось, яку причину вказали, вважаю що просто так би не виключили з компанії, правили у них не такі і жорсткі, як в інших компаніях

та нічого не вказали, на біржі пишуть там де цей уід, що неактивно, не знаєшь що це таке?

та звідки ж мені знати, запитай у технічній підтримці або у них є чат, там спробуй, може дадуть відповідь

та не хочу я з ними зв`язуватись, мабуть дійсно викинули з цієї компанії, мабуть за те що усі повідомлення я писав у роздіді off-top, ну і ладно бог з ними, є ще багато місьць де можно заробити
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
September 18, 2015, 05:34:15 AM
А як дізнатися чи повністтю він синхронізований чи ні, просто я нуб у цій справі

В гаманці дивись нижня полоска жовтого кольору при наведенні на неї відображається скільки блоків завантажено
newbie
Activity: 57
Merit: 0
September 18, 2015, 04:37:37 AM
А як дізнатися чи повністтю він синхронізований чи ні, просто я нуб у цій справі
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
September 18, 2015, 04:06:51 AM
Хлопці вибачайте що перериваю, але у мене питання, завантажив я біткоін гаманець, скопіював адресу, на цю адресу міні перечислили біткойни, проте пише, що на балансі по нулям, хоча той хто переводив каже, що вже все пройшло успішно та і я йому довіряю, що може бути?

а гаманець у тебе повністтю синхронізований?, тому що поки не пройде повністтю синхронізація ти можеш і не побачити останні транзакції
newbie
Activity: 57
Merit: 0
September 18, 2015, 03:58:08 AM
Хлопці вибачайте що перериваю, але у мене питання, завантажив я біткоін гаманець, скопіював адресу, на цю адресу міні перечислили біткойни, проте пише, що на балансі по нулям, хоча той хто переводив каже, що вже все пройшло успішно та і я йому довіряю, що може бути?
Jump to: