Pages:
Author

Topic: Vispilio'nun Tam Bağımsız 🔥 Merit Cafe'si 🔥 - page 58. (Read 38139 times)

full member
Activity: 448
Merit: 157
Merhabalar,

Açmış olduğum EQL Swap konusu ile ilgili konum. https://bitcointalksearch.org/topic/eql-token-swap-nasl-yaplr-5154655
legendary
Activity: 2128
Merit: 1656
Öncelikle şunu belirtmeliyim by rallier ve teramit'in açtıkları Merit başlıklarının Türk forumuna önemli bir momentum kazandırdığını düşünüyorum ve bugüne kadar foruma katkısı olup halen aktif olan arkadaşlarımıza ekstra bir motivasyon sağlamak için 3. Bağımsız Merit Başlığı'nı da ben açıyorum.

Burada kendinize veya başkalarına ait değerli bulduğunuz postlar'ı paylaşabilirsiniz, her hafta merit vermeye çalışacağım arkadaşlar.

Özellikle multi oyunlarına girmeyen ve bağımsız hareket eden, forumda özgün yazılarla değer yaratan üyeleri davet ediyorum.

Forumda halihazırda aktif olan fakat uzun zamandır merit alamadıklarını düşünen arkadaşlar da varsa eski yeni gözetimi yapmadan onlar da mesajlarını burada paylaşabilirler.

Türkçe bölümünde global forumdaki bazı tartışmaların da üzerine çıkan çok değerli yazarlar görüyorum, onları biraz motive ve teşvik edebilirsek kendi adıma çok memnun olurum.
Pages:
Jump to: