Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 13. (Read 30118 times)

member
Activity: 264
Merit: 12
November 10, 2017, 07:07:39 AM
ether fırlama vakası olacak gibime geliyor ama işleyişini bilmediğim halde güven algısı var bendede belkide sürekli görüyorum forumda ondan olabilir
full member
Activity: 238
Merit: 102
November 10, 2017, 06:04:42 AM
Bu güveni sağlamak, komüniteyi ayakta tutmak, işte bunlar zasıl zor olan şeyler zaten. Bunu yakalamış olan bir projenin yapması gereken tek bir şey kalıyor, o da zaten yapması gereken işi yapmak. Sonrasında başarı kaçınılmaz oluyor.

Tam olarak bu da güvenmek için başka bir argüman işte...
Hocam iyi güzel diyorsunuz da waves zaten yeteri kadar güveni kazandı. Bu güven kazanıldığı halde neden bi artış sağlamıyor bi kar ettirmedi bize. Ozaman proje sahipleri yapılması gereken işi iyi yapmıyor???
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
November 10, 2017, 05:39:12 AM
Bu güveni sağlamak, komüniteyi ayakta tutmak, işte bunlar zasıl zor olan şeyler zaten. Bunu yakalamış olan bir projenin yapması gereken tek bir şey kalıyor, o da zaten yapması gereken işi yapmak. Sonrasında başarı kaçınılmaz oluyor.

Tam olarak bu da güvenmek için başka bir argüman işte...
full member
Merit: 102
November 10, 2017, 05:23:34 AM
waves'e okadar güvendikki diğer altcoinleri unuttuk bunun takibinden. Elimizde bişey varmı deseniz oda yok. Neden bu kadar güvendiğimi anlamış değilim wavese. İlerde güel yerlerde olabilir fakat şimdilik hiç bişey yok!
member
Activity: 168
Merit: 24
November 10, 2017, 05:05:42 AM
Havuzlara(örn. nanopool.org), Waves Platformunun Chrome eklentisiyle kullandığımız wallettaki ETH adreslerini versek bir problem oluyor mu?
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
November 08, 2017, 04:11:28 AM
Waves Platformu 2 ay gibi bir süre önce girmiş olmama rağmen hala nasıl kullanılacağını çözmüş değilim. Kullanıyorum fakat tam olarak aktif değilim. Ayrıca coinler için withdraw kısmı kapalı ve hiç bir işlem yapamıyorum. Yukarıda bir postta yeni dex den bahsedilmiş ama sabır kalmadı artık. Bekleyip göreceğiz bakalım.

Dex ' in güncellenmesi bittikten sonra oldukça kullanışlı bir hale gelecek . Hepimiz onu bekliyoruz açıkcası .

Place your order on the Waves DEX and buy your first WAVES!

Bu ne demek. Ben waves coin alıp cüzdanda bekletsem mi daha karlı yoksa leasing yapsam mı daha karlı?

Waves cüzdanına çektikten sonra Leasing yapman gerekiyor . Leasing yapmazsan leasing özelliğinden token gelmeyecektir .
member
Activity: 140
Merit: 10
November 07, 2017, 07:18:52 PM
Waves Platformu 2 ay gibi bir süre önce girmiş olmama rağmen hala nasıl kullanılacağını çözmüş değilim. Kullanıyorum fakat tam olarak aktif değilim. Ayrıca coinler için withdraw kısmı kapalı ve hiç bir işlem yapamıyorum. Yukarıda bir postta yeni dex den bahsedilmiş ama sabır kalmadı artık. Bekleyip göreceğiz bakalım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
November 07, 2017, 06:53:55 PM
Bu ara platform kafayı yedi ya satışa 10 gün önce koyduğum coin satılmıyor işlem geçmişinde benim satışa koyduğum fiyatın 3-4 katından coin satıldı diye gözüküyor sayfayı yeniliyorum bu sefer hiçbir işlem geçmişi çıkmıyor.Güncelleme şans waves dexe  Smiley
member
Activity: 95
Merit: 10
November 07, 2017, 05:24:42 PM
Place your order on the Waves DEX and buy your first WAVES!

Bu ne demek. Ben waves coin alıp cüzdanda bekletsem mi daha karlı yoksa leasing yapsam mı daha karlı?
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
October 25, 2017, 05:24:49 PM
Yeni borsalara eklenmiş hayırlı olur mu bilmem ama hayırlı olsun diyelim belki iyi şeyler olur gelecekte.

Varan 1 borsa
https://cryptomate.co.uk/buy-waves/

Varan 2 borsa
https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.BTC-WAVES

Çok yakında poloya eklenecek diyerek büyük açıklamayı yapayım. Tabii ki şaka yapıyorum polo borsa değildir en iyi borsa waves dex sonra bittrex onda zaten ekli var.

Aslında en sonda vurguladığın gibi ve hatta Sasha'nın da vurguladığı gibi Waves'in genel olarak hiçbir merkezli borsaya ihtiyacı yok. Hatta ve hatta onlarda satışta oluyor olması, kendi kendilerine kurşun sıkmak gibi bir şey.

Doğru bu düşünceler işlem hacmi düşük bir coin için biraz fazla iddialı ama gerçekten waves roadmap'ine uygun gidebilirse, gelecekte rakipsiz olacaktır. Ondan sonra isteyen istediği borsaya alsın ya da almasın.

Kendi adıma bir coin dex'de varsa, ben oradan kullanmayı tercih ediyorum, yoksa mecburen diğer borsalara yöneliyorum. Sadece 2fa gelmesi bile Dex'in işlem hacmini olumlu yönde etkileyecektir.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
October 25, 2017, 03:17:56 PM
Yeni borsalara eklenmiş hayırlı olur mu bilmem ama hayırlı olsun diyelim belki iyi şeyler olur gelecekte.

Varan 1 borsa
https://cryptomate.co.uk/buy-waves/

Varan 2 borsa
https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.BTC-WAVES

Çok yakında poloya eklenecek diyerek büyük açıklamayı yapayım. Tabii ki şaka yapıyorum polo borsa değildir en iyi borsa waves dex sonra bittrex onda zaten ekli var.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
October 25, 2017, 03:13:43 PM
ne olacak bi 100 üstüne tekrar atsada rahatlasak 2 yıla keşke  100 dolar olsa ama zor gibi artık
hero member
October 25, 2017, 01:44:31 PM

computer crashed.
 How can I make waves with my '' waves '' wallet number and shuffle.
 No private key: (((

Open new membership and ask for support. Do not format the computer.
http://support.wavesplatform.com/
full member
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
October 25, 2017, 01:30:01 PM
her 3 ayda bi fiyatı yarıya düşüyor. eğer 30kları görürse kredi çekip wavese girecem. geri toparlayacaktır.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
October 25, 2017, 12:43:46 PM

computer crashed.
 How can I make waves with my '' waves '' wallet number and shuffle.
 No private key: (((
hero member
October 25, 2017, 09:06:51 AM
Şu anketi formu doldurur musunuz ne işe yarayacak bende bilmiyorum topluluğun ilgisini araştırıyorlar galiba ne zaman tanıştın hangi amaçlı kullanıyorsun gibi basit beş adet soru var sadece.

https://www.surveymonkey.com/r/TV9Y8F6
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
October 21, 2017, 06:54:08 AM
Waves go üzerinden leasingler bu aralar düştü mü bana mı öyle geliyor ? sanki eskisi kadar fazla dağıtım olmuyor gibi . Son 3 haftadır gelen WavesGo miktarı azaldı . Mrt azaldı .

Fazla getirisi olan bir leasing var mı tavsiye edebileceğiniz ?

o benımde dıkkatımı cektı. wnet e gecmeyı dusunuyorum.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
October 21, 2017, 05:57:00 AM
Waves go üzerinden leasingler bu aralar düştü mü bana mı öyle geliyor ? sanki eskisi kadar fazla dağıtım olmuyor gibi . Son 3 haftadır gelen WavesGo miktarı azaldı . Mrt azaldı .

Fazla getirisi olan bir leasing var mı tavsiye edebileceğiniz ?
jr. member
Activity: 101
Merit: 2
October 21, 2017, 05:39:57 AM

merhabalar

waves üzerinden kendime özel token oluşturdum ama borsaya girdiğimde ismini yazdığımda oluşturduğum token için sadece cüzdan kodu çıkıyor yani görselde örnek wavesgo 'da olduğu gibi başında isim gözükmüyor. sadece altta benzer tokenler için adres gösteriyor o kadar. Benimde diğer bazı tokenlerde olduğu gibi adres başında isim gözükmesi için nasıl bir işlem yapmam gerekiyor?
member
Activity: 434
Merit: 14
October 20, 2017, 01:52:58 AM
Hareketini iyi bildiğim al sat ile para kazandığım bir koin.
Pages:
Jump to: