Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 14. (Read 30118 times)

full member
Activity: 203
Merit: 101
October 18, 2017, 03:38:15 AM
Güncellemeye rağmen waves düşmüyor bu da başarı  Grin
member
Activity: 79
Merit: 10
October 18, 2017, 03:31:10 AM
Yeni ios güncellemesine dex eklenmiş. iyi oldu fakat fiyata anlık yansımamış.. neyse sıkıntı yok.  Im wait 2019 for waves  Grin
member
Activity: 64
October 17, 2017, 11:52:33 PM
waves ios güncellemesi yaptı ya backup wallet kısmında şifremi giriyorum private key is not found is keychain diye bir uyarı çıkıyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim.
sr. member
Activity: 266
Merit: 271
October 17, 2017, 06:04:29 PM
Waves'in potansiyelini görmeye başladık demek, faydalı olmuş elinize sağlık
full member
Activity: 616
Merit: 108
October 17, 2017, 04:17:09 PM
Wavese 2018 ilk çeyreğine kadar süre veriyorum sonra satacağım, başka bir coine yatırsak çok daha fazla kazandırmıştı. Aynı görüşüm Waves tabanlı ico lar içinde geçerli.
jr. member
Activity: 101
Merit: 2
October 17, 2017, 03:51:53 PM
merhaba beyler waves üzeirnden 2 milyarlık bir token oluşturmam gerekiyor ama Token Decimals ile  Re-issuable kısmının tam olarak işlevi nedir?
hero member
Activity: 700
Merit: 553
October 17, 2017, 08:48:03 AM
Arkadaşlar Bittrex hesabımdaki wavesları waves'ın kendi cüzdanına çekmek istiyorum. Ama waves dex'de withdrawal kapalı.. hangi yöntemle yapabilirim bu işlemi. (Ayrıca cüzdanımda hiç waves yok.)

waves cüzdanında yukarıda ortada adresin yazar, orayı kopyala, bitrextte witdrawal a o adresi yaz yolla Wink yeni dex ile biraz daha az komplike olacak bu işler az daha sabır.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
October 17, 2017, 08:40:03 AM
Arkadaşlar Bittrex hesabımdaki wavesları waves'ın kendi cüzdanına çekmek istiyorum. Ama waves dex'de withdrawal kapalı.. hangi yöntemle yapabilirim bu işlemi. (Ayrıca cüzdanımda hiç waves yok.)
jr. member
Activity: 80
Merit: 3
October 17, 2017, 07:37:12 AM
Konu güzel hazırlanmış.

Birçok kişi wavesten umutlu. 2017 son çeyreğiğnde ve 2018 yılında neler olacak hep birlikte göreceğiz.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
October 17, 2017, 06:49:21 AM
Waveste bayağı sorun olmaya başladı bakalım sorunları nasıl halledecekler bir yandan bittrexte delist olabilir haberleri çıkmaya başladı valla ortalık karışıyor

ortalığın karıştığı falan yok ya , dex gelir dertler biter problem yok, sorun falanda görmüyorum açıkçası, 2018 waves yılı olacak bence bekleyip hep birlikte göreceğiz.
full member
Activity: 672
Merit: 100
October 17, 2017, 05:27:26 AM
Faydalı bir konu olmuş kardeşim teşekkürler, Waves Türklerin konuşmayı çok sevdiği bir coin ama beklenilen değerinin altında sizce alım zamanı mıdır şuan?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
October 16, 2017, 09:10:07 AM
Gerçekten faydalı bir kaynak olmuş, çünkü potansiyeli var Waves'in, bunun sayesinde daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirler, teşekkürler.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
October 16, 2017, 09:07:37 AM
Waveste bayağı sorun olmaya başladı bakalım sorunları nasıl halledecekler bir yandan bittrexte delist olabilir haberleri çıkmaya başladı valla ortalık karışıyor
member
October 16, 2017, 05:02:10 AM
 Smiley
arkadaşlar selamlar, ben tavsiye ve araştırmalarımla  bayağı miktar waves aldım 1 yıl kadar beklemek istiyordum fakat twitterda ;https://twitter.com/bit_gossip/status/919669172254203904
bir hesapta üstteki floodda adam rusyanın icoları yasaklayacağını ve waves inde icolara platform oluşturan bir coin olarak bundan çok etkileneceğini ve değer kaybedeceğini, hatta batacağını vb ima etmiş, arkadaşlar sizden ricam bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilir mi? benim gibi sizde waves yatırımcısısınız bu tür haberler insanı korkutuyor hele ki ciddi bir yatırım yapmışsanız, eğer bu konuda bilgisi olan ve araştıran arkadaşlar varsa bilgisini paylaşırsa çok sevinirim tekrar çok teşekkürler..

Panik yapmayın arkadaşım şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor. Somut bir şeyler olursa burada paylaşılır zaten çıkmanız gerekirse çıkarsınız. Waves Rusya'dan çıkmış olabilir ama bu saatten sonra nasıl çökecek Waves? Binance çöktü mü Çin icoları yasaklayınca?
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
October 16, 2017, 04:37:21 AM
Waves için ben de çok ümitliydim ancak bir türlü beklenen artışı yapamadı ve bir süre önce zarar etmeden sattığım için de kendimi şanslı görüyorum. Daha da beter duruma geldi şuan. Bu saatten sonra patlama yapması zor gibi.
sr. member
Activity: 302
October 16, 2017, 02:30:40 AM
Sasha bugün primalbase'in ofis açılımındaydı . Açıklama yaptımı yada konuştumu bilmiyorum ancak yatırımcısı memnun değil gibi .
Ben onların sülalesini yedi ceddini seviyim ico'dan 3 btc'ye aldık şuan 0.7 galiba zaten sashanın vitaliğin gazıyla aldırdılar herkese
hero member
Activity: 629
Merit: 508
October 16, 2017, 12:47:17 AM
arkadaşlar selamlar, ben tavsiye ve araştırmalarımla  bayağı miktar waves aldım 1 yıl kadar beklemek istiyordum fakat twitterda ;https://twitter.com/bit_gossip/status/919669172254203904
bir hesapta üstteki floodda adam rusyanın icoları yasaklayacağını ve waves inde icolara platform oluşturan bir coin olarak bundan çok etkileneceğini ve değer kaybedeceğini, hatta batacağını vb ima etmiş, arkadaşlar sizden ricam bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilir mi? benim gibi sizde waves yatırımcısısınız bu tür haberler insanı korkutuyor hele ki ciddi bir yatırım yapmışsanız, eğer bu konuda bilgisi olan ve araştıran arkadaşlar varsa bilgisini paylaşırsa çok sevinirim tekrar çok teşekkürler..

Rusyadan, kriptopara için sene sonundan önce yasal düzenleme yapacaklarını söylediler sadece. Zaten putin kriptopara konusunda olumlu bakıyor okuduklarıma göre kaldıralım yok edelim gibi bir mantık yok zaten öyle olsa vitalik buterin ile görüşüp medyaya poz vermezdi, sadece kara para aklama ve vergilendirilmesi konusunda düzenleme yapacaklar gibi gözüküyor. Waves zaten baştan beri bu konularda yasal altyapıyı oluşturmaya çalışıyor. Deloitte firmasıyla yaptığı partnerliğin konusu da tamda bu zaten. Yarım yumalak 2 satır yazı okuyan twitter hesabı açınca kendisini en iyisini bi ben bilirimci kriptopara uzmanı ilan ediyor ya hasta oluyorum. Rusya veya başka bi ülke regülasyon yapsın bundan en fazla fayda sağlayan waves olur. Çünkü zaten adamlar bunun altyapısını hazırlıyor şuan. Gerçekten takip eden birisinin bunları zaten çok rahat bilmesi gerekirdi.

Zaten bir de genel çoğunlukta bu huy olmuş piyasa yükselirken uçacak kaçacak lafları, duserkende batacak satın kaçın scam olacak. Hep aynı hikaye ama bu kafayla gidenlerde kazanamaz. Kişi kendisine yatırımcı diyorsa takipte kalıp olumsuz gelişme olmadığı sürece sabırla beklemeyi öğrenmeli. Herşey fiyata yansır er ya da geç.
sr. member
Activity: 560
October 15, 2017, 10:07:08 PM

Panik yapmayın arkadaşım şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor. Somut bir şeyler olursa burada paylaşılır zaten çıkmanız gerekirse çıkarsınız. Waves Rusya'dan çıkmış olabilir ama bu saatten sonra nasıl çökecek Waves? Binance çöktü mü Çin icoları yasaklayınca?
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
October 15, 2017, 06:24:03 PM
Waves tabanlı icoların hepsinin sonu hüsran oldu maalesef içlerinden en azından bir kaçı başarılı olabilseydi onları örnek gösterip umutlanırdık.Hacmi çok düşük dex'in bunun düzelmesi gerekiyor bir an önce.
member
October 15, 2017, 05:51:04 PM
Pages:
Jump to: