Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 9. (Read 30118 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 250
December 02, 2017, 10:53:13 AM
Waves bence şuan günlük alım satım için güzel bir coin gelecekte de güzel yükseliş sağlayacak bir coin olduğunu 10 dolara kadar ulaşacağını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
December 02, 2017, 09:13:48 AM
waves kendi gatewaylerine ağırlık verirse insanlar buna yönelmek zorunda kalacaklar. yakın zamanda digilira adı altında tl gatewayide eklenirse tadından yenmeyecek.

şu an ben koinim kullanıyorum. bitcoin için buraya para yatırdım.

bitcoini bir yere çekmek için 0.001btc
litecoin çekim için 0.015 ltc ücret alıyor.

şu an coinmarketcap üzerinde  btc 11223 dolar, koinim üzerinden 11667 dolar.

koinim üzerinden gidelim 11667 * 0.001 = 11.667 dolar sadece gönderme ücreti

bu demek ki ya sadece bitcoin alırken bunu bir yere gönderirken -12 dolardan başlıyorum. aldığımı başka bir yere taşımamam lazım o zaman. 12 dolar * 3,92 = 47 tl sadece çekim ücreti.

ltc yi düşünürsek anlık koinim fiyatı 408 tl *0,015 = 6 tl gönderim ücreti

zaman geçtikce bu iki para birimi arttıkça gönderme ücretleri artacağından insanlar kolay transfer için başka koinlere kayacak.
wavesteki işlem ücreti 0.003 wawes * 7 dolar diyelim= 0.021 dolar sadece gönderme ücreti.
bittrexten waves gönderirken gönderme ücreti 0.1 waves * 7 dolar= 0.7 dolar
koinim üzerinden bakarsan 12 dolar bitcoin ücreti

söylemek istediğim yine bitcoin üzerinden işlem yapacak insanlar ama bunları bir yerden başka yere atarken, hızlı, ucuz ve gözden çıkarılabilir dönüştürme tutarına sahip coinlere kayacak. buna en uygun waves şu an.

bu sebepten waves eth olur, olmaz bilmiyorum. 1-2 sene sonra bu coinden bir yükselme potansiyeli var. almadığımıza pişman olmayalım.

member
Activity: 406
Merit: 10
November 27, 2017, 03:22:53 PM
Yeni arayüzde beklenen etkiyi yapmazsa, elinde tutanlar ne kadar beklemeyi düşünüyor.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
November 27, 2017, 01:36:05 PM
Koin olarak waves güzel bir koin ama waves platformun arayüzü çok soğuk. Bu arayüzle devam ederse fazla rağbet görmez.
bildiğim kadarıyla yeni arayüz şu aralar test ediliyor. 20 aralıkta çıkması bekleniyordu aslında. niye çıkmadı bilmiyorum. yakında yeni arayüzü görürüz.
member
Activity: 434
Merit: 14
November 27, 2017, 01:34:44 PM
Koin olarak waves güzel bir koin ama waves platformun arayüzü çok soğuk. Bu arayüzle devam ederse fazla rağbet görmez.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
November 26, 2017, 04:36:52 PM
dexte bazı tokenlarda sağlam hacimler var, bu mercury gibi diğer tokenlarda diğer exchangelere girerse alır yürür.

bazen hacimsizlik yüzünden alış-satış arasında baya fark oluyor. iyi seçenekler çıkabiliyor fırsat konusunda.

tokenomicayı bekliyoruz, bu kullanılan tokenların legal düzleme oturması sağlayacak ve böylelikle hacim artacak.
member
Activity: 213
Merit: 11
November 26, 2017, 12:41:33 PM
Valla hem proje iyi , hem de destek veren var. Dex'te işlem hacmi olsa eminim millet atlayacak. Ondan da önemlisi aracı maliyetinin düşecek olması herkezin işine gelir. Umarım bekleme sadece sağlamcılıktandır..
full member
Activity: 1400
Merit: 161
November 25, 2017, 03:26:55 PM
Ara ara borsa hacimlerini kontrol ediyorum coinmarketten. Şu haliyle iyi bir hacim beklemiyoruz zaten de bu kadarda kötü olmaması lazım Bancor borsasının bile altında hacmi.
daha adam gibi çalışmıyor ki hocam. ticaret yapılacak tokenleride yok daha. yeni arayüz ve smart kontrat sonrası bu hacimlere ve fiyata bakıp ne kaçırdık be diyeceksiniz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
November 25, 2017, 03:18:15 PM
Ara ara borsa hacimlerini kontrol ediyorum coinmarketten. Şu haliyle iyi bir hacim beklemiyoruz zaten de bu kadarda kötü olmaması lazım Bancor borsasının bile altında hacmi.
newbie
Activity: 89
Merit: 0
November 25, 2017, 03:10:47 PM
waves ne yazıkki balinaların eline kalmış durumda proje roadmap iyi ama ne yazıkki bitcoin karşısında şuan için şansı yok bu forklar vesaire ile bitcoine artan talep arttıkca dolar bakımından olmasada btc bakımından para eriycektir 2018 e kadar btc durulana kadar bitcoinde kalmayı düşünüyorum.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
November 25, 2017, 03:03:33 PM
Dolar bazında güzel gidiyor waves enseleri karartmaya gerek yok. Grin Sasha üzerinde çalışmaya devam ettiği sürece Waves'in değeri artacaktır diye düşünüyorum.Umarım waves bir an önce bitcoin karşısında da değer kazanmaya başlar.
member
Activity: 63
Life is life
November 25, 2017, 02:59:23 PM
Valla konuşuyoruz da testler başladı gibisinden haber var mı, ona bakmak lazım. Daha önceden de 10 ekim deniyordu hiçbişey olmadı, bugün sasha'dan veya waves'ten twitter vesaire paylaşılan bir haber var mı?

Testler başladı beta versiyon testi kapalı olarak yürütülüyor. Bildiğim kadarıyla en hızlı coin olacak test sonuçlarına göre. Çok zamandır bekleyen yatırımcıların biraz daha sabretmesi gerekiyor sadece.

Hocam bu bilgiye nereden ulaştınız?

Aynen bende merak ettim nasıl en hızlı coin olduğu kanısına vardınız eğer öyle olursa süper bir şeyde bizde görebilir miyiz testlere katılabilir miyiz acaba biliyorsan söylersen sevinirim

Test için başvurular bitti. Telegram ve twitterdan duyuruları yapılmıştı. Sınırlı sayıda alım yaptılar bildiğim kadarıyla testleri halen sürüyor.

Son 300$ param kaldı diyorsun ki onu da at waves e 😄
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
November 25, 2017, 08:04:03 AM
Valla konuşuyoruz da testler başladı gibisinden haber var mı, ona bakmak lazım. Daha önceden de 10 ekim deniyordu hiçbişey olmadı, bugün sasha'dan veya waves'ten twitter vesaire paylaşılan bir haber var mı?

Testler başladı beta versiyon testi kapalı olarak yürütülüyor. Bildiğim kadarıyla en hızlı coin olacak test sonuçlarına göre. Çok zamandır bekleyen yatırımcıların biraz daha sabretmesi gerekiyor sadece.

Aynen bende merak ettim nasıl en hızlı coin olduğu kanısına vardınız eğer öyle olursa süper bir şeyde bizde görebilir miyiz testlere katılabilir miyiz acaba biliyorsan söylersen sevinirim

Test için başvurular bitti. Telegram ve twitterdan duyuruları yapılmıştı. Sınırlı sayıda alım yaptılar bildiğim kadarıyla testleri halen sürüyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
November 25, 2017, 07:39:25 AM

member
Activity: 63
Life is life
November 25, 2017, 06:17:14 AM

full member
Activity: 350
Merit: 100
November 24, 2017, 10:13:02 AM

full member
Activity: 588
Merit: 125
November 20, 2017, 11:57:18 AM
yeni ara yüzü bekliyoruz bilgisayarın başında artık yenilikler gelsin waveste inşallah sağlam bir şeyler çıkarırlar ortaya
full member
Activity: 378
Merit: 102
November 20, 2017, 11:40:45 AM
full member
Activity: 770
Merit: 103
November 20, 2017, 09:41:19 AM
en sonunda testler deneme aşamasına geldi desenenize . eğer bir hareket olacaksa 1 ay içinde kendini belli edecektir. en azından iyi yada kötü sinyal verecektir. çok bekledim daha fazla beklermiyim bilemiyorum Smiley
Umarım yüzümüzü kara çıkarmazda beklediğimize değer
newbie
Activity: 6
Merit: 0
November 20, 2017, 09:02:57 AM
teşekkürler sayenizde azda olsa waves 64200 den alım talimatı verdim düşerse waves alacağız

stellar lumens arıyordum onuda buldum bu borsada

birikimleri buraya aktaracağım yavaş yavaş
Pages:
Jump to: