Pages:
Author

Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey - page 12. (Read 30118 times)

member
Activity: 532
Merit: 14
November 15, 2017, 01:18:28 PM
Arkadaşlar sizce şu anda waves almak ne kadar mantıklı 1 ay gibi bir vade için? Görüşleriniz nelerdir?
Kısa vade için kimse bir şey diyemez hocam. Ama uzun vadede zarar ettireceğini düşünmüyorum. Gelişmekte olan bi proje.

Ben de bugün "bir miktar" alıp hodl pozisyonunda beklemeye karar verdim, uzun vade düşünüyorum. Ayrıca wavesgo.com, wavesdrop.com gibi bedava waves veren siteler belirli bir waves miktarına ulaşınca değil, hemen o an sana waves gönderimi yapıyorlar. cüzdanına bedava coin göndermek için freebitco.in'de olduğu gibi yüzyıllarca roll yapıp beklemene gerek yok Grin
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
November 14, 2017, 11:29:40 AM
En güvendiğim coinlerdendir waves. 1,5$ dan alım yapmıştım 10$ söylentilerine güvendik hala beklemedeyiz çok uzun sürmez gibi 10 olması
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
November 14, 2017, 11:26:33 AM
Waves Dex ' in gelmesinden sonra kendi holderlarına dağıttığı assest tokenleri de oldukça revaçta olacak bana göre . Mutlaka değerlendirilmeli . Şu an için alımları uygun fiyatlarda . Parça parça toparlamak lazım tren kalkmadan .
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
November 14, 2017, 09:27:26 AM
waves ile ilgili daha detaylı teknik döküman gerekli, nasıl ulaşabilirim, yardım edebilecek olan var mı?
member
Activity: 490
Merit: 10
November 14, 2017, 05:23:53 AM
Arkadaşlar sizce şu anda waves almak ne kadar mantıklı 1 ay gibi bir vade için? Görüşleriniz nelerdir?
Kısa vade için kimse bir şey diyemez hocam. Ama uzun vadede zarar ettireceğini düşünmüyorum. Gelişmekte olan bi proje.

Yılbaşına kadar tutacağım şekilde biraz ayırsam iyi olacak . 20'sindeki gelişmeye kadar bir düşüş yakalarsam almak en mantıklısı sanırım Smiley teşekkür ederim yanıtınız için
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
November 14, 2017, 05:17:24 AM
member
Activity: 490
November 14, 2017, 04:54:43 AM
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
November 13, 2017, 08:37:23 PM
Waves daha önceden patlama yapmamış, düşüş yaşamış olabilir. Şuan tüm altcoin piyasası kötü buna aldırış etmemek lazım. Altcoin piyasası hareketlenince waves de yükselişe geçecek. En hızlı yükselen altlardan biri olacaktır benim tahminime göre.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
November 11, 2017, 10:17:33 AM
Waves olacak arkadaşlar bekleyelim smart contract falan gelecek daha şu an emeklemeyi  bırak yeni doğan bir proje bu yüzden acele etmeyelim
hero member
Activity: 896
Merit: 519
November 11, 2017, 10:17:25 AM
Havuzlara(örn. nanopool.org), Waves Platformunun Chrome eklentisiyle kullandığımız wallettaki ETH adreslerini versek bir problem oluyor mu?

Evet problem çıkabilir geri iade gibi bir şey olursa da sorun oluşturacaktır. Geç gelme problemi var şu sıralar bence en iyisi hiç riske girmeden kendi ethereum cüzdan adresini ver biriktirdikten sonra istediğin zaman dex'e gönderir harcamanı yaparsın.

Teşekkür ederim cevap için. Son bir soru.

ETH hesaptan ETH hesaba transfer yapınca (waves üzerinden), anladığım kadarıyla 0.001 waves komisyon alınacak. Bunun dışında 1%'lik miner komisyon da kesilecek mi? Harici başka kesinti var mı? Teşekkürler.

Önemli değil istediğin kadar soru sorabilirsin yardımcı olurum bildiğim kadarıyla.
Ether dex içinde asset olarak tanımlıdır token'de diyebiliriz. Token'leri transfer ederken yani gönderirken ve alırken waves adreslerini kullanıyoruz. Token geldiğinde waves adresimize gelmiş oluyor. Gönderim yaparken örneğin ether adresi vererek göndermeyi denersen başarılı olamazsın. Dex içinde kullanımı bu şekilde biliyorsundur yine de açıklayayım, kafa karıştırıcı bir olay oluyor yeni girenler açıcından. İşlemler sırasında işlem ücretlerinin tamamı görünüyor yani ek masraf alınmıyor.   
member
Activity: 140
November 11, 2017, 09:45:17 AM
waves hesabım uzun süredir aktif. Fakat bir türlü kullanımını çözemedim. Ayrıca katıldıgım airdroplardan da hiç token gelmedi hesabıma.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
November 11, 2017, 05:23:40 AM
Wavesi zamanında bol miktarda almıştım çok da umutluydum fakat zarar ettim ve bozdurduktan sonra bir daha wavese bulaşmayacağım diyordum. Ama bağımlılık yaptı bende kendimi waves ile ilgili konulara bakmaktan alıkoyamıyorum. Son zamanlarda da baya ümitli olan insan var wavesten. Alsam mı diye düşünmüyor değilim.
member
Activity: 168
Merit: 24
November 11, 2017, 02:09:38 AM
Havuzlara(örn. nanopool.org), Waves Platformunun Chrome eklentisiyle kullandığımız wallettaki ETH adreslerini versek bir problem oluyor mu?

Evet problem çıkabilir geri iade gibi bir şey olursa da sorun oluşturacaktır. Geç gelme problemi var şu sıralar bence en iyisi hiç riske girmeden kendi ethereum cüzdan adresini ver biriktirdikten sonra istediğin zaman dex'e gönderir harcamanı yaparsın.

Teşekkür ederim cevap için. Son bir soru.

ETH hesaptan ETH hesaba transfer yapınca (waves üzerinden), anladığım kadarıyla 0.001 waves komisyon alınacak. Bunun dışında 1%'lik miner komisyon da kesilecek mi? Harici başka kesinti var mı? Teşekkürler.
member
Activity: 532
Merit: 14
November 10, 2017, 06:04:42 PM
Waves'i bir arkadaşım kullanmaya başlamıştı, fakat çok karışık demişti. Ben de o yüzden hiç bulaşmadım, taa ki şu konuya girene dek Cheesy Güzel paylaşım olmuş, gerçekten "Waves Platform Hakkında Her Şey" olmuş, eline sağlık. Hepsini okumaya çalışacağım, burada baya bir fırsat olabilir.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
November 10, 2017, 12:51:43 PM
20 Kasım'da NG'ye geçeceğiz ve çok hızlanacak diyorlar. E zaten Bitshares bu hızlara sahip ama dip yapmış durumda.

NG için bir tarih belirtilmedi arayüz güncellemesi olacak 20 Kasım'da. Büyük ihtimal NG 20 Kasım'dan önce gelmiş olur mainnet'e.

Bitshares kullandınız mı hiç hocam? Ben bitshares'te TL gateway açılınca bir bakayım dedim iğrenç bir arayüzü var ve bilgisayarım saçma bi şekilde kilitlendi bi kaç kere daha denedim yine aynı durum. Eminim bu olayı ben yaşadıysam, çoğu kişide yaşamıştır ve bu gibi sebeplerle kullanmıyordur, mevzu işlem süresi falan değil yani. O yüzden dip yapmasının nedeni oldukça açık. Şu haliyle bile bitshares yerine waves'i kullanmayı seve seve tercih ederim.
member
Activity: 79
November 10, 2017, 12:14:14 PM
20 Kasım'da NG'ye geçeceğiz ve çok hızlanacak diyorlar. E zaten Bitshares bu hızlara sahip ama dip yapmış durumda.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
November 10, 2017, 12:09:59 PM

newbie
Activity: 78
Merit: 0
November 10, 2017, 11:50:29 AM
ether fırlama vakası olacak gibime geliyor ama işleyişini bilmediğim halde güven algısı var bendede belkide sürekli görüyorum forumda ondan olabilir

Herkesin beklentisi o yönde . Balinalar da fırsatı değerlendirip daha fazla toparlamak için sürekli müdahale ediyorlar . O yüzden fiyat direnci kırılmıyor benim düşünceme göre . Bir ethereum olacak ama zamana ihtiyacı var . Sağlam ve emin adımlarla ilerliyorlar .

katılıyorum gün yüzü görmeyeseciler bi rahat vermiyorki ilerlesin ama stres testide bitti gibi aktivasyona az kaldı güzel olacak herşey inşlh
hero member
Activity: 826
Merit: 502
November 10, 2017, 11:37:56 AM
ether fırlama vakası olacak gibime geliyor ama işleyişini bilmediğim halde güven algısı var bendede belkide sürekli görüyorum forumda ondan olabilir

Herkesin beklentisi o yönde . Balinalar da fırsatı değerlendirip daha fazla toparlamak için sürekli müdahale ediyorlar . O yüzden fiyat direnci kırılmıyor benim düşünceme göre . Bir ethereum olacak ama zamana ihtiyacı var . Sağlam ve emin adımlarla ilerliyorlar .
full member
Activity: 238
Merit: 105
November 10, 2017, 09:34:14 AM
Yakında TL ile al-sat işlemi yapabileceğimiz üzerine bir haber okumuştum. Türkiyeden alıp diğer borsalara yollamak için uygun ve iyi bir fırsat olabilir. Son dönemde Koinim üzerinden LTC alıp göndermeye başlamıştım. BTC feeleri ciddi yüksek kalıyordu.
Pages:
Jump to: