Pages:
Author

Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀 - page 3. (Read 4222 times)

member
Activity: 683
Merit: 16
WINk.org kazanç hesaplama | Antescan.live

WINk'de 720 dolar karşılığında 5.75M token sahibi oldum ardından 0.5M WIN'i 200 dolar karşılığında satın aldım. Yani toplamda 920 dolar vererek 6.25M WIN sahibi oldum.

Sermaye: 920 dolar
Şu anki ederi: 2625 dolar

WIN platformu gamblingden yaptığı kârı yatırımcıları ile paylaşıyor bunu daha önce bir çok gambling sitesi yaptı ve 2013'den beri aktif olan siteler var dolayısıyla güvenli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Günlük: 284 TRX | 6.25 dolar
Aylık: 8520 TRX | 187 dolar
Senelik: 103660 TRX | 2280 dolar

Bunun dışında, WIN Ağustos ayında 11 milyar tokeni WIN holderleri ile paylaşacağı gibi aynı zamanda her ay 1 milyar WIN'i de freeze eden kişilere vermeye devam edecek.

%9 + %9 (tahmini) %18 daha getirisi olacağını umuyorum yani ilk sene 470 dolar, toplamda 2750 dolar getirisi oluyor.

Bu yüzden, ileride platformun daha da büyüyeceğini umarak WIN 11 satoshi olmadığı sürece satış yapmama kararı almış bulunmaktayım.

Ben olayın gambling kısmıyla değil yatırım kısmıyla ilgileniyorum, Wink.org hakkında sorularınız olursa PM atabilirsiniz.

WIN'de passive income olduğu için satış yapmak bana da hiç mantıklı gelmiyor. Her şeyden önce satış sürecinde satın alan bir kişi ödediği miktarı çok kısa bir şekilde tokenlerini Wink.org üzerinde freeze ederek kazanabiliyor. Tabi bu yatırım yapılması gerektiği anlamına gelmiyor sadece eğer elimde WIN olsaydı satmak yerine pasif gelir elde etmeyi tercih ederdim. Şu an için 10.000.000 WIN'e ($3,858) sahip olan birisi tokenlerini site üzerinde freeze edip günlük ortalama 436 TRX ($9,6) kazanç sağlayabiliyor. Bunun dışında site üzerinde Tron ile bet oynayıp Dice, Live, Rake gibi tokenleri mine etme imkanı da sağlıyor. Bu tokenlerin ileride Tron'un merkezsiz borsası trx.market ve trontrade.io üzerinde listelenecek ve Tron karşılığında alınıp satılabilecek.

Eğer ortalama gelir hesabı yapmak isterseniz bu siteyi kullanabilirsiniz: Antescan.live

Bunun dışında, bir başka pasif gelir elde etme yöntemi ise Lending. Bunun WIN ile herhangi bir alakası yok sadece borsalara gidip Lending kısmından kullanıcılara faizi karşılığında borç para verebiliyorsunuz. Yakında Binance'ye de Lending işlemi geleceği geçen gün London'daki AMA'da açıklanmış ve bu Lending işlemi Ağustos ayı içerisinde gelecekmiş.

Hocam bu freeze etme olayı tam olarak nedir. Winkleri binance hesabında hold tutmam yeterli mi? Yada wink.org dan hesap falan açıp oraya mı gönderiyoruz? Kısa sürede istediğim yere gelmeyecek gibi duruyor bu token. En azından boş boş yatmasın cüzdanda.

wink.orgda yapabilirsin. Binance yakında başlatır freeze diye düşünüyorum. tron cüzdan açıp oraya transfer edip site üzerinden yapabilirsiniz freeze için az miktar tron bulunması lazım ayrıca. videolar var youtube onlara bakıp yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 12
Merit: 0

WINk'de 720 dolar karşılığında 5.75M token sahibi oldum ardından 0.5M WIN'i 200 dolar karşılığında satın aldım. Yani toplamda 920 dolar vererek 6.25M WIN sahibi oldum.

WIN platformu gamblingden yaptığı kârı yatırımcıları ile paylaşıyor bunu daha önce bir çok gambling sitesi yaptı ve 2013'den beri aktif olan siteler var dolayısıyla güvenli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Bunun dışında, WIN Ağustos ayında 11 milyar tokeni WIN holderleri ile paylaşacağı gibi aynı zamanda her ay 1 milyar WIN'i de freeze eden kişilere vermeye devam edecek.

%9 + %9 (tahmini) %18 daha getirisi olacağını umuyorum yani ilk sene 470 dolar, toplamda 2750 dolar getirisi oluyor.

Bu yüzden, ileride platformun daha da büyüyeceğini umarak WIN 11 satoshi olmadığı sürece satış yapmama kararı almış bulunmaktayım.

Ben olayın gambling kısmıyla değil yatırım kısmıyla ilgileniyorum, Wink.org hakkında sorularınız olursa PM atabilirsiniz.

WIN'de passive income olduğu için satış yapmak bana da hiç mantıklı gelmiyor. Her şeyden önce satış sürecinde satın alan bir kişi ödediği miktarı çok kısa bir şekilde tokenlerini Wink.org üzerinde freeze ederek kazanabiliyor. Tabi bu yatırım yapılması gerektiği anlamına gelmiyor sadece eğer elimde WIN olsaydı satmak yerine pasif gelir elde etmeyi tercih ederdim. Şu an için 10.000.000 WIN'e ($3,858) sahip olan birisi tokenlerini site üzerinde freeze edip günlük ortalama 436 TRX ($9,6) kazanç sağlayabiliyor. Bunun dışında site üzerinde Tron ile bet oynayıp Dice, Live, Rake gibi tokenleri mine etme imkanı da sağlıyor. Bu tokenlerin ileride Tron'un merkezsiz borsası trx.market ve trontrade.io üzerinde listelenecek ve Tron karşılığında alınıp satılabilecek.

Eğer ortalama gelir hesabı yapmak isterseniz bu siteyi kullanabilirsiniz: Antescan.live

Bunun dışında, bir başka pasif gelir elde etme yöntemi ise Lending. Bunun WIN ile herhangi bir alakası yok sadece borsalara gidip Lending kısmından kullanıcılara faizi karşılığında borç para verebiliyorsunuz. Yakında Binance'ye de Lending işlemi geleceği geçen gün London'daki AMA'da açıklanmış ve bu Lending işlemi Ağustos ayı içerisinde gelecekmiş.

Hocam bu freeze etme olayı tam olarak nedir. Winkleri binance hesabında hold tutmam yeterli mi? Yada wink.org dan hesap falan açıp oraya mı gönderiyoruz? Kısa sürede istediğim yere gelmeyecek gibi duruyor bu token. En azından boş boş yatmasın cüzdanda.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
onca emir arasindan satma sansi bile yok

Hocam bu tarz coinlerde emirleri usdt cinsinden girmekte fayda var. BTC cinsinden sıra bekleyenler işin fantazisini yaşıyor gibi. 10-20 milyarlık token var sırada bekleyen.

haklisin. simdi binance borsasinda USDT ve USDC var... aslinda biyik sakal... ama belki burada biyik veya sakali özellikle ve güzel bir nedenle tavsiye eden olur?
USDT'yi baska borsalara da gönderebiliyorum diye biliyorum (su ana kadar tek bir USDT vs. gibi stabille isim olmadi) Smiley ama USDT'yi paribu'ya gönderip cekim yapamiyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
usdt-bnb+btc paritelerinde 7 satoshiye kadar 8 milyon dolarlık alım yapılırsa piyasa değeri yaklaşık 2x (150m dolar civarı) yapıyor ki o 8 milyon doların da bir kısmı kendi ellerinde ve fiyatı baskılamak için kullanıyorlar. Yani ortalama 5-6 milyon dolarla 2x'ten kaktırabilirler. BNB pyasasında işlem hacminde 1. sırada, usdt'de hacim gayet iyi, win/btc batırıyor ortalığı...sanki atak yapacak da fırsat kolluyorlar gibi...haydi oğlum yürü bee Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 630

full member
Activity: 980
Merit: 207
Sık düşülen bir hata bu. Piyasada biraz özgüven oluşmaya başladığında insanların aklına ilk gelen filir bu. Bankalarda tam o sırada kolay kredi mesajı gönderiyor. Malesef benimde aklıma arada bir gelen bir fikir bu ve korkutucu sonuçları olacağını bildiğimden zincirliyorum kendimi.

En son bnb 36 dolardayken, ieo için bir miktar eksiğimi tamamlamak için, ay sonunada kredi kartına ödemem gereken parayı yatırmıştım. Elrond'da idi tam hatırlamıyorum. Ne yazık ki bir daha geri çekemedim Cheesy Tekrar o fiyatlara geldi ama ben bozmadım. O açığı farklı bir yerden kapattım sonra. Benimki büyük bir mebla değildi ama es kaza büyük kredi çekmiş olsam büyük zarar ederdim.

Trade yaparken asla kredili vadeli işlem yapmamalı insan. Özellikle coin piyasasında.

Kredi bokunu gecen yil Ağustos ayında bende yedim 10 bin TL çekip yatırım yaptım güya boğa gelecekti 1-2 aya kadar hala gelmedi o boğa. Beni zorlamadi ama o zaman gaza gelip fazla alsam hapi yutardim. Paran varsa yatırım yap bekle. Yoksa elinde olan ile yetin ki başkan daha büyük felaket gelmesin.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Sık düşülen bir hata bu. Piyasada biraz özgüven oluşmaya başladığında insanların aklına ilk gelen filir bu. Bankalarda tam o sırada kolay kredi mesajı gönderiyor. Malesef benimde aklıma arada bir gelen bir fikir bu ve korkutucu sonuçları olacağını bildiğimden zincirliyorum kendimi.

En son bnb 36 dolardayken, ieo için bir miktar eksiğimi tamamlamak için, ay sonunada kredi kartına ödemem gereken parayı yatırmıştım. Elrond'da idi tam hatırlamıyorum. Ne yazık ki bir daha geri çekemedim Cheesy Tekrar o fiyatlara geldi ama ben bozmadım. O açığı farklı bir yerden kapattım sonra. Benimki büyük bir mebla değildi ama es kaza büyük kredi çekmiş olsam büyük zarar ederdim.

Trade yaparken asla kredili vadeli işlem yapmamalı insan. Özellikle coin piyasasında.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
şöyle zarar ettim;

elde 155 bnb vardı, 17 bin krediyle (18 bin geri ödemeli 1 aylık) 95 tane daha bnb aldım. (32.05 usd'den)
250 bnb ile çekilişe girdim.
6 bilet çıktı.
4x'den sattım.
Ancak krediyle aldığım bnb'yi ödemek için bnb'leri 27.15'den bozunca (ki usd'de değer kaybetti bu arada) herşeyin sonunda elde 140 bnb kaldı.

bi insan zarar etmek için bu kadar çabalar sanırım.

Geçmiş olsun hocam. Yaptığınız zarar krediyle olmasaydı aman derdim de bu sekilde çok kötü olmuş. Bir de ödeme sureniz kısa olduğu için zararı kapatmak adına hızlı/yanlis hareket etmemenizi tavsiye ederim. Belki bnb bu süre zarfında iyi yükselir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
onca emir arasindan satma sansi bile yok

Hocam bu tarz coinlerde emirleri usdt cinsinden girmekte fayda var. BTC cinsinden sıra bekleyenler işin fantazisini yaşıyor gibi. 10-20 milyarlık token var sırada bekleyen.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
arkadaslar, bankalara bulasmayin ya... su faiz illetine destek vermeyin. krediyle coin isine girmek, rus ruleti gibi bisey. binde bir kazanirsin onu da zaten yine kaybedersin. az kazan, temiz kazan.

win pek kazandirmadi, zaten 2-3-4 sat arasi sürünüyor, onca emir arasindan satma sansi bile yok. bundan sonra gelecek bnb ieo'su da ayni olursa, film kopmustur.
hero member
şöyle zarar ettim;

elde 155 bnb vardı, 17 bin krediyle (18 bin geri ödemeli 1 aylık) 95 tane daha bnb aldım. (32.05 usd'den)
6 bilet çıktı.
4x'den sattım.
Ancak krediyle aldığım bnb'yi ödemek için bnb'leri 27.15'den bozunca (ki usd'de değer kaybetti bu arada) herşeyin sonunda elde 140 bnb kaldı.

Geçmiş olsun hocam keşke önümüzde 4 tane daha IEO varken bu kadar hızlı bir şekilde pes etmeseydin ayrıca bu dürüst yorum bize çok şey öğretiyor.

Krediyle, borç parayla iş yapmayın arkadaşlar.. bu cesaretli arkadaşımız size örnek olsun.
jr. member
Activity: 119
Merit: 2
şöyle zarar ettim;

6 bilet çıktı.
4x'den sattım.

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Burada zarar ettim diyenler ieo'dan biletle alanlar mı sonradan alanlar mı? İeo girip de zarar etmek büyük beceri ister çünkü. Winki de ilk andan 2-3x'e bir çok arkadaş sattı karını cebine koydu.

Büyük ihtimalle trade esnasında alanlar zarar etmiş olabilir. Gidecek deyip 4-5 ten alanlar şuan için beklemede mecburen. Belki ilerleyen zamanlarda tiken yakma ya da pasif gelir getirirse iyi yerlere gelebilir.
hero member
Burada zarar ettim diyenler ieo'dan biletle alanlar mı sonradan alanlar mı? İeo girip de zarar etmek büyük beceri ister çünkü. Winki de ilk andan 2-3x'e bir çok arkadaş sattı karını cebine koydu.

Wink şu an bile 3X olduğu için ilk alanlar 7X gibi kral bir kâr yaptı ama ona rağmen zarar ettim diyenleri ben de anlamıyorum.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
hero member
Activity: 894
Merit: 501
önceki ieo nun coini erd den bile daha az hacim var, fena sıçış oldu bu meret, 4 sattan alım yapmıştım patladı elimizde.

Hocam ieo trade açıldıktan sonra alıp kar edeni duymadım hiç. Sadece erd alıp 30 lardan yükselişe geçince satan olduysa belki o vardır. Gerisi boş . Hele ki bu wink milletin elinde fena patladı gibi. Umarım zarar etmezsiniz.

Matic ve one da da kar ettiler. Grafiklere bakabilirsiniz.

Binance ieo larının en önemli özelliği çok ucuza satılması.

Aynen öyle Binance IEO’ları sayesinde bazı kişiler gayet iyi kar yaptı, trade açıldıktan sonra alıp sattıkları halde. Bu açıdan borsadan alanlar hiç kar etmedi ki dersek doğru olmaz.. Bir sonraki IEO sonrası neler olacak ona bakacağız artık.
hero member
yakın zamanda binance win için staking veya airdrop başlatır satmayın

Pasif income varken bu fiyattan token satmak çok mantıksız geliyor, bugün bankaya paranı koysan bile senelik çok düşük miktarda dolar getirisi sağlıyor. Bu coinin arkasında Binance ve Tron varken güvenilmeyecek hiçbir şey olduğunu düşünmüyorum zaten Justin Sun'un yaptığı açıklamaya göre ekip her ay sonu coin satın alıp burn etmeye başlayacakmış.
member
Activity: 683
Merit: 16
yakın zamanda binance win için staking veya airdrop başlatır satmayın
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Satoshi olarak en düşük ilk 4 ciddi proje dent, pundix, holo ve btt'ye yeni bir kardeş geldi diye düşünüyorum. Bunları winamp'taki eqo çubukları gibi hayal edin, sırası gelen yukarı taşınıyor, ritmi tutturan sadece bu 5 elemanla bile iyi iş yapar. Şu an en avantajlı görünen win, bir de kendisini ispat etmek zorunda. Kilitli tokenları saymazsak 50 milyon supply-3500 satoshi fiyatta. Düşmez demiyorum ama çıkmaması için de bir neden yok. Zaten ieo ile büyük bir kitleye ulaştı, listelendi, bazıları sattı-bazıları aldı. Umarım fazla bekletmez...hepinize bol kazançlar dilerim.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
ben kendileriminkini tamamen sattım fakat bir sonraki ieo ya pozitif katkı yapması açısından win inde bir noktada inorganik pump lanacağını düşünüyorum.
fakat ben inandığım ürünlere uzun yıllar sürebilecek ,yatırımlar yapan tam bir hodler olduğum için bu işlere pek girmiyorum  hani bunuda belirteyim.
ieo zincirinin görece sağlıklı devam edebilmesi için marketten alanlarında en azından bir kısmının kar edebilmesi şart.
yani grafikler dalgalı olmalı sürekli aşağı doğru olursa zamanla kimse yemez o dolmayı.
benim görebildiğim basit finansal algıları , mutlaka binance nin profesyonel finasçılarıda görebiliyordur.

ico olayınıda bitiren odur , sistem akıllı davranmadı halbuysa ekipler ufak alımlarla ico yatırıcımsına sahip çıkıp zarar ettirmeseydi , icolar bir daha geri gelmemek üzere yok olmazdı.
30 bin usd yeterli gelecek projeye ,30 mil usd toplamış 3 milyonuyla tokeni marketten toplasa ico dan giren 10x yapacak ama umurlarında olmadı , niye olsunki çünkü ekosistemin devamı hiç umurlarında olmadı zaten kalan hayatlarını lüx içinde yüzerek 5 kere garanti edecek parayı toplamışlardı.

Pages:
Jump to: