Pages:
Author

Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀 - page 4. (Read 4222 times)

full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
BTT ve diğerlerinde de çok kar ettiler. Kar etmedikleri yok. Beklenirse Winkte muhakkak kar ettirecektir.

Birtek elronda ilk gün alanlar bir kaç gün sonra aynı fiyattan tekrar bozdu. Orayı çıkamadı. Çünkü yüksek beklenti ile aşırı yükseldi. 15-26x malum...
ERD: http://prntscr.com/onulj1

Wink: http://prntscr.com/onumbr
full member
Activity: 1358
Merit: 193
önceki ieo nun coini erd den bile daha az hacim var, fena sıçış oldu bu meret, 4 sattan alım yapmıştım patladı elimizde.

Hocam ieo trade açıldıktan sonra alıp kar edeni duymadım hiç. Sadece erd alıp 30 lardan yükselişe geçince satan olduysa belki o vardır. Gerisi boş . Hele ki bu wink milletin elinde fena patladı gibi. Umarım zarar etmezsiniz.

Matic ve one da da kar ettiler. Grafiklere bakabilirsiniz.

Binance ieo larının en önemli özelliği çok ucuza satılması.

yanlış biliyorsunuz. matic te kar etmediler...
bildiğin emekli oldular kar nedemek Grin
açılışta 2x lerden gitti sonra 18x de ath yaptı  Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
önceki ieo nun coini erd den bile daha az hacim var, fena sıçış oldu bu meret, 4 sattan alım yapmıştım patladı elimizde.

Hocam ieo trade açıldıktan sonra alıp kar edeni duymadım hiç. Sadece erd alıp 30 lardan yükselişe geçince satan olduysa belki o vardır. Gerisi boş . Hele ki bu wink milletin elinde fena patladı gibi. Umarım zarar etmezsiniz.

Matic ve one da da kar ettiler. Grafiklere bakabilirsiniz.

Binance ieo larının en önemli özelliği çok ucuza satılması.
full member
Activity: 980
Merit: 207

full member
Activity: 282
Merit: 100
sr. member
Merit: 257
Yeni ieo için snapshotlar başlamış sanırım, dayanadım sattım. 5 biletten 2 tanesine çıkmıştı zaten, en azından zarar etmedik şimdilik Cheesy
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Kilitli tokenlar ne zaman açılıyor, ona göre aksiyon alalım
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Arkadaşlar Wink i hold olarak tutarsak binance hesabında herhangi bir aylık getiri oluyor mu? Varsa yüzde kaç?
full member
Merit: 207
Justin gaza başladı. Enteresan işler olabilir,
https://twitter.com/justinsuntron/status/1157357632899780608?s=19

Bunlarinda  Twitter fenomenlerinden farkı yok. Shilliyor wink i . İeo muhabbetinde keseyi dolduran binancenin kendisi. 3-5 kazanan bilet çıkanlar geri kalanı da yükselecek ümidiyle alıp bekleyenler.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
bilet basina 30 USD oldugu icin (gerci 12 x 50 = 600 USD vermisim) pek ciddiye almiyorum... daha dogrusu fiyat o kadar dip ki, ve yukarilardan satabilmek o kadar imkansiz ki - biraktim WINk'leri dursun. simdi satmaya kalksam 2 satoshiden anca satabilecegim... satsam nolur, satmasam nolur..

kolay kolay da 5-6 üzeri cikacak gibi gözükmüyor... bugün yarin Kucoin'da listelenecekti galiba: o bile pek birsey etkilemeyecektir:)
anca ekip geri alim yapip token yakarsa biraz canlanir... onu da yapip yapmayacaklari bile belli degil.

böyle giderse, ve bir sonraki binance ieo'su ayni sekilde olursa... binance ieo'lari diger ieo'lardan farksiz olacaklardir. heyecan buraya kadar simdilik...
full member
Activity: 1358
Merit: 193
member
Activity: 532
Merit: 22
Rüzgarı dündü şuan için söndü  gibi. Belki bir iki gün için de yine ufak bir hareket olabilir. Bundan öncekilerde de aynı dutum oldu. Erd 30 lara kadar saldı sonra 65 e gitti. Bu ieo larin alayı ayni kaymağını yiyen yedi bence.
Ha elde tutup sabit bir geliri varsa o ayrı bir durum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Şeytan diyor tüm paranla bin üstüne vur kırbaçı, vur kırbaçı. Ama sonra sakin ol şampiyon diyorum kendime. Baya ucuz aslında. BTC olarak alanda niye btc olarak alıyor anlamak mümkün değil usdt fiyatı ile arada uçurum oluşuyor bu hali ile. Gerçi zaten dolar olarak hacmi varmış %50

Öyle değerlendirilmeli $0,000388 4 sata daha yakın.

Şuanda alış daha baskın görünüyor. 2'ye düşmesi imkansız. Net.

hocam yaklaşık 10 sat'a kadar usdt'de 2milyar token ancak var. Asıl yük btc'de, 15.5milyar token var. 10-20 arası sadece 2,3 milyar var yani kilitli tokenlar açılmadan buradan fiyatı yukarı taşıyıp kilitliler geldiğinde şelale olması makul geliyor bana

benim anlamadığım nokta şurası: adam 4 sat'tan satıyor, 5 sattan alıyor milyon milyon... manyaq git usdt'den alsana! 4200 usdt fiyatı anlık, 5 sat'tan alsa 0.000102 diyelim hadi 0.00051'den alıyor 0.000408'den satıyor.
edit: şu an 10268 btc ile fiyat 0.000412'larda o da yaklaşık 4 satoshi yapar tek fiyat (4 satoshi fiyatta mutabık kalınmış gibi yani)
Edit2:bu defa 4 satoshi karlı olmaya başladı, usdt'den fiyatı manipüle edip (talep etmeyerek) 4 satoshiden sattırmak istiyor olabilirler ama bu defa millet 4'ten alıp usdt'den satar 😀site içerisinde arbitraj imkanı...

Baba şöyle düşün: 800 bin bilet alınmış kabaca 20 ye ve 10a böl. Yani  40k-80k farklı insanda-hesapta var. Yarısı hemen satmayacak. 20k-40k insan de. Bu kadar çok insana yayılmış coini kolay kolay toplayamayacaklar. Herkesin nazı beklentisi ayrı. Bir hesapta çok sayıda olsa eyvallah satış etkisi büyük olurdu. Ama bunda satış baskısı yüksek değil. Alış ise limitsiz.

Yani fiyat tırmanarak artacak. İlk günler btt gibi düşer gibi görünebilir. Ama 1 satlık fiyatı olan ico ne kadar düşebilir Smiley Btt'de bu grafiğin olma sebebi bu. Teknik değil Sosyoloji kullanmalı

Ayrıca justın da cz de fiyatı en başta yukarda tutmanın önemli olduğunu biliyor. Zira sonradan böyle coinlerin fiyatını yükseğe taşımak oldukça zor ve maliyetli bir iş. Nasıl başlarsa öyle devam eder biliyorlar

Zaten iki şık var ya 1-2 satoshi olacak ya da yukarı çıkacak. Alıma da 28 milyar bekliyor(1-2-3 satoshide) ya ölü taklidi yapıp kendiliğinden düşecek ve toplayacaklar, kilitlileri de beklerlerse alış 1-satış 2 satoshi de olabilir çünkü yine zarar yok (btc'nin de durumuna bağlı olarak) ya da hemen pump! Holo 133 milyar supply ile 40 satlara gelmişti, bunda 50 milyar civarı serbest şu an! agalar ne planlıyor bakalım göreceğiz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Şeytan diyor tüm paranla bin üstüne vur kırbaçı, vur kırbaçı. Ama sonra sakin ol şampiyon diyorum kendime. Baya ucuz aslında. BTC olarak alanda niye btc olarak alıyor anlamak mümkün değil usdt fiyatı ile arada uçurum oluşuyor bu hali ile. Gerçi zaten dolar olarak hacmi varmış %50

Öyle değerlendirilmeli $0,000388 4 sata daha yakın.

Şuanda alış daha baskın görünüyor. 2'ye düşmesi imkansız. Net.
legendary
WINk.org kazanç hesaplama | Antescan.live

WINk'de 720 dolar karşılığında 5.75M token sahibi oldum ardından 0.5M WIN'i 200 dolar karşılığında satın aldım. Yani toplamda 920 dolar vererek 6.25M WIN sahibi oldum.

Sermaye: 920 dolar
Şu anki ederi: 2625 dolar

WIN platformu gamblingden yaptığı kârı yatırımcıları ile paylaşıyor bunu daha önce bir çok gambling sitesi yaptı ve 2013'den beri aktif olan siteler var dolayısıyla güvenli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Günlük: 284 TRX | 6.25 dolar
Aylık: 8520 TRX | 187 dolar
Senelik: 103660 TRX | 2280 dolar

Bunun dışında, WIN Ağustos ayında 11 milyar tokeni WIN holderleri ile paylaşacağı gibi aynı zamanda her ay 1 milyar WIN'i de freeze eden kişilere vermeye devam edecek.

%9 + %9 (tahmini) %18 daha getirisi olacağını umuyorum yani ilk sene 470 dolar, toplamda 2750 dolar getirisi oluyor.

Bu yüzden, ileride platformun daha da büyüyeceğini umarak WIN 11 satoshi olmadığı sürece satış yapmama kararı almış bulunmaktayım.

Ben olayın gambling kısmıyla değil yatırım kısmıyla ilgileniyorum, Wink.org hakkında sorularınız olursa PM atabilirsiniz.

Bilen bilir, bankada bile normal faizden değil bileşik faizden para kazanılabilir. Wink’te kazanılan gelir ile WINk alındığı sürece %177 kâr getiriyor. Yani 1 birim yatırım sene sonu 2.77 birim ediyor. Tabi burada WIN fiyatinin sabitlendiğini ele aldık, düşerse kârdan yer.

Çok sıkıcı, hiç hareket yok, aksiyon yok. 0.0004USD civarında dolanıyor, kilitli tokenlar açılmadan ve daha tazeyken aksiyon beklerdim. Yarın yeni bir listeleme var, biraz da ilgi oraya kayar. Sağlam bir balina girerse ortalığı hallaç pamuğuna çevirir, satoshiler dolarlar havada uçuşur. Pump up the jam, pump it up Cool

Ne listelenmesi, resmi mi?

https://www.binance.com/en/support/articles/360031581411 >>>hacim ve ilgi kayması yaşanacaktır, o açıdan dedim.
stake-airdrop vs sadece pump için, alım için bir neden-bahane bence (pundix gibi-iotex gibi). Dolara o kadar faiz vereceklerini sanmıyorum, dediğin gibi anaparadan yer. Ha ara ara pumplarlar elbet! edgeless vardı bir zamanlar 230m doları geçmişti kumar projesi, bunun da arkasında o kadar adam var bişiler yapar umarım.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

WINk'de 720 dolar karşılığında 5.75M token sahibi oldum ardından 0.5M WIN'i 200 dolar karşılığında satın aldım. Yani toplamda 920 dolar vererek 6.25M WIN sahibi oldum.

WIN platformu gamblingden yaptığı kârı yatırımcıları ile paylaşıyor bunu daha önce bir çok gambling sitesi yaptı ve 2013'den beri aktif olan siteler var dolayısıyla güvenli bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Bunun dışında, WIN Ağustos ayında 11 milyar tokeni WIN holderleri ile paylaşacağı gibi aynı zamanda her ay 1 milyar WIN'i de freeze eden kişilere vermeye devam edecek.

%9 + %9 (tahmini) %18 daha getirisi olacağını umuyorum yani ilk sene 470 dolar, toplamda 2750 dolar getirisi oluyor.

Bu yüzden, ileride platformun daha da büyüyeceğini umarak WIN 11 satoshi olmadığı sürece satış yapmama kararı almış bulunmaktayım.

Ben olayın gambling kısmıyla değil yatırım kısmıyla ilgileniyorum, Wink.org hakkında sorularınız olursa PM atabilirsiniz.

Bilen bilir, bankada bile normal faizden değil bileşik faizden para kazanılabilir. Wink’te kazanılan gelir ile WINk alındığı sürece %177 kâr getiriyor. Yani 1 birim yatırım sene sonu 2.77 birim ediyor. Tabi burada WIN fiyatinin sabitlendiğini ele aldık, düşerse kârdan yer.

Çok sıkıcı, hiç hareket yok, aksiyon yok. 0.0004USD civarında dolanıyor, kilitli tokenlar açılmadan ve daha tazeyken aksiyon beklerdim. Yarın yeni bir listeleme var, biraz da ilgi oraya kayar. Sağlam bir balina girerse ortalığı hallaç pamuğuna çevirir, satoshiler dolarlar havada uçuşur. Pump up the jam, pump it up Cool

Ne listelenmesi, resmi mi?
legendary
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
6, 5, 4, 3, 2, bir diye gidecek sanki:)
1 satoshi olsa zararimiz var mi? gitsin bakalim gidecegi yere...
haftaya 1 satoshiden bile alici olmazsa, cüzdandaki onlarca cöpten biri olur, yapacak bisey yok.
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
3-4 sat arasına indi. İki fiyattanda ticaret var. 3 satta ciddi bir baraj var ama iki kata yakın. 3 sattan sırada bekleyip alanlar yaşadı Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291

Pages:
Jump to: