Pages:
Author

Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀 - page 9. (Read 4220 times)

full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
son rakamlar son 2 rakamlar flan konusuluyor . MERAK ETMEYIN ARKADASLAR HERKESE CIKACAK HER BILETINIZE CIKACAK. HESABINIZI ONA GORE YAPIN...

herkese cikacagina bende eminim ama kac tane cikacak ve cikinca ne kadar degerlenecek... bunlar önemli:)
bir tane ciksa, 30 dolar'dan sanki uzaya mi cikacak... 10 tane ciksa hadi neyse, belki 300 dolar verip 1000 dolar yapabiliriz ama... amaaan, bosverin hesabi kitabi. az kaldi iste zaten, görecegiz:)
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
2 sene önce 1 2 telegram grubunun shillediği icolar nasıl iş yapıyoduysa, şimdi de binance'ın yaptığı ieolar o şekilde iş yapıyor. Projeyi de çok önemsemiyorum. Aldığım şeylerin bir kaç ay sonra çöp olacağını da biliyorum. amaç sadece kısa vadeli kazanç. çok da şeyyapmamak lazım.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
Yatırım işi moda işi değildir, kısa vadede yüksek para kazanma hırsı olanlar burayı terketsin ve geriye holderler kalsın. Bu sayede trendi az da olsa dividend şeklinde bölüşürüz, öteki yandan BNB’nin fiyatı gelecekte artacağı için trendi baştan terkedenler sonra isteseler de katilamayacaklar. Eğer fiyat düşerse de hiç önemli değil yaptığımız kârlar ile tekrar BNB satın alır ve elimizdeki sayıyı arttırırız. Bitcoin yaşadığı sürece altcoinler olacak ve üzgünüm ama bu trend hiçbir zaman bitmeyecek sadece kısa zamanda çok para kazanma hirsiyla hareket edenler trenden inerken diğerleri para kazanmaya devam edecek. Bugün senelik %2.5 dolar faiz varken 5X’i beğenmeyenlere çok gülüyorum, dolar faiz %2.5 verirken neden BNB’den çikayimki? Türk lirasi zaten BNB’den beter, sağı solu ayrı oynuyor. BNB artik ayni Apple gibi dividend dağıtıyor. Senelik %2.5 üzeri kazanıyorsam benim için sorun değil. Ayrıca, yaptığım hesaplamaya göre bu trend doygunluğa ulaştığında elinde 1500 BNB olan biri her ay 1800 dolar para kazanacak. Size senelik %48 kâr sunan var mi? Bana yok, üstelik 2020’den sonra alt boğasınin tahmini 2021-2022’de geleceğini düşünüyorum. Gelmese bile 2025’e kadar buradayım, bu mesajimi 2025’de alintilarsınız. Yeni mersomun SS’ini atarim. BNB düştükçe almaya devam, matematik ortada.

Bu piyasaya yatırım yapan biri aldığı riskin farkında olmalı. İnsanlar bir günde binlerce dolar para kazanmayı beklerken öteki taraftan kaybı olduğunda suçlu arıyor, halbuki en büyük suçlu kendisi. Bu yüzden kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz bir miktar ile yatırım yapın sonra üyeler forumu ağlama duvarına çeviriyor. Bence şu an BNB’nin ihtiyacı olan en son şey FUD yapılması, yani satan satsın ve mümkünse BNB’yi terk etsin. Bu sayede su alır yolunu bulur.
full member
Analist - Trader - Yazar
BNB'leri satmak için ideal zamanlar. Buralardan düşüş başlar artık zaten BTC'de de bir düşüş trendi var. Yeni ieo'ya kadar düşüş devam eder diye tahmin ediyorum. Strese hiç gerek yok. Yeni hype beklentiler oluştuğunda tekrar dalarım.

(Kısa vadeli sinyal)
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Yatırım işi moda işi değildir, kısa vadede yüksek para kazanma hırsı olanlar burayı terketsin ve geriye holderler kalsın. Bu sayede trendi az da olsa dividend şeklinde bölüşürüz, öteki yandan BNB’nin fiyatı gelecekte artacağı için trendi baştan terkedenler sonra isteseler de katilamayacaklar. Eğer fiyat düşerse de hiç önemli değil yaptığımız kârlar ile tekrar BNB satın alır ve elimizdeki sayıyı arttırırız. Bitcoin yaşadığı sürece altcoinler olacak ve üzgünüm ama bu trend hiçbir zaman bitmeyecek sadece kısa zamanda çok para kazanma hirsiyla hareket edenler trenden inerken diğerleri para kazanmaya devam edecek. Bugün senelik %2.5 dolar faiz varken 5X’i beğenmeyenlere çok gülüyorum, dolar faiz %2.5 verirken neden BNB’den çikayimki? Türk lirasi zaten BNB’den beter, sağı solu ayrı oynuyor. BNB artik ayni Apple gibi dividend dağıtıyor. Senelik %2.5 üzeri kazanıyorsam benim için sorun değil. Ayrıca, yaptığım hesaplamaya göre bu trend doygunluğa ulaştığında elinde 1500 BNB olan biri her ay 1800 dolar para kazanacak. Size senelik %48 kâr sunan var mi? Bana yok, üstelik 2020’den sonra alt boğasınin tahmini 2021-2022’de geleceğini düşünüyorum. Gelmese bile 2025’e kadar buradayım, bu mesajimi 2025’de alintilarsınız. Yeni mersomun SS’ini atarim. BNB düştükçe almaya devam, matematik ortada.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
eskiden ne guzel az kişi katılıyordu 5 biletin 3 une filn cıkyıordu.ne zmanlarmıs be  Smiley
newbie
Activity: 38
Merit: 0
son rakamlar son 2 rakamlar flan konusuluyor . MERAK ETMEYIN ARKADASLAR HERKESE CIKACAK HER BILETINIZE CIKACAK. HESABINIZI ONA GORE YAPIN...
member
Activity: 532
Merit: 22
Hadi bakalım bunun da modası geçti sayılır. Şimdi ieo dan bilet çıkıp alanlar karini alsın. Sonra yüksekten alanın elinde kaldın sonra Ağustos 20 su gibi bekleyin yenisini. Bu işin boku cikali çok oldu.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Claim edilen bilet sayısı her ieo'da artış göstermiş. Sn olarak elrond da 100bin e yakın bilet claim edilmiş. Bu kez 5 katı bilet verildiğinden 500bin bilet olur. Katılım sayısı ortalama 1,8 katına çıkıyor ortalama öncekine göre. Buda yaklaşık 900bin bilet claim edilecek demek. iki tane tek rakam olması gerekiyor gibi.
full member
Analist - Trader - Yazar
Bugün 25 biletimi claim ettim... son hanesine göre tutarsa en az 2 veya 3 biletime cikacak zaten ödül. merak ettigim de bu, son hane olacak mi? galiba 1x son hane olacak, geri kalani 2 ve cok haneli olacak. neyse, yakinda görecegiz zaten. herkese bol sans.

Claim edilen bilet sayısı 2 milyonu geçmediği sürece tek haneli rakam verilir hocam. 1 milyon altında olursada 2 tane tek haneli rakam verirler. Tahminim en fazla ortalama 750 bin claim edilen bilet olur. 2 tane tek ve bir kaç tanede çok haneli rakam verirler.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Bugün 25 biletimi claim ettim... son hanesine göre tutarsa en az 2 veya 3 biletime cikacak zaten ödül. merak ettigim de bu, son hane olacak mi? galiba 1x son hane olacak, geri kalani 2 ve cok haneli olacak. neyse, yakinda görecegiz zaten. herkese bol sans.
full member
Analist - Trader - Yazar
BUGÜN CLAİM GÜNÜ 🔊

Yarın elinizde yeterli bnb olmasına dikkat edin. Zira çıkan biletlere otomatik düşülüyor hesabınızdaki bnb. Bnb bulamazlarsa şansınız iptal oluyor.

Bilet çıktıktan sonra bnb alınsa hesaba olur mu? Bilmiyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Bu sefer bilet çıkma ihtimali çok yüksek olur diye tahmin ediyorum. Yani en kötü 50bnb tutana 1 bilet çıkar.
Binance'nin mobil uygulamasından claim edebilen var mı? Beceremedim gitti.

Mobil uygulamadan yapamazsınız. Cepte chorme açın, ayarlardan Masaüstü görünümü seçin. Ordan giriş yapın. Ancak bu şekilde girip claim yapabilirsiniz. Gerçi Launchpad'in mobil versiyonuda yapıldı. Direk launcpade girin mobilden:

https://launchpad.binance.com/en/lottery/
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bu sefer bilet çıkma ihtimali çok yüksek olur diye tahmin ediyorum. Yani en kötü 50bnb tutana 1 bilet çıkar.
Binance'nin mobil uygulamasından claim edebilen var mı? Beceremedim gitti.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
biletleri aldık, sonucu bekiliyoruz bakalım, böyle heyecanlı olmadı, önceden 1-2 bilet oluyordu, çıkacak mı çıkmıycakmı diye heyecan yapıyorduk, şimdi en az 5 bilet çıkma ihtimali çok arttı, heyecan düştü, ama daha adil dağılım olacak
full member
Activity: 282
Merit: 100
I am the No. 13085 participant of the WIN Launchpad Lottery.

önceki ieo baya karlıydı ama bu çerez parası gibi olacak.
muhtemelen bundan sonraki ieo'larda bu ayarda çerezlik olacak ve ilgiyi kaybedecek.
legendary
Be A Hope
Ticket'ları claim ettik. Bekliyoruz bakalım.

Böyle plaza diliyle konuşmayı da hiç sevmem.
"Biletleri aldık" mı diyelim ne diyelim buna Cheesy

Nimet abladan biletlerimizi çektik Smiley
Bu sefer ragele yerlerden veriyorlar ama dizi şeklinde.
Geçen sefer sırayla veriyorlardı rakamları.
O yüzden kaç bilet dağıtıldı bilemeyeceğiz sanırım sonuna kadar.
İyiydi geçennsefer twitter dan sayıyorduk Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Ticket'ları claim ettik. Bekliyoruz bakalım.

Böyle plaza diliyle konuşmayı da hiç sevmem.
"Biletleri aldık" mı diyelim ne diyelim buna Cheesy
legendary
Be A Hope
2019/07/24 00:00 AM (UTC) to 2019/07/30 00:00 AM (UTC)

Bu periyodun sonuna geldik.

Şimdi
Bu periyod başlıyor.
2019/07/30 06:00 AM (UTC): Ticket claim will open at this time for all eligible users for a 24 hour period.
Pages:
Jump to: