Pages:
Author

Topic: 🎯 WINk (WIN) 🎲 / 🔊 Fiyat Takibi, Spekülasyon ve Tartışma 🚀 - page 7. (Read 4220 times)

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
8 bilete isabet var bende.9 bnb dusmus hesaptan sadece.
erken satarım sonra geri almaya çalışırım diye planlıyorum.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Net bir şekilde adil bir dağılım yapılmış. Katılanlar arasında %94'ü en az 1 bilet kazanmış. @PHI malesef o %6'lık bahtsız kesim içine girmişsiniz. Cheesy

Bana da biletlerimin %22'sine çıktı net olarak. Yani verilen %23,87'lik oran tutarlı. Gerçekten başarılı bir süreç yaptılar.

Gelelim Wink fiyat tahminime; Şuanda suply oranı olarak BTT'ye çok benziyor. BTT'nin ilk piyasaya çıktığı günki hype'ı incelersek şu şekilde;

http://prntscr.com/omf7pe

Yani ilk çıktığı fiyat ico'nun 16 katı filan. Daha sonra %15 kadar düşüyor ve 4-5 gün sonra 3x katı fiyatlanıyor. Bu token'da da bir önceki erd tecrübesinden dolayı insanlar satacak belki ama 1 hafta sonra 3x olması içten bile değil. Bunun farkında olan bir çok insan toplamaya bakacak borsadan. Zaten stake kazandıran önemli bir coin.

8-10x yapar çıkışta. 1-3 gün düşer gibi yapar sonra fırlar. Benden söylemesi.

Mantıklı iş yapmış CZ ve ekibi. Token miktarı çok fazla ve mümkün olduğunca tabana yayıyor ki daha iyi olsun. Diyelim ki 1 bilet çıkan kişi 30$ lik yatırım yapacak ve 100$ kar etse belki kesmeyecek onu. Bu sefer o ne yapacak zaten elimde var biraz daha alıp daha çok kar edeyim diye düşünüp az daha alacak
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
bir müddet 2x gibi düşük sayılabilecek bir seviyede seyredebilir

Ziya hocam yeterince bilet alamadı bari borsadan toplayayım diyor galiba Cheesy Hocam zaten maliyeti bunun 1 sathoshi. 2 sathoshiden kimse satmaz. İeo'ların en düşüğü 5x yapmış. Ortalama ieo'ların yaptığı değer 10x

@cryptobaro'ya çalışmasından dolayı teşekkürler
Kaynak: https://twitter.com/CryptoDiffer/status/1156486563456589824

Düzenleme ve çeviri bana aittir.

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
WINklerinizi ucuza satmayın 108 milyar token hala akilli kontrat araciliği ile Wink.org’de kilitli! 837.000 bilet ile Elrond’dan %72 daha fazla yatırım (bilet) alındı. Platformun arkasında Tron ve BTT var, iş modeli WINk’i geleceğin en iyi gambling platformu kılıyor. Bu token için 2/3/4/5X pişmanlık olur, hold edin demiyorum sakın düşükten satmayın 2. BitTorrent vakası geliyor diyorum. Yarın trade açılmadan önce Windrops’u kontrol edin tokenler hala büyük oranda kilitli olursa sakın panik sell vermeyin.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
win yeni sistemden dolayı  azar azar da olsa çok fazla kişinin eline geçti. bu yüzden açılışta bir müddet 2x gibi düşük sayılabilecek bir seviyede seyredebilir. böyle bir şey olursa dikkat edin ''kar cepte güzeldir'' diye malı ucuzdan kaptırmayın.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Arkadaşlar dağıtım yapılmış. Benim hesaba gelmiş WİNK'ler bilginiz olsun. Deposit açmışlar ama with açık değil. Withdraw yarın trade ile birlikte açılacak. Yani öncesinde hesaplardaki tokenları bir araya getiremeyeceğiz Smiley Bu bir açıdan olumlu bir şey de olabilir.

http://prntscr.com/omhlbd
legendary
Be A Hope
Baba şöyle düşün: 800 bin bilet alınmış kabaca 20 ye ve 10a böl. Yani  40k-80k farklı insanda-hesapta var. Yarısı hemen satmayacak. 20k-40k insan de. Bu kadar çok insana yayılmış coini kolay kolay toplayamayacaklar. Herkesin nazı beklentisi ayrı. Bir hesapta çok sayıda olsa eyvallah satış etkisi büyük olurdu. Ama bunda satış baskısı yüksek değil. Alış ise limitsiz.

Yani fiyat tırmanarak artacak. İlk günler btt gibi düşer gibi görünebilir. Ama 1 satlık fiyatı olan ico ne kadar düşebilir Smiley Btt'de bu grafiğin olma sebebi bu. Teknik değil Sosyoloji kullanmalı

Ayrıca justın da cz de fiyatı en başta yukarda tutmanın önemli olduğunu biliyor. Zira sonradan böyle coinlerin fiyatını yükseğe taşımak oldukça zor ve maliyetli bir iş. Nasıl başlarsa öyle devam eder biliyorlar
newbie
Activity: 12
Merit: 0
10 biletin 2 si kazandı. Kazanan biletleri onaylama diye birşey varmı. Yoksa sadece hesabımda bnb tutmam yeterli mi.

Hesabınızdan otomatik olarak bnb çekilecek ve otomatik olarak tokenlar gönderilecek. Bakayım yapılmış mı dönüp haber vereyim size de. Genel de tahtası 3 gün sonra açılırdı. Bunun ki hemen açılmış. Demek ki hızlı olacak bu defa işler.

Henüz çekilmemiş baktım.

Teşekkür ederim hocam.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686

artik günümüzde bu piyasada düsen bir daha kolay kolay ayaga kalkamiyor... düseni dövüyorlar.
hele ilk gün - hatta ilk 5-10 dakika bi x10 yapsin, gerisi hic önemli degil benim acimdan:)
member
Activity: 363
Merit: 17
BNB olarak çıkış değeri ve size alınması gereken fiyat nelerdir? Çıktığı gibi dump yiyeceği için bir miktar alttan alma fırsatı yaratabilir mi diye düşünüyorum ben de.
legendary
Be A Hope
Net bir şekilde adil bir dağılım yapılmış. Katılanlar arasında %94'ü en az 1 bilet kazanmış. @PHI malesef o %6'lık bahtsız kesim içine girmişsiniz. Cheesy

%6,27'lik dilimdeyim. Kendimi özel hissediyorum. CZ bilet çıkmayanlara bi güzellik yapmalı bence. Cheesy
Asıl piyango, piyangonun vurmamasıymış aslında. Cidden size güzellik yapması lazım.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

%6,27'lik dilimdeyim. Kendimi özel hissediyorum. CZ bilet çıkmayanlara bi güzellik yapmalı bence. Cheesy
full member
Activity: 1358
Merit: 193
eio öncesi piyasa yeşillendi, yarında devam ederse ieo gelirlerini olumlu etkileyecektir. benim şu an açılış tahminim 3-6x aralığı.
üstünü ancak dışardan inorganik müdahale ile yapabileceğini düşünüyorum.
legendary
Be A Hope

Bana da biletlerimin %22'sine çıktı net olarak. Yani verilen %23,87'lik oran tutarlı. Gerçekten başarılı bir süreç yaptılar.

Gelelim Wink fiyat tahminime; Şuanda suply oranı olarak BTT'ye çok benziyor. BTT'nin ilk piyasaya çıktığı günki hype'ı incelersek şu şekilde;

http://prntscr.com/omf7pe

Yani ilk çıktığı fiyat ico'nun 16 katı filan. Daha sonra %15 kadar düşüyor ve 4-5 gün sonra 3x katı fiyatlanıyor. Bu token'da da bir önceki erd tecrübesinden dolayı insanlar satacak belki ama 1 hafta sonra 3x olması içten bile değil. Bunun farkında olan bir çok insan toplamaya bakacak borsadan. Zaten stake kazandıran önemli bir coin.

full member
Analist - Trader - Yazar
İEO Sonucu:

Binance, WINk piyango çekilişini tamamladı, % 23.87 kazanma oranı oldu. Katılımcıların % 93.73'ü en az bir bilet kazandı.  Piyango çekilişinin sonuçları linkte özetlenmiştir: http://prntscr.com/omek2d

Binance ayrıca 2019/08/01 TSİ 13:00'da WIN / BNB, WIN / BTC, WIN / USDT ve WIN / USDC ticaret çiftleri için alım satımını açacak.

Lütfen, kazanan biletlerinizin sayısına bağlı olarak hesabınızda yeterli BNB bulunduğundan emin olun.

Token satın alma fiyatı 1 WIN = 0.00000455 BNB / 0.0001201 USD (26.3874 USD BNB fiyatı kullanılarak) olarak belirlenmiştir.

Not: İeo süreci tamamlandığı için ve yarın trade başlayacağından dolayı konuyu WİNK Tartışma Alanı olarak güncelledim. En başından beri erken analizlerle takip ettiğimiz WİNK'i trade sürecinde de yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Herkese katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.
full member
Analist - Trader - Yazar
Güncelleme:

Wink ile ilgili bu başlık altından fiyat tahminleri, spekülasyonları tartışabiliriz.

WINk, Binance'ın başarılı bir şekilde nihayete erdirdiği İEO ile bugün dağıtılacak olan token'ı.
Yarın yani 1 Ağustosta Binance'ta Türkiye saati ile saat 13:00'da bir çok pair da listelenmeye başlayacak.
https://twitter.com/WINkorg/status/1156497593746092033
$WIN / $BNB, $WIN / $BTC, $WIN / $USDT, $WIN / $USDC bu pairlerde açılacak ilk olarak.
Hızlı bir şekilde listelenmiş olacak öncekilerden farklı olarak.

Kısaca tokendan bahsetmek gerekirse;

*Wink twitter hesabına alarm kurabilirsiniz: https://twitter.com/WINkorg
*Wink asıl-eski adıyla Tronbed. https://twitter.com/tronbet/status/1153237907337097216
* Hali hazırda çalışan bir proje. Girip poker vs oynayabiliyor, oynayanları izleyebiliyorsunuz sanırım: wink.org
*Tron ağı üzerinde çalışıyor normalde. BNB Chain desteği de olacak artık.
*Tron'un ilk projelerinden biri.
*Projede aynı zamanda sanırım meşhur bir basketbol oyuncusu da var:  Spencer
*Telegram gurubu linki: https://t.me/WINk_org_official

Ayrıca wink araştırma raporunu vurdan inceleyebilirsiniz:

https://info.binance.com/en/research/WIN-2019-07-22.html

Token Adı: WINk (WIN)
Launchpad Hard Cap: 6,000,000 USD
Toplam Token Arzı: 999.000.000.000 WIN
Binance Launchpad'e Ayrılan Toplam Token: 49.950.000.000 WIN (Toplam Token Arzının% 5'i)
Halka Açık Satış Token Fiyatı: 1 WIN = 0,0001201 USD (BNB olarak belirlenecek)

Ayrıca önemli bir veri:
Bu çok acayip bir proje beyler bu konuya dikkat edin.
WIN token'ın zaten IEO'ya falan ihtiyacı yoktu, büyük bir hype yaratmak için bunu binance'e sokuyorlar.

Bu token daha önceden ANTE ismiyle biliniyordu ve uzun süre 20-25 TRX civarından trade edildi, Tron Network'ün yıldızıydı.
Şimdi 1 ANTE : 2351 WIN token'a swap oldu (swap bitti artık 70% oranında oluyor bu değişim).

Yani teorik değer olarak bugünkü kurlarla hesaplarsak 1 WIN token = 20 / (2351) * 0.029 = 0.00025 USD değerinde,

IEO fiyatı kaç olacak: 0.00012 USD, yani şu anki piyasaya göre yarı fiyatına almış olacak IEO'cular...

full member
Activity: 840
Merit: 111
0/10 çok şanslıyımdır yine çıkmadı Smiley
member
Activity: 683
Merit: 16
yarın tr saati ile 1 de borsada işleme açılacak.
bnb gelmiş nerden kazandık bilmiyorum bilen varmı herkesemi dağıtıldı bu.
2019-07-23 15:39:16   Distribution   BNB   1.18962645   Binance's 2nd Anniversary Rewards
jr. member
Activity: 119
Merit: 2
legendary
Be A Hope
10 biletin 2 si kazandı. Kazanan biletleri onaylama diye birşey varmı. Yoksa sadece hesabımda bnb tutmam yeterli mi.

Hesabınızdan otomatik olarak bnb çekilecek ve otomatik olarak tokenlar gönderilecek. Bakayım yapılmış mı dönüp haber vereyim size de. Genel de tahtası 3 gün sonra açılırdı. Bunun ki hemen açılmış. Demek ki hızlı olacak bu defa işler.

Henüz çekilmemiş baktım.
Pages:
Jump to: