Pages:
Author

Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 14. (Read 71835 times)

member
Activity: 74
Merit: 10
kafam çok rahat  0.0149 dan satın aldım margin sıkıntısı çıkınca dün 0.012 leri görecek gibi oldu.Az önce 0.0153 ten kar alıp çıktım şuan biraz daha aşağılardan alım fırsatı bekliyorum bu sefer gözüm kapalı margin tedirginliği olmadan satın almak istiyorum.Korkup kaçanlara da geçmiş olsun yapacak bir şey yok adamlar ekonomiden anladıkları kadar psikolojiden de anlıyor.Genelde forum da herkes ne düşünüyorsa tam tersini yapın derler.Bu taktik şu anki durum için geçerli sayılabilir , herkes daha da pumplanır diye düşünüp trene yanlış anda atladı.Yükseleceği varsa bile ağırlıktan yavaşladı tren öyle düşünün. uzun vade de işlemi olana tavsiyem beklemeye devam etsin
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
148 den yeniden aldım. artık yarını bekleyeceğim ekrana baktıkça geriliyorum a.q.

yarın bir %25 yapsa da zararımızı kapatsak

hocam yarını boşver 1 ay bekle Smiley
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
148 den yeniden aldım. artık yarını bekleyeceğim ekrana baktıkça geriliyorum a.q.

yarın bir %25 yapsa da zararımızı kapatsak
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
1 Eylül 2016 Hadi Vira Bismillah!

1 Eylülde  XMR neden yükselecek ? Neden böyle bir yükseliş bekleniyor ?  bu tarih için açıklanmış bir şey mi var ? Kaçırdım sanırım.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
1 Eylül 2016 Hadi Vira Bismillah!
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Çok aceleci davranıyorsunuz.
Ben bir süredir hunterwolf ve bob abinin mesajlarını geriye yönelik okumaya başladım. adam 40 gün short da bekliyor. 25 gün long da bekliyor. bir bildikleri varki faizine katlanarak pozisyonlarını koruyorlar.
Bu trend yönünde hareket olayı tamamen sabır işi anladığım kadarıyla. Yeniden bir sermaye oluşturup al-sat a başladığımda bu sefer sabırlı davranacağım.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
valla benim kalbim dayanmıyo sattım gitti stoploss miktarından aşağı düştü. Beklesen düşüyo beklemesen çıkıyo ne yapcaz bilmiyom.

Hem stres çekip hemde  kaybetmek çekilecek şey değil.   

Oradaki saniyelik değişken grafikler neden var ? Sizi daha rahat panikletip oynatabilmeleri için. Balina sizin oraya baktığınızı biliyor.  Bu kadar interaktif ve anlık grafikler olmasaydı kimse bu kadar yanılgıya düşmezdi.  İnandığınız bir işe girişiyorsanız, parayı basın  kapatıp çıkın dışarı, çay için, bi külah dondurma yiyin, doşbiğinizi gezdirin azcık.  Denize yakınsanız  balığa gidin.

Grafiklerin  başında  beklemek insanı yanıldıya sürüklüyor.   Ha ben böyle mi  yapıyorum ? Yoo  bende bakıyorum, şeytan dürtüyor çünkü.   Ama  XMR de zarar etmedim. Kar ettim, ama  çok büyük karlar da  etmedim.

Denedim. Yine moneroydu hatta forumdakilerlede tartıştım monero 1.5 doları gördü 2 doları gösterecekler diye. Elimde ne varsa bastım. Kapattım ertesi sabah bir de baktım çıkamicam rakama gelmiş. 1.5 $ dan 0.8 $ kadar belki daha aşağı gevşedi. 200 monero almıştım hiç hareket yapmayıp 2 ay sonra bakmak lazım sanırım. Hiç bişi yapmasam en az 2 btc olurdu. Ama 1 günle olmuyor. Elini avucuna veriyolar. O yüzden salla gitsin benimse gelir benim değilse zaten hiç benim olmamıştır.  Grin
legendary
valla benim kalbim dayanmıyo sattım gitti stoploss miktarından aşağı düştü. Beklesen düşüyo beklemesen çıkıyo ne yapcaz bilmiyom.

Oradaki saniyelik değişken grafikler neden var ? Sizi daha rahat panikletip oynatabilmeleri için. Balina sizin oraya baktığınızı biliyor.  Bu kadar interaktif ve anlık grafikler olmasaydı kimse bu kadar yanılgıya düşmezdi.  İnandığınız bir işe girişiyorsanız, parayı basın  kapatıp çıkın dışarı, çay için, bi külah dondurma yiyin, doşbiğinizi gezdirin azcık.  Denize yakınsanız  balığa gidin.

Grafiklerin  başında  beklemek insanı yanıldıya sürüklüyor.   Ha ben böyle mi  yapıyorum ? Yoo  bende bakıyorum, şeytan dürtüyor çünkü.   Ama  XMR de zarar etmedim. Kar ettim, ama  çok büyük karlar da  etmedim.

Haklısın. çok akıllı bir şekilde kademe kademe düşerken toplamış maliyetimi de düşürmüştüm. 50 mbtc zarardaydım yeri geldiğinde kat be katını saçma sapan işlere harcıyorum. neden sattım ki. Tavsiyene uyacağım. Bi daha bu şekilde alım yaptığımda bakmayacağım ne oluyor diye. içim acıdı yemin ederim.
legendary

hero member
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
mhanbostanci zengin oldu beyler Cheesy

5 dk da 3 mbtc oynadı gözümün önünde yuh be

137 den sattım kafama sıçayım. Sad
biliyordum böyle olacağını.

Hocam sen al, satış emrini koy ekrana bakma Cheesy
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Dün 149,50 den almıştım. 159 dan satış koymuştum. 151 lerde şu an😊
legendary

137 den sattım kafama sıçayım. Sad
biliyordum böyle olacağını.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Çok sabırsızsınız. Sabreden derviş muradına ermiş. Wink Çok güzel silktiler çıkanları. Belki bir iki defa bu şekilde silkerler, zaten Alphabay'den başka bir markete eklenmesiyle de ikinci pumpı yaparlar gibi.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Hani 02 kere çıkacaktı. 2 günde moneroyu da bitirdik😀
legendary
Benim stopum 130 du 134den  bende satıp çıktım. Bekleyip zarar yazmanın anlamı yok piyasada coinmi bitti.

bende 137 den sattım. 1 günde zararım net 0.06 BTC

yok abi taktım ben kafaya bu kaybettiğimi gene monero dan kazanmam lazım.
pusuda bekliyorum. 130 a geri gevşerse bu sefer long açıp 130 - 137 bandından al-sat yapmayı deneyeceğim.
hero member
Benim stopum 130 du 134den  bende satıp çıktım. Bekleyip zarar yazmanın anlamı yok piyasada coinmi bitti.
legendary
1 Eylül'de  ne olur bilmiyorum ama; Kaybettiğime üzülmektense, daha fazla kazanamadığıma üzülmeyi tercih ederim.

Edit : Daha fazlasını kazanabilmek için gelecekte her zaman fırsat vardır. Ama elinizdekini kaybederseniz doşbiğiniz yerinden kayabilir.

150 den 130 lara indi.
satıp kaçıyormusunuz yoksa alt fiyatlardan almaya devam mı ediyorsunuz?

Tabiki satıp kaçıyorum. En son dün akşam 147,5 ten 4.2 BTC lik aldım .  Saatlerce 145 seviyelerinde devam etti  147 den sattım çıktım,  ardından 125 lere düştü 130 lara toparladı sonra.   150 ve üzerinden alan arkadaşlar için iyi olmadı bu durum. Şahsi fikrim yine benzer bir tablo ile düşeceğidir.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Monero classic ile buyuk vurgun geliyor. cok erken alırsanız alıp dumplayın haricinde bulasılmasını tavsiye etmem yine buyuk vurgunlar donecek. yeni trend classic adı altında çökme

Monero classic'in ileride değerleneceğini öngörüyor musunuz ?

Moner classic diye bir şey yok tamamen insanları kandırma amaçlı açılmış bir konu. Forklasalar bile hiçbir borsa kabul etmez.
Pages:
Jump to: