Pages:
Author

Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 9. (Read 71834 times)

hero member
Activity: 1531
Merit: 560
bir sonraki tahminimde öğlen saat 15 civarları 0.02020 civarında seyreder  sapmaları hesaba katmıyorum , pump ta 0.0206 seviyesinden saat 18:30 civarı başlar.  Hadi bakalım görelim neler olacak  Undecided   "saat olarak umarım forumun saatine bakmıyorsunuzdur."  Tongue

Forumun saatini profil ayarlarından düzenleyip TR saatine ayarlayabilirsin, 248 den almış birisi olarak monerodan nefret ediyorum Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Yav gözümüzün önünce 1,5 dolardan 12 dolara fırladı.
Böyle bir şey nasıl olabilir....  Shocked
%1200 mü oluyor
hero member
Activity: 546
Merit: 501
bir sonraki tahminimde öğlen saat 15 civarları 0.02020 civarında seyreder  sapmaları hesaba katmıyorum , pump ta 0.0206 seviyesinden saat 18:30 civarı başlar.  Hadi bakalım görelim neler olacak  Undecided   "saat olarak umarım forumun saatine bakmıyorsunuzdur."  Tongue
member
Activity: 118
Merit: 10
saat 2:30 da hareketlilik olacak gibi gözüküyor  Wink
Hangi yöne doğru hareket olacak?

Yukarı.
alım emirlerinin altı çok doldu. satım emirlerinde de yukarılar boşalmaya başladı. Bu bana birilerinin alma isteğinin arttığını. Elinde tutanlarında satmaya kıyamadığını gösteriyor.

2 saattir bende aynı düşüncelere sahibim... bakalım
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

Yukarı.
alım emirlerinin altı çok doldu. satım emirlerinde de yukarılar boşalmaya başladı. Bu bana birilerinin alma isteğinin arttığını. Elinde tutanlarında satmaya kıyamadığını gösteriyor.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
hero member
Activity: 546
Merit: 501
saat 2:30 da hareketlilik olacak gibi gözüküyor  Wink

edit: 3-4 saatlik bir sapma ama yinede tuttu Tongue
member
Activity: 74
Merit: 10
ilginç bir analiz ben daha btc ile karşılaştırma yapmadım. Ama bu da yeterli sayılır. https://cointelegraph.com/news/monero-surges-as-crypto-enters-new-hype-cycle-hard-data-shows
newbie
Activity: 46
Merit: 0
Arkadaşlar Bu Monreo GPU Mining de Oluyor Mu ? Ethereum Kazıyoruz ufak Çaplı Monreo da Aynı şekilde claymore ile yapılıyor mu?

Hangi kartı kullanıyorsunuz? Şu claymore sürümü ile yapılıyor: https://bitcointalksearch.org/topic/claymores-cryptonote-amd-gpu-miner-v113-638915

Yanlız etherden daha verimli olacağını zannetmiyorum. Fiyat yüksek olduğu için hash uçtu, hash uçunca da difficulty uçtu. Dolayısıyla da blok ödülleri düştü. Blok ödülü diffuculty arttıkça değişiyor. Gelir azaldı. Şimdilik tavsiye etmiyorum.

4 Adet R9 380 Kullanıyorum 80 Hash kasıyoruz fakat günlük 0.58 ether alıyorduk şuanda 0.46 lara kadar düştü sanırım bizim sistem stabil çalışmıyor. monreonun zorluğunu daha az gördüğüm için belki daha çok kazandırır deneyim demiştim blok ödülü vs pek bilmiyorum yeni başladığım için bilgilendirme için teşekkürler o zaman devam ethereum.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Arkadaşlar Bu Monreo GPU Mining de Oluyor Mu ? Ethereum Kazıyoruz ufak Çaplı Monreo da Aynı şekilde claymore ile yapılıyor mu?

Hangi kartı kullanıyorsunuz? Şu claymore sürümü ile yapılıyor: https://bitcointalksearch.org/topic/claymores-cryptonote-amd-gpu-miner-v113-638915

Yanlız etherden daha verimli olacağını zannetmiyorum. Fiyat yüksek olduğu için hash uçtu, hash uçunca da difficulty uçtu. Dolayısıyla da blok ödülleri düştü. Blok ödülü diffuculty arttıkça değişiyor. Gelir azaldı. Şimdilik tavsiye etmiyorum.
newbie
Activity: 46
Merit: 0
hero member
Activity: 714
Merit: 500
ben kapattım pozisyonumu yatmadan valla korkulu rüya görmektense uyanık kalmak iyidir dedim. Ama xmr bu sağ gösterip sol vurur.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Nedense bu coin birkaç kat daha değer kazanacak gibi bir his var içimde.
2017 geldiğinde belki de bir virgül daha atlamış olacak...
Bu mesaj burada saklansın dokunmayın Smiley

Sadece 1 ayda 40 kattan fazla değerlenmiş bir coin için birkaç kat daha yükselmesini beklemek bu piyasada çok mantıksız olmasa da yatırım risk analizine göre anlamsız kalıyor. Bu fiyatlardan alım yapılmasını önermiyorum, aşağıya mutlaka gevşeyecektir. Bir coin sürekli boğa piyasasında kalamaz.
Mutlaka iniş olacak ancak, bu saate kadar büyük düşüş yaşamadan üstüne tekrar yükseliş yaşaması incelenmesi gereken  bir vaka.
Çıkıp çıktığı yerde kalıyor.
Eth 20 usd yi gördü hemen indi eski yerine.
Etc 0.005 i geçti, çok kısa sürede inişe geçti ve hala düşüyor.
Nitekim bir çok coin bu şekilde dalgalanma oluşturmakta.
Hatta burada arkadaşlarımız, farklı taktikler oluşturma peşine düşmekte ve ne de olsa hepsi sırayla yükselip düşüyor diyip bir strateji belirlemekte.
Xmr aynı şeyi yapmadı. Bana da elimdeki 0.6 btc yi eritti sağolsun.
Evet inişler yaşadı ancak diğer coinlerin inişleri gibi değildi.
Şimdi de mutlaka xmr nin düşeceğini ve hatta artık düşmesi gerektiğini düşünenler var.
Göreceğiz bakalım neler olacak. En sağlıklısı hiç bulaşmamak.
Riski seven almaya devam eder Smiley
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014

Sadece 1 ayda 40 kattan fazla değerlenmiş bir coin için birkaç kat daha yükselmesini beklemek bu piyasada çok mantıksız olmasa da yatırım risk analizine göre anlamsız kalıyor. Bu fiyatlardan alım yapılmasını önermiyorum, aşağıya mutlaka gevşeyecektir. Bir coin sürekli boğa piyasasında kalamaz.
full member
Activity: 238
Merit: 100
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Al ama panik yapma diyor  Smiley
Rahat ol, serin gel
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
sanırım tırmanış başladı. yolun açık piyasan bol olsun.  Grin

Kafaya gidiyor olabiliriz:

Tabii ki iki önemli konu var. Birincisi crypto borsaları bu tarz kuralları alt üst etmekle ünlü. İkinci olarak da giderse nereye kadar gidecek? Taze para girişi oluyor mu? Bunlara çok dikkatli bakmak lazım. Panik alımı yapmayalım.
Yükseliş bekliyorsanız neden panik alımı yapmayın diyorsunuz.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Bayramdan önce 300'ü vurmaya and içmiş bir coin XMR.
Bayramlık Moneroları ayırdım o zaman kenara
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Bayramdan önce 300'ü vurmaya and içmiş bir coin XMR.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
sanırım tırmanış başladı. yolun açık piyasan bol olsun.  Grin

Kafaya gidiyor olabiliriz:

Tabii ki iki önemli konu var. Birincisi crypto borsaları bu tarz kuralları alt üst etmekle ünlü. İkinci olarak da giderse nereye kadar gidecek? Taze para girişi oluyor mu? Bunlara çok dikkatli bakmak lazım. Panik alımı yapmayalım.
Pages:
Jump to: