Pages:
Author

Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 16. (Read 71835 times)

hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bekleyip göreceğiz
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
o değil de ethde olan moneroda oluyor şuan Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1600638.0;topicseen

monero classic XMC çıkmış,ingilizcem pek iyi değil o yüzden çıkış nedenini tam anlayamadım,neyse sizce moneronun fiyatını nasıl etkiler ya da bu coinin değerlenmesi ihtimalı var mı ?

Ciddiye alınacak bir şey değil.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands
o değil de ethde olan moneroda oluyor şuan Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1600638.0;topicseen

monero classic XMC çıkmış,ingilizcem pek iyi değil o yüzden çıkış nedenini tam anlayamadım,neyse sizce moneronun fiyatını nasıl etkiler ya da bu coinin değerlenmesi ihtimalı var mı ?
hero member
Activity: 546
bende diyorum göstergeler neden altüst oldu. Sizin parmağınız olduğunu bilmeliydim.  Grin
Şaka ettim sayın bostancı burda akıl ve mantık işlemez. Göstergeler al derse alırım sat derse satarim. Neden olduğunu düşünmem.

doge stoğumu deposit ettim siteye onu collectral gösterip XMR ye long girmeye başladım.

0.01513025 dan 9 tane
0.0150 den 10 tane
0.0149 dan 10 tane
0.0147 den 10 tane daha
düştükçe long girmeye devam edeceğim. bakalım neler olacak. izleyip göreceğiz.

Smiley çok yanlış bir strateji izlemişsin , ara ara daha aşağılara gelecek , tüm gece izledim.Satın alanlar hemen faize koyuyordu , dump yapsınlar daha ucuza alalım diye , ben 0.008 den aldıklarımı margine çekip biraz daha satın aldım.0.04 kar gördüm ama kapatmadım.İlk defa bir coine bu kadar fazla güveniyorum.Hemen pump yapsınlar falan diyoruz ama hızlı koşan atın boku seyrek düşermiş.Bu yüzden ağır ağır yükselmesi daha iyi.Aksi halde başımıza vuran çok olur.
Benden size öneri elinizdekileri  margine yatırıp , iniş çıkışlardan faydalanmanız dün gece boyunca 0.0157-0.014  seviyesinde seyretti.
sr. member
Activity: 280
hadi artik su pump gelse de biraz rahatlasak Smiley
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
bende diyorum göstergeler neden altüst oldu. Sizin parmağınız olduğunu bilmeliydim.  Grin
Şaka ettim sayın bostancı burda akıl ve mantık işlemez. Göstergeler al derse alırım sat derse satarim. Neden olduğunu düşünmem.

doge stoğumu deposit ettim siteye onu collectral gösterip XMR ye long girmeye başladım.

0.01513025 dan 9 tane
0.0150 den 10 tane
0.0149 dan 10 tane
0.0147 den 10 tane daha
düştükçe long girmeye devam edeceğim. bakalım neler olacak. izleyip göreceğiz.

hero member
Activity: 714
Merit: 500
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
evet bendede bütün göstergeler yeşermiş. Sıkı takip, disiplin ve stop loss tavsiyemdir.

0.01513025 dan long girdim sabah saatlerinde. bakalım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun Smiley
çok büyük yatırımla girdim. tam 9 tane xmr aldım. hemde %1 faizle borçlanarak.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
evet bendede bütün göstergeler yeşermiş. Sıkı takip, disiplin ve stop loss tavsiyemdir.
full member
Activity: 238
Merit: 100
yükselme grafiği çiziyor.
Elimde kalan 0.08 ile buy dedik baam 58 den
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
yanlıslıkla 0.014 tan alıs emrı vermısım Smiley 0.0114 tan verecegıme almıs. artık duser Cheesy
iyi kardasınız suan. eğer fiyattan memnu ndeğilseniz satınki bencede dahada düsecek.sanki cıkan balinalar oldu. etc ye benzetiyorum son 1 haftadır hareketini
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
yanlıslıkla 0.014 tan alıs emrı vermısım Smiley 0.0114 tan verecegıme almıs. artık duser Cheesy
hero member
ne beklettiler ya , sağlam bir dump gelseydi bu kadar beklemezdik panik satışlarıyla istedikleri kadar stok yaparlardı.Şimdi fiyatı belli aralıkta getirip götürüyorlar , toplama yapabilmek için hadi bakalım ne zaman doyacaklar.
hero member
Activity: 686
Blockchain Just Entered The Real World
150 170 hareketi yapabilir zaten gün içinde birçok kez bu hareketi yaptı.
hero member
full member
Activity: 238
Merit: 100
sr. member
Activity: 280
155 160 seviyelerinde biraz sallandirdiktan sonra bi dump gelecegini ve sonra saglam bi pump gelecegini dusunuyorum. kendi acinizdan bakmayin olaya. balina acisindan bakin.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Hiç kimsenin beklemediği bir anda yükselttiler kimsenin beklemediği bir anda da milletin kafasına vuracaklar. Realize edilmeyen kar kar değildir unutmayın lütfen.
hero member
herkes 0.01 beklerken 0.009 dan dondurduler. herkes 0.02 beklerkende 0.0187den dondurduler. papaz 3.kez pilav yerseki sanmıyorum. piyasa fiyatı ınanılmaz bir noktaya gelir. bence bundan sonrası dump. balina 2x ten fazla kazandı zaten.
bu piyasada dump olmaz diye kesin birşey söyleyemem ama bu yorumunuzla eski tecrübelerinizden ileri gitmiyor.Piyasa hareketlerinide sadece fiyata bakarak fikir yürüttüğünüz belli. 0.02 yi bulmayacağı belliydi zaten. Ama grafiklere bakarsanız kar satışlarının  yapılmış olduğunu görürsünüz.Bundan sonra gelebilecek dump ancak çok öncelerden elinde stok bulundurmuş zenginlerden gelebilir.Bunuda daha önce yazmıştım bu ihtimal diğer tüm coinlere göre xmr de daha az. (ya da aynı ) önemli değil. Bu dump ı kaldırabilecek kadar seveni var monero nun , hadi en kötü olasılığı düşünelim fiyat 0.004 e düşsün tekrar." %50 zarar etmiş olurum kendi adıma "   ben bu zararı işlem yapmadan bitfinex hacklendi diye yaşadım zaten Sad
Birde her kar satışı geldiğinde aha dump başladı diye ortalığı velveleye veren kişilerde tam olarak ne istiyor bir türlü anlamadım.Bu kadar bağımsız değişken varken kesintisiz - düzenli hareket mi olur.
Bu da burda küpe olsun Smiley  Korkanın çocuğu olmazmış   Tongue
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Monero'nun pump-dump coin olmadığını, çok yüksek hacme sahip olduğunu unutmayarak işlem yapmanızı öneriyorum.
Ama monero'nun çok hızlı çıkış yaptığı gözler önünde. Bob demişti sanırım, margin coinlere dikkat edin diye. Haklıymış:
https://poloniex.com/marginTrading#
Pages:
Jump to: