Pages:
Author

Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 5. (Read 71834 times)

hero member
Activity: 1531
Merit: 560
bu para 1 ay içinde 15 doları bırak 10 doları görmez, ben ümidi kestim artık evlat oldu saklayacağız. bakacağız ufak ufak büyüteceğiz Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Şu aşamada değil zaten bir mikta 0.008 - 0.01 arasında gezdireceklerdir. Keyifleri yetince çıkaracaklar. 20 dolarda demiyeyim. Ama 15 doları tekrar yaptıracaklar 1 ay içinde.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
110'un altını görünce birçok kişi 100'ün altını göreceğine inandı ve satmaya devam etti, ben satmadım. Oralardan fiyatı toparlayıp uçuracaklarını umdum ama olmadı.24hr Low 0.00989800 beklemeye devam.
birileri şu an ucuzdan yavaş yavaş toplamaya devam ediyor farkındasınızdır. long! Smiley

Bana pek öyle gelmiyor. Fibonacci yanılmazsa 0.0085 - 0.0095 arası bir taban bekliyorum. Ancak 20 dolarlara çıkarmak şu aşamada hayal. Zira hakkında hiç iyi bir haber yok kullanılabilecek. Alphabay'de xmr kabul eden satıcıların sayısı bir elim parmaklarını geçmemekle birlikte alphabay forumlarında satıcılar xmr'ı kullanmanın zorluğundan dem vuruyorlar. Şu an için balinalar eğer tekrar alıma geçecekse mantıklı olan rakam 0.0085 - 0.0095 gibi. Tabii tamamen yanılıyor da olabilirim. Ancak muhakkak shortlayan balina da vardır, o da aşağı iyice ittirmek isteyecektir fiyatı.
hero member
110'un altını görünce birçok kişi 100'ün altını göreceğine inandı ve satmaya devam etti, ben satmadım. Oralardan fiyatı toparlayıp uçuracaklarını umdum ama olmadı.24hr Low 0.00989800 beklemeye devam.
birileri şu an ucuzdan yavaş yavaş toplamaya devam ediyor farkındasınızdır. long! Smiley

Aynen katılıyorum hocam eth gibi önce çakacaklar sonra 20 dolar yapacaklar; ancak dibi bulan kazanır bekleyen değil  Wink
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
xmr'a ne oluyor böyle.
hero member
Activity: 1531
Merit: 560
senin ben para gibi hayatını sikeyim anasının amını gördü vurdu dibe Smiley 5 sene de bekleyeceğimi bilsen satmicam amk.
legendary
Sürekli söylüyoruz ama sonuç değişmiyor  Lips sealed
Balinalar önce pump yapacakları bir coin seçiyor (eskiden bu btc idi şimdi her balina yapamıyor onu) sonra onu pumplamak için fake yada gerçek bir haber salıyor salınmasını bekliyorlar (anonim oldu şu site kabul etti gibi) sonra kendi güçlerine göre fiyatı zıplatıyorlar sonra insanların kabulleneceği süre yüksekte tutuyorlar sonra o yüksek fiyattan yavaş yavaş millete satıyorlar azalınca ellerindeki coin kuvvetli dalgayla salıyorlar , buralardan alan dalga mağdurları (ki bu siz oluyorsunuz  Tongue) ellerindeki fiyattan daha da düştüğünü görünce panikle satıp iyice düşürüyorlar.
geçen hafta yükseliş grafiğini görünce farketmiştim fena pump yemiş bu patlatacaklar diye şu aralar patlıyor işte.Küçük balıksanız büyük balığı görünce kaçmanız gerekir ama altcoin piyasasında peşinden gidiyor millet.
Aynı şeyi tekrar yapabilirler ama zaman alacaktır başka coine de geçebilirler belli olmaz ellemezlerse hep yavaş yavaş düşer, ellemeye devam edeceklerse sert bir düşüş yaptırıp dipte bekletip milletin koinlerini toplayıp yine benzeri hamle yapabilirler.

Amerika'yı yeniden keşfetmenin alemi yok. Herkes böyle olduğunu gayet iyi biliyor. Daha da pump yer mi ümidiyle alınıyor, bazen hakikaten yiyor, kar geliyor. Bazen de en yüksekten alınmış oluyor ve coinler elde patlıyor. Bunun böyle olduğunu zaten piyasaya bir bakış atan herkes biliyor. Wink
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Sürekli söylüyoruz ama sonuç değişmiyor  Lips sealed
Balinalar önce pump yapacakları bir coin seçiyor (eskiden bu btc idi şimdi her balina yapamıyor onu) sonra onu pumplamak için fake yada gerçek bir haber salıyor salınmasını bekliyorlar (anonim oldu şu site kabul etti gibi) sonra kendi güçlerine göre fiyatı zıplatıyorlar sonra insanların kabulleneceği süre yüksekte tutuyorlar sonra o yüksek fiyattan yavaş yavaş millete satıyorlar azalınca ellerindeki coin kuvvetli dalgayla salıyorlar , buralardan alan dalga mağdurları (ki bu siz oluyorsunuz  Tongue) ellerindeki fiyattan daha da düştüğünü görünce panikle satıp iyice düşürüyorlar.
geçen hafta yükseliş grafiğini görünce farketmiştim fena pump yemiş bu patlatacaklar diye şu aralar patlıyor işte.Küçük balıksanız büyük balığı görünce kaçmanız gerekir ama altcoin piyasasında peşinden gidiyor millet.
Aynı şeyi tekrar yapabilirler ama zaman alacaktır başka coine de geçebilirler belli olmaz ellemezlerse hep yavaş yavaş düşer, ellemeye devam edeceklerse sert bir düşüş yaptırıp dipte bekletip milletin koinlerini toplayıp yine benzeri hamle yapabilirler.
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Tek bir soru :  XMR şu andan itibaren fırlar mı yine ?   Almayı düşünüyorum da
Alma. yeni bi high yaparsa almalisin.
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
Monero çok şişmişti, havasını alsınlar önce, 6-8 ay sonra yeniden istediğimiz seviyelere gelirse toplarız. Spekülatörler bu hareketleri sürekli yapıyor, 2 sene önce de aynısı yaşandı, geçen sene de, bu sene de tekrarlandı.
full member
Activity: 128
Merit: 100
Uzman Veteriner Hekim
Margin'imi 2nci kez patlattı gavurun tohumu. Gebersin bu saatten sonra. Büyük balıklardan iyice nefret ettim. Daha da adam olmaz bu. Geldiği yere gidiyor ağırdan ağırdan.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Monero bitmiştir hayırlı olsun
hero member
Activity: 756
Merit: 505

Fena çakıldı fırlar mı dan ziyade götü toplar mı? konumunda. Bu tek sorunun cevabını bende merak ediyorum  Smiley
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
legendary
Al veremedi garibim demek ki dahada indirecekler. Hayırlısı beklemede kalmak lazım monero bu her an her şey olabilir.

Ben 170 civarı long pozisyonumu 180 civarı shortlamıştım. Şu anda beklemedeyim. Bu hafta moneronun yanında izlediklerim 450-470 civarı factom, hareketliliği sebebiyle eğer başında durabilecekseniz ripple. Dashde de bir kıpırdanma var gibi ama bilemiyorum.
hero member
Al veremedi garibim demek ki dahada indirecekler. Hayırlısı beklemede kalmak lazım monero bu her an her şey olabilir.
member
Activity: 118
Merit: 10
tekrar tepeyi görecek gibi geliyor bana.  sanmıyorum bu şekilde veda edeceğini...
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
Balinalar Monerodan çıkıyor heralde artık.  Yeni mekan Ripple  olabilir mi ?
full member
Activity: 128
Merit: 100
Uzman Veteriner Hekim
Yavaş yavaş çöküyor gibi. 0.01 in altına inerse ilk geldiği yere gider. Umutlar tükeniyor pump için. Belki de istedikleri budur şişman balıkların.  Wink
Pages:
Jump to: