Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 17. (Read 3315 times)

full member
Activity: 630
Merit: 101
Hiç bir altcoinde mecuriyet olmadıktan sonra tamamen kalınmaz bence. Bunun sebebi her zaman daha düşerse alttan alıp ortalamayı düşürmek için.
member
Activity: 70
Merit: 10
Dogede kalınır.
member
Activity: 336
Piyasa bizi terste bıraktı herkes btc nin yükseleceğini beklerken altlar farkettirmeden 2/10 kat arası yapmışlar .Elinde alt olanalar hodle yapanları tebrik ediyorum.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
Bence yatırım bazında bitcoin olarak düşünmek yanlış, bence sen merak etme en shit token veya coin bile pump yiyor bu piyasada, zarara gireceğini sanmıyorum
full member
Activity: 224
Merit: 100
Bunu yapanların yüzü sanırım sonunda gülmeye başladı.Çoğu alt coin güzel noktalara geldi.Artışlarına da devam edecek gibi görünüyor.
member
Activity: 196
Btc almayı tercih ederim.
full member
Activity: 546
Bence yanlış bir tercih olur. Çünkü bitcoin artmadan neredeyse hiç biri artmıyor ya da btc düşünce neredeyse hepsi düşüyor. O yüzden alttan kazançlı çıkmak için btc de kalmak şart.
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
malesef o hatayı yaptım, ve kafamı duvardan duvarlara vurdum, gerçi dolar olarak bakınca ço kbi zarar yok fakat, bitcoinin bu denli artması, altcoinlerde olan insanları derinden etkiledi (  aralık ayı hariç ) .

Bence geleceğe yönelik projesi olan adet ve fiyatı düşük, hatta icosu yeni bitmiş, parlaması yakın coinlere yatırım yapılabilir ve riski bölmek birden fazla coine yatırım yapmak mantıklı olacaktır.
member
Activity: 112
Dağıtmak lazım her birine.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
En büyük hatadır, bir kısım btc de mutlaka kalmak gerektiğine inanıyorum, en azından yüzde 50 olması lazım
member
Activity: 294
Vertex.Market, the World's First ICO Aftermarket
Konuyu baştan sona okudum. Her kafadan bir ses çıkmış.
Herkes kendi deneyimlerine dayanarak kendince bir formül üretmiş olsa da ortak belli noktalar var.

1. Yatırımınızın temel amacını belirleyin.
A) Elimdeki Bitcoin miktarını artırmak.
B) Elimdeki Ethereum miktarını artırmak.
C) Elimdeki waves miktarını artırmak.
D) Elimdeki TL miktarını artırmak.
E) Elimdeki USD miktarını artırmak.

2. Borsalar arası para çevirim yollarınızı belirleyin. Bunu yaparken komisyon oranlarına ve piyasa derinliklerini inceleyin.
Bunu yaparken aynı zamanda hedefinizdeki altcoinlerin derinlikli olduğu borsaları seçmeni önerilir.
TL <--> WTRY <--> DEX (bitcoin - ethereum vs..)
TL <--> Bitcoin <--> altcoin borsası
TL <--> Ethereum <--> altcoin borsası

3. Biriktirme cüzdanınızı seçin.
Her coin'in kendi cüzdanı var.
Bitcoin biriktirecekseniz https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin
TL yani WTRY veya waves biriktirecekseniz waves cüzdanını kullanabilirsiniz.
Ethereum biriktirecekseniz mist ve mew kullanmayın da ne kullanırsanız kullanın.

Artık bunları belirledikten sonra istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

elinize sağlık hocam bilgiler çok faydalı olmuş
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Konuyu baştan sona okudum. Her kafadan bir ses çıkmış.
Herkes kendi deneyimlerine dayanarak kendince bir formül üretmiş olsa da ortak belli noktalar var.

1. Yatırımınızın temel amacını belirleyin.
A) Elimdeki Bitcoin miktarını artırmak.
B) Elimdeki Ethereum miktarını artırmak.
C) Elimdeki waves miktarını artırmak.
D) Elimdeki TL miktarını artırmak.
E) Elimdeki USD miktarını artırmak.

2. Borsalar arası para çevirim yollarınızı belirleyin. Bunu yaparken komisyon oranlarına ve piyasa derinliklerini inceleyin.
Bunu yaparken aynı zamanda hedefinizdeki altcoinlerin derinlikli olduğu borsaları seçmeni önerilir.
TL <--> WTRY <--> DEX (bitcoin - ethereum vs..)
TL <--> Bitcoin <--> altcoin borsası
TL <--> Ethereum <--> altcoin borsası

3. Biriktirme cüzdanınızı seçin.
Her coin'in kendi cüzdanı var.
Bitcoin biriktirecekseniz https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin
TL yani WTRY veya waves biriktirecekseniz waves cüzdanını kullanabilirsiniz.
Ethereum biriktirecekseniz mist ve mew kullanmayın da ne kullanırsanız kullanın.

Artık bunları belirledikten sonra istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

full member
Activity: 219
Merit: 109
Alt coinler uçuşa geçti, bencede en güzel yatırım şuan için alt coinlere  geçmek olacak.

Bu mantıkla sürekli kaybedersiniz. Bunu yazdığınız an alım yapan biri şu an kafadan %10-20 zararda.
Şu an alım yapıp, piyasa normale döndüğü an satan biri ise kafadan %10-20 karda.
Koin düşükken alınır, yüksekken satılır. Aksi halde balinaların besini olursunuz.
member
Activity: 448
Şimdilik yapılacak en akıllısı yaklaşık 1 ocak 2018 tarihine kadar alt coinlerde kalıp sonrasında btc ye dönmek olur.
full member
Activity: 179
Augmented Reality World Discovered
Alt coinler ico fiyatının altında ve projesine güvendiğiniz coinler ise alınıp orta-uzun vadede güzel kazandırabiliyor.ama bazılarının ekipleri illallah dedirttiriyor sabır gerektirir böyle coinler
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Alt coinler uçuşa geçti, bencede en güzel yatırım şuan için alt coinlere  geçmek olacak.
member
Activity: 196
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Altcoinler uzun vadede beklendiğinde gerçekten güzel değerlere ulaşıyor ve büyük kar ettiriyorlar ancak yatırım yapacağın coini iyice gözlemlemenin önemli olduğunu düşünüyorum. Yine de ben olsam bir kısmını Btc'de bırakırdım sanırım Smiley
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Etrafımda yatırım yapanlardan gördüğüm bu son 3 4 ayda bitcoğnen ziyade altcoinlere yatırım yapılıyor ve çok daha fazla kar yapıyorlar
member
Activity: 322
Merit: 15
Bitcoine geçmek için bir fırsat doğdu bence çünkü güzel bir düşüş yaşadı.
member
Activity: 364
Merit: 20
Daha az riskli olacaktır. Kazanmaz mısın kazanırsın ama belki bitcoin kadar çok olmaz.
Pages:
Jump to: