Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 16. (Read 3315 times)

full member
Activity: 420
Merit: 100
hani bitcoin düşmeye başlıyor ekranlara bakıyorsun her yer kırmızı, her yerde eksi yüzde 30- 40 sayılarını görüyorsun ya, heh işte o zaman altcoinlere girme zamanı geldi demektir. tabi elinde bitcoinin varsa.daha sonnra bitcoin yeni bir zirve yapar, ekranlara bakarsın bu sefer her yer yeşil, eksi yerine her yerde atrı yüzde 30-40 sayılarını görürsün işte o zaman hemen bitcoine geç ve oradan da fiata geç. bu piyasada var olmak ve kazanmak istiyorsan bunu bir strateji olarak belirlemek ve sabredebilmek gerek.
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Yakın zamanda altlara daha fazla girdim ve bundan sonra güzel gelişmeler bekliyorum ama yine de yatırımın tümüyle altcoinlerde kalanlardan değilim 😶 Ps: Arkadaşın güncel durumunu merak ediyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Çok çok aşırı riskli bir olay malesef. Ben de bir ara gazla denemiştim ve %40 a yakın zararla çıkmak zorunda kalmıstım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
noldu bu arkadaşın durumu biraz toparlamıştır herhalde zararı, arkadaşın durumu foruma dert oldu valla
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Bitcoin yeni bir rekora imza attığı zaman tüm altcoinler yerlerde sürünür vaziyette oluyorlar. Bu yerlerde sürünür vaziyetten yatırımın tamamıyla girip, Bitcoin düşüşünde %200, Bitcoin durulmasında %75-100 gibi kar edebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum, herzaman alım fırsatı beklerim, paramı riske atmam.
member
Activity: 448
Merit: 11
Bende unutmak için yatırdım ki yani 2-3 yıl dokunmamayı planlıyorum ama dayanamıyorum her gün kontrol ediyorum
member
Activity: 322
Merit: 14
dün alıp unutmak için bir miktar LEND aldım. 1350'den.  globalde çok adı geçiyordu. aldım unuttum bakalım bahara kadar neler olacak.
member
Activity: 448
Merit: 11
size kendi yolumu anlatayım elimdeki parayı market cap i düşük ve projeleri güzel olanlara 4-5 tane coin buluyırum ama kesinlikle uzun vadeli bundanda kasım 2-3 yıl gibi çünkü 1 haftada bin tl aldım ama uzun vadede bunun belki 100-1000 katı olacak
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Parayı böle böle çeşitli coinlere bölüştürmek ve riski azaltmak fikri çekici. Bu nedenle gelecek vaad eden paralardan belli oranda satın alarak yatırımının tamamıyla alt coinlerde kalarak hareket edilebilir.
member
Activity: 266
Merit: 10
güzel başlık açılmış üzerinden biraz zamanda geçmiş. bunu yazmamın sebebi başlık açıldığı tarihte altcoinde dip zirvelerinin olduğu döneme gelmiş olması. umarım sabredip satmamıştır arkadaşımız
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Sepet olusturmak oldukca mantikli olabilir ama daha cok kazanmak istiyorsan bence btc cunku sepet riski azaltir kazanc da azalir. Belki btc riskli olabilir ama dusus yapacagini sanmiyorum uzun vade de .
member
Activity: 476
Sepet yapmak daha mantıkı bence her ihtimalde bir miktar btc bulundurmak faydalı olur. Maliyet düşürmek maksatlı. Kardan zarar etmeyi göze almak lazım.
full member
Büyük cesaret işidir. Trade yapmıyorsan çok da mantıksız değil aslnda böyle tanıdıklarım var yanılmıyorsam Full altcoin hatta çoğunlugu zecdeydiler güzel kazandılar.
member
Activity: 522
Merit: 13
bu sepet konusunda gerçekten iyi bir öngörüye ve bilgiye sahip olmadıktan sonra yapılan her hamle yüksek risk içeriyor. sepeti yarı yarıya yaptığınızda bitcoin çıksa altlar düşüyor sepetin değeri aynı kalıyor altlar çıkıyor bitcoin düşüyor durum yine aynı. tabi girdiğiniz alt coin ne kadar sağlamsa veya ne kadar doğru zamanlarda girip çıkabilirseniz ancak o zaman fayda sağlayabiliyorsunuz.
member
Activity: 63
"Highest ROI crypto infrastructure"
valla biz alt lara kaydık komple uzun bı suredır ama aradakı cıddı dalgalanmalarda altlar cok yıpranabılıyor oylle durumlarda btc ye gerı kaymanın daha faydalı oldugunu dusunuyorum
full member
Altcoinler ile ilişkimi artık sadece vur kaç olarak planlamayı düşünüyorum. Bozduğum her bitcoin için her geçen gün pişmanlık yaşıyorum. Ayrıca vadeli işlemcilerin olası bir long pozisyonu açmaları durumunda hızlı yükseliş altları yine ağlatır.
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Benim tarzım:)

Altcoinler arasında tercih yapmayı mantıklı buluyorum. Bi öngörüsü olabiliyor en azından.
member
Activity: 378
Merit: 55
Altcoinler bir tik ugrastirici yani surekli takip gerektiriyor bence ama bitcoin uzun vade yatirim araci bence. Ugrassiz yatir unut hatirla zenginsin.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bence de mantıklı en azından kısa vade de  bitcoinden ziyade altcoinin kar getirdiği tecrübelerle sabit hele ki bir altcoini düşük anında alıp yüksek anında satarsan
member
Activity: 140
Btc mutlaka olmalı.
Pages:
Jump to: