Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 14. (Read 3315 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 505
bekleme yararına olacaktır. çünkü yapacağın hamle eşittir zarar demek. btc deki yükselme zaten altcoinleri de etkilediği için zarar etmeden hamle yapmak mantıklı.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
Amaca göre değişiyor, nihai amaç Bitcoin artırmaksa Bitcoin yükselirken altlarda kalmak amaca uygun değil fakat amaç USD bazında kâr elde etmekse çokta farkeden bir şey olmaz altlarda yükselir bir gün.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Bitcoin artışından sonra altların artmaması yüzünden komple altlarda kalmaktan vazgeçtim. Yatırımımın yarısını bitcoin alarak dengelemeyi düşünüyorum en azından ani bitcoin pump sonrası altların düşüşünden yarı yarıya etkilenirim
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Yatırımın tamamıyla altcoinlerde kalmak çok tehlikeli çünkü Bitcoin düşerken hepsi düşüyor ama Bitcoin yükselirken altcoinler tekrar yükselmiyor.. Bu piyasanın yapıtaşı uzun bir süre boyunca Bitcoin olmaya devam edecek, en güvenli yatırım olarak o satın alınabilir altcoinlere ancak kısa vadeli girişler yapılabilir.
member
Activity: 98
Merit: 10
“Innovation Powered by Crypto”
Kesinlikle katılıyorum. İyi bir teknik analiz yapıp sermayenin tamamı ile alt coinlerde kalınabilir. Bu mantıklı bir karar. Altcoinler beklentinin çok üzerinde gelir getiriyor. Acele etmeden satın alıp beklemek gerekiyor. VERGE, Ripple, Litecoin gibi coinler yatırımcısını sevindirecek.

Kasanın bir kısmını bitcoine ayırmak gerek yinede. Bitcoinin ne olacağı pek belli olmuyor.
full member
Activity: 420
Altcoinler kendini bitcoin kadar hizli toplamayacaktir. Bitcoin buyuk inisler yapsa da yeniden toplamasi uzun surmuyor. Yani bence bitcoin.
dolar bazında düşünüldügünde inişler çıkışlar bazında dediğiniz gibi bitcoin düşse de toparlanma süreci daha kısa sürüyor belki evet ancak altcoinlere girerek altcoinlerin değerlenmesini bekleyerek yapılan satışta elinizdeki satoshi miktarını yani bitcoin miktarını artırmış olursunuz aradaki fark bu olmuş olur.
member
Activity: 336
Merit: 11
Altcoinler kendini bitcoin kadar hizli toplamayacaktir. Bitcoin buyuk inisler yapsa da yeniden toplamasi uzun surmuyor. Yani bence bitcoin.
member
Activity: 224
Bitcoinden bir sicrama beklerken yanlis olur bence altcoinlerde kalmak. Vakit var sayilir ama gecirmeyin bence derim.
member
Activity: 308
Altcoin fiyatları malesef kendilerini toplayamadı. Bitcoin 20 bin dolar da olsa altlar hep şu anki seviyede kalacak gibi geliyor. Çok bilinen 3-5 coin dışında malesef durum şu an için böyle görünüyor.
Altcoin yükseldiğinde çok kazandırıyor ama süründürmeye başladı mı da yerle bir oluyor Smiley
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Her ne kadar altcoinlerde katlama oranı yüksek olsa bile daha çok dengesizdir. O yüzden yatırımın fazla miktarını Bitcoin ve ethereum a yatırmak lazım. Geri kalan altcoinlerde dağıtmak mantıklı geliyor bana
member
Activity: 70
Riski dağıtmak adına sepetleri çeşitlendirmeye özen gösterin. Yatırım oranının tamamını az sayıda altcoine bağlamak riski artırır. sepette Bitcoin, Ethereum, Neo olması gerekir. Denge şart.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu apaçık bir risk bence bir miktar Bitcoin almak çok daha mantıklı
member
Activity: 98
Her yiğidin bir yoğurt yiyiş tarzı vardır. Kimisi Bitcoin gibi popüler paralara yatırım yapar. Kimileri gelecekte büyüme potansiyeli olduğuna inandığı yeni projelere yani alt coinlere yatırım yaparak beklemeyi tercih eder. İki yolunda doğru olduğunu varsayıyorum.
member
Activity: 112
İncelemesini araştırmasını çok iyi yapan tamamen altcoinlerde yatırım yapabilir. Daha önce bunu deneyenler satın aldıkları altcoinler sayesinde iyi getirir sahibi oldular.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bence büyük risk
Bitcoin alıp kalan para ile altcoinlerde kalmak daha makul bir yatırım
member
Activity: 322
Merit: 12
Elbette herkes kendi yolunu kendi cizmekte bu yol icin farkli arastirmalar yapmakta. Mesela ben bitcoin taraftariyim. Altcoinlere kolay kolay girmiyorum.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Sepet olusturmak her zaman iyidir ama takibi biraz zordur. Yine sepet olusturun bitcoine de yer ayirin bence.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Yatırımın başlarında ufak paralarımızı altcoin trade yaparak artırmak mümkün, yeteri kadar büyüyünce de Bİtcoini çoğaltmak mümkün, parayı Bitcoin ve altlara nasıl dağıtacağı kişiye kalmış fakat bir miktar parayı boşta bekletmek işin püf noktası.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bence tamamıyla altcıinler de kalmak riskli bir miktar Bitcoin almak daha güzel olur
full member
Activity: 420
elinde bitcoin olan veya piyasaya yeni girmek isteyen için altcoinlere girip beklemek sermayeyi daha fazla katlayabilmek için çok daha mantıklı bence.
Pages:
Jump to: