Pages:
Author

Topic: Yatırımının tamamıyla altcoinlerde kalmak - page 15. (Read 3315 times)

full member
Activity: 336
Merit: 100
Önümüzdeki süreçte altcoinlerin daha fazla fiyat anlamında katlanacağını düşünüyorum. Bitcoin in birdenbire x5 yapmasını bekleyemeyiz ancak o kadar çok ucuz coin var ki bunlardan yüksek performans bekleyebiliriz.
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Bende altkoinlerden yana kullandım tüm yatırırmımı tüm yatırım deyince öyle milyon dolar gelmesin toplasan 2K TL anca eder Cheesy  Bu sene bitcoinden daha fazla pump yiyeceğini düşünüyorum.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Selam. Bu konuda tutara bakmak lazım, sonrasında da amaca.

100 K'lık yatırım ve beklentisiyle;

10 K'lık yatırım ve beklentisi bir olmuyor diye düşünüyorum.

Bunda da çeşitli değişkenler devreye giriyor. Öncelikse btc ya da diğerleri dersine iyi çalışmak.
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Her ne kadar altcoinlere de dağıtmış olsam bitcoinde de ufak bir miktar birakiyorum . Ayrıca USD olarak en az %20 bulunduruyorum ki ileride lazım olursa USD den bozduruyor ve diğer yatırımları bozmuyorum .
Şu an için en az 4 yere dağıttım ki bu beni biraz daha rahatlatıyor . Kazandırma oranı azalıyor ama riskde kayboluyor
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Ne yapacağımızı bazen şaşırıyoruz yatırımın oranını belirlerken, Bitcoinimin sayısını artırmak isterim, bunun için ek para kazanmamda tek seçenek olarak mesela benim elim hep alt coinlere kaçıyor, hem ucuz hem de katlama ihtimali yüksek olunca ister istemez dalıyorum altlara ancak oran yüzde 50 civarındadır.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Bol çeşitli bir sepet hoşuma gidiyor ancak yatırımın tamamıyla altcoinlere girmek beni korkutuyor. O kadar belirsizligi bünyem kaldırmaz en rahatı 50/50 denklemek benim icin.
member
Activity: 94
Merit: 10
Altcoinler konusunda çok uzun süre beklemek gerekiyor. Uutmayalım Bitcoin İlk çıktığında çok düşük bir değere sahipti. Altcoinlerin 1 yıl sonra çok yükselme ve kar  bırakma ihtimali var. Potansiyeli gören herkes beklemeli.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Elbette herkesin farkli stratejisi var ama su an icin altcoinlerde kalmak sacma olacaktir bence.

1 ay önce altcoin sepeti 120k $ olan adamın şuan 20k$ ederi var. Naapsın 20k$ ya satıp kurtulsun mu? Saçma. Benim de yatırımlarımın %75 i altcoin de. Bence bahar beklenmeli. Nasıl her çıkışın bir inişi varsa , her inişinde muhakkak bir çıkışı vardır. Bu alemden bazıları çok güzel paralar kazanırken aynı şeyleri tekrar tekrar yapacaklardır. hemde göstere göstere..
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Altcoinler için sağlam projeler seçilebilir. Ayrıca güçlü ıco projelerinden de token seçilebilir bu şekilde hareket tarzı ile yeni bir strateji oluşturularak bütün yatırım ile btc haricinde kripto para birimlerine yatırım yapılabilir.
newbie
Activity: 238
Elbette herkesin farkli stratejisi var ama su an icin altcoinlerde kalmak sacma olacaktir bence.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Bitcoin dönem itibari ile haziran ayına kadar çok hızlı bir şekilde yükselmeyeceğini düşünürsek Mayıs ayına kadar alt cinlerde kalmak daha mantıklı olabilir.Tabiki burda dikkat etmemiz gereken durum eldeki alt cinlerin yeterli seviyeye ulaştığında elden çıkarmak en doğrusu olacaktır.
. veteran trader oluyirsun hocam soylediginizi yapacak durumda Wink bunun zamanını tturmak gerçekten zor ve adrenalinli
newbie
Activity: 196
Demet olusturmak oldukca mantikli ama bu devirde degil bitcoinin daha duzenli hareketler yaptigi donemlerde yani ust seviyelerde su an herkesin bekledigi bir yukselme var ve bitcoine yatirimin tam zamani bence.
member
Parayı dağıtmak her zaman mantıklı gelmiştir bana kazanç oranını azaltabilir ama riski de azaltıyor . Her ne olursa olsun çok fazla dalgalanma yapmış olsa da 6000usd seviyelerinde nakit paramin %40ini btc ye yatırdım . Btc den hala sasmiyorum. Geri kalan %30 alt %30usd şeklinde devam ediyorum
full member
Merit: 100
Bence ikiye bölmek en mantıklısı risk de azalmış olur bu sayede. Her altcoin güzel bir artış göstermiyor çünkü. En kötü ihtimalle paranızın üçte birini bitcoine ayırın derim ben.
newbie
Activity: 196
tamamen tercih meselesi.hangi coinin aratacağını düşünüyorsanız ona yatırım yaparsınız.mesele altcoin, üstcoin değil.
member
Activity: 392
Bitcoin dönem itibari ile haziran ayına kadar çok hızlı bir şekilde yükselmeyeceğini düşünürsek Mayıs ayına kadar alt cinlerde kalmak daha mantıklı olabilir.Tabiki burda dikkat etmemiz gereken durum eldeki alt cinlerin yeterli seviyeye ulaştığında elden çıkarmak en doğrusu olacaktır.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Piyasaya para girişi yapacaksanız eğer altcoin almak mantıklı bir hareket olur bence şu an için. Özellikle projesi güzel olan ve hacmi büyük olan altcoinlere yönelirseniz yaza kadar en az x3 yapabileceğinizi düşünüyorum ben.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Bu hiç inandığım bir metod değil, ne kadar oynak bir piyasada olduğumuzu unutmamak gerekiyor. Yatırımın bir kısmını btc ve eth’de tutmak bana daha güvenli geliyor, tümüyle altlarda kalmak istemem.
newbie
Activity: 98
4 ay önce 5000tl ile girdim bu piyasaya ilk 2 ay saçma sapan trade'ler yaptım altcoinlerde kaybım ciddi anlamda oldu 700-800TL'ye kadar düştüm fakat şuan yaklaşık olarak 14-16K kadar kardayım alt coinler sayesinde hedef yaz başına kadar 100k umarım gerçekleştiririz, herkese bol karlar dilerim
member
Activity: 308
Bende bu işe ilk girerken yatırımımın yüzde kırkını btc ye yüzde atmışı ile de alt koinlerle sepet yapmıştım. Sonra hepsini sepete aktardım. Şimdi bakıyorum da keşke btc kalsaydım. Btc den çıkmak pişmalıkmış onu anladım bu süreçte.
Pages:
Jump to: