Pages:
Author

Topic: Yeni bir coin çıkıyor. Japonya kendini geliştiriyor. - page 2. (Read 3788 times)

member
Activity: 144
Merit: 16
Çıkarırlar tabi abi çıkarırlar da bizimkiler ne yapar peki? Anca takip ediyoruz, araştırıyoruz, bakıyoruz, ediyoruz falan filan yani atın alan üsküdarı geçerken biz de öküz-tren misali bitcoini izliyoruz, bu levellere gelmek ümidiyle Smiley
member
Activity: 112
Merit: 10
Japonya Tokyo olimpiyatları için coin çıkarıyor.
full member
Activity: 742
Merit: 112
Bitcoin en çok japon yeni ile satın alınıyor. yani doğal olarak en fazla yatırım yapan millet japonlar. fakat bitcoine rakip geliyor başlığı biraz garip olmuş. Jcoin bilgisi var ve JP Morganın bitcoine karşı olarak sert söylemlerinden bahsedilmiş.

Bir ülkenin milli parası sırf o ülke çıkarıyor diye bitcoine rakip olamaz. daha fazlasını yapmaları gerekiyor.
member
Activity: 154
Japon vatandaşları kripto para borsalarında yoğun işlem yapan aktif ve uzman alıcı satıcılar. Hacim olarak katkıları büyük. Ülkenin bir değil birden fazla kripto para çıkarması mümkün.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Adamlar her alanda öncü olduğu gibi bu alandada başı çekecekler.
newbie
Activity: 35
Merit: 0
Çıksın iyi olur. Taklitler aslını yaşatır ne olsa
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
Bitcoin artık yeni meslek sektörü olmaya başladı ya Kappa
member
Activity: 65
J coin iş yapar, çekik Japonlar becerikli.
member
Activity: 182
Merit: 11
Kim ne cikarirsa cikarsin hicbiri bitcoinin tirnagi olamaz. Altcoinlerin hepsi scamdir bu piyasada. Ulkelerin kendi gelistirdikleri dijital paralar nasil bir yenilik sunuyorlar ki. Temel felsefe blockchain ve zaten kabul goren bir btc var. Gerisi hikaye. Hepsi insanlarin elindeki btcleri almak icin bir kurgu bence

Scam olarak değerlendirmek yanlış olur hiç biri BTC olamaz katılıyorum fakat yeni coinlerin çıkması farklı alternatifler demek heleki güçlü coinlerin çıkması yatırım fırsatı.
member
Activity: 546
ne zaman çıkacak, kripto paranın adı ne, hangi alt altyapıyı kullanacak veya kendi blockzincirini mi oluşturacak?
Ben bitcoini oluşturan kişinin tek bir kişi yani Satoshi olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Büyük bir proje ve özellikle batı ülkeleri tarafından desteklenmesi sanki CIA tezgahı gibi geliyor bana.
member
Activity: 252
kimın ne çıkardığı o kadarda önemli değil. asıl mesele bitcoin olduktan sonra.
member
Activity: 532
Merit: 29
bir yerde teknoloji ve yenilikten bahsediliyorsa ve orada Japonlar varsa aldığınız risk aslında çok da risk değildir anlamına gelir.

Blockchain teknolojisine değişik bir bakış açısıyla yenilikler getirip, bunu da merkeziyetçi yapı altında yapacaklarsa dünyada bunun öncülerinden biri olabilirler. Tabii, çok farklı bir coin sistemi ile de gelebilir bu adamlar. Japonlar dünyada çalışkanlıkları ve dürüstlükleri ile isim yapmış bir millettir ve piyasalara girme haberi bile kripto para dünyasının imajına artı bir şekilde yansıyacaktır. Gelişmeleri iyi takip etmek gerek, sonra bu treni de kaçırıp pişman olmak istemem açıkçası kendi adıma konuşmak gerekirse.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bu işin öncülüğünü edecek bir ülke varsa o da japonya dır. Nasıl yapmışlar nasıl olmuş diye diğer ülkeler onu takip edeceklerdir. Ama asıl önemlisi Bitcoin ile aralarındaki bağ ne olacak. Devlet olarak bitcoin e yasak mı getirecekler yoksa ilişkilendirip devamını mı sağlayacaklar. Bitcoin in kullanımdaki  işlevi ne olacak? Bunların cevabını ilerleyen zamanlarda görüp hepberaber öğreneceğiz.
member
Activity: 140
Japonya yıkılmış bir ülkeden dünya devi oldu, hayat felsefeleri yenilikçi. Güncel bir proje olmuş.
member
Activity: 196
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Japonya bu konuda oldukça yenilikçi. İnternet parasına geçmek için devletin denetlediği bir coin çıkarmaya bir adım bence bu.
Bu tarz atılımlar yaygınlaşacaktır ilerleyen zamanlarda ancak hiçbirinin bitcoinin yerine geçebileceğini düşünmüyorum.
member
Activity: 680
Japonya bu işin içine girdiyse bir bildiği vardır. Bitcoin in yerine geçebileceğini düşünmüyorum ama yatırım için iyi bir fırsat olabilir.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Japonya dan artık ciddi bir atılım bekliyorum Japonlar zaten teknoloji ile nam salmış durumdalar ancak sert bir darbe yaparlarsa bu piyasaya şaşırmayacağım. Örneğin devlet destekli ilk kriptopara.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Tabiki japonyanın çıkarcağı coin belki btc nin yerini tutmayacak : Fakat ekonomik ve teknoloji açısından japonyanın dünyadaki yerinin üstte olduğunu hesaba katarsak başarılı olma şansları yüksek.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
Kim ne cikarirsa cikarsin hicbiri bitcoinin tirnagi olamaz. Altcoinlerin hepsi scamdir bu piyasada. Ulkelerin kendi gelistirdikleri dijital paralar nasil bir yenilik sunuyorlar ki. Temel felsefe blockchain ve zaten kabul goren bir btc var. Gerisi hikaye. Hepsi insanlarin elindeki btcleri almak icin bir kurgu bence
nasıl hocam size bitcoin'den kat kat daha hızlı ve sorunsuz olan 5 tane altcoin söylebilirim, bir şeyde bağlı kalmak iyilik getirmez. yeniliklere açık olmak lazım
member
Activity: 196
Merit: 12
Ülkelerin coin savaşları başlayacak gibi her ülke piyasayı elinde tutup coinlerini değerlendirmeye çalışacaktır. Japonlar sadece teknoloji de değil bir çok alanda disiplinli ve çalışkan millet çıkartsınlar coinlerini bakalım nasıl olacak
Pages:
Jump to: