Pages:
Author

Topic: Yeni bir coin çıkıyor. Japonya kendini geliştiriyor. - page 4. (Read 3788 times)

member
Activity: 378
Merit: 55
Elbette bu yeni piyasaya girmek için güzel bir şey ama btc kadar etkili ve değerli bir coin olacağını düşünmüyorum.
jr. member
Activity: 57
Merit: 10
İyi bir haber dijital paraların kabul görmesi demektir böyle şeyler.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Japonlar kral adamdır denildiği gibi bir işi hakkıyla yapacaklardır.
Ama hakkıyla yapmak demek illa en başarılı olacaklar demek değildir.
Bitcoin'in önüne geçebilecek bir dijital para birimi asla olmayacaktır.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Ülkeler kazancını arttırmak için bitcoine eş yerli koinler üretmeye çalışıyorlar fakat başarısızlık mecburiyet kendilerini daha çok bitcoin üstünde kazanmaya hedeflemeli hukumetler
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Haftalardır japonların yaptığı / yapacağı şeylerle ilgili haberler görüyorum. Her ne yapıyorlarsa en iyi biçimde yapmaya çalışacakları zaten belli, adamlar her şeyi o kadar ciddiye alıyor ki daha birkaç gün önce bir tren yalnızca 20 saniye erken hareket etti diye özür dileyen bir basın açıklaması yaptılar. Bir şeyleri layığıyla yapmak onların kültüründe var. Dolayısıyla eminim güzel işler ortaya çıkarırlar fakat Bitcoine rakip gelecek bir şey ortada yok, uzun bir süre daha olacağını sanmıyorum
member
Activity: 182
Bence de japonlar yapıyorsa bir işi hafife almamak gerekir hele de teknolojik anlamda zaten oldum olası japon hayranlığım vardı bu tür haberleri gördükçe katlanarak devam ediyor hayranlığım,ülkemizin de örnek alması dileğiyle.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Japonya çıkaracaksa o kadar hafife almamak gerek bence.Japonlar teknolok gelişmelere en kolay adapte olan ülke ve bir coin çıkarırsa sağlam bir proje olur.Önyargılı olmamak lazım.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Japonya yüksek teknolojisinden yazılım teknolojisine kesin geçemediği için gittikçe teknolojik anlamda geriliyor bu böyle giderse coin falan çıkaramaz çıkarsa da bitcoin kadar tutmaz
full member
Activity: 252
Merit: 105
Çin de yapsa, Japon da yapsa hiç bir ülkenin dijital parasını alamam, bağımsız projelerden yaparım yatırımımı, devlet müdahalesi olur bunlara, 3 kuruş kazanacam diye bekle dur. Kendi vatandaşlarına satar anca.
full member
Activity: 142
Merit: 102
Her hafta japonlar bi coin çıkarcak haberi dolaşıyor sonra burda her hafta biz çok gerideyiz muhabbeti dönüyor Cheesy Açacam bi haber sitesi sadece bu haberi döndürsem bile bi sürü hit gelir.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Her ülke kendi coinini çıkarmanın peşinde fakat ben ülke coinlerinin bitcoinle rekabet edecek düzeye gelebileceğini düşünmüyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 103
haber çıkalı çok uzun zaman olmuş, projeden haber var mı?
japonların yaptığı işler her zaman başarılı olur Smiley
full member
Activity: 742
Merit: 112
Haber başlığı hiçbir şey bilmediklerinin kanıtı gibi

Japonlardan Bitcoin'e karşı yepyeni bir sanal para geliyor!

Bitcoinden daha iyi hangi hizmetleri sunacak
Bu hizmetler ülkeler, şirketler tarafından desteklenecek mi?
Bitcoin şu an rakipsiz ve ona yaklaşabilecek bir kripto parayı ben göremiyorum.
sr. member
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
bitcoinin yerini alacak demek çok iddialı çok da boş bir laf. bitcoin cryptonun mihenk taşı. bitcoin ve diğerleri diye ayrı kefeye konmalı tüm coinler.
diğerleri arasından bile sıyrılacak proje geliştirmek evrelerden geçirmek uzun bir süreç.
ne kadar erken başlarsan o kadar çok yol katedersin mantığıyla bakmak lazım.
member
Activity: 196
Merit: 12
Japonlar sağlam ve güzel iş yapıyor olsalar da çıkaracakları coin in  Bitcoine rakip olabileceğini düşünmüyorum.
full member
Activity: 602
Dijital kripto paralar galiba gelecekte daha farklı algılanacaklar çünkü herkes hemen bir milli lik güdüyor oysa bu sistemin varoluş temelinde zaten evrensellik mantığı var. Ülkesel bazda atılım destek bekleniyor olabilir ancak şuan piyasa deniz aşırı ticaret yapabilen büyük şirketlerin elinde. Hatta bir fikir bir şahıs dahi nice ülkelerden daha çok varlığa sahip olabiliyor.
full member
Activity: 224
Kim ne cikarirsa cikarsin hicbiri bitcoinin tirnagi olamaz. Altcoinlerin hepsi scamdir bu piyasada. Ulkelerin kendi gelistirdikleri dijital paralar nasil bir yenilik sunuyorlar ki. Temel felsefe blockchain ve zaten kabul goren bir btc var. Gerisi hikaye. Hepsi insanlarin elindeki btcleri almak icin bir kurgu bence
Ülkelerin kendi gelistirdikleri para neden scam olsun dostum kullanislilik acisindan ülkelerin cikarmaya calismasi cok normal kagit paralar artik tarihe karisacak.
newbie
Activity: 65
Merit: 0
japonları severim akıllı adamlar vesselam ama biraz geç kalmışlar sanki  Undecided
sr. member
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
Hali hazırda olan Blockchain teknolojisi var zaten. Japonlar teknoloji konusunda dünyanın beyni denilebilinir bir pozisyondayken,
neden kendi dijital parasını çıkarmasınlar ki ? Bitcoin'in yerini tutamaz o ayrı bir konu.. Kendi borsalarında paralarını işletip, kendi vatandaşına birçok
konuda ödeme kolaylığı sağlayacak, günlük hayatta kulanıma olanak sağlayacak bir iş yapıyorlar. Çok mantıklı..
member
Activity: 268
Merit: 12
japonlar bir işe de el atmasalar olmaz arkadaş nasıl millet bunlar Smiley bunlar güzel şeyler fakat bitcoin diye göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek var ve bu tarz gelişmelerin bitcoinin yararına olacağını düşünüyorum
Pages:
Jump to: